Smede Cup i Lem 2019

Stævne

Stævne: Smede Cup i Lem 2019
Stævneansvarlige
Lars Schmidt Tlf: 25564169

Række / Puljeoversigt

U8 drenge
Pulje 1 Rindum SU 1 - Ringkøbing IF - Lem B - Tjørring IF 2
Pulje 2 Rindum SU 2 - Tarm IF - Tjørring IF 1 - Mejdal-Halgård
A slutspil Rindum SU 1 - Ringkøbing IF - Tjørring IF 1 - Mejdal-Halgård
B slutspil Rindum SU 2 - Tarm IF - Lem B - Tjørring IF 2
U10 drenge
Pulje 1 Holmsland GU - Ulfborg IF - Vildbjerg 3 - F.C Powerhosting
Pulje 2 Hover-Ølstrup - VIK - Ringkøbing IF 2 - Vildbjerg 1
Pulje 3 Struer - Ringkøbing IF 1 - Vildbjerg 2 - Rindum SU
A finalerunde Vildbjerg 2 - Vildbjerg 1 - F.C Powerhosting
B finalerunde Ulfborg IF - Ringkøbing IF 1 - Ringkøbing IF 2
C mellemrunde 1 Struer - Holmsland GU
C mellemrunde 2 Hover-Ølstrup - Vildbjerg 3
C mellemrunde 3 VIK - Rindum SU
C finalerunde Holmsland GU - Rindum SU - Vildbjerg 3
U11 drenge
Pulje 1 Hover-Ølstrup - GIF 1 - GIF 2 - Lem B 1 - Lem B 2 - Rindum SU
Slutspil GIF 1 - GIF 2 - Lem B 1 - Rindum SU
U12 drenge B/C
Pulje 1 Blåbjerg Fodbold - Houlind EL 5 - Team X-Pro - Team TV
Pulje 2 RLK - Hvidbjerg Bank - Brande drengene - Harboøre-Thyborøn IF
B slutspil RLK - Team X-Pro - Harboøre-Thyborøn IF - Team TV
C slutspil Blåbjerg Fodbold - Houlind EL 5 - Hvidbjerg Bank - Brande drengene
U12 drenge A
Pulje 1 Houlind El - ØSB - Thisted Drengene - Team R
A slutspil Houlind El - ØSB - Thisted Drengene - Team R
U13 drenge B/C
Pulje 1 Skjern 2 - Skjern 4 - Ringkøbing IF 2 - Team Salling Group - FC Boldmongolerne
Pulje 2 Måbjerg Drengene - Team Struer Drengene - Skjern 5 - Skjern 3 - Ringkøbing IF 3
B slutspil Måbjerg Drengene - Team Struer Drengene - Skjern 2 - Ringkøbing IF 2
C slutspil Team Salling Group - FC Boldmongolerne - Skjern 5 - Skjern 3
U13 drenge A
Pulje 1 Spar’s Drenge - Ringkøbing IF 1 - Skjern 1 - Team Netip/Travel 1 - Skibutikken.dk - Team Netip/Travel 2
A slutspil Spar’s Drenge - Team Netip/Travel 1 - Skibutikken.dk - Team Netip/Travel 2
U14 drenge
Ringkøbing IF - Hernings Drenge - Anker Bjerre - Sportigan Ringkøbing
U15 drenge B
Pulje 1 3 kampe og i bad - MGU - Tim/Hee 1 - Lem B
Pulje 2 Tømrer & Murer Jensen//Jensen - Tim/Hee 2 - Bøvling-Tangsø United - Hernings Drenge
B slutspil 3 kampe og i bad - Tømrer & Murer Jensen//Jensen - MGU - Tim/Hee 1 - Tim/Hee 2 - Lem B - Bøvling-Tangsø United - Hernings Drenge
U15 drenge A
Pulje 1 Hauges Hunde - HM Service Thyborøn - Sport Direct Skjern - Fusions Sport - Sport24 Holstebro
A slutspil Hauges Hunde - Sport Direct Skjern - Fusions Sport - Sport24 Holstebro
U17 Drenge
Pulje 1 MF Energi - Sport Direct Skjern - Team Koger - Lem B - Kongerne fra Viborg - Vedersø Idrætsforening
Slutspil MF Energi - Team Koger - Kongerne fra Viborg - Vedersø Idrætsforening
Herrer Senior
Pulje 1 Pælen - Lem B 1 - Lem B 3 - Lem Senior Oldboys
Pulje 2 Team Bad Boys - Astellas - Lem B 2 - Lem B Århus
Slutspil Pælen - Team Bad Boys - Astellas - Lem B 1 - Lem B 2 - Lem B 3 - Lem B Århus - Lem Senior Oldboys

Til toppen