GrovFri | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 14. november 2018 - kl. 13:21
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J2 12 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 19 199.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
J2 25 199.92
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 12 199.92
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 16 199.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 17 199.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 33 199.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 111770 Kasper Poulsen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 16 199.81
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 14 199.79
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 38 199.76
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 16 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J2 34 199.74
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 25 199.72
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 21 199.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 7 199.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 122920 Maja Madsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 10 199.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
J2 13 199.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 17 199.65
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 23-006
DGI Storstrømmen
J2 16 199.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 121019 Asbjørn Ingleby Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 199.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 13 199.62
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 199.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 128559 Lykke Raavig Sanderhoff Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 14 199.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 16 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 31 199.55
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 23-040
DGI Storstrømmen
J2 15 199.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 107458 Daniel Hochland Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 14 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 119002 Daniel lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 14 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 13 199.46
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 127761 Helene Ninn Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 11 199.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 18 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 18 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 106884 Sebastian Nielsen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 9 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 23 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening 23-006
DGI Storstrømmen
BK1 14 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 125578 Nikolai Dideriksen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J2 14 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J2 12 199.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J2 15 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 24 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 19 199.37
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 19 199.37
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 19 199.37
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 26 199.35
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 108971 Jannik Grouleff Kongsted Skytteforening 23-040
DGI Storstrømmen
J2 15 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
45. 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 12 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
46. 104341 Mark Held Skou Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J2 9 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
47. 122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 14 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
48. 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 17 199.24
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
49. 130743 Sofie Schütt Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 9 199.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
50. 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 14 199.21
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
51. 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 15 199.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
52. 118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 12 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
53. 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 14 199.14
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
54. 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 15 199.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
55. 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 15 199.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
56. 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J2 18 199.11
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
57. 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 23-040
DGI Storstrømmen
BK1 13 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
58. 122760 Maia Bloch Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 15 199.07
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
59. 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 18 199.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
60. 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 18 199.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
61. 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 20 199.05
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
62. 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK1 18 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
63. 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 23-006
DGI Storstrømmen
BK1 18 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
64. 111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 15 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
65. 128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening 23-040
DGI Storstrømmen
J2 15 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
66. 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 15 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
67. 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 14 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
68. 131781 Lisa Weinreich Mertz Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 8 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
69. 124784 Patchoulie Højbo Beattie Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
70. 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 23-008
DGI Storstrømmen
BK1 6 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
71. 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J2 23 198.96
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
72. 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 13 198.92
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
73. 110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 198.91
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
74. 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 11 198.91
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
75. 126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 17 198.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
76. 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 31 198.87
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
77. 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 15 198.87
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
78. 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 14 198.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
79. 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 13 198.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
80. 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 18 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
81. 125145 Kasper Dideriksen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J2 12 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
82. 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 20 198.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
83. 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 9 198.78
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
84. 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 22 198.77
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
85. 125142 Mads Friis Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 25 198.76
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
86. 130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 12 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
87. 127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 12 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
88. 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 8 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
89. 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 23 198.74
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
90. 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 21 198.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
91. 123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 17 198.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
92. 128390 Amy Jonas Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 10 198.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
93. 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 13 198.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
94. 122187 Kira Vosny Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 16 198.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
95. 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 23-040
DGI Storstrømmen
J2 14 198.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
96. 123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 13 198.62
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
97. 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 15 198.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
98. 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
J2 22 198.59
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
99. 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 11 198.55
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
100. 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 15 198.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
101. 128336 Johanne Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 13 198.46
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
102. 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 22 198.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
103. 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 11 198.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
104. 118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 14 198.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
105. 102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 22 198.41
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
106. 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 24 198.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
107. 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 23-003
DGI Storstrømmen
BK1 15 198.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
108. 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J2 35 198.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
109. 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 20 198.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
110. 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 16 198.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
111. 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 19 198.21
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
112. 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 20 198.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
113. 129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J2 21 198.19
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
114. 131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 11 198.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
115. 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 17 198.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
116. 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 16 198.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
117. 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 25 198.12
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
118. 126528 Ida Anusha Bisht Jacobsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
J2 12 198.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
119. 124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 13 198.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
120. 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 23 198.04
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
121. 123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 15 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
122. 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 22 197.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
123. 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 17 197.94
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
124. 122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 19 197.89
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
125. 123149 Victor Holm Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 17 197.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
126. 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 17 197.76
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
127. 111037 Palina Rasmussen Ravnsborg Skytteforening 23-008
DGI Storstrømmen
BK1 15 197.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
128. 123136 Jessica Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 14 197.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
129. 129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 18 197.61
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
130. 123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 18 197.61
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
131. 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 23-003
DGI Storstrømmen
BK1 16 197.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
132. 115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 23 197.35
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
133. 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 12 197.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
134. 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 29 197.07
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
135. 116895 Victor Appel Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
136. 113885 Kresten Soelmark Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
J2 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
137. 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 9 199.11
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
138. 128096 Vanessa Bautista Milling-Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 198.91
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
139. 131785 Ida H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening 23-035
DGI Storstrømmen
BK1 9 198.89
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
140. 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 20 198.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
141. 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 11 198.45
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
142. 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 18 198.44
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
143. 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 12 198.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
144. 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 13 198.31
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
145. 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 14 198.29
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
146. 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 18 198.22
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
147. 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 10 198.20
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
148. 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening 23-001
DGI Storstrømmen
J2 13 198.15
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
149. 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 15 198.13
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
150. 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 23-003
DGI Storstrømmen
BK1 18 198.11
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
151. 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 198.09
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
152. 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 17 198.06
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
153. 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 16 198.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
154. 128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 12 197.92
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
155. 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 11 197.91
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
156. 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 23 197.78
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
157. 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 12 197.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
158. 119881 Benjamin Ibsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 22 197.55
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
159. 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening 23-006
DGI Storstrømmen
BK1 11 197.36
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
160. 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 20 197.30
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
161. 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 16 197.19
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
162. 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 31 197.03
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
163. 122935 Jeppe Jensen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 10 196.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
164. 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 17 195.65
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
165. 102291 Kristian Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007
DGI Storstrømmen
J2 6 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
166. 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 198.86
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
167. 118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 198.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
168. 114760 Chris Gøttrup Ølgård Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 13 198.38
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
169. 128693 Karen Armstrong Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 11 198.27
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
170. 121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening 23-035
DGI Storstrømmen
J2 10 198.20
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
171. 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 23-006
DGI Storstrømmen
BK1 12 198.17
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
172. 127675 Mark M. L. Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 19 198.16
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
173. 104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 12 198.08
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
174. 114762 Oscar Nielsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 15 198.07
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
175. 123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 16 197.94
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
176. 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 20 197.90
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
177. 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 19 197.89
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
178. 115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
J2 9 197.89
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
179. 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 14 197.86
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
180. 127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 15 197.80
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
181. 121704 Sascha Anne Ursin Bross Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 10 197.80
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
182. 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 21 197.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
183. 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 18 197.61
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
184. 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 10 197.60
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
185. 130751 Lau Alsbjerg Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 12 197.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
186. 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 15 197.47
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
187. 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 14 197.43
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
188. 102759 Oliver Møller Trans Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 16 197.38
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
189. 107633 Victor Agerskov Münster Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 197.36
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
190. 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 15 197.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
191. 130047 Christoffer Hvenegaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 16 197.31
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
192. 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 21 197.19
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
193. 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 16 197.13
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
194. 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 13 196.85
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
195. 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 16 196.06
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
196. 130869 Sarah Jensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 15 195.87
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
197. 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 22 195.27
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
198. 115764 Benjamin Frisk Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 198.88
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
199. 124920 Lea Marstrand Volder Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
J2 6 198.67
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
200. 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 15 198.47
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
201. 125577 Anders Dideriksen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J2 12 198.42
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
202. 128252 Valdemar Holm Jessen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 6 198.33
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
203. 115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 11 198.27
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
204. 120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening 23-016
DGI Storstrømmen
BK1 12 198.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
205. 118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 9 198.22
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
206. 123231 Esben Bjerg Primdal Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 198.14
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
207. 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 21 198.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
208. 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J2 10 198.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
209. 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 8 197.75
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
210. 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 18 197.72
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
211. 123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 14 197.71
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
212. 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 17 197.65
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
213. 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 10 197.60
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
214. 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 10 197.40
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
215. 127137 Mikkel Madsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 10 197.40
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
216. 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 197.38
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
217. 124266 Nikolaj Gatten Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 11 197.36
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
218. 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 18 197.28
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
219. 121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 17 197.18
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
220. 122449 Marcus Roursgaard Larsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 11 197.09
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
221. 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 23-003
DGI Storstrømmen
BK1 14 197.07
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
222. 127571 Emma Sejersten Jeppesen Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK1 12 197.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
223. 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
J2 11 196.91
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
224. 106572 Mikael Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 10 196.90
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
225. 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 14 196.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
226. 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 25 196.12
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
227. 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 17 195.76
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
228. 120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 14 195.57
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
229. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 19 195.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
230. 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 16 193.69
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
231. 118917 Kasper Futterup Søndergaard Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
232. 121321 Malte Snedevig Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 4 199.00
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
233. 120283 Thomas Sukkel Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 5 198.60
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
234. 127966 Signe Kristensen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 198.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
235. 124154 Teis Jensen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 10 198.30
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
236. 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
BK1 6 198.17
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
237. 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 14 198.14
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
238. 121202 Lærke Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
J2 8 198.13
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
239. 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 13 198.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
240. 119751 Rasmus Vangsgaard Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 10 198.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
241. 122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 198.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
242. 127385 Diana Mortensen Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007
DGI Storstrømmen
J2 6 198.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
243. 107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 14 197.86
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
244. 120607 Kristian Henningsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 197.83
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
245. 128648 Matilde Bang Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 197.78
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
246. 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 12 197.67
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
247. 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 11 197.64
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
248. 127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK1 8 197.63
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
249. 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 16 197.38
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
250. 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 9 197.33
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
251. 132013 Victoria Hindse Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 197.25
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
252. 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 17 197.24
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
253. 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 7 197.14
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
254. 128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening 23-008
DGI Storstrømmen
J2 18 197.11
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
255. 121198 Nanna Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 15 197.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
256. 128115 Lykke Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J2 15 197.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
257. 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 19 196.95
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
258. 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 21 196.90
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
259. 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 17 196.88
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
260. 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 23-003
DGI Storstrømmen
BK1 14 196.79
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
261. 129093 Marie Madsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 12 196.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
262. 128692 Emma Høgenhav Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 15 196.40
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
263. 113667 Frederik Olsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 198.75
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
264. 119358 Lauge Thomsen Øberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 198.75
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
265. 114383 Laura Maagaard Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
J2 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
266. 124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 5 198.40
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
267. 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 198.20
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
268. 110226 Nico Balsby Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 198.20
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
269. 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
J1 8 198.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
270. 131887 Isabella Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 198.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
271. 127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 7 197.86
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
272. 108618 Malthe Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 9 197.78
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
273. 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 197.57
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
274. 125274 Cecilie Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 10 197.50
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
275. 129690 Sally Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 12 197.25
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
276. 124622 Jeppe Jensen Øster Ulslev Skytteforening 23-016
DGI Storstrømmen
BK1 10 197.20
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
277. 107083 Freja Vinther Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 197.13
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
278. 104598 Niclas Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening 23-016
DGI Storstrømmen
BK1 10 197.10
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
279. 117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 12 197.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
280. 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 12 197.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
281. 129760 Jannick Jensen Stensved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 197.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
282. 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 12 196.92
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
283. 93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 10 196.80
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
284. 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 12 196.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
285. 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 17 196.71
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
286. 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 196.67
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
287. 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 196.65
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
288. 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 11 196.64
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
289. 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 16 196.50
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
290. 114125 Alberte Thøgersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 196.43
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
291. 121968 Kristoffer Boye Lyk Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 13 196.38
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
292. 120464 Phillip Lindquist Knudsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 12 196.33
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
293. 128005 Victoria Palbo IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
J2 14 196.29
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
294. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 19 196.26
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
295. 127276 Jesper John Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 20 196.15
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
296. 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 9 196.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
297. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 23 195.83
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
298. 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 195.76
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
299. 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 7 195.71
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
300. 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 16 195.31
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
301. 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 195.25
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
302. 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 13 194.54
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
303. 124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 198.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
304. 123160 Freya Engel Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 4 198.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
305. 127604 Frida Lønberg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 5 198.40
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
306. 123542 Natasja Zobbe Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 5 197.80
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
307. 118387 Magnus Hviid Lindø Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK1 5 197.60
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
308. 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 8 197.38
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
309. 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 9 197.33
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
310. 128995 Dennis Nielsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 7 197.29
R1200 R2199 R3199 R4196
Sum794 Snit198.50
311. 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 197.29
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
312. 126121 Oliver B. Jørgensen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 197.17
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
313. 128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
J2 17 197.12
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
314. 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 15 197.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
315. 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 11 197.00
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
316. 132222 Christian Amdi Munk Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 7 197.00
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
317. 121948 Silas E. Lund Nykøbing F. Skytteforening 23-001
DGI Storstrømmen
BK1 11 196.91
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
318. 128660 Mia Østergaard Frandsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 9 196.89
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
319. 131945 Rasmus Rode Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 8 196.75
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
320. 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 9 196.67
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
321. 124713 Luna Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 20 196.60
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
322. 102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 7 196.57
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
323. 113897 Frederik Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 9 196.44
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
324. 128988 Asbjørn Runge Rasmussen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
J2 8 196.38
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
325. 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 12 196.33
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
326. 113739 Frederik Hansen St. Lyngby If - 24. Kreds
DGI Nordsjælland
BK1 19 196.11
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
327. 131019 Sebastian Villumsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 12 196.08
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
328. 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 16 196.06
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
329. 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 195.85
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
330. 132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening 23-044
DGI Storstrømmen
J2 8 195.50
R1200 R2199 R3199 R4196
Sum794 Snit198.50
331. 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 16 195.38
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
332. 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 10 195.30
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
333. 121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 9 195.22
R1200 R2200 R3198 R4196
Sum794 Snit198.50
334. 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 15 195.13
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
335. 123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 20 195.10
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
336. 132445 Thore Frank Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 12 194.75
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
337. 105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 14 194.57
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
338. 124500 Kitija Harlinska Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 4 198.25
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
339. 126454 Nora Gregersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 197.83
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
340. 127666 Buster Skipper Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
J2 6 197.67
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
341. 110111 Mads Emil Larsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 7 197.57
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
342. 121600 Victor Sindberg Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
BK1 6 197.50
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
343. 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK1 6 197.50
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
344. 127400 Lilian Gregersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 10 197.40
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
345. 128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 10 197.40
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
346. 128767 Sophia Krogh Faxe Skytteforening 23-044
DGI Storstrømmen
BK1 11 197.27
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
347. 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 197.25
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
348. 133367 Liv Haugaard Petersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 197.00
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
349. 128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 197.00
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
350. 117790 Johannes Gunge Jørgensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J2 9 196.89
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
351. 120944 Sarah Andersen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 8 196.88
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
352. 127993 Emma Kjeld Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 7 196.71
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
353. 126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK1 9 196.67
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
354. 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 196.67
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
355. 130641 Agnethe Ringsing Øster Ulslev Skytteforening 23-016
DGI Storstrømmen
BK1 11 196.64
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
356. 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 13 196.62
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
357. 126855 Catrine Benn Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 14 196.57
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
358. 129385 Hjalte Bøge Lindell Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK1 7 196.43
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
359. 126906 Anton Sejersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 10 196.40
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
360. 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 8 196.25
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
361. 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 9 196.11
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
362. 122000 Nicolaj Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 196.09
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
363. 123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 195.83
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
364. 114598 Lucas Jensenius Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
J2 14 195.71
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
365. 123973 Daniel Buchholtz Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 9 195.67
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
366. 130416 Mie Møller Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 18 195.61
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
367. 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 15 195.60
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
368. 131636 Marco Gleerup Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 8 195.50
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
369. 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 19 195.47
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
370. 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 17 195.47
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
371. 131810 Frederik Gloggengiehser Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 18 195.33
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
372. 127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 16 195.25
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
373. 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 22 195.18
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
374. 123101 Viktor Bæk Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 194.89
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
375. 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 23 194.52
R1199 R2199 R3199 R4196
Sum793 Snit198.25
376. 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 12 194.17
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
377. 119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 28 192.57
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
378. 133372 Sofus Blirup Jørgensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 198.00
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
379. 127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 6 197.67
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
380. 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 197.43
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
381. 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J2 6 197.33
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
382. 128707 Mie Mortensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 197.33
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
383. 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 12 196.83
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
384. 126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J2 7 196.57
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
385. 116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 9 196.56
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
386. 128171 Laura Hansen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 6 196.50
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
387. 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 196.13
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
388. 128024 Emily Hansen Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 196.11
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
389. 120945 Mie Rasmussen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 8 195.88
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
390. 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 22 195.77
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
391. 117830 Casper Johansen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 15 195.53
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
392. 131930 Sarah Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 13 195.46
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
393. 121809 Malou Kragelund Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 11 195.36
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
394. 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 14 195.36
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
395. 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 13 195.31
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
396. 127210 Lucas Mortensen Næstved Skytteforening 23-006
DGI Storstrømmen
BK2 14 195.21
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
397. 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 9 194.00
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
398. 128168 Oscar Lund-Hansen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 4 197.75
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
399. 132203 Maria Goltermann Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 197.75
R1200 R2199 R3198 R4194
Sum791 Snit197.75
400. 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 196.83
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
401. 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 196.57
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
402. 117322 Lasse Gundersen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
J2 6 196.50
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
403. 120979 Michele Rasmussen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 7 196.43
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
404. 122494 Jan Dissing Madsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 8 196.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
405. 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 6 196.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
406. 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 16 195.63
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
407. 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 23-032
DGI Storstrømmen
BK2 8 195.63
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
408. 130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 195.60
R1200 R2199 R3196 R4196
Sum791 Snit197.75
409. 132914 Villads Thomsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 195.55
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
410. 130804 Line Haslund Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK2 13 195.54
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
411. 131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening 23-032
DGI Storstrømmen
BK2 8 195.50
R1199 R2199 R3198 R4195
Sum791 Snit197.75
412. 127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 195.44
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
413. 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 7 195.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
414. 117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 10 194.90
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
415. 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
J2 14 194.86
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
416. 124835 Mads Ravnskjær Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 15 194.80
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
417. 133104 Julius Duch VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 9 194.78
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
418. 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 194.71
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
419. 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 20 194.65
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
420. 130943 Johan Spigelhauer Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 12 194.58
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
421. 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 13 194.54
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
422. 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 22 193.95
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
423. 131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 10 193.50
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
424. 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 13 193.00
R1200 R2199 R3197 R4195
Sum791 Snit197.75
425. 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 19 191.89
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
426. 116481 Laura Thyssen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 197.50
R1199 R2198 R3198 R4195
Sum790 Snit197.50
427. 124047 Laura Rosenkilde Sloth Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 197.50
R1200 R2199 R3196 R4195
Sum790 Snit197.50
428. 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 5 197.00
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
429. 132391 Jonas Feder Gregersen Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 196.67
R1200 R2198 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
430. 123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007
DGI Storstrømmen
BK1 8 196.63
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
431. 108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 8 196.63
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
432. 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 7 196.57
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
433. 130305 Mads Clausen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 196.50
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
434. 110190 Jonas Germundson Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 196.50
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
435. 127021 Ananya Nielsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 7 196.43
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
436. 131327 Alma Gundelach Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 7 196.43
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
437. 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 196.33
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
438. 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 196.33
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
439. 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 196.33
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
440. 97119 Jonas Bank Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
J2 6 196.17
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
441. 129722 Loke Hansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 196.09
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
442. 130621 Silas Krabbe Faxe Skytteforening 23-044
DGI Storstrømmen
BK1 7 196.00
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
443. 131778 Julius Christensen Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 196.00
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
444. 128569 Lucas Storm Thomsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 8 195.88
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
445. 127816 Oscar Tinggård Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 195.86
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
446. 119331 Axel Vind Hovedgård Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 195.83
R1200 R2198 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
447. 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 10 195.80
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
448. 125088 Marcus Mørk Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 13 195.77
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
449. 124623 Johan Ringsing Øster Ulslev Skytteforening 23-016
DGI Storstrømmen
BK2 12 195.67
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
450. 131807 Sissel P. Madsen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 23 195.61
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
451. 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 13 195.46
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
452. 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
J2 8 195.25
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
453. 107719 Lucas Johannesen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 195.14
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
454. 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 195.00
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
455. 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 194.83
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
456. 130512 Marcus Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 11 194.73
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
457. 124847 Clara F. Skerning Strø S&G
DGI Nordsjælland
J2 8 193.75
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
458. 122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 23 192.87
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
459. 131435 Maria Sørensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 197.25
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
460. 116817 Sabrina Klara Christensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 197.25
R1198 R2198 R3198 R4195
Sum789 Snit197.25
461. 120727 Magnus Sig Hovedgård Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 197.25
R1199 R2198 R3198 R4194
Sum789 Snit197.25
462. 123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 8 196.38
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
463. 129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening 23-044
DGI Storstrømmen
J2 6 196.33
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
464. 129119 Liam Harrig Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 10 196.30
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
465. 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 196.17
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
466. 121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 195.91
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
467. 117249 Rasmus Clausen Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007
DGI Storstrømmen
BK2 8 195.88
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
468. 129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 12 195.67
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
469. 123743 Oda Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 195.50
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
470. 134501 Mathias Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 195.43
R1199 R2199 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
471. 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 8 195.38
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
472. 131832 Mathilde Bonde Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 195.36
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
473. 129039 Hannah Schreiber Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 195.33
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
474. 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 195.14
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
475. 127555 Boas Nørgaard Pedersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 14 195.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
476. 126238 Mads Thomsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 195.00
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
477. 131361 Anna Sofie Bæk Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 195.00
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
478. 130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 7 194.71
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
479. 125344 Rasmus Nielsen-Borup Ravnsborg Skytteforening 23-008
DGI Storstrømmen
BK2 20 194.50
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
480. 131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 194.45
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
481. 130810 Savannah Busk Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 13 194.23
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
482. 131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 14 194.07
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
483. 128946 Sofus Emil B. Sylvest Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 14 194.00
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
484. 130342 Marius Nielsen Nykøbing F. Skytteforening 23-001
DGI Storstrømmen
BK2 19 193.53
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
485. 127233 Frey Fiskov Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
J2 7 193.43
R1200 R2198 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
486. 126267 Mads Andersen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J2 15 193.33
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
487. 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 21 193.00
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
488. 131339 Casper Borum Andersen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
J2 18 192.61
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
489. 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 23 191.48
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
490. 125148 Kathrine Clausen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 197.00
R1200 R2198 R3198 R4192
Sum788 Snit197.00
491. 130883 Lucas Lindholm Olsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 4 197.00
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
492. 112897 Simon Jæger Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 4 197.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
493. 126006 Rasmus Thulstrup Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 5 196.40
R1200 R2198 R3196 R4194
Sum788 Snit197.00
494. 125864 Jannick Kloosterman Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 6 196.33
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
495. 131811 Sander Green Stensved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 196.17
R1199 R2199 R3195 R4195
Sum788 Snit197.00
496. 124291 Sofie Andersen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
J2 6 196.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
497. 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 195.60
R1200 R2198 R3196 R4194
Sum788 Snit197.00
498. 126382 Thor Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 195.38
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
499. 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 6 195.33
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
500. 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 12 194.92
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
501. 131808 Rikke Mai Stigsen Bech Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 194.88
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
502. 118433 Andreas Chernookov Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 7 194.86
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
503. 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 14 194.79
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
504. 113087 Viktor Møller Simonsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 10 194.30
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
505. 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 19 194.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
506. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 22 193.64
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
507. 131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 193.56
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
508. 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 25 192.96
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
509. 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening 23-008
DGI Storstrømmen
BK2 20 192.95
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
510. 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 16 192.69
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
511. 119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 14 192.36
R1199 R2197 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
512. 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 14 190.71
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
513. 129381 Jonas Juodelis Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 5 196.40
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
514. 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 195.86
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
515. 128636 Regitze Voigts Stensved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 195.67
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
516. 131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 195.50
R1198 R2198 R3197 R4194
Sum787 Snit196.75
517. 129233 Kamilla Hansen St. Lyngby If - 24. Kreds
DGI Nordsjælland
BK2 7 195.29
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
518. 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
J2 8 195.25
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
519. 130944 Mathias Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 6 195.17
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
520. 122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 195.14
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
521. 122213 Viktor Bjørnskov Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 8 195.00
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
522. 129271 Mikkel Toft Christensen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 195.00
R1199 R2198 R3196 R4194
Sum787 Snit196.75
523. 126598 Tobias Neustrup Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 194.71
R1199 R2198 R3195 R4195
Sum787 Snit196.75
524. 113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 12 194.58
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
525. 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 8 194.38
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
526. 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 13 194.15
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
527. 130750 Niklas T. Nielsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 14 194.14
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
528. 115285 Nikolaj Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 194.13
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
529. 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 19 193.68
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
530. 128565 Caroline Østergaard Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 13 193.62
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
531. 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 10 193.50
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
532. 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 10 193.20
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
533. 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 12 192.92
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
534. 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 11 192.45
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
535. 120622 Emil Rimer Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 14 192.00
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
536. 120802 Freya Kofod Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 4 196.50
R1199 R2198 R3197 R4192
Sum786 Snit196.50
537. 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 4 196.50
R1200 R2200 R3194 R4192
Sum786 Snit196.50
538. 134502 Frederik Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 196.20
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
539. 124656 Mikkel Emil Poulsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK1 5 196.00
R1199 R2199 R3194 R4194
Sum786 Snit196.50
540. 120729 Anders Rank Juelsgård Hovedgård Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 195.80
R1198 R2197 R3197 R4194
Sum786 Snit196.50
541. 121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 9 195.78
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
542. 131637 Vilas Derkx Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 6 195.67
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
543. 115160 Marie Christine Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 195.60
R1198 R2198 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
544. 129117 Simon Marek Storbank Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 7 194.86
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
545. 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 14 194.79
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
546. 123066 Patrick Madsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 10 194.50
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
547. 127230 Jeppe Mortensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK2 8 194.38
R1198 R2197 R3197 R4194
Sum786 Snit196.50
548. 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 14 193.86
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
549. 122396 Karoline Ejlersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 193.78
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
550. 120211 Martin Vandborg Madsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 5 193.60
R1198 R2198 R3198 R4192
Sum786 Snit196.50
551. 116812 Malou Elisabeth Bjælkerup Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 7 193.57
R1199 R2198 R3197 R4192
Sum786 Snit196.50
552. 125842 Nikolaj Skriver Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 193.46
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
553. 131246 Nanna Jakobsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 9 193.33
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
554. 124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 193.27
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
555. 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 18 193.22
R1200 R2196 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
556. 131204 Mikkel Mark Kaspersen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 11 193.18
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
557. 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 20 193.00
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
558. 130514 Nicklas Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 11 193.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
559. 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007
DGI Storstrømmen
BK2 8 193.00
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
560. 131323 Alfred Bale Dutschhe Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK2 7 191.71
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
561. 123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK1 4 196.25
R1198 R2197 R3197 R4193
Sum785 Snit196.25
562. 131672 Kasper Byllemos Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 196.25
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
563. 131440 Freja Bagge Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 196.25
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
564. 122559 Victor Appelquist Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 4 196.25
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
565. 127676 Nicolai Mindstruplund Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 196.25
R1199 R2197 R3196 R4193
Sum785 Snit196.25
566. 132148 Laura Larsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 196.25
R1200 R2197 R3195 R4193
Sum785 Snit196.25
567. 133803 Annika Løje Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007
DGI Storstrømmen
BK2 4 196.25
R1200 R2199 R3196 R4190
Sum785 Snit196.25
568. 130812 Mathias Bjerring Lindegaard Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 196.00
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
569. 126003 jonathan Lysgaard Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 5 195.60
R1199 R2196 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
570. 132776 Markus De Lima Ring Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK2 7 195.43
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
571. 128661 Trine Østergaard Frandsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 195.17
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
572. 109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 6 195.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
573. 115156 Mads Jørgensen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 194.88
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
574. 131634 Maja Lucia B. Nissen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 194.88
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
575. 131304 Benedikte Fisker Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK2 6 194.83
R1199 R2197 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
576. 126879 Christoffer Hove Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 194.67
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
577. 128016 Oliver Klavstrup Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 6 194.50
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
578. 130776 Julie Vinge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 194.43
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
579. 123099 Sebastian Hvid Larsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 194.29
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
580. 122211 Victor Rasholt Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 7 194.29
R1199 R2196 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
581. 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 194.13
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
582. 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 194.00
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
583. 123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 10 193.60
R1199 R2197 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
584. 123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 193.25
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
585. 131374 Jessica Christiansen Glumsøegnens Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 193.00
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
586. 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 15 192.40
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
587. 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 18 192.17
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
588. 129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 21 192.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
589. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 22 191.86
R1199 R2196 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
590. 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 25 190.68
R1199 R2197 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
591. 122100 Gustav Erik Rasmussen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
J2 4 196.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
592. 126664 Lukas Stangerup Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 196.00
R1198 R2198 R3194 R4194
Sum784 Snit196.00
593. 124368 Jesper Nelander Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 4 196.00
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
594. 133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 196.00
R1198 R2197 R3197 R4192
Sum784 Snit196.00
595. 131139 Julie Pedersen Ravnsborg Skytteforening 23-008
DGI Storstrømmen
BK2 6 195.50
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
596. 110180 Kasper Lund Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 195.40
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
597. 132345 Gerda Ladekjær Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 195.17
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
598. 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 9 194.33
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
599. 134506 Nicolai Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 194.20
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
600. 124714 Patrik Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 7 194.00
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
601. 131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 193.86
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
602. 118108 Mathias Handberg Welander Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 20 193.80
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
603. 132476 Mads Greth Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 193.33
R1198 R2196 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
604. 116302 Julie Grunddal Fahnø Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 193.17
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
605. 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 25 191.64
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
606. 124252 Sebastian Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 195.75
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
607. 116477 Carola Kramer Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 195.75
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
608. 114114 Clara Emilie Juralowice Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 195.75
R1198 R2197 R3196 R4192
Sum783 Snit195.75
609. 128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 195.75
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
610. 132615 Line Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 4 195.75
R1198 R2197 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
611. 133266 Laurits Dutter Johansen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 195.75
R1198 R2198 R3196 R4191
Sum783 Snit195.75
612. 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 195.20
R1199 R2197 R3194 R4193
Sum783 Snit195.75
613. 128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 6 195.00
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
614. 133382 Carl Emil Andersen Hovedgård Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 194.83
R1198 R2196 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
615. 108063 Jonathan Kjeldsen Thorhauge Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 5 194.80
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
616. 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK2 5 194.80
R1198 R2197 R3196 R4192
Sum783 Snit195.75
617. 131946 Mathilde Andersen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 8 194.50
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
618. 131780 Lasse Kjærsgaard Jensen Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 194.33
R1199 R2195 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
619. 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 193.83
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
620. 127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 193.78
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
621. 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 193.71
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
622. 131833 Benjamin Høg Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 6 192.83
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
623. 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 8 192.75
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
624. 124365 Mads Hesteng Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 192.42
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
625. 131386 Mikkel Linddal Pedersen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 14 192.21
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
626. 131669 Nicolai Due Møller Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 8 191.13
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
627. 131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 25 189.88
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
628. 130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 12 189.67
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
629. 127200 Johan Gyrup Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 4 195.50
R1199 R2196 R3195 R4192
Sum782 Snit195.50
630. 126271 Rasmus Bager Sørensen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 195.50
R1197 R2197 R3196 R4192
Sum782 Snit195.50
631. 131779 Rasmus Nielsen Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 195.50
R1198 R2196 R3196 R4192
Sum782 Snit195.50
632. 127926 Amalie Jensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK2 5 195.00
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
633. 130106 Mads Bergmann Wulff Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 194.80
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
634. 130458 Tobias Juul Jensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 194.75
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
635. 132301 Sofine Sejr Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 8 194.63
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
636. 127463 Julius S. Jensen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 8 194.50
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
637. 119330 Christine Vind Hovedgård Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 194.33
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
638. 131630 Selin Yandim Damsholte Skytteforening 23-032
DGI Storstrømmen
BK2 6 194.00
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
639. 133218 Magnus Jensen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 194.00
R1199 R2195 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
640. 130950 Camilla Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 6 193.83
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
641. 122580 Mathias Salomonsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 7 193.71
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
642. 107988 Jesper Buhl Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 6 193.67
R1200 R2197 R3194 R4191
Sum782 Snit195.50
643. 132498 Nicoline Risgaard Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK2 6 193.67
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
644. 123652 Anna Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007
DGI Storstrømmen
BK2 8 193.63
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
645. 131826 Lau H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening 23-035
DGI Storstrømmen
BK2 7 193.57
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
646. 119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 7 193.43
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
647. 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 15 193.40
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
648. 121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 9 193.22
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
649. 103080 Simon Hansen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 193.10
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
650. 125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening 23-035
DGI Storstrømmen
BK3 8 193.00
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
651. 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 14 192.93
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
652. 131442 Jacob B. Frederiksen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 192.71
R1200 R2196 R3194 R4192
Sum782 Snit195.50
653. 131229 Jon Lyn Lyrn Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 192.70
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
654. 129428 Gustav Paakjær </