Them Gymnastikforening Krocket

Info

Hjemmeside:
Formand: Knud Jensen 71721685-30861565 30861565
Aktivitetssteder: Them Hallerne

Holdoversigt

Hold Køn Række Pulje
Them Åbent/Frit M2 Pulje 1
Them - B1 Åbent/Frit A1/A2/B1/C1 Pulje 1
Them 1 Åbent/Frit A1 Pulje 1
Them 2 Åbent/Frit A1 Pulje 1
Them 3 Åbent/Frit A2 Pulje 1
Them 4 B1 Åbent/Frit B1/B2 Pulje 1
Them 5 B1 Åbent/Frit B1/B2 Pulje 1
Them 6 B2 Åbent/Frit B1/B2 Pulje 1

Række søgning

Stævner

Them Gymnastikforening Krocket har ingen hold i DGI's stævner lige nu.

Turnerings/stævne søgning

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:

Der findes ingen kampe i ovenstående tidsrum i Them Gymnastikforening Krocket.

Kontakter

Funktion Navn Telefon
Formand Jeppe Bredvig Hansen 20735282
Formand Knud Jensen 71721685-30861565
Kasserer Finn Graversgaard 86847532
Kasserer Knud Jensen 71721685-30861565
Udv.medlem Ingrid Reinhold 22478738
Udv.medlem Harder Pedersen 24344209
Udv.medlem Arne Pedersen
Udv.medlem Elis Andersen 20785140

Til toppen