Flensborg Sporskifte Uf Badminton

Info

Hjemmeside:
Formand: Alexander Rambow 01737214271 1737214271
Aktivitetssteder:

Holdoversigt

Flensborg Sporskifte Uf Badminton har ingen hold i DGI's turneringer lige nu.

Række søgning

Stævner

Flensborg Sporskifte Uf Badminton har ingen hold i DGI's stævner lige nu.

Turnerings/stævne søgning

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:

Der findes ingen kampe i ovenstående tidsrum i Flensborg Sporskifte Uf Badminton.

Kontakter

Funktion Navn Telefon
Formand Alexander Rambow 01737214271
Formand Mandy Evelyn Werl 04614936820
Næstformand Jonas Starck 015775398240
Kasserer Alexander Rambow 01737214271
Sekretær Alexander Von Eitzen 046191457
Udv.medlem Mario Amberg 046086092288
Udv.medlem Klaus Dreves
Udv.medlem Kim Oliver Olsen 046193298

Til toppen