Årsdale Petanqueklub

Info

Formand: Nils-Erik Nyboe 56441066 20152008
Aktivitetssteder: Aarsdale Huset

Holdoversigt

Årsdale Petanqueklub har ingen hold i DGI's turneringer lige nu.

Række søgning

Stævner

Årsdale Petanqueklub har ingen hold i DGI's stævner lige nu.

Turnerings/stævne søgning

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:

Der findes ingen kampe i ovenstående tidsrum i Årsdale Petanqueklub.

Kontakter

Funktion Navn Telefon
Formand Claus Reinhold 56480683
Formand Nils-Erik Nyboe 56441066
Næstformand Leif Kuhre 56496842
Kasserer Hanne Møller 56496034
Udv.medlem Børge Martens 5697556
Udv.medlem Mette Schack 222898509

Til toppen