FC Storebælt Fodbold

Stævner

Hold Køn Stævne Række Pulje
FC Storebælt Piger/Damer DGI & Tømrer C. Lydolph Statuettestævne i Benløse 5-mands - U10 piger (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. + straffe Pulje 2 -
FC Storebælt 2 Piger/Damer DGI & Tømrer C. Lydolph Statuettestævne i Benløse 5-mands - U10 piger (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. + straffe Pulje 2 -
FC Storebælt U9 Piger/Damer DGI & Tømrer C. Lydolph Statuettestævne i Benløse 5-mands - U10 piger (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. + straffe Pulje 1 -
FC Storebælt U10 Drenge/Herrer DGI & Tømrer C. Lydolph Statuettestævne i Benløse 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. + straffe Pulje 1 -
FC Storebælt 1 Drenge/Herrer DGI & Tømrer C. Lydolph Statuettestævne i Benløse 5-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. + straffe Pulje 1 -
FC Storebælt 2 Drenge/Herrer DGI & Tømrer C. Lydolph Statuettestævne i Benløse 5-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. + straffe Pulje 2 -
FC Storebælt Drenge/Herrer DGI & Tømrer C. Lydolph Statuettestævne i Benløse 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. + straffe Pulje 1 -
FC Storebælt Drenge/Herrer DGI & Tømrer C. Lydolph Statuettestævne i Benløse 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. + straffe Pulje 1 -
FC Storebælt - 1 Drenge/Herrer DGI Lalandia Cup 2018 U-10 Drenge C (2008) Pulje 2 - A -
FC Storebælt - 2 Drenge/Herrer DGI Lalandia Cup 2018 U-10 Drenge C (2008) Pulje 1 - A -

Turnerings/stævne søgning

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
18-06-18 19:00 FC Storebælt - Tølløse Boldklub
18-06-18 19:30 B 73 Slagelse 1 - FC Storebælt 1
19-06-18 18:00 Ledig plads - FC Storebælt
19-06-18 19:00 FC Storebælt - Raklev G&I
19-06-18 19:00 Tømmerup G&U - FC Storebælt
24-06-18 09:00 FC Storebælt U10 - Kirke Helsinge IF - Bane 12 - 5-mands
24-06-18 09:00 FC Storebælt 1 - B 73, Slagelse - Bane 5 - 5-mands
24-06-18 09:25 Vor Frue Idrætsforening - FC Storebælt U10 - Bane 12 - 5-mands
24-06-18 09:25 FC Storebælt 2 - Stillinge If - Bane 7 - 5-mands
24-06-18 09:30 Lynge-Broby If - FC Storebælt 1 - Bane 6 - 5-mands
24-06-18 09:50 FC Storebælt U10 - Ørslev Bjerge If - Bane 12 - 5-mands
24-06-18 09:50 Boeslunde - FC Storebælt 2 - Bane 7 - 5-mands
24-06-18 10:00 FC Storebælt 1 - RB 06 - Bane 5 - 5-mands
24-06-18 10:15 Fuglebjerg If - FC Storebælt U10 - Bane 12 - 5-mands
24-06-18 10:15 FC Storebælt 2 - B 73, Slagelse 2 - Bane 8 - 5-mands
24-06-18 10:30 B 73, Slagelse - FC Storebælt 1 - Bane 5 - 5-mands
24-06-18 10:40 Team AS Fodbold - FC Storebælt 2 - Bane 8 - 5-mands
24-06-18 11:05 Skælskør B&i U9 - FC Storebælt U9 - Bane 11 - 5-mands
24-06-18 11:05 FC Storebælt - Lynge-Broby Idrætsforening - Bane 6 - 5-mands
24-06-18 11:30 FC Storebælt U9 - Buerup/Reerslev IF - Bane 12 - 5-mands
24-06-18 11:30 Høng GF - FC Storebælt - Bane 6 - 5-mands
24-06-18 11:55 FC Storebælt - Vemmelev - Bane 6 - 5-mands
24-06-18 12:20 Sørbymagle If - FC Storebælt U9 - Bane 11 - 5-mands
24-06-18 12:20 Rønnede Idrætsforening - FC Storebælt - Bane 6 - 5-mands
24-06-18 12:45 FC Storebælt U9 - Kirke Helsinge IF 2 - Bane 12 - 5-mands
24-06-18 13:10 FC Storebælt - FC Storebælt 2 - Bane 12 - 5-mands
24-06-18 13:35 Kirke Helsinge IF 1 - FC Storebælt - Bane 12 - 5-mands
24-06-18 13:35 FC Storebælt - Benløse Idrætsforening - Bane 5 - 5-mands
24-06-18 14:00 FC Storebælt 2 - Skælskør B&i - Bane 11 - 5-mands
24-06-18 14:00 FC Storebælt - Ørslev Bjerge If - Bane 12 - 5-mands
24-06-18 14:00 Fuglebjerg If - FC Storebælt - Bane 5 - 5-mands
24-06-18 14:25 FC Storebælt 2 - Kirke Helsinge IF 1 - Bane 11 - 5-mands
24-06-18 14:25 Skælskør B&i - FC Storebælt - Bane 12 - 5-mands
24-06-18 14:25 FC Storebælt - Høng GF - Bane 6 - 5-mands
24-06-18 14:50 Ørslev Bjerge If - FC Storebælt 2 - Bane 11 - 5-mands
24-06-18 14:50 Sorø Freja - FC Storebælt - Bane 6 - 5-mands

Kontakter

Funktion Navn Telefon
Formand Davud Kucukavci 26336303
Næstformand Flemming Mark
Kasserer Ole Mortensen 21210393
Udv.medlem Jeannette Nielsen 28778757
Kontaktperson Henrik Asmund 23321667
Fællesturnerings-ansvarlig Christian Leth Sørensen 27687825
Ungeudvalgsformand Flemming Mark

Til toppen