SB Cup 2017 i Struer

Stævne

Turnering: SB Cup 2017 i Struer
Stævneansvarlige
Karsten Lund Tlf: 61721439 / 61721439

Række / Puljeoversigt

U6 Drenge
Pulje 1 SB 1 - Skive IK Resen 1 - SB 2 - Skive IK Resen 2
Placeringskamp 1 Skive IK Resen 1 - Skive IK Resen 2
Placeringskamp 2 SB 1 - SB 2
U7 drenge
Pulje 1 SB 1 - De kommende Ronaldo'er - SB 3 - Mejdal-Halgård 2 - Brande IF
Pulje 2 Mejdal-Halgård 1 - Herning Fremad - Team TB/C Skjern - SB 2 - Mejdal-Halgård 3
A slutspil Team TB/C Skjern - Mejdal-Halgård 2 - Mejdal-Halgård 3 - Brande IF
B slutspil Mejdal-Halgård 1 - De kommende Ronaldo'er - Herning Fremad - SB 3
U8 drenge A & B
Pulje 1 Real Boys - SB 1 - SB 3 - RLK - Holstebro Boldklub - SB 2
A finalerunde Real Boys - SB 1 - SB 3
B finalerunde RLK - Holstebro Boldklub - SB 2
U9 drenge A
Pulje 1 Bremdal IK - Mejdal-Halgård - Ringkøbing IF 1 - Holstebro Boldklub 1 - Holstebro Boldklub 2
A slutspil Mejdal-Halgård - Ringkøbing IF 1 - Holstebro Boldklub 1 - Holstebro Boldklub 2
U9 drenge B/C
Pulje 3 Holstebro Boldklub 3 - RLK - Mejdal-Halgård 1 - Mejrup 2
Pulje 1 Bremdal IK - Struer B 1 - Ringkøbing IF 2 - Holstebro Boldklub 4 - Mejdal-Halgård 2
Pulje 2 Mejrup - SIK Egeris - Brande IF - SHN/Ulfborg - Struer B 2
B mellemrunde 1 Ringkøbing IF 2 - Brande IF
B mellemrunde 2 Holstebro Boldklub 3 - SHN/Ulfborg
B mellemrunde 3 Mejdal-Halgård 1 - Mejdal-Halgård 2
C mellemrunde 1 Struer B 1 - SIK Egeris
C mellemrunde 2 Mejrup - RLK
C mellemrunde 3 Mejrup 2 - Holstebro Boldklub 4
B finalerunde Mejdal-Halgård 1 - Ringkøbing IF 2 - SHN/Ulfborg
C finalerunde Struer B 1 - Mejrup - Holstebro Boldklub 4
U10 drenge A
Pulje 1 Team X - Mejrup 1 - Ravnsbjerg if - Mejrup 2
A slutspil Team X - Mejrup 1 - Ravnsbjerg if - Mejrup 2
U10 piger
Pulje 1 Vinderup - Cool girls 1 - Borbjerg - Thisted FC - Cool girls 2 - Linde/Hjerm Boldklub
A finalerunde Vinderup - Cool girls 1 - Linde/Hjerm Boldklub
B finalerunde Borbjerg - Thisted FC - Cool girls 2
U10 drenge B/C
Pulje 1 Struer B 1 - Brande IF - Struer B 3 - Linde/Hjerm Boldklub 2
Pulje 2 Mejrup 3 - Måbjerg - Linde/Hjerm Boldklub 1 - Struer B 2
B slutspil Struer B 1 - Brande IF - Måbjerg - Linde/Hjerm Boldklub 1
C slutspil Mejrup 3 - Struer B 2 - Struer B 3 - Linde/Hjerm Boldklub 2
U11 drenge A
Pulje 1 Vinderup IK - Skive IK Egeris 1 - Team Restudy - FC Skildpadderne
Pulje 2 Houlind EL - TEAM ELLEBÆK - Struer - Skive IK Egeris 2
A slutspil Vinderup IK - Skive IK Egeris 1 - Team Restudy - FC Skildpadderne - Houlind EL - TEAM ELLEBÆK - Struer - Skive IK Egeris 2
U11 drenge B/C
Pulje 1 Team X - Resen 2 - SHN/Ulfborg - EB U11 drenge
Pulje 2 Hvidbjerg bank - FC HoTiHeTo 1 - RLK 2 - Struer B 3
Pulje 3 RLK 1 - Resen 3 - Videbæk IF - Struer B 2
Pulje 4 Resen 1 - GNIF - Aakjær boys - Ikast FS - FC HoTiHeTo 2
B slutspil Team X - Hvidbjerg bank - Resen 1 - FC HoTiHeTo 1 - Resen 2 - Resen 3 - Videbæk IF - Ikast FS
C slutspil RLK 1 - RLK 2 - SHN/Ulfborg - GNIF - Aakjær boys - EB U11 drenge - Struer B 2 - Struer B 3
U12 drenge A
Pulje 1 Struer Boldklub 1 - Houlind EL - Spjalds drenge - Ringkøbing IF 1
Pulje 2 TIM 1 - Team netIP - Struer boldklub 3 - Bagges Boys
A slutspil Struer Boldklub 1 - Houlind EL - TIM 1 - Team netIP - Spjalds drenge - Struer boldklub 3 - Ringkøbing IF 1 - Bagges Boys
U12 drenge B/C
Pulje 1 Team Føtex - Måbjergs seje drenge - Ringkøbing IF 2 - Vemb FS - Mejrup 1
Pulje 2 Struer Boldklub 2 - Måbjerg Drengene - Team Louis Nielsen - Vinderup - Mejrup 2
B slutspil Team Føtex - Struer Boldklub 2 - Team Louis Nielsen - Ringkøbing IF 2
C slutspil Måbjergs seje drenge - Vinderup - Mejrup 1 - Mejrup 2
U13 drenge B/C
Pulje 1 RLK - SB - Hjerm FIF - Vemb FS - Rindum hakkerboys - Rindum young boys
B finalerunde SB - Hjerm FIF - Rindum hakkerboys
C finalerunde RLK - Vemb FS - Rindum young boys
U14 drenge A
Pulje 1 Nebel-Outrup-Skjern - Madsen Optik - "FC Drengerøv" - Feriepartner Vejlbyklit
Pulje 2 Team Sport24 Holstebro - Team Lauridsen - FC Fart - Team Cruyff
A slutspil Nebel-Outrup-Skjern - Madsen Optik - Team Sport24 Holstebro - Team Lauridsen - "FC Drengerøv" - FC Fart - Feriepartner Vejlbyklit - Team Cruyff
U15 drenge A
Pulje 1 Nebel-Outrup-Skjern - Spentrup IF 1 - Spentrup IF 2 - Fahn Bois
A slutspil Nebel-Outrup-Skjern - Spentrup IF 1 - Spentrup IF 2 - Fahn Bois
U15 drenge B/C
Pulje 1 Struer B 1 - Struer B 3 - Struer B 2 - Vemb FS
B slutspil Struer B 1 - Struer B 3 - Struer B 2 - Vemb FS
U16 A+B/C
Pulje 1 RLK - SB 1 - egernbanden - SB 2 - GNL
Slutspil RLK - SB 1 - SB 2 - GNL

Til toppen