Opstartsstævne på kunstgræs i Sorø

Stævne

Stævne: Opstartsstævne på kunstgræs i Sorø
Stævneansvarlige
Simone Bonde Nielsen Tlf: 79404816 / 79404816
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Stævneinformation

Række / Puljeoversigt

U10 piger - 5 mands (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x10 min.
Pulje 1 Skælskør B&I - Mørkøv IF U10 Pige - Kr. Helsinge - Tuse IF
U7 - 5-mands C/D - (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x10 min.
Pulje 1 Slagelse B&i - Sorø Freja - Mørkøv IF U7 - Lynge-Broby If
U8 drenge - 5 mands A/B (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x10 min.
Pulje 1 B 73, Slagelse - Sorø Freja - Hg Fodbold - St. Merløse
U8 drenge - 5 mands C/D (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x10 min.
Pulje 1 B 73, Slagelse 2 - Mørkøv IF U8 - Lynge-Broby If - Hg Fodbold 1
Pulje 2 B 73, Slagelse 1 - Sorø Freja 2 - Sørbymagle If U8 - Team AS Fodbold
Pulje 3 Sorø Freja 1 - B 73, Slagelse 3 - Hg Fodbold 2 - Tuse IF 1
U9 drenge - 5 mands A/B (søndag den 31/3) - Spilletid: 2x10 min.
Pulje 1 Vemmelev - Holbæk B&I 1 - B 73, Slagelse - RB 1906
Pulje 2 Slagelse B&i - Lynge-Broby If - Tuse IF 1 - Holbæk B&I 2
U9 drenge - 5 mands C/D (søndag den 31/3) - Spilletid: 2x10 min.
Pulje 1 Vemmelev - Lynge-Broby If - Sørbymagle If U9 - Lynge-Broby If 2 - Tuse IF 2 - Team AS Fodbold
U10 drenge - 8 mands A/B (søndag den 31/3) - Spilletid: 2x14 min.
Pulje 1 Hg Fodbold - Roskilde KFUM - Hørsholm Usserød 1 - Hørsholm Usserød 2 - Sorø Freja - Svebølle B&I 2016 (U11C)
U10 drenge - 8 mands C/D (søndag den 31/3) - Spilletid: 2x14 min.
Hørsholm Usserød 2
Pulje 1 Hg Fodbold 2 - Tuse IF - Roskilde KFUM 2 - Hørsholm Usserød 1
Pulje 2 Svinninge IF - Fuglebjerg If - Lynge-Broby If - Svebølle
U11 drenge - 8 mands A/B (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x14 min.
Pulje 1 Sorø Freja - Benløse IF - Kirke Hyllinge IF - St. Merløse Fodbold
U11 drenge - 8 mands C/D (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x14 min.
Pulje 1 Vipperød BK - Lynge-Broby If - Tuse IF - Kirke Hyllinge IF
U12 drenge - 8 mands C/D (søndag den 31/3) - Spilletid: 2x14 min.
Sørbymagle If
Pulje 1 Raklev G&I - B 73, Slagelse - Sorø Freja - Hg Fodbold - Slaglille Bjerne 1 - Svebølle B&I 2016
Pulje 2 Stillinge If - Skælskør B&I - B 73, Slagelse 2 - Lynge-Broby If - Slaglille Bjerne 2 - Lynge-Broby If (U13 begynder)
U11/12 piger - 8 mands (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x14 min.
Pulje 1 Tuse IF - FC Storebælt - Kr. Helsinge - Skælskør B&I - Fuglebjerg If - Lynge-Broby If

Til toppen