Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
StaevneRaekke
Info
Oversigt
Program
U10 drenge | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
Ulfborg Cup 2017
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Bemærkninger
Pulje oversigt
U10 drenge
Pulje 1
Ringkøbing IF
-
Mejdal-Halgård 1
-
SHN/Ulfborg 3
-
Mejrup
-
Pulje 2
Rødderne
-
Rindum SU 2
-
Mejdal-Halgård 2
-
Tim GIF 1
-
Pulje 3
Sjørring
-
Rindum SU 1
-
SHN/Ulfborg 2
-
Mejdal-Halgård 3
-
Pulje 4
Tim GIF 2
-
Team X
-
SHN/Ulfborg 1
-
Mejdal-Halgård 4
-
A slutspil
Ringkøbing IF
-
Mejdal-Halgård 3
-
Sjørring
-
Team X
-
Mejdal-Halgård 4
-
Tim GIF 1
-
Mejrup
-
Rødderne
-
B slutspil
SHN/Ulfborg 1
-
SHN/Ulfborg 3
-
Mejdal-Halgård 1
-
SHN/Ulfborg 2
-
Tim GIF 2
-
Rindum SU 2
-
Mejdal-Halgård 2
-
Rindum SU 1
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=71143
Komplet kampprogram
U10 drenge
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Pulje
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
642050
Fredag
29-12-17
10:20
Pulje 1
Ringkøbing IF
-
Mejrup
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
1 - 0
642051
Fredag
29-12-17
10:29
Pulje 1
Mejdal-Halgård 1
-
SHN/Ulfborg 3
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
2 - 2
642056
Fredag
29-12-17
10:38
Pulje 2
Rødderne
-
Rindum SU 2
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
7 - 0
642057
Fredag
29-12-17
10:47
Pulje 2
Mejdal-Halgård 2
-
Tim GIF 1
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
1 - 4
642052
Fredag
29-12-17
10:56
Pulje 1
Mejrup
-
Mejdal-Halgård 1
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
1 - 1
642053
Fredag
29-12-17
11:05
Pulje 1
SHN/Ulfborg 3
-
Ringkøbing IF
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
0 - 4
642058
Fredag
29-12-17
11:14
Pulje 2
Rindum SU 2
-
Mejdal-Halgård 2
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
2 - 3
642059
Fredag
29-12-17
11:23
Pulje 2
Tim GIF 1
-
Rødderne
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
0 - 2
642054
Fredag
29-12-17
11:32
Pulje 1
Mejdal-Halgård 1
-
Ringkøbing IF
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
2 - 3
642055
Fredag
29-12-17
11:41
Pulje 1
Mejrup
-
SHN/Ulfborg 3
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
2 - 1
642060
Fredag
29-12-17
11:50
Pulje 2
Mejdal-Halgård 2
-
Rødderne
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
1 - 2
642061
Fredag
29-12-17
11:59
Pulje 2
Rindum SU 2
-
Tim GIF 1
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
1 - 2
642082
Fredag
29-12-17
12:08
B slutspil
Mejdal-Halgård 1
-
Rindum SU 2
(B kvartfinale 1)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
4 - 0
642083
Fredag
29-12-17
12:17
B slutspil
Mejdal-Halgård 2
-
SHN/Ulfborg 3
(B kvartfinale 2)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
4 - 1
642074
Fredag
29-12-17
12:26
A slutspil
Ringkøbing IF
-
Tim GIF 1
(A kvartfinale 1)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
1 - 4
642075
Fredag
29-12-17
12:35
A slutspil
Rødderne
-
Mejrup
(A kvartfinale 2)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
8 - 0
642062
Fredag
29-12-17
12:44
Pulje 3
SHN/Ulfborg 2
-
Rindum SU 1
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
3 - 5
642063
Fredag
29-12-17
12:53
Pulje 3
Mejdal-Halgård 3
-
Sjørring
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
1 - 0
642068
Fredag
29-12-17
13:02
Pulje 4
Team X
-
SHN/Ulfborg 1
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
4 - 1
642069
Fredag
29-12-17
13:11
Pulje 4
Mejdal-Halgård 4
-
Tim GIF 2
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
7 - 0
642064
Fredag
29-12-17
13:20
Pulje 3
Rindum SU 1
-
Mejdal-Halgård 3
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
4 - 3
642065
Fredag
29-12-17
13:29
Pulje 3
Sjørring
-
SHN/Ulfborg 2
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
3 - 1
642070
Fredag
29-12-17
13:38
Pulje 4
SHN/Ulfborg 1
-
Mejdal-Halgård 4
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
0 - 1
642071
Fredag
29-12-17
13:47
Pulje 4
Tim GIF 2
-
Team X
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
0 - 7
642066
Fredag
29-12-17
13:56
Pulje 3
Mejdal-Halgård 3
-
SHN/Ulfborg 2
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
5 - 3
642067
Fredag
29-12-17
14:05
Pulje 3
Rindum SU 1
-
Sjørring
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
2 - 4
642072
Fredag
29-12-17
14:14
Pulje 4
Mejdal-Halgård 4
-
Team X
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
1 - 2
642073
Fredag
29-12-17
14:23
Pulje 4
SHN/Ulfborg 1
-
Tim GIF 2
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
2 - 4
642084
Fredag
29-12-17
14:32
B slutspil
Rindum SU 1
-
SHN/Ulfborg 1
(B kvartfinale 3)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
5 - 1
642085
Fredag
29-12-17
14:41
B slutspil
Tim GIF 2
-
SHN/Ulfborg 2
(B kvartfinale 4)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
0 - 7
642076
Fredag
29-12-17
14:50
A slutspil
Sjørring
-
Mejdal-Halgård 4
(A kvartfinale 3)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
4 - 0
642077
Fredag
29-12-17
14:59
A slutspil
Team X
-
Mejdal-Halgård 3
(A kvartfinale 4)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
2 - 1
642086
Fredag
29-12-17
15:08
B slutspil
Mejdal-Halgård 1
-
Rindum SU 1
(B semifinale 1)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
1 - 2
642087
Fredag
29-12-17
15:17
B slutspil
Mejdal-Halgård 2
-
SHN/Ulfborg 2
(B semifinale 2)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
1 - 0
642078
Fredag
29-12-17
15:26
A slutspil
Tim GIF 1
-
Sjørring
(A semifinale 1)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
1 - 2
642079
Fredag
29-12-17
15:35
A slutspil
Rødderne
-
Team X
(A semifinale 2)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
4 - 0
642089
Fredag
29-12-17
15:44
B slutspil
SHN/Ulfborg 2
-
Mejdal-Halgård 1
(B bronzekamp)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
2 - 3
642081
Fredag
29-12-17
15:53
A slutspil
Team X
-
Tim GIF 1
(A bronzekamp)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
3 - 1
642088
Fredag
29-12-17
16:02
B slutspil
Rindum SU 1
-
Mejdal-Halgård 2
(B finale)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
4 - 5
642080
Fredag
29-12-17
16:11
A slutspil
Sjørring
-
Rødderne
(A finale)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
3 - 2
Til toppen