Flensborg Sporskifte Uf Bordtennis

Info

Hjemmeside:
Formand: Reinhard Barthel 046193147 01725964839
Aktivitetssteder: Oksevejens Danske Skole

Holdoversigt

Hold Køn Række Pulje
Sporskifte UF Åbent/Frit Senior C Pulje 1
Sporskifte UF 1 Åbent/Frit Senior C Pulje 1

Række søgning

Stævner

Flensborg Sporskifte Uf Bordtennis har ingen hold i DGI's stævner lige nu.

Turnerings/stævne søgning

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
21-11-17 20:00 KFUM´s IF - Sporskifte UF 1

Kontakter

Funktion Navn Telefon
Formand Reinhard Barthel 046193147
Formand Mandy Evelyn Werl 04614936820
Næstformand Jonas Starck 015775398240
Kasserer Alexander Rambow 01737214271
Sekretær Alexander Von Eitzen 046191457
Udv.medlem Mario Amberg 046086092288
Udv.medlem Klaus Dreves
Udv.medlem Kim Oliver Olsen 046193298

Til toppen