Tranum Gymnastikforening Petanque

Info

Hjemmeside:
Formand: Ove Kildahl 98235197 30507993
Aktivitetssteder: Tranum Stadion

Stævner

Tranum Gymnastikforening Petanque har ingen hold i DGI's stævner lige nu.

Turnerings/stævne søgning

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:

Der findes ingen kampe i ovenstående tidsrum i Tranum Gymnastikforening Petanque.

Kontakter

Funktion Navn Telefon
Formand Thomas Leonhard Jensen 98235365
Formand Ove Kildahl 98235197
Kasserer Elon Christensen 0
Udv.medlem Nikolaj Bjerg Jensen 98231765
Udv.medlem Torben Lund 98235104
Udv.medlem Erik Pilgaard 98235502
Kontaktperson Ove Kildahl 98235197
Kontaktperson Grethe Søndergaard 98235410
Postmodtager Grethe Søndergård 004598235410

Til toppen