Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
B-rækken | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
Petanqueturnering Vestsjælland kvartet 2019
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Indbydelse
Holdkort
Bemærkninger
Pulje oversigt
B-rækken
Gruppe B Nord 1
Lumsås
-
Kalundborg 4
-
Tømmerup 1
-
Petanque Odsherred
-
Team VP 3
-
Hjembæk 3
Gruppe B Nord 2
Svebølle 1
-
Kalundborg 5
-
Holbæk 3
-
Ugerløse IF 2
-
Nykøbing Sj. Petanque Klub 1
-
Team VP 4
Gruppe B Nord 3
Svebølle 2
-
Kalundborg 3
-
Kalundborg 7
-
Vallekilde-Hørve 1
-
Nykøbing Sj. Petanque Klub 2
-
Team VP 5
Gruppe B Syd 4
Eggeslevmagle 8
-
Eggeslevmagle 4
-
Vetterslev Høm 4
-
Dianalund 1
-
Hulby 1
-
Hulby 6
Gruppe B Syd 5
Eggeslevmagle 5
-
Eggeslevmagle 9
-
Vetterslev Høm 3
-
Vetterslev Høm 5
-
Dianalund 3
-
Hulby 3
Gruppe B Syd 6
Eggeslevmagle 7
-
Vetterslev Høm 6
-
Dianalund 4
-
Hulby 5
-
Gørslev
-
Bukkerup
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=99367
Komplet kampprogram
B-rækken
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
726796
Mandag
22-04-19
18:00
Eggeslevmagle 4
-
Eggeslevmagle 8
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
5 - 1
(77 - 47)
726797
Mandag
22-04-19
18:00
Hulby 1
-
Hulby 6
Spillested
Hulby Stadion Ved Forsamlingshuset Ydun
4 - 2
(68 - 41)
726767
Tirsdag
23-04-19
14:00
Nykøbing Sj. Petanque Klub 2
-
Svebølle 2
Spillested
Kongeengen Nykøbing SJ
- Petanque bane 1
4 - 2
(69 - 53)
726736
Tirsdag
23-04-19
18:00
Holbæk 3
-
Kalundborg 5
Spillested
Højen Holbæk Stadion
- Petanque bane 1
3 - 3
(65 - 59)
726826
Tirsdag
23-04-19
18:00
Eggeslevmagle 5
-
Eggeslevmagle 9
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
2 - 4
(49 - 73)
732864
NB!
Status
Kamp udsat
Tirsdag
23-04-19
18:00
Gørslev
-
Hulby 5
Spillested
Gørslev Idrætsplads
- Petanque bane 1
4 - 2
(64 - 54)
726706
Tirsdag
23-04-19
19:00
Hjembæk 3
-
Kalundborg 4
Spillested
Hjembæk Sportsplads
3 - 3
(58 - 61)
726708
Onsdag
24-04-19
18:00
Team VP 3
-
Tømmerup 1
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 1
0 - 6
(28 - 78)
726738
Onsdag
24-04-19
18:00
Team VP 4
-
Ugerløse IF 2
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 2
1 - 5
(58 - 68)
726768
Onsdag
24-04-19
18:00
Team VP 5
-
Vallekilde-Hørve 1
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 4
3 - 3
(69 - 57)
726827
Onsdag
24-04-19
18:00
Vetterslev Høm 3
-
Vetterslev Høm 5
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 3
2 - 4
(57 - 73)
726828
Onsdag
24-04-19
18:00
Dianalund 3
-
Hulby 3
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 3
3 - 3
(53 - 51)
726798
Onsdag
24-04-19
18:00
Vetterslev Høm 4
-
Dianalund 1
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 3
2 - 4
(63 - 71)
732863
Onsdag
24-04-19
18:00
Dianalund 4
-
Eggeslevmagle 7
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 4
5 - 1
(74 - 46)
732865
Torsdag
25-04-19
18:00
Vetterslev Høm 6
-
Bukkerup
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 2
3 - 3
(59 - 60)
726766
Torsdag
25-04-19
18:00
Kalundborg 3
-
Kalundborg 7
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 3
3 - 3
(55 - 56)
726737
Torsdag
25-04-19
18:00
Nykøbing Sj. Petanque Klub 1
-
Svebølle 1
Spillested
Kongeengen Nykøbing SJ
- Petanque bane 1
3 - 3
(63 - 64)
726707
Torsdag
25-04-19
18:00
Lumsås
-
Petanque Odsherred
Spillested
Lumsås Petanqueklub
- Petanque
3 - 3
(60 - 66)
726711
Mandag
29-04-19
18:00
Petanque Odsherred
-
Hjembæk 3
Spillested
Højby Park - Odsherred
3 - 3
(57 - 55)
726740
Mandag
29-04-19
18:30
Ugerløse IF 2
-
Nykøbing Sj. Petanque Klub 1
Spillested
Ugerløse Idrætsplads
- Petanque bane 2
5 - 1
(74 - 38)
732867
NB!
Status
Kamp afbrudt
Mandag
29-04-19
18:30
Bukkerup
-
Gørslev
Spillested
Stestrup Fritidsgaard, hallen
2 - 4
(61 - 73)
726831
Tirsdag
30-04-19
18:00
Vetterslev Høm 5
-
Eggeslevmagle 5
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 1
4 - 2
(64 - 45)
726799
Tirsdag
30-04-19
18:00
Eggeslevmagle 8
-
Vetterslev Høm 4
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
3 - 3
(65 - 64)
726829
Tirsdag
30-04-19
18:00
Eggeslevmagle 9
-
Dianalund 3
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
3 - 3
(68 - 66)
726739
Tirsdag
30-04-19
18:00
Kalundborg 5
-
Team VP 4
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 1
2 - 4
(51 - 69)
726769
Tirsdag
30-04-19
18:00
Kalundborg 7
-
Team VP 5
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 3
5 - 1
(70 - 49)
726800
Onsdag
01-05-19
18:00
Dianalund 1
-
Hulby 1
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 2
3 - 3
(59 - 67)
732866
Onsdag
01-05-19
18:00
Eggeslevmagle 7
-
Vetterslev Høm 6
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
1 - 5
(46 - 72)
726770
Onsdag
01-05-19
18:30
Vallekilde-Hørve 1
-
Nykøbing Sj. Petanque Klub 2
Spillested
Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
- Petanqie bane 1
2 - 4
(52 - 65)
726771
Torsdag
02-05-19
15:00
Svebølle 2
-
Kalundborg 3
Spillested
Svebølle Hallen
- Petanque bane 1
4 - 2
(69 - 48)
726741
Torsdag
02-05-19
18:00
Svebølle 1
-
Holbæk 3
Spillested
Svebølle Hallen
- Petanque bane 1
1 - 5
(26 - 70)
726709
Torsdag
02-05-19
18:00
Kalundborg 4
-
Team VP 3
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 4
3 - 3
(49 - 67)
726710
Torsdag
02-05-19
18:00
Tømmerup 1
-
Lumsås
Spillested
Tømmerup Hallen
- Petanque bane 2
3 - 3
(61 - 53)
726801
Torsdag
02-05-19
18:00
Hulby 6
-
Eggeslevmagle 4
Spillested
Hulby Stadion Ved Forsamlingshuset Ydun
- Petanquebanerne
2 - 4
(52 - 71)
726830
Torsdag
02-05-19
18:00
Hulby 3
-
Vetterslev Høm 3
Spillested
Hulby
- Petanquebanerne
2 - 4
(64 - 71)
732868
Torsdag
02-05-19
18:00
Hulby 5
-
Dianalund 4
Spillested
Hulby
- Petanquebanerne
3 - 3
(53 - 59)
726802
Mandag
06-05-19
18:00
Hulby 1
-
Vetterslev Høm 4
Spillested
Hulby Stadion Ved Forsamlingshuset Ydun
4 - 2
(69 - 46)
726804
Mandag
06-05-19
18:00
Eggeslevmagle 4
-
Dianalund 1
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 47)
726773
Tirsdag
07-05-19
14:00
Kalundborg 7
-
Svebølle 2
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 3
3 - 3
(67 - 49)
726772
Tirsdag
07-05-19
18:00
Nykøbing Sj. Petanque Klub 2
-
Team VP 5
Spillested
Kongeengen Nykøbing SJ
- Petanque bane 1
4 - 2
(62 - 56)
726743
Tirsdag
07-05-19
18:00
Kalundborg 5
-
Svebølle 1
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 1
4 - 2
(65 - 47)
732869
Tirsdag
07-05-19
18:00
Gørslev
-
Vetterslev Høm 6
Spillested
Gørslev Idrætsplads
- Petanque bane 1
5 - 1
(74 - 35)
726833
Tirsdag
07-05-19
18:00
Eggeslevmagle 9
-
Vetterslev Høm 5
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
4 - 2
(73 - 69)
726834
Tirsdag
07-05-19
18:00
Eggeslevmagle 5
-
Hulby 3
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
3 - 3
(66 - 60)
726714
Tirsdag
07-05-19
19:00
Hjembæk 3
-
Tømmerup 1
Spillested
Hjembæk Sportsplads
1 - 5
(53 - 67)
726744
Onsdag
08-05-19
18:00
Holbæk 3
-
Ugerløse IF 2
Spillested
Højen Holbæk Stadion
- Petanque bane 1
3 - 3
(70 - 61)
726832
Onsdag
08-05-19
18:00
Vetterslev Høm 3
-
Dianalund 3
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 3
4 - 2
(58 - 54)
732870
Onsdag
08-05-19
18:00
Eggeslevmagle 7
-
Hulby 5
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
2 - 4
(53 - 70)
732871
Onsdag
08-05-19
18:00
Dianalund 4
-
Bukkerup
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 4
4 - 2
(63 - 62)
726803
Torsdag
09-05-19
18:00
Eggeslevmagle 8
-
Hulby 6
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
3 - 3
(58 - 57)
726742
Torsdag
09-05-19
18:00
Nykøbing Sj. Petanque Klub 1
-
Team VP 4
Spillested
Kongeengen Nykøbing SJ
- Petanque bane 1
2 - 4
(50 - 65)
726712
Torsdag
09-05-19
18:00
Lumsås
-
Team VP 3
Spillested
Lumsås Petanqueklub
- Petanque
2 - 4
(52 - 69)
726713
Torsdag
09-05-19
18:00
Kalundborg 4
-
Petanque Odsherred
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 4
4 - 2
(60 - 56)
726774
Torsdag
09-05-19
18:00
Kalundborg 3
-
Vallekilde-Hørve 1
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 3
1 - 5
(38 - 68)
726807
Mandag
13-05-19
18:00
Eggeslevmagle 4
-
Hulby 1
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
5 - 1
(71 - 51)
732873
Mandag
13-05-19
18:30
Bukkerup
-
Eggeslevmagle 7
Spillested
Stestrup Fritidsgaard, hallen
6 - 0
(78 - 27)
726746
Mandag
13-05-19
18:30
Ugerløse IF 2
-
Kalundborg 5
Spillested
Ugerløse Idrætsplads
- Petanque bane 2
3 - 3
(47 - 55)
726837
Tirsdag
14-05-19
18:00
Eggeslevmagle 5
-
Vetterslev Høm 3
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
5 - 1
(73 - 53)
726747
Tirsdag
14-05-19
18:30
Holbæk 3
-
Nykøbing Sj. Petanque Klub 1
Spillested
Højen Holbæk Stadion
- Petanque bane 1
5 - 1
(68 - 40)
726717
Tirsdag
14-05-19
19:00
Hjembæk 3
-
Lumsås
Spillested
Hjembæk Sportsplads
2 - 4
(62 - 68)
726775
Onsdag
15-05-19
14:00
Team VP 5
-
Svebølle 2
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 4
4 - 2
(68 - 44)
726715
Onsdag
15-05-19
18:00
Team VP 3
-
Petanque Odsherred
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 1
3 - 3
(66 - 57)
726745
Onsdag
15-05-19
18:00
Team VP 4
-
Svebølle 1
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 2
4 - 2
(71 - 50)
726835
Onsdag
15-05-19
18:00
Dianalund 3
-
Vetterslev Høm 5
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 3
4 - 2
(67 - 56)
732874
Onsdag
15-05-19
18:00
Dianalund 4
-
Gørslev
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 4
2 - 4
(51 - 63)
726805
Onsdag
15-05-19
18:00
Vetterslev Høm 4
-
Hulby 6
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 3
1 - 5
(64 - 65)
726806
Onsdag
15-05-19
18:00
Dianalund 1
-
Eggeslevmagle 8
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 2
3 - 3
(64 - 60)
726776
Onsdag
15-05-19
18:30
Vallekilde-Hørve 1
-
Kalundborg 7
Spillested
Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
- Petanqie bane 1
4 - 2
(64 - 47)
726777
Torsdag
16-05-19
18:00
Kalundborg 3
-
Nykøbing Sj. Petanque Klub 2
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 3
4 - 2
(64 - 60)
726716
Torsdag
16-05-19
18:00
Tømmerup 1
-
Kalundborg 4
Spillested
Tømmerup Hallen
- Petanque bane 2
4 - 2
(64 - 62)
732872
Torsdag
16-05-19
18:00
Vetterslev Høm 6
-
Hulby 5
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 2
4 - 2
(64 - 53)
726836
Torsdag
16-05-19
18:00
Hulby 3
-
Eggeslevmagle 9
Spillested
Hulby
- Petanquebanerne
4 - 2
(68 - 54)
726810
Mandag
20-05-19
18:00
Hulby 1
-
Eggeslevmagle 8
Spillested
Hulby Stadion Ved Forsamlingshuset Ydun
2 - 4
(51 - 66)
726718
Mandag
20-05-19
18:00
Petanque Odsherred
-
Tømmerup 1
Spillested
Højby Park - Odsherred
3 - 3
(71 - 55)
726780
Tirsdag
21-05-19
18:00
Nykøbing Sj. Petanque Klub 2
-
Kalundborg 7
Spillested
Kongeengen Nykøbing SJ
- Petanque bane 1
3 - 3
(70 - 53)
726838
Tirsdag
21-05-19
18:00
Vetterslev Høm 5
-
Hulby 3
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 1
6 - 0
(78 - 43)
726839
Onsdag
22-05-19
18:00
Dianalund 3
-
Eggeslevmagle 5
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 3
3 - 3
(63 - 59)
726840
Onsdag
22-05-19
18:00
Vetterslev Høm 3
-
Eggeslevmagle 9
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 3
5 - 1
(75 - 51)
726779
Onsdag
22-05-19
18:00
Team VP 5
-
Kalundborg 3
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 4
4 - 2
(65 - 62)
726809
Onsdag
22-05-19
18:00
Vetterslev Høm 4
-
Eggeslevmagle 4
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 3
3 - 3
(61 - 59)
726719
Onsdag
22-05-19
18:00
Team VP 3
-
Hjembæk 3
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 1
4 - 2
(62 - 49)
726749
Onsdag
22-05-19
18:00
Team VP 4
-
Holbæk 3
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 2
3 - 3
(67 - 46)
732877
Onsdag
22-05-19
18:00
Gørslev
-
Eggeslevmagle 7
Spillested
Gørslev Idrætsplads
- Petanque bane 1
5 - 1
(75 - 56)
726778
Torsdag
23-05-19
14:00
Svebølle 2
-
Vallekilde-Hørve 1
Spillested
Svebølle Hallen
- Petanque bane 1
1 - 5
(44 - 73)
726720
Torsdag
23-05-19
18:00
Lumsås
-
Kalundborg 4
Spillested
Lumsås Petanqueklub
- Petanque
5 - 1
(76 - 44)
726748
Torsdag
23-05-19
18:00
Svebølle 1
-
Ugerløse IF 2
Spillested
Svebølle Hallen
- Petanque bane 1
0 - 6
(46 - 78)
726808
Torsdag
23-05-19
18:00
Hulby 6
-
Dianalund 1
Spillested
Hulby Stadion Ved Forsamlingshuset Ydun
- Petanquebanerne
5 - 1
(75 - 44)
732875
Torsdag
23-05-19
18:00
Hulby 5
-
Bukkerup
Spillested
Hulby
- Petanquebanerne
3 - 3
(54 - 58)
732876
Torsdag
23-05-19
18:00
Vetterslev Høm 6
-
Dianalund 4
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 2
2 - 4
(62 - 65)
726722
Mandag
27-05-19
18:00
Petanque Odsherred
-
Lumsås
Spillested
Højby Park - Odsherred
6 - 0
(78 - 34)
726751
Mandag
27-05-19
18:30
Ugerløse IF 2
-
Team VP 4
Spillested
Ugerløse Idrætsplads
- Petanque bane 2
4 - 2
(62 - 37)
732878
Mandag
27-05-19
18:30
Bukkerup
-
Vetterslev Høm 6
Spillested
Stestrup Fritidsgaard, hallen
5 - 1
(73 - 44)
726753
Tirsdag
28-05-19
18:00
Kalundborg 5
-
Holbæk 3
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 1
0 - 6
(40 - 78)
726783
Tirsdag
28-05-19
18:00
Kalundborg 7
-
Kalundborg 3
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 3
1 - 5
(36 - 75)
726842
Tirsdag
28-05-19
18:00
Vetterslev Høm 5
-
Vetterslev Høm 3
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 1
6 - 0
(78 - 26)
726843
Tirsdag
28-05-19
18:00
Eggeslevmagle 9
-
Eggeslevmagle 5
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
3 - 3
(67 - 59)
726813
Tirsdag
28-05-19
18:00
Eggeslevmagle 8
-
Eggeslevmagle 4
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
0 - 6
(33 - 78)
726811
Onsdag
29-05-19
18:00
Dianalund 1
-
Vetterslev Høm 4
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 2
5 - 1
(70 - 49)
732880
Onsdag
29-05-19
18:00
Eggeslevmagle 7
-
Dianalund 4
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
3 - 3
(61 - 64)
726781
Onsdag
29-05-19
18:30
Vallekilde-Hørve 1
-
Team VP 5
Spillested
Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
- Petanqie bane 1
4 - 2
(75 - 51)
726782
Torsdag
30-05-19
14:00
Svebølle 2
-
Nykøbing Sj. Petanque Klub 2
Spillested
Svebølle Hallen
- Petanque bane 1
3 - 3
(57 - 65)
726812
Torsdag
30-05-19
18:00
Hulby 6
-
Hulby 1
Spillested
Hulby Stadion Ved Forsamlingshuset Ydun
- Petanquebanerne
3 - 3
(61 - 63)
726841
Torsdag
30-05-19
18:00
Hulby 3
-
Dianalund 3
Spillested
Hulby
- Petanquebanerne
2 - 4
(59 - 70)
726752
Torsdag
30-05-19
18:00
Svebølle 1
-
Nykøbing Sj. Petanque Klub 1
Spillested
Svebølle Hallen
- Petanque bane 1
5 - 1
(73 - 57)
726723
Torsdag
30-05-19
18:00
Kalundborg 4
-
Hjembæk 3
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 4
4 - 2
(61 - 47)
726721
Torsdag
30-05-19
18:00
Tømmerup 1
-
Team VP 3
Spillested
Tømmerup Hallen
- Petanque bane 2
5 - 1
(76 - 32)
732879
Torsdag
30-05-19
18:00
Hulby 5
-
Gørslev
Spillested
Hulby
- Petanquebanerne
4 - 2
(57 - 44)
726814
Mandag
03-06-19
18:00
Hulby 1
-
Dianalund 1
Spillested
Hulby Stadion Ved Forsamlingshuset Ydun
5 - 1
(67 - 36)
726816
Mandag
03-06-19
18:00
Eggeslevmagle 4
-
Hulby 6
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
5 - 1
(74 - 27)
726846
Tirsdag
04-06-19
18:00
Eggeslevmagle 5
-
Vetterslev Høm 5
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
4 - 2
(71 - 50)
726784
Tirsdag
04-06-19
18:00
Nykøbing Sj. Petanque Klub 2
-
Vallekilde-Hørve 1
Spillested
Kongeengen Nykøbing SJ
- Petanque bane 1
3 - 3
(56 - 53)
732881
Tirsdag
04-06-19
18:00
Gørslev
-
Bukkerup
Spillested
Gørslev Idrætsplads
- Petanque bane 1
4 - 2
(73 - 54)
726756
Tirsdag
04-06-19
18:30
Holbæk 3
-
Svebølle 1
Spillested
Højen Holbæk Stadion
- Petanque bane 1
5 - 1
(75 - 40)
726726
Tirsdag
04-06-19
19:00
Hjembæk 3
-
Petanque Odsherred
Spillested
Hjembæk Sportsplads
3 - 3
(68 - 61)
726725
Onsdag
05-06-19
18:00
Team VP 3
-
Kalundborg 4
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 1
5 - 1
(76 - 42)
726755
Onsdag
05-06-19
18:00
Team VP 4
-
Kalundborg 5
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 2
6 - 0
(78 - 24)
726785
Onsdag
05-06-19
18:00
Team VP 5
-
Kalundborg 7
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 4
5 - 1
(76 - 58)
726844
Onsdag
05-06-19
18:00
Vetterslev Høm 3
-
Hulby 3
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 3
3 - 3
(66 - 59)
726845
Onsdag
05-06-19
18:00
Dianalund 3
-
Eggeslevmagle 9
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 3
5 - 1
(73 - 54)
726815
Onsdag
05-06-19
18:00
Vetterslev Høm 4
-
Eggeslevmagle 8
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 3
3 - 3
(66 - 57)
732883
Onsdag
05-06-19
18:00
Dianalund 4
-
Hulby 5
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 4
5 - 1
(74 - 44)
726786
Torsdag
06-06-19
15:00
Kalundborg 3
-
Svebølle 2
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 3
6 - 0
(78 - 42)
726754
Torsdag
06-06-19
18:00
Nykøbing Sj. Petanque Klub 1
-
Ugerløse IF 2
Spillested
Kongeengen Nykøbing SJ
- Petanque bane 1
3 - 3
(63 - 67)
726724
Torsdag
06-06-19
18:00
Lumsås
-
Tømmerup 1
Spillested
Lumsås Petanqueklub
- Petanque
4 - 2
(68 - 47)
732882
Torsdag
06-06-19
18:00
Vetterslev Høm 6
-
Eggeslevmagle 7
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 2
6 - 0
(78 - 24)
726729
Mandag
10-06-19
18:00
Petanque Odsherred
-
Kalundborg 4
Spillested
Højby Park - Odsherred
4 - 2
(65 - 48)
726758
Mandag
10-06-19
18:30
Ugerløse IF 2
-
Holbæk 3
Spillested
Ugerløse Idrætsplads
- Petanque bane 2
3 - 3
(49 - 61)
732885
Mandag
10-06-19
18:30
Bukkerup
-
Dianalund 4
Spillested
Stestrup Fritidsgaard, hallen
4 - 2
(66 - 52)
726849
Tirsdag
11-06-19
18:00
Vetterslev Høm 5
-
Eggeslevmagle 9
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 1
3 - 3
(63 - 42)
726847
Onsdag
12-06-19
18:00
Dianalund 3
-
Vetterslev Høm 3
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 3
3 - 3
(75 - 58)
726817
Onsdag
12-06-19
18:00
Vetterslev Høm 4
-
Hulby 1
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 3
4 - 2
(61 - 54)
726818
Onsdag
12-06-19
18:00
Dianalund 1
-
Eggeslevmagle 4
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 2
1 - 5
(44 - 77)
726757
Onsdag
12-06-19
18:00
Team VP 4
-
Nykøbing Sj. Petanque Klub 1
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 2
4 - 2
(68 - 58)
726787
Onsdag
12-06-19
18:00
Team VP 5
-
Nykøbing Sj. Petanque Klub 2
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 4
2 - 4
(53 - 66)
726727
Onsdag
12-06-19
18:00
Team VP 3
-
Lumsås
Spillested
Høng Hallen
- Petanque bane 1
2 - 4
(56 - 70)
726788
Onsdag
12-06-19
18:30
Vallekilde-Hørve 1
-
Kalundborg 3
Spillested
Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
- Petanqie bane 1
2 - 4
(55 - 61)
726789
Torsdag
13-06-19
14:00
Svebølle 2
-
Kalundborg 7
Spillested
Svebølle Hallen
- Petanque bane 1
3 - 3
(60 - 66)
726759
Torsdag
13-06-19
18:00
Svebølle 1
-
Kalundborg 5
Spillested
Svebølle Hallen
- Petanque bane 1
4 - 2
(63 - 60)
726728
Torsdag
13-06-19
18:00
Tømmerup 1
-
Hjembæk 3
Spillested
Tømmerup Hallen
- Petanque bane 2
3 - 3
(68 - 59)
726819
Torsdag
13-06-19
18:00
Hulby 6
-
Eggeslevmagle 8
Spillested
Hulby Stadion Ved Forsamlingshuset Ydun
- Petanquebanerne
4 - 2
(67 - 70)
726848
Torsdag
13-06-19
18:00
Hulby 3
-
Eggeslevmagle 5
Spillested
Hulby
- Petanquebanerne
2 - 4
(48 - 67)
732886
Torsdag
13-06-19
18:00
Hulby 5
-
Eggeslevmagle 7
Spillested
Hulby
- Petanquebanerne
5 - 1
(71 - 56)
732884
Torsdag
13-06-19
18:00
Vetterslev Høm 6
-
Gørslev
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 2
2 - 4
(46 - 66)
726820
Mandag
17-06-19
18:00
Hulby 1
-
Eggeslevmagle 4
Spillested
Hulby Stadion Ved Forsamlingshuset Ydun
3 - 3
(61 - 59)
726732
Mandag
17-06-19
18:00
Petanque Odsherred
-
Team VP 3
Spillested
Højby Park - Odsherred
3 - 3
(68 - 60)
726761
Tirsdag
18-06-19
18:00
Kalundborg 5
-
Ugerløse IF 2
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 1
2 - 4
(57 - 60)
726790
Tirsdag
18-06-19
18:00
Nykøbing Sj. Petanque Klub 2
-
Kalundborg 3
Spillested
Kongeengen Nykøbing SJ
- Petanque bane 1
3 - 3
(60 - 58)
726791
Tirsdag
18-06-19
18:00
Kalundborg 7
-
Vallekilde-Hørve 1
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 3
3 - 3
(56 - 60)
726821
Tirsdag
18-06-19
18:00
Eggeslevmagle 8
-
Dianalund 1
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
3 - 3
(63 - 63)
726851
Tirsdag
18-06-19
18:00
Eggeslevmagle 9
-
Hulby 3
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
5 - 1
(75 - 36)
726852
Tirsdag
18-06-19
18:00
Vetterslev Høm 5
-
Dianalund 3
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 1
6 - 0
(78 - 54)
732887
Tirsdag
18-06-19
18:00
Gørslev
-
Dianalund 4
Spillested
Gørslev Idrætsplads
- Petanque bane 1
3 - 3
(66 - 45)
726850
Onsdag
19-06-19
18:00
Vetterslev Høm 3
-
Eggeslevmagle 5
Spillested
Høm Idrætsanlæg
- Petanque bane 3
6 - 0
(78 - 42)
726792
Torsdag
20-06-19
14:00
Svebølle 2
-
Team VP 5
Spillested
Svebølle Hallen
- Petanque bane 1
5 - 1
(75 - 42)
726762
Torsdag
20-06-19
18:00
Svebølle 1
-
Team VP 4
Spillested
Svebølle Hallen
- Petanque bane 1
2 - 4
(64 - 66)
726760
Torsdag
20-06-19
18:00
Nykøbing Sj. Petanque Klub 1
-
Holbæk 3
Spillested
Kongeengen Nykøbing SJ
- Petanque bane 1
0 - 6
(33 - 78)
726730
Torsdag
20-06-19
18:00
Lumsås
-
Hjembæk 3
Spillested
Lumsås Petanqueklub
- Petanque
4 - 2
(64 - 51)
726731
Torsdag
20-06-19
18:00
Kalundborg 4
-
Tømmerup 1
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 4
5 - 1
(68 - 50)
726822
Torsdag
20-06-19
18:00
Hulby 6
-
Vetterslev Høm 4
Spillested
Hulby Stadion Ved Forsamlingshuset Ydun
- Petanquebanerne
3 - 3
(60 - 53)
732889
Torsdag
20-06-19
18:00
Hulby 5
-
Vetterslev Høm 6
Spillested
Hulby
- Petanquebanerne
4 - 2
(63 - 56)
726823
Torsdag
20-06-19
18:00
Eggeslevmagle 8
-
Hulby 1
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
3 - 3
(66 - 51)
726825
Mandag
24-06-19
18:00
Eggeslevmagle 4
-
Vetterslev Høm 4
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
3 - 3
(72 - 46)
726764
Mandag
24-06-19
18:30
Ugerløse IF 2
-
Svebølle 1
Spillested
Ugerløse Idrætsplads
- Petanque bane 2
4 - 2
(65 - 38)
732891
Mandag
24-06-19
18:30
Bukkerup
-
Hulby 5
Spillested
Stestrup Fritidsgaard, hallen
5 - 1
(66 - 48)
726763
Tirsdag
25-06-19
18:00
Kalundborg 5
-
Nykøbing Sj. Petanque Klub 1
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 1
4 - 2
(60 - 37)
726793
Tirsdag
25-06-19
18:00
Kalundborg 7
-
Nykøbing Sj. Petanque Klub 2
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 3
2 - 4
(64 - 68)
726855
Tirsdag
25-06-19
18:00
Eggeslevmagle 5
-
Dianalund 3
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
1 - 5
(54 - 72)
726853
Tirsdag
25-06-19
18:00
Eggeslevmagle 9
-
Vetterslev Høm 3
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
2 - 4
(48 - 68)
726765
Tirsdag
25-06-19
18:30
Holbæk 3
-
Team VP 4
Spillested
Højen Holbæk Stadion
- Petanque bane 1
4 - 2
(69 - 49)
726735
Tirsdag
25-06-19
19:00
Hjembæk 3
-
Team VP 3
Spillested
Hjembæk Sportsplads
3 - 3
(67 - 55)
726794
Onsdag
26-06-19
14:00
Vallekilde-Hørve 1
-
Svebølle 2
Spillested
Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
- Petanqie bane 1
4 - 2
(74 - 61)
726824
Onsdag
26-06-19
18:00
Dianalund 1
-
Hulby 6
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 2
4 - 2
(61 - 64)
732892
Onsdag
26-06-19
18:00
Dianalund 4
-
Vetterslev Høm 6
Spillested
Holberghallen
- Petanque bane 4
5 - 1
(77 - 53)
732890
Onsdag
26-06-19
18:00
Eggeslevmagle 7
-
Gørslev
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
1 - 5
(37 - 76)
726854
Torsdag
27-06-19
18:00
Hulby 3
-
Vetterslev Høm 5
Spillested
Hulby
- Petanquebanerne
0 - 6
(42 - 78)
726795
Torsdag
27-06-19
18:00
Kalundborg 3
-
Team VP 5
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 3
5 - 1
(75 - 43)
726733
Torsdag
27-06-19
18:00
Kalundborg 4
-
Lumsås
Spillested
Ellinglund
- Petanque bane 4
3 - 3
(65 - 65)
726734
Torsdag
27-06-19
18:00
Tømmerup 1
-
Petanque Odsherred
Spillested
Tømmerup Hallen
- Petanque bane 2
3 - 3
(55 - 60)
732888
Mandag
01-07-19
18:00
Eggeslevmagle 7
-
Bukkerup
Spillested
Eggeslevmagle Hallen
- Petanquebaner
0 - 6
(30 - 78)
726750
Tirsdag
02-07-19
18:00
Nykøbing Sj. Petanque Klub 1
-
Kalundborg 5
Spillested
Kongeengen Nykøbing SJ
- Petanque bane 1
5 - 1
(69 - 55)
Til toppen