Storstrømmen 4-mandshold | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Storstrømmen Petanque 4-mands hold 2019
Turneringsansvarlige
Lars Gross Hyltoft Tlf: 60645800 / 60645800
Anette Høegh Tlf: 79404860 /
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Storstrømmen 4-mandshold

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
08-04-19 18:30 Nordfalster Petanque - 1 1 - Ellemarkens Petanque Klub - 1 1 - 5
(41 - 76)
08-04-19 18:30 Nordfalster Petanque - 1 3 - Næstelsø-Brandelev PK - 1 4 - 2
(66 - 42)
08-04-19 18:30 Stokkemarke Petanque 1 - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 2 0 - 6
(42 - 78)
08-04-19 18:30 Nordfalster Petanque - 1 4 - Tappernøje Petanque - 2 3 - 3
(63 - 59)
08-04-19 18:30 Nordfalster Petanque - 1 5 - Stokkemarke Petanque 2 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 34)
08-04-19 18:30 Nordfalster Petanque - 1 2 - Faxe Ladeplads If 5 - 1
(76 - 25)
09-04-19 18:30 Allerslev U & If - 3 - Troldens Petanque 2 3 - 3
(52 - 61)
09-04-19 18:30 Petanque 2013 Næstved - 1 2 - Allerslev 2 3 - 3
(64 - 50)
09-04-19 19:00 Allerslev U & If - Troldens Petanque - 1 4 - 2
(65 - 45)
10-04-19 18:00 Møn Petanque Klub - 1 1 - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 1 5 - 1
(73 - 48)
10-04-19 18:00 Møn Petanque Klub - 1 2 - Stokkemarke Petanque 3 6 - 0
(78 - 34)
10-04-19 18:30 Tappernøje Petanque - 1 - Faxe Ladeplads If 2 6 - 0
(78 - 20)
10-04-19 18:30 Dalby G & IF - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 3 2 - 4
(54 - 316)
17-04-19 18:30 Nykøbing F Petanque Klub - 1 - Tappernøje Petanque - 3 2 - 4
(56 - 70)
23-04-19 18:30 Petanque 2013 Næstved - 1 1 - Nordfalster Petanque - 1 2
23-04-19 18:30 Faxe Ladeplads If - Allerslev U & If - 3
29-04-19 18:30 Allerslev U & If - Dalby G & IF
01-05-19 18:30 Tappernøje Petanque - 3 - Stokkemarke Petanque 1
06-05-19 18:30 Stokkemarke Petanque 3 - Nordfalster Petanque - 1 4
06-05-19 18:30 Stokkemarke Petanque 2 - Petanque 2013 Næstved - 1 2
07-05-19 18:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 2 - Nykøbing F Petanque Klub - 1
07-05-19 18:00 Troldens Petanque 2 - Petanque 2013 Næstved - 1 1
07-05-19 18:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 1 - Nordfalster Petanque - 1 3
07-05-19 18:00 Troldens Petanque - 1 - Dalby G & IF
07-05-19 18:00 Faxe Ladeplads If 2 - Nordfalster Petanque - 1 1
07-05-19 18:30 Næstelsø-Brandelev PK - 1 - Møn Petanque Klub - 1 1
08-05-19 18:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 3 - Allerslev U & If
08-05-19 18:30 Ellemarkens Petanque Klub - 1 - Tappernøje Petanque - 1
08-05-19 18:30 Allerslev U & If - 3 - Nordfalster Petanque - 1 2
08-05-19 18:30 Allerslev 2 - Nordfalster Petanque - 1 5
08-05-19 18:30 Tappernøje Petanque - 2 - Møn Petanque Klub - 1 2
14-05-19 18:30 Petanque 2013 Næstved - 1 1 - Allerslev U & If - 3
15-05-19 18:00 Troldens Petanque 2 - Faxe Ladeplads If
20-05-19 18:30 Nordfalster Petanque - 1 4 - Møn Petanque Klub - 1 2
20-05-19 18:30 Stokkemarke Petanque 3 - Tappernøje Petanque - 2
20-05-19 18:30 Nordfalster Petanque - 1 1 - Tappernøje Petanque - 1
20-05-19 18:30 Nordfalster Petanque - 1 3 - Møn Petanque Klub - 1 1
20-05-19 18:30 Nordfalster Petanque - 1 2 - Troldens Petanque 2
20-05-19 18:30 Nordfalster Petanque - 1 5 - Petanque 2013 Næstved - 1 2 - Petanquebaner
21-05-19 18:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 1 - Næstelsø-Brandelev PK - 1
21-05-19 18:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 3 - Troldens Petanque - 1
21-05-19 18:00 Faxe Ladeplads If 2 - Ellemarkens Petanque Klub - 1
21-05-19 18:30 Allerslev 2 - Stokkemarke Petanque 2
21-05-19 18:30 Faxe Ladeplads If - Petanque 2013 Næstved - 1 1
22-05-19 18:30 Nykøbing F Petanque Klub - 1 - Stokkemarke Petanque 1
27-05-19 18:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 2 - Tappernøje Petanque - 3

Til toppen