A-Rækken 6mh - 2019 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Nordsj. LDM for 6 mandshold 2019
Turneringsansvarlige
Tage Stenbæk-Larsen Tlf: 61605291
Lars Lau Tlf: 79404700 / 79404717
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

Der er mulighed for at bytte spilledage frem til d. 10. april 2019. Husk at aftale eventuel flytning med det hold I skal spille imod.

Komplet kampprogram


A-Rækken 6mh - 2019

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
23-04-19 18:30 Lynge-Uggeløse 2/6 - Frederikssund 2/6
29-04-19 18:00 Helsingør 1/6 - Hornbæk 2/6
30-04-19 19:00 Hornbæk 1/6 - Helsingør 2/6
01-05-19 18:00 Helsingør 2/6 - Lynge-Uggeløse 2/6
02-05-19 19:00 Frederikssund 3/6 - Lynge-Uggeløse 1/6
06-05-19 19:00 Hornbæk 2/6 - Frederikssund 3/6
06-05-19 19:00 Frederikssund 2/6 - Sønderby 2/6
08-05-19 19:00 Sønderby 2/6 - Hornbæk 1/6
09-05-19 18:30 Lynge-Uggeløse 1/6 - Gribskov 1/6
14-05-19 18:30 Lynge-Uggeløse 2/6 - Hornbæk 1/6
20-05-19 18:00 Helsingør 1/6 - Lynge-Uggeløse 1/6
20-05-19 19:00 Frederikssund 2/6 - Helsingør 2/6
20-05-19 19:00 Sønderby 2/6 - Lynge-Uggeløse 2/6
21-05-19 19:00 Gribskov 1/6 - Helsingør 1/6
27-05-19 19:00 Hornbæk 2/6 - Gribskov 1/6
28-05-19 19:00 Hornbæk 1/6 - Frederikssund 2/6
03-06-19 19:00 Frederikssund 2/6 - Hornbæk 1/6
05-06-19 18:00 Helsingør 2/6 - Sønderby 2/6
06-06-19 19:00 Frederikssund 3/6 - Helsingør 1/6
11-06-19 18:30 Lynge-Uggeløse 2/6 - Sønderby 2/6
11-06-19 19:00 Gribskov 1/6 - Frederikssund 3/6
13-06-19 18:30 Lynge-Uggeløse 1/6 - Hornbæk 2/6
17-06-19 19:00 Hornbæk 2/6 - Lynge-Uggeløse 1/6
18-06-19 19:00 Hornbæk 1/6 - Lynge-Uggeløse 2/6
19-06-19 13:00 Helsingør 2/6 - Frederikssund 2/6
27-06-19 18:30 Lynge-Uggeløse 2/6 - Helsingør 2/6
01-07-19 18:00 Helsingør 1/6 - Frederikssund 3/6
01-07-19 19:00 Sønderby 2/6 - Helsingør 2/6
01-07-19 19:00 Frederikssund 2/6 - Lynge-Uggeløse 2/6
02-07-19 19:00 Gribskov 1/6 - Hornbæk 2/6
16-07-19 19:00 Hornbæk 1/6 - Sønderby 2/6
18-07-19 18:30 Lynge-Uggeløse 1/6 - Helsingør 1/6
22-07-19 19:00 Hornbæk 2/6 - Helsingør 1/6
25-07-19 19:00 Frederikssund 3/6 - Gribskov 1/6
06-08-19 18:00 Helsingør 1/6 - Gribskov 1/6
08-08-19 18:30 Lynge-Uggeløse 1/6 - Frederikssund 3/6
12-08-19 19:00 Sønderby 2/6 - Frederikssund 2/6
14-08-19 18:00 Helsingør 2/6 - Hornbæk 1/6
20-08-19 19:00 Gribskov 1/6 - Lynge-Uggeløse 1/6
22-08-19 19:00 Frederikssund 3/6 - Hornbæk 2/6

Til toppen