Jægerspris Ik, Fodboldafd.

Info

Hjemmeside:
Mail til forening: post@jik.dk
Aktivitetssteder: Møllegårdhallen, Skibby Stadion

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
20-08-17 10:00 Jægerspris IK - Ålholm IF - a Ålholm IF - a
20-08-17 10:00 Frederiksværk FK - 2 - Jægerspris IK Jægerspris IK
20-08-17 10:20 Frederikssund FB - Jægerspris IK Jægerspris IK
20-08-17 10:40 Jægerspris IK - Rudersdal Boldklub Ålholm IF - a
20-08-17 10:40 Jægerspris IK - Farum BK Jægerspris IK
20-08-17 11:00 Snekkersten IF - Jægerspris IK Ålholm IF - a
20-08-17 11:20 Hillerød Fodbold - Jægerspris IK Ålholm IF - a
20-08-17 11:20 Jægerspris IK - Slangerup OIF Jægerspris IK

Kontakter

Funktion Navn Telefon
Formand Lennie Hansen 40261830
Kasserer Mikkel Brøndorf 5383047
Kontaktperson Jakob Andersen 28112848
Kontaktperson Peter Møller Renard 28762816
Kontaktperson Lars Grelck 23435575
Postmodtager Lennie Hansen 40261830

Til toppen