Super Veteran +50 - 7 mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland - Senior, Old, Vet - Forår 2019
Turneringsansvarlige
André Velling (DGI) Tlf: 79404346 / 21562181
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Super Veteran +50 - 7 mands

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
01-04-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Kølkær/F SG&I OB, disp. 1 - 0
01-04-19 19:00 Herning IK - Brande Old Boys, disp - Herning IK 1 - 4
01-04-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Sunds IF, disp. 1 - 1
01-04-19 19:00 Spjald IF - Hammerum IF OB 1 - 6
01-04-19 19:00 Ikast FS OB - Herning Fr. OB, disp. 5 - 1
01-04-19 19:00 Ejstrupholm IF - Vinderslev IF, disp. - Ejstrupholm IF's Klubhus 3 - 4
01-04-19 19:00 Låsby BK - Gødvad GIF - Låsby Hallen 2 - 1
01-04-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Gjessø UF 1 - 3
01-04-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - B74 Silkeborg, disp. 2 - 3
03-04-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Silkeborg KFUM, disp - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 1 - 0
08-04-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Silkeborg IF OB, disp. 2 - 3
08-04-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Låsby BK 8 - 2
08-04-19 19:00 Gødvad GIF - Ejstrupholm IF 4 - 4
08-04-19 19:00 B74 Silkeborg, disp. - Grauballe UGF, disp. 7 - 2
08-04-19 19:00 Herning IK - Kølkær/F SG&I OB, disp. - Herning IK 0 - 2
08-04-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Herning KFUM 1, disp. 2 - 0
08-04-19 19:00 Sunds IF, disp. - Ikast FS OB - Sunds IF 2 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
08-04-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Spjald IF 3 - 0
08-04-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Uhre Old Boys, disp. 1 - 1
10-04-19 19:00 Gjessø UF - Sejs-Svejbæk IF, disp. 2 - 6
NB!
Kamp udsat
15-04-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Herning KFUM 2 (+45) - Kølkær
15-04-19 19:00 Ikast FS OB - Brande Old Boys, disp 4 - 1
15-04-19 19:00 Spjald IF - Sunds IF, disp. 0 - 2
15-04-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Hammerum IF OB 1 - 1
NB!
Kamp udsat
15-04-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Herning IK
23-04-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Kølkær/F SG&I OB, disp. 1 - 0
23-04-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Spjald IF 2 - 1
23-04-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Uhre Old Boys, disp. 2 - 2
23-04-19 19:00 Herning IK - Ikast FS OB - Herning IK
23-04-19 19:00 Hammerum IF OB - Herning KFUM 2 (+45) 5 - 0
29-04-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Hammerum IF OB - Kølkær
29-04-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Sunds IF, disp.
29-04-19 19:00 Spjald IF - Herning IK
29-04-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Herning Fr. OB, disp.
29-04-19 19:00 Ikast FS OB - Herning KFUM 1, disp.
29-04-19 19:00 Låsby BK - Gjessø UF - Låsby Hallen
29-04-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Vinderslev IF, disp.
29-04-19 19:00 Gødvad GIF - Silkeborg KFUM, disp
29-04-19 19:00 Ejstrupholm IF - Silkeborg IF OB, disp. - Ejstrupholm IF's Klubhus
01-05-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - B74 Silkeborg, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus
06-05-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Sejs-Svejbæk IF, disp.
06-05-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Ejstrupholm IF
06-05-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - Grauballe UGF, disp.
06-05-19 19:00 B74 Silkeborg, disp. - Låsby BK
06-05-19 19:00 Gjessø UF - Gødvad GIF
06-05-19 19:00 Ikast FS OB - Kølkær/F SG&I OB, disp.
06-05-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Uhre Old Boys, disp.
06-05-19 19:00 Sunds IF, disp. - Herning KFUM 2 (+45) - Sunds IF
06-05-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Spjald IF
06-05-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Hammerum IF OB
13-05-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Herning Fr. OB, disp. - Kølkær
13-05-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Brande Old Boys, disp
13-05-19 19:00 Hammerum IF OB - Sunds IF, disp.
13-05-19 19:00 Spjald IF - Ikast FS OB
13-05-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Herning IK
13-05-19 19:00 Låsby BK - Vinderslev IF, disp. - Låsby Hallen
13-05-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Gjessø UF
13-05-19 19:00 Gødvad GIF - B74 Silkeborg, disp.
13-05-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Silkeborg IF OB, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus
13-05-19 19:00 Ejstrupholm IF - Grauballe UGF, disp. - Ejstrupholm IF's Klubhus
20-05-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Gødvad GIF
20-05-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - Låsby BK
20-05-19 19:00 B74 Silkeborg, disp. - Silkeborg KFUM, disp
20-05-19 19:00 Gjessø UF - Ejstrupholm IF
20-05-19 19:00 Spjald IF - Kølkær/F SG&I OB, disp.
20-05-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Hammerum IF OB
20-05-19 19:00 Sunds IF, disp. - Herning Fr. OB, disp. - Sunds IF
20-05-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Uhre Old Boys, disp.
20-05-19 19:00 Herning IK - Herning KFUM 2 (+45) - Herning IK
22-05-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Sejs-Svejbæk IF, disp.
27-05-19 19:00 Låsby BK - Grauballe UGF, disp. - Låsby Hallen
27-05-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Vinderslev IF, disp.
27-05-19 19:00 Gødvad GIF - Silkeborg IF OB, disp.
27-05-19 19:00 Gjessø UF - B74 Silkeborg, disp.
27-05-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Sunds IF, disp. - Kølkær
27-05-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Brande Old Boys, disp
27-05-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Ikast FS OB
27-05-19 19:00 Hammerum IF OB - Herning IK
27-05-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Herning KFUM 1, disp.
29-05-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Ejstrupholm IF - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus
03-06-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Gjessø UF
03-06-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Gødvad GIF
03-06-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - Silkeborg KFUM, disp
03-06-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Låsby BK - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus
03-06-19 19:00 Ejstrupholm IF - B74 Silkeborg, disp. - Ejstrupholm IF's Klubhus
03-06-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Sunds IF, disp.
03-06-19 19:00 Spjald IF - Uhre Old Boys, disp.
03-06-19 19:00 Herning IK - Herning Fr. OB, disp. - Herning IK
03-06-19 19:00 Ikast FS OB - Herning KFUM 2 (+45)
03-06-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Hammerum IF OB
11-06-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Brande Old Boys, disp - Kølkær
11-06-19 19:00 Sunds IF, disp. - Herning IK - Sunds IF
11-06-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Spjald IF
11-06-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Herning KFUM 1, disp.
11-06-19 19:00 Hammerum IF OB - Ikast FS OB
17-06-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Uhre Old Boys, disp. - Kølkær
17-06-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Herning IK
17-06-19 19:00 Sunds IF, disp. - Herning KFUM 1, disp. - Sunds IF
17-06-19 19:00 Hammerum IF OB - Spjald IF
17-06-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Ikast FS OB
17-06-19 19:00 Låsby BK - Ejstrupholm IF - Låsby Hallen
17-06-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Grauballe UGF, disp.
17-06-19 19:00 Gødvad GIF - Sejs-Svejbæk IF, disp.
17-06-19 19:00 B74 Silkeborg, disp. - Vinderslev IF, disp.
17-06-19 19:00 Gjessø UF - Silkeborg IF OB, disp.
24-06-19 19:00 Gødvad GIF - Låsby BK
24-06-19 19:00 Gjessø UF - Grauballe UGF, disp.
24-06-19 19:00 B74 Silkeborg, disp. - Silkeborg IF OB, disp.
24-06-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Ejstrupholm IF
24-06-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Herning IK - Kølkær
24-06-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Brande Old Boys, disp
24-06-19 19:00 Ikast FS OB - Sunds IF, disp.
24-06-19 19:00 Spjald IF - Herning Fr. OB, disp.
24-06-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Herning KFUM 2 (+45)
26-06-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Sejs-Svejbæk IF, disp.
12-08-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - Vinderslev IF, disp.
12-08-19 19:00 Låsby BK - Silkeborg KFUM, disp - Låsby Hallen
12-08-19 19:00 Ejstrupholm IF - Gødvad GIF - Ejstrupholm IF's Klubhus
12-08-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - B74 Silkeborg, disp.
12-08-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Kølkær/F SG&I OB, disp.
12-08-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Ikast FS OB
12-08-19 19:00 Sunds IF, disp. - Spjald IF - Sunds IF
12-08-19 19:00 Hammerum IF OB - Uhre Old Boys, disp.
12-08-19 19:00 Herning IK - Herning KFUM 1, disp. - Herning IK
14-08-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Gjessø UF - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus
19-08-19 19:00 Gjessø UF - Låsby BK
19-08-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Grauballe UGF, disp.
19-08-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Gødvad GIF
19-08-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - Ejstrupholm IF
19-08-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Herning KFUM 1, disp. - Kølkær
19-08-19 19:00 Spjald IF - Brande Old Boys, disp
19-08-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Herning Fr. OB, disp.
19-08-19 19:00 Ikast FS OB - Herning IK
19-08-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Hammerum IF OB
21-08-19 19:00 B74 Silkeborg, disp. - Sejs-Svejbæk IF, disp.
26-08-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Vinderslev IF, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus
26-08-19 19:00 Ejstrupholm IF - Silkeborg KFUM, disp - Ejstrupholm IF's Klubhus
26-08-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Silkeborg IF OB, disp.
26-08-19 19:00 Låsby BK - B74 Silkeborg, disp. - Låsby Hallen
26-08-19 19:00 Gødvad GIF - Gjessø UF
26-08-19 19:00 Hammerum IF OB - Kølkær/F SG&I OB, disp.
26-08-19 19:00 Sunds IF, disp. - Uhre Old Boys, disp. - Sunds IF
26-08-19 19:00 Herning IK - Spjald IF - Herning IK
26-08-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Herning KFUM 2 (+45)
26-08-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Ikast FS OB
02-09-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Ikast FS OB - Kølkær
02-09-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Brande Old Boys, disp
02-09-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Sunds IF, disp.
02-09-19 19:00 Spjald IF - Herning KFUM 1, disp.
02-09-19 19:00 Hammerum IF OB - Herning Fr. OB, disp.
02-09-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Låsby BK
02-09-19 19:00 Gjessø UF - Silkeborg KFUM, disp
02-09-19 19:00 B74 Silkeborg, disp. - Gødvad GIF
02-09-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - Sejs-Svejbæk IF, disp.
02-09-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Ejstrupholm IF
09-09-19 19:00 Gødvad GIF - Vinderslev IF, disp.
09-09-19 19:00 Låsby BK - Silkeborg IF OB, disp. - Låsby Hallen
09-09-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - B74 Silkeborg, disp.
09-09-19 19:00 Ejstrupholm IF - Gjessø UF - Ejstrupholm IF's Klubhus
09-09-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Kølkær/F SG&I OB, disp.
09-09-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Herning KFUM 2 (+45)
09-09-19 19:00 Sunds IF, disp. - Hammerum IF OB - Sunds IF
09-09-19 19:00 Ikast FS OB - Spjald IF
09-09-19 19:00 Herning IK - Uhre Old Boys, disp. - Herning IK
11-09-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Grauballe UGF, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus
16-09-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Låsby BK
16-09-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Silkeborg KFUM, disp
16-09-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - Gødvad GIF
16-09-19 19:00 B74 Silkeborg, disp. - Gjessø UF
16-09-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Spjald IF - Kølkær
16-09-19 19:00 Hammerum IF OB - Brande Old Boys, disp
16-09-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Sunds IF, disp.
16-09-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Herning KFUM 1, disp.
16-09-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Herning IK
18-09-19 19:00 Ejstrupholm IF - Sejs-Svejbæk IF, disp. - Ejstrupholm IF's Klubhus
23-09-19 19:00 Gjessø UF - Vinderslev IF, disp.
23-09-19 19:00 Gødvad GIF - Grauballe UGF, disp.
23-09-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Silkeborg IF OB, disp.
23-09-19 19:00 Låsby BK - Sejs-Svejbæk IF, disp. - Låsby Hallen
23-09-19 19:00 B74 Silkeborg, disp. - Ejstrupholm IF
23-09-19 19:00 Sunds IF, disp. - Kølkær/F SG&I OB, disp. - Sunds IF
23-09-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Herning Fr. OB, disp.
23-09-19 19:00 Ikast FS OB - Uhre Old Boys, disp.
23-09-19 19:00 Herning IK - Hammerum IF OB - Herning IK
23-09-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Herning KFUM 2 (+45)
30-09-19 19:00 Sunds IF, disp. - Brande Old Boys, disp - Sunds IF
30-09-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Spjald IF
30-09-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Herning IK
30-09-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Ikast FS OB
30-09-19 19:00 Hammerum IF OB - Herning KFUM 1, disp.
30-09-19 19:00 Ejstrupholm IF - Låsby BK - Ejstrupholm IF's Klubhus
30-09-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Silkeborg KFUM, disp
30-09-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Gødvad GIF - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus
30-09-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - B74 Silkeborg, disp.
30-09-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - Gjessø UF
07-10-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Kølkær/F SG&I OB, disp.
07-10-19 19:00 Herning IK - Sunds IF, disp. - Herning IK
07-10-19 19:00 Spjald IF - Herning KFUM 2 (+45)
07-10-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Herning Fr. OB, disp.
07-10-19 19:00 Ikast FS OB - Hammerum IF OB

Til toppen