Bodil - Søren, Føvling - Føvling Stenderup Ungdoms- og Idrætsforening

Information

Forening: Føvling Stenderup Ungdoms- og Idrætsforening
Køn: Åbent/Frit
Række/Pulje: Double A - række , Pulje 1
Holdleder Bodil Jørgensen 75398249
Holdleder Søren Jørgensen
Spillested: Føvling Stadion

Stilling

Hold Kampe V U T Kampe i kampen Kugler + / - Point
1. Hanne - Flemming, Læborg 16 14 0 2 206-87 0-0 0 14
2. Lene - Anne Grethe, Næsbjerg 16 11 0 5 176-146 0-0 0 11
3. Heino - Kirsten, Agerbæk 16 10 0 6 175-141 0-0 0 10
4. Bente - Christian, Vejen 16 9 0 7 172-153 0-0 0 9
5. Bodil - Søren, Føvling 16 8 0 8 149-150 0-0 0 8
6. Grethe - Ernst, Tjæreborg 16 8 0 8 144-154 0-0 0 8
7. Birgitte - Flemming, Tjæreborg 16 8 0 8 139-177 0-0 0 8
8. Tina - Niels, Stenderup/Krogager 16 3 0 13 132-191 0-0 0 3
9. Knud - Arvid, Fåborg 16 1 0 15 113-207 0-0 0 1

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater



Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe



Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram



Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
19-04-18 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Birgitte - Flemming, Tjæreborg - Petanquebaner 13 - 8 Lene - Anne Grethe, Næsbjerg
19-04-18 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Hanne - Flemming, Læborg - Petanquebaner 5 - 13 Lene - Anne Grethe, Næsbjerg
03-05-18 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Tina - Niels, Stenderup/Krogager - Petanquebaner - Brovej 12 13 - 5 Birgitte - Flemming, Tjæreborg
03-05-18 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Bente - Christian, Vejen - Petanquebaner - Brovej 12 8 - 13 Birgitte - Flemming, Tjæreborg
17-05-18 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Knud - Arvid, Fåborg - petanquebaner 13 - 10 Heino - Kirsten, Agerbæk
17-05-18 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Heino - Kirsten, Agerbæk - petanquebaner 4 - 13 Heino - Kirsten, Agerbæk
31-05-18 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Lene - Anne Grethe, Næsbjerg 7 - 13 Tina - Niels, Stenderup/Krogager
31-05-18 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Grethe - Ernst, Tjæreborg 13 - 11 Tina - Niels, Stenderup/Krogager
14-06-18 18:30 Birgitte - Flemming, Tjæreborg - Bodil - Søren, Føvling - Petanquebaner 2 - 13 Hanne - Flemming, Læborg
28-06-18 18:30 Hanne - Flemming, Læborg - Bodil - Søren, Føvling - Petanquebaner 13 - 9 Bente - Christian, Vejen
28-06-18 18:30 Tina - Niels, Stenderup/Krogager - Bodil - Søren, Føvling - Petanquebaner 0 - 13 Bente - Christian, Vejen
12-07-18 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Bente - Christian, Vejen - Petanquebaner - Brovej 12 2 - 13 Grethe - Ernst, Tjæreborg
09-08-18 18:30 Knud - Arvid, Fåborg - Bodil - Søren, Føvling - Petanquebaner - Brovej 12 8 - 13 Grethe - Ernst, Tjæreborg
09-08-18 18:30 Heino - Kirsten, Agerbæk - Bodil - Søren, Føvling - Petanquebaner 13 - 2 Knud - Arvid, Fåborg
23-08-18 18:30 Lene - Anne Grethe, Næsbjerg - Bodil - Søren, Føvling - Petanquebaner 13 - 8 Bodil - Søren, Føvling
23-08-18 18:30 Grethe - Ernst, Tjæreborg - Bodil - Søren, Føvling - Petanquebaner 2 - 13 Lene - Anne Grethe, Næsbjerg

Til toppen