If Midtdjurs Håndbold

Info

Hjemmeside:
Formand: Morten Jakobsen 8694749
Aktivitetssteder: Midtdjurshallen

Holdoversigt

If Midtdjurs Håndbold har ingen hold i DGI's turneringer lige nu.

Række søgning

Stævner

If Midtdjurs Håndbold har ingen hold i DGI's stævner lige nu.

Turnerings/stævne søgning

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:

Der findes ingen kampe i ovenstående tidsrum i If Midtdjurs Håndbold.

Kontakter

Funktion Navn Telefon
Formand Jens Mikkelsen 29707142
Formand Morten Jakobsen 8694749
Kasserer Thomas Gaarden 20114007
Kasserer Dan E. Föh 86394813
Udv.medlem Marc Jacob Enøe 86241491
Senior/voksen- ansvarlig Søren Brøgger 86382806
Turneringsleder/ kampfordeler, senior Anette Broni 28254710

Til toppen