Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Jyllandsskydning 15m 2014 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
Alle foreninger
Alslev Skytteforening
Arnborg Idrætsforening
Aulum Skytteforening
Beder-Malling Skytteforening
Bjergby SGI&U
Boddum-Ydby Skytteforening
Bramming Skytteforening
Brande Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Broagerlands Skytteforening
Bullerup Skyttekreds
Esbjerg Skyttekreds
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Gadbjerg Skytteforening
Gjellerup Sdr. S G & I
Glud Skytteforening
Grenå Skyttekreds
Grænseegnens Skytteforening
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Haderup Skytteforening
Helle Skytteforening
Hinnerup Skytteforening
Hjørring Skytteforening
Hobro Egnens Skytteforening
Holstebro Skytteforening
Holsted Skyttekreds
Honum & Omegns Skytteforening
Horne Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Hovedgård Skyttekreds
Jelling fS
Karby Skyttekreds
Karup Skytteforening
Kerteminde Skytteforening
Kjellerup Skytteforening
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Lind Skytteforening
Lindholm Sports Skytte Klub
Lunde Sg&I
Løgstør Sportsskytteklub
Løsning-Hedensted Skytteforening
Midtdjurs skytteforening
Nordals Skyttekreds
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Nyborg Skytteforening
Odder Skytteforening
Ousted Tåning Skytteforening
Postens Skyttelaug, Ålborg
Paarup Skytteforening
Randers Skyttekreds
Ribe Skyttekreds
Roslev Skytteforening
Rudkøbing Skyttekreds
Ry-Emborg Skytteforening
Rønde Skytteforening
Samsø Skytteforening
Silkeborg Skyttekreds
Sjørring Skytteforening
Skals Skytteforening
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Skjern Skytteforening
Skytteforening Kimbrerne
Skytteklubben DSB/ASF
Skyttekreds Bjerringbro
Sundeved Skytteforening
Særslev Skytteforening
Sødinge Skytteforening
Sønderborg Skyttekreds
Tjørring IF Skytteafdeling
Trehøje Skytteforening
Tørring Idrætsforening
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Ulbjerg Skytteforening
Ullerup Skytteforening, Give
Ulsted Skytteforening
Vadum Skytteforening af 1970
Varde Skytteforening
VBF Skyttelaug/Århus
Vejle Skytteforening
Vester Han Herred Skytteforening
Vester Hassing Skytteforening
Viborg Skytteforening
Videbæk Skytteforening
Vilsted Skytteforening
Vinderup Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Vojens Skytteforening
Ølgod Skytteforening
Ørre Skytteforening
Østbirk Skytteforening
Østerild Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Århus Riffelskytte klub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
UNG
187.000
187.000
Hovedskydning
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
UNG
190.000
190.000
Mesterskab
42611
Marie Sørensen
Nordals Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
91840
Jimmi Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
91840
Jimmi Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
107347
Peter Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
107347
Peter Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
2
183.000
183.000
Mesterskab
38336
Hans Johnsen
Ølgod Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Mesterskab
38336
Hans Johnsen
Ølgod Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
25728
Jørgen Mahler
Århus Riffelskytte klub
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
25728
Jørgen Mahler
Århus Riffelskytte klub
V1
200.000
200.000
Mesterskab
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
35378
Preben C. Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
35378
Preben C. Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
191.000
191.000
Mesterskab
39754
Peter Christensen
Ribe Skyttekreds
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
39754
Peter Christensen
Ribe Skyttekreds
V2
192.000
192.000
Mesterskab
26777
Knud Søndergård
Karby Skyttekreds
V2
187.000
187.000
Mesterskab
26777
Knud Søndergård
Karby Skyttekreds
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
31719
Erik Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
2
188.000
188.000
Hovedskydning
31719
Erik Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
2
185.000
185.000
Mesterskab
31359
Bent Mæng
Aulum Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
31359
Bent Mæng
Aulum Skytteforening
2
187.000
187.000
Mesterskab
21889
Freddy Pedersen
Silkeborg Skyttekreds
3
161.000
161.000
Mesterskab
21889
Freddy Pedersen
Silkeborg Skyttekreds
3
159.000
159.000
Hovedskydning
25215
Sonja Bissø
Samsø Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
25215
Sonja Bissø
Samsø Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
96287
Karsten Knudsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
96287
Karsten Knudsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
34585
Vagn Koch
Tørring Idrætsforening
2
179.000
179.000
Hovedskydning
34585
Vagn Koch
Tørring Idrætsforening
2
184.000
184.000
Mesterskab
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
1
188.000
188.000
Mesterskab
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
1
189.000
189.000
Hovedskydning
34764
Olaf Kurth Jensen
Vejle Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
34764
Olaf Kurth Jensen
Vejle Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
2
179.000
179.000
Hovedskydning
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
2
179.000
179.000
Mesterskab
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
42345
Jens Faurbye
Vojens Skytteforening
1
188.000
188.000
Mesterskab
42345
Jens Faurbye
Vojens Skytteforening
1
186.000
186.000
Hovedskydning
39087
Thomas Søndergaard
Helle Skytteforening
UNG
185.000
185.000
Mesterskab
39087
Thomas Søndergaard
Helle Skytteforening
UNG
191.000
191.000
Hovedskydning
30547
Knud Ejlersen
Ørre Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
30547
Knud Ejlersen
Ørre Skytteforening
2
181.000
181.000
Mesterskab
20732
Anders Kildehøj
Vejle Skytteforening
2
187.000
187.000
Mesterskab
20732
Anders Kildehøj
Vejle Skytteforening
2
186.000
186.000
Hovedskydning
28888
Leif Noppenau
Karby Skyttekreds
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
28888
Leif Noppenau
Karby Skyttekreds
V1
199.000
199.000
Mesterskab
11768
Ruby Larsen
Vilsted Skytteforening
V2
187.000
187.000
Mesterskab
11768
Ruby Larsen
Vilsted Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
99370
Brian Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
99370
Brian Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
31184
Erik Madsen
Karup Skytteforening
2
194.000
194.000
Mesterskab
31184
Erik Madsen
Karup Skytteforening
2
192.000
192.000
Hovedskydning
84818
Maja Petersen
Grenå Skyttekreds
UNG
189.000
189.000
Mesterskab
84818
Maja Petersen
Grenå Skyttekreds
UNG
189.000
189.000
Hovedskydning
39346
Jeppe Brydsø Dammark
Helle Skytteforening
UNG
194.000
194.000
Mesterskab
39346
Jeppe Brydsø Dammark
Helle Skytteforening
UNG
193.000
193.000
Hovedskydning
18472
Bjarne Schou Nielsen
Randers Skyttekreds
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
18472
Bjarne Schou Nielsen
Randers Skyttekreds
V2
194.000
194.000
Mesterskab
43471
Jan Poulsen
Broagerlands Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
43365
Henning Sørensen
Grænseegnens Skytteforening
2
186.000
186.000
Mesterskab
43365
Henning Sørensen
Grænseegnens Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
1
186.000
186.000
Mesterskab
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
1
187.000
187.000
Hovedskydning
18504
Anny Toft
Randers Skyttekreds
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
18504
Anny Toft
Randers Skyttekreds
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
43337
Poul Clausen
Grænseegnens Skytteforening
2
182.000
182.000
Hovedskydning
43337
Poul Clausen
Grænseegnens Skytteforening
2
180.000
180.000
Mesterskab
34700
Else Marie Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
34700
Else Marie Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2
192.000
192.000
Mesterskab
33274
Johannes Jørgensen
Brande Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
93640
Rasmus Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
93640
Rasmus Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
20905
Steen Skallebæk
Horsens Skyttekreds
1
189.000
189.000
Hovedskydning
20905
Steen Skallebæk
Horsens Skyttekreds
1
187.000
187.000
Mesterskab
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
2
184.000
184.000
Mesterskab
102136
Jens Sønderup
Tjørring IF Skytteafdeling
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
102136
Jens Sønderup
Tjørring IF Skytteafdeling
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
21691
Ingo Jensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
21691
Ingo Jensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
25369
Bjarne Andersen
Samsø Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
25369
Bjarne Andersen
Samsø Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
112069
Martin Svendsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
112069
Martin Svendsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
113589
Anna Vinther Brasen
Roslev Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
113589
Anna Vinther Brasen
Roslev Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
109203
Emil Fyhn
Helle Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
109203
Emil Fyhn
Helle Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
85882
Mathias Bramming
Holsted Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
85882
Mathias Bramming
Holsted Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
89298
Line Pedersen
Hovedgård Skyttekreds
J1
193.000
193.000
Mesterskab
89298
Line Pedersen
Hovedgård Skyttekreds
J1
193.000
193.000
Hovedskydning
88633
Svend Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
88633
Svend Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
189.000
189.000
Mesterskab
109040
Anna Pejs Wernich Thomsen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
109040
Anna Pejs Wernich Thomsen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
50797
Oliver Møller Hansen
Bullerup Skyttekreds
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
110044
Laura Højris From Petersen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
110044
Laura Højris From Petersen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
40983
Else Jensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
40983
Else Jensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
V1
197.000
197.000
Mesterskab
25177
John Lund Christensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
25177
John Lund Christensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
19654
Knud Erik Holm
Viborg Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
19654
Knud Erik Holm
Viborg Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
100406
Karin Kraft
Horne Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
100406
Karin Kraft
Horne Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Mesterskab
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
15917
Jes Højen Olsen
Aalborg Skyttekreds
1
192.000
192.000
Hovedskydning
15917
Jes Højen Olsen
Aalborg Skyttekreds
1
192.000
192.000
Mesterskab
47955
Signe Steffensen
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
47955
Signe Steffensen
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
24825
Jane Sønnichsen
Hinnerup Skytteforening
1
192.000
192.000
Hovedskydning
24825
Jane Sønnichsen
Hinnerup Skytteforening
1
191.000
191.000
Mesterskab
15879
Kristinna Olsen
Aalborg Skyttekreds
UNG
196.000
196.000
Mesterskab
15879
Kristinna Olsen
Aalborg Skyttekreds
UNG
194.000
194.000
Hovedskydning
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
1
200.000
200.000
Mesterskab
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
1
194.000
194.000
Hovedskydning
11539
Louise Bedsted
Vester Han Herred Skytteforening
1
185.000
185.000
Mesterskab
11539
Louise Bedsted
Vester Han Herred Skytteforening
1
191.000
191.000
Hovedskydning
92975
Gert Morthorst Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
92975
Gert Morthorst Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
13483
Bodil Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
13483
Bodil Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
17287
Allan Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
197.000
197.000
Mesterskab
17287
Allan Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
189.000
189.000
Hovedskydning
49522
Poul H. Jørgensen
Særslev Skytteforening
2
181.000
181.000
Hovedskydning
49522
Poul H. Jørgensen
Særslev Skytteforening
2
187.000
187.000
Mesterskab
30952
Bent Kruse
Trehøje Skytteforening
2
186.000
186.000
Mesterskab
30952
Bent Kruse
Trehøje Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
99519
Preben Schou
Vojens Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
99519
Preben Schou
Vojens Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
UNG
189.000
189.000
Mesterskab
UNG
188.000
188.000
Hovedskydning
51383
Kurt Knudsen
Bullerup Skyttekreds
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
51383
Kurt Knudsen
Bullerup Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Mesterskab
99180
Inger Marie Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
99180
Inger Marie Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
103695
Bent Andersen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
103695
Bent Andersen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
37553
Camilla Nielsen
Videbæk Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
37553
Camilla Nielsen
Videbæk Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
109672
Bodil Breinbjerg
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
109672
Bodil Breinbjerg
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
187.000
187.000
Mesterskab
92563
Rasmus Mikkelsen
Vadum Skytteforening af 1970
J2
198.000
198.000
Mesterskab
92563
Rasmus Mikkelsen
Vadum Skytteforening af 1970
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
110429
Hanne Brasen
Roslev Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
110429
Hanne Brasen
Roslev Skytteforening
ÅK2
185.000
185.000
Mesterskab
19126
Tage Grubbe Andersen
Skals Skytteforening
1
190.000
190.000
Mesterskab
19126
Tage Grubbe Andersen
Skals Skytteforening
1
190.000
190.000
Hovedskydning
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
J1
200.000
200.000
Mesterskab
96337
Christian Jensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
96337
Christian Jensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
19571
Ole Nielsen
Viborg Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
19571
Ole Nielsen
Viborg Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
113123
Emilie Louise Rasmussen
Kjellerup Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
113123
Emilie Louise Rasmussen
Kjellerup Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
17244
Birgit Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
17244
Birgit Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
197.000
197.000
Mesterskab
99497
Ivan Jørgensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
99497
Ivan Jørgensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
20598
Nicklas Højfeldt Kildehøj
Vejle Skytteforening
UNG
199.000
199.000
Mesterskab
20598
Nicklas Højfeldt Kildehøj
Vejle Skytteforening
UNG
194.000
194.000
Hovedskydning
25340
Hanne Kirstine Kristensen
Samsø Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
25340
Hanne Kirstine Kristensen
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
19797
Andreas Brunsgaard Laursen
Viborg Skytteforening
UNG
197.000
197.000
Mesterskab
19797
Andreas Brunsgaard Laursen
Viborg Skytteforening
UNG
190.000
190.000
Hovedskydning
39827
Jens Nygaard
Ribe Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Mesterskab
39827
Jens Nygaard
Ribe Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
102806
Søren Debel
Ribe Skyttekreds
ÅK2
188.000
188.000
Mesterskab
102806
Søren Debel
Ribe Skyttekreds
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
30564
Kasper Fyhring
Aulum Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Hovedskydning
77504
Henrik Buskbjerg
Aulum Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
105686
Axel Jarland
Odder Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
105686
Axel Jarland
Odder Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
82516
Mads Lillelund
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
82516
Mads Lillelund
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
97326
Mads Andersen
Roslev Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
97326
Mads Andersen
Roslev Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
21443
Jørgen Olesen
Ry-Emborg Skytteforening
V2
182.000
182.000
Mesterskab
21443
Jørgen Olesen
Ry-Emborg Skytteforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
98722
Joachim Buk Lauritsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
98722
Joachim Buk Lauritsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
194.000
194.000
Mesterskab
96491
Mathias Søndergaard
Viborg Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
96491
Mathias Søndergaard
Viborg Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
85813
Rasmus Nielsen
Ulbjerg Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
85813
Rasmus Nielsen
Ulbjerg Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
22136
Børge Riis Nielsen
Kjellerup Skytteforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
22136
Børge Riis Nielsen
Kjellerup Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
84485
Therese Skrødstrup Vogt
Kjellerup Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
84485
Therese Skrødstrup Vogt
Kjellerup Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
49799
Anders Mortensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
49799
Anders Mortensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
107453
Oliver Alexis
Viborg Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
107453
Oliver Alexis
Viborg Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
106534
Michael Kløjgaard Trolle
Bullerup Skyttekreds
3
178.000
178.000
Mesterskab
106534
Michael Kløjgaard Trolle
Bullerup Skyttekreds
3
177.000
177.000
Hovedskydning
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
91720
Simon Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
91720
Simon Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
102935
Victor B. Nielsen
Aalborg Skyttekreds
J2
198.000
198.000
Mesterskab
102935
Victor B. Nielsen
Aalborg Skyttekreds
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
96188
Mads Rasmussen
Hinnerup Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
96188
Mads Rasmussen
Hinnerup Skytteforening
ÅK1
192.000
192.000
Mesterskab
102415
Jens Nielsen
Vodskov Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
102415
Jens Nielsen
Vodskov Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
91277
Simone Berg
Viborg Skytteforening
UNG
181.000
181.000
Mesterskab
91277
Simone Berg
Viborg Skytteforening
UNG
175.000
175.000
Hovedskydning
79491
Andreas Lausten
Skals Skytteforening
UNG
160.000
160.000
Hovedskydning
79491
Andreas Lausten
Skals Skytteforening
UNG
154.000
154.000
Mesterskab
103892
Kasper Schultz
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
103892
Kasper Schultz
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
99520
Stine Jacobsen
Helle Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
99520
Stine Jacobsen
Helle Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
28787
Morten Kær
Sjørring Skytteforening
UNG
176.000
176.000
Mesterskab
28787
Morten Kær
Sjørring Skytteforening
UNG
171.000
171.000
Hovedskydning
25849
Helene Klejs Dam Sørensen
Beder-Malling Skytteforening
1
196.000
196.000
Hovedskydning
25849
Helene Klejs Dam Sørensen
Beder-Malling Skytteforening
1
194.000
194.000
Mesterskab
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
85989
Mathias Engelst
Karby Skyttekreds
UNG
185.000
185.000
Mesterskab
85989
Mathias Engelst
Karby Skyttekreds
UNG
185.000
185.000
Hovedskydning
112903
Carsten Waldhauer
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
112903
Carsten Waldhauer
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
102807
Tina Andersen Debel
Ribe Skyttekreds
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
102807
Tina Andersen Debel
Ribe Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
25639
Carsten Hauge
Beder-Malling Skytteforening
1
188.000
188.000
Hovedskydning
25639
Carsten Hauge
Beder-Malling Skytteforening
1
187.000
187.000
Mesterskab
109979
Silas Grønnebæk
Holsted Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
109979
Silas Grønnebæk
Holsted Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
86372
Christinna Herskind
Aalborg Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
86372
Christinna Herskind
Aalborg Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
26268
Jens Eriksen
VBF Skyttelaug/Århus
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
26268
Jens Eriksen
VBF Skyttelaug/Århus
V1
199.000
199.000
Mesterskab
27601
Niels Lund
Haderup Skytteforening
3
165.000
165.000
Hovedskydning
52603
Jes Nygaard Larsen
Paarup Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
52603
Jes Nygaard Larsen
Paarup Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
100405
Jacob Bluhm Pedersen
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
100405
Jacob Bluhm Pedersen
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
101411
Freja Jagd Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
101411
Freja Jagd Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
20794
Kenneth Busk
Løsning-Hedensted Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
20794
Kenneth Busk
Løsning-Hedensted Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
50845
Jørgen Mortensen
Bullerup Skyttekreds
3
181.000
181.000
Hovedskydning
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
ÅK3
195.000
195.000
Hovedskydning
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
ÅK3
194.000
194.000
Mesterskab
95179
Tomas Møller
Jelling fS
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
95179
Tomas Møller
Jelling fS
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
23088
Mogens Pedersen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
23088
Mogens Pedersen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
192.000
192.000
Hovedskydning
98796
Thomas Martinsen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
98796
Thomas Martinsen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
92378
Tobias Noppenau Hansen
Roslev Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
92378
Tobias Noppenau Hansen
Roslev Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
96039
Mikkel von der Lippe
Samsø Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
96039
Mikkel von der Lippe
Samsø Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
109289
Sebastian Joe Larsen
Horne Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
109289
Sebastian Joe Larsen
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
111362
Andreas Pedersen
Randers Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
111362
Andreas Pedersen
Randers Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
110272
Anders Herman Laursen
Randers Skyttekreds
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
110272
Anders Herman Laursen
Randers Skyttekreds
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
111363
Rikke Myken
Randers Skyttekreds
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
111363
Rikke Myken
Randers Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
38352
Doris Johnsen
Ølgod Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
38352
Doris Johnsen
Ølgod Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
98877
Karsten Jensen
Haderup Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Mesterskab
98877
Karsten Jensen
Haderup Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
19552
Rasmus Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
19552
Rasmus Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
81051
Simon Tandrup Filtenborg
Roslev Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
81051
Simon Tandrup Filtenborg
Roslev Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
108391
Sofie Jensen
Østerild Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
108391
Sofie Jensen
Østerild Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
92377
Pernille Noppenau Hansen
Roslev Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
92377
Pernille Noppenau Hansen
Roslev Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
98621
Jørgen Baltzer
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
98621
Jørgen Baltzer
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
15479
Frits Rasmussen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
15479
Frits Rasmussen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
19899
John Madsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK3
194.000
194.000
Mesterskab
19899
John Madsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Hovedskydning
20653
Kathrine Pedersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
1
188.000
188.000
Mesterskab
20653
Kathrine Pedersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
1
188.000
188.000
Hovedskydning
21559
Sune Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
21559
Sune Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J1
194.000
194.000
Mesterskab
23498
Mona Sjørup Jørgensen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
192.000
192.000
Hovedskydning
23498
Mona Sjørup Jørgensen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
23760
Ejner Jørgensen
Grenå Skyttekreds
V2
186.000
186.000
Mesterskab
23760
Ejner Jørgensen
Grenå Skyttekreds
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
25431
Peter Junker Hansen
Odder Skytteforening
2
190.000
190.000
Mesterskab
25431
Peter Junker Hansen
Odder Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
28262
Kristian Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
28262
Kristian Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
32646
Hans Christensen
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
32646
Hans Christensen
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
35895
Lene F. Høegsberg
Holstebro Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
35895
Lene F. Høegsberg
Holstebro Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
39706
Lars Nielsen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
39706
Lars Nielsen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
39769
Morten Petermann
Ribe Skyttekreds
1
192.000
192.000
Hovedskydning
39769
Morten Petermann
Ribe Skyttekreds
1
194.000
194.000
Mesterskab
39795
Lene Jensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
39795
Lene Jensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
48297
Astrid Steffensen
Horne Skytteforening
UNG
198.000
198.000
Hovedskydning
48297
Astrid Steffensen
Horne Skytteforening
UNG
198.000
198.000
Mesterskab
82600
Celine Schäffer
Sjørring Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
82600
Celine Schäffer
Sjørring Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
86713
Kim Bo Nielsen
Hinnerup Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
86713
Kim Bo Nielsen
Hinnerup Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
88024
Nanna Lynggaard Kristensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
88024
Nanna Lynggaard Kristensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
91971
Oscar Harbøl Andersen
Karby Skyttekreds
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
91971
Oscar Harbøl Andersen
Karby Skyttekreds
BK1
192.000
192.000
Hovedskydning
93949
Jakob Lyngaard Kristensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
93949
Jakob Lyngaard Kristensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
96986
Dagmar Storm Kristensen
Skals Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
96986
Dagmar Storm Kristensen
Skals Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
103768
Daniel Jørgensen
Østerild Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
103768
Daniel Jørgensen
Østerild Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
104775
Simon Outzen
Hinnerup Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
104775
Simon Outzen
Hinnerup Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
106901
Daniel Mobaraki
Skals Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
106901
Daniel Mobaraki
Skals Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
107332
Oliver Færk Guldbæk
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
107332
Oliver Færk Guldbæk
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
107496
Theis Nielsen
Helle Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
107496
Theis Nielsen
Helle Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
108677
Claus Myrthue Nørskov
Skals Skytteforening
3
146.000
146.000
Mesterskab
108677
Claus Myrthue Nørskov
Skals Skytteforening
3
163.000
163.000
Hovedskydning
112751
Christoffer M. Nørskov
Skals Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
112751
Christoffer M. Nørskov
Skals Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
112909
Jonas Pedersen
Helle Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
112909
Jonas Pedersen
Helle Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
114030
Mathias P. Munch
Skals Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
114030
Mathias P. Munch
Skals Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
114738
Astrid Lorentzen
Varde Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
114738
Astrid Lorentzen
Varde Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
114740
Magnus Frøsig
Varde Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
114740
Magnus Frøsig
Varde Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
115163
Anne Munk Hansen
Alslev Skytteforening
ÅK2
189.000
189.000
Mesterskab
115163
Anne Munk Hansen
Alslev Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
115252
Heinrich Sloth
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK3
193.000
193.000
Hovedskydning
115252
Heinrich Sloth
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Mesterskab
105787
Niklas Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
105787
Niklas Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
187.000
187.000
Mesterskab
109169
Sarah Rævdal Tuure
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
109169
Sarah Rævdal Tuure
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
113705
Nicolai Mathias Christensen
Vadum Skytteforening af 1970
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
113705
Nicolai Mathias Christensen
Vadum Skytteforening af 1970
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
114947
Patrick Kolmorgen
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
114947
Patrick Kolmorgen
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
11526
Michael Vigsø Jensen
Vester Han Herred Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Mesterskab
11526
Michael Vigsø Jensen
Vester Han Herred Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Hovedskydning
91655
Mie Larsen
Vester Han Herred Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
91655
Mie Larsen
Vester Han Herred Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
103769
Katrine Lund
Østerild Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
103769
Katrine Lund
Østerild Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
103770
Mikkel Lund
Østerild Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
103770
Mikkel Lund
Østerild Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
105281
Nikolaj Ringgaard
Vester Han Herred Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
105281
Nikolaj Ringgaard
Vester Han Herred Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
80781
Casper Krogh Frydkjær
Ulsted Skytteforening
UNG
184.000
184.000
Hovedskydning
80781
Casper Krogh Frydkjær
Ulsted Skytteforening
UNG
183.000
183.000
Mesterskab
99366
Mike R. M. Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
99366
Mike R. M. Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
99838
Nicki R. M. Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
99838
Nicki R. M. Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
104889
Betina Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
104889
Betina Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
105678
Kurt Pedersen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
105678
Kurt Pedersen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
105793
Mike Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
105793
Mike Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
106288
Sally Nielsen
Hobro Egnens Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
106288
Sally Nielsen
Hobro Egnens Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
114555
Markus Kjær Pedersen
Hobro Egnens Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
114555
Markus Kjær Pedersen
Hobro Egnens Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
11933
Lars P. M. Jakobsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
11933
Lars P. M. Jakobsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
11721
Tobias Engberg Hansen
Vilsted Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
11721
Tobias Engberg Hansen
Vilsted Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
83267
Louise Fredsgaard Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
UNG
185.000
185.000
Hovedskydning
83267
Louise Fredsgaard Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
UNG
184.000
184.000
Mesterskab
90082
Emil Myrup Langgaard
Løgstør Sportsskytteklub
J2
198.000
198.000
Mesterskab
90082
Emil Myrup Langgaard
Løgstør Sportsskytteklub
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
100092
Frederik B. Sørensen
Løgstør Sportsskytteklub
J2
199.000
199.000
Mesterskab
100092
Frederik B. Sørensen
Løgstør Sportsskytteklub
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
11820
Nicolai Wahlgreen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
11820
Nicolai Wahlgreen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
12120
Arne Larsen
Vilsted Skytteforening
V3
183.000
183.000
Hovedskydning
12120
Arne Larsen
Vilsted Skytteforening
V3
183.000
183.000
Mesterskab
82915
Anita Máck Zack
Vilsted Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
82915
Anita Máck Zack
Vilsted Skytteforening
ÅK2
199.000
199.000
Mesterskab
94918
Emil Malmkjær
Vilsted Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
94918
Emil Malmkjær
Vilsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
108494
Simon Key Hald
Vilsted Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
108494
Simon Key Hald
Vilsted Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
108495
Thea Key Hald
Vilsted Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
108495
Thea Key Hald
Vilsted Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
17242
Birgitte Kort Jørgensen
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
17242
Birgitte Kort Jørgensen
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
106980
C. C. Rose Rabech
Lindholm Sports Skytte Klub
V3
181.000
181.000
Hovedskydning
106980
C. C. Rose Rabech
Lindholm Sports Skytte Klub
V3
188.000
188.000
Mesterskab
94800
Trine Herskind
Vodskov Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
94800
Trine Herskind
Vodskov Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
102409
Magnus Larsen
Vodskov Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
102409
Magnus Larsen
Vodskov Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
28830
Mette Christensen
Aalborg Skyttekreds
1
196.000
196.000
Hovedskydning
28830
Mette Christensen
Aalborg Skyttekreds
1
198.000
198.000
Mesterskab
39563
Nicki Fabricius
Aalborg Skyttekreds
2
188.000
188.000
Mesterskab
39563
Nicki Fabricius
Aalborg Skyttekreds
2
189.000
189.000
Hovedskydning
88229
Christian Frost
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
88229
Christian Frost
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
113914
Jean Jasinski
Aalborg Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Mesterskab
113914
Jean Jasinski
Aalborg Skyttekreds
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
113915
Rasmus Steengaard
Aalborg Skyttekreds
ÅK3
196.000
196.000
Hovedskydning
113915
Rasmus Steengaard
Aalborg Skyttekreds
ÅK3
194.000
194.000
Mesterskab
98860
Charlotte Falsig Jensen
Bjergby SGI&U
J2
193.000
193.000
Mesterskab
98860
Charlotte Falsig Jensen
Bjergby SGI&U
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
106222
Marc Lund Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
106222
Marc Lund Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
29117
Bitten Hansen
Sjørring Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
29117
Bitten Hansen
Sjørring Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
102579
Niels Kristian Christiansen
Sjørring Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
102579
Niels Kristian Christiansen
Sjørring Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
108063
Jonathan Kjeldsen Thorhauge
Sjørring Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
108063
Jonathan Kjeldsen Thorhauge
Sjørring Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
108485
Helle Sørensen
Sjørring Skytteforening
ÅK3
187.000
187.000
Mesterskab
108485
Helle Sørensen
Sjørring Skytteforening
ÅK3
182.000
182.000
Hovedskydning
110940
Jesper Forman-Ravn
Sjørring Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
110940
Jesper Forman-Ravn
Sjørring Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
28188
Steffan Hasager
Boddum-Ydby Skytteforening
UNG
188.000
188.000
Hovedskydning
28188
Steffan Hasager
Boddum-Ydby Skytteforening
UNG
178.000
178.000
Mesterskab
28245
Louise Madsen
Boddum-Ydby Skytteforening
UNG
190.000
190.000
Hovedskydning
28245
Louise Madsen
Boddum-Ydby Skytteforening
UNG
191.000
191.000
Mesterskab
28312
Daniel Thomsen
Boddum-Ydby Skytteforening
2
180.000
180.000
Mesterskab
28312
Daniel Thomsen
Boddum-Ydby Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
81858
Magnus Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
UNG
176.000
176.000
Mesterskab
81858
Magnus Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
UNG
175.000
175.000
Hovedskydning
85377
Niels Christensen
Boddum-Ydby Skytteforening
UNG
171.000
171.000
Mesterskab
85377
Niels Christensen
Boddum-Ydby Skytteforening
UNG
172.000
172.000
Hovedskydning
88017
Pernille Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
88017
Pernille Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Mesterskab
91423
Mads Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
91423
Mads Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
93561
Mogens Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
93561
Mogens Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
108405
Asker Hougs Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
108405
Asker Hougs Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
110392
Søren Jensen
Østerild Skytteforening
ÅK3
184.000
184.000
Hovedskydning
110392
Søren Jensen
Østerild Skytteforening
ÅK3
183.000
183.000
Mesterskab
114760
Chris Øgaard Gøttrup
Østerild Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
114760
Chris Øgaard Gøttrup
Østerild Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
94452
Mette Poulsen
Karby Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
94452
Mette Poulsen
Karby Skyttekreds
J1
194.000
194.000
Mesterskab
95575
Line Horsager Poulsen
Karby Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
95575
Line Horsager Poulsen
Karby Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
103169
Lars Eggerstedt
Karby Skyttekreds
J2
190.000
190.000
Mesterskab
103169
Lars Eggerstedt
Karby Skyttekreds
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
104114
Andreas Lynggaard
Karby Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
104114
Andreas Lynggaard
Karby Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
104575
Rasmus Skov Fabricius
Karby Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
104575
Rasmus Skov Fabricius
Karby Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
30968
Anders Stræde
Trehøje Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
30968
Anders Stræde
Trehøje Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
75892
Kristian Thomsen
Karup Skytteforening
UNG
197.000
197.000
Hovedskydning
75892
Kristian Thomsen
Karup Skytteforening
UNG
198.000
198.000
Mesterskab
84370
Christina Bukalo
Aulum Skytteforening
UNG
189.000
189.000
Mesterskab
84370
Christina Bukalo
Aulum Skytteforening
UNG
179.000
179.000
Hovedskydning
87132
Freja Østerbøg
Trehøje Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
87132
Freja Østerbøg
Trehøje Skytteforening
J1
191.000
191.000
Hovedskydning
96686
Thomas Løgager Jensen
Trehøje Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
96686
Thomas Løgager Jensen
Trehøje Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
100636
Patrick Elleskov Andersen
Trehøje Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
100636
Patrick Elleskov Andersen
Trehøje Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
108618
Malthe Helleskov
Trehøje Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
108618
Malthe Helleskov
Trehøje Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
113282
Oliver Ørskov Petersen
Trehøje Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
113282
Oliver Ørskov Petersen
Trehøje Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
113285
Noah Linnebjerg Jensen
Trehøje Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Mesterskab
113285
Noah Linnebjerg Jensen
Trehøje Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
113286
Jeppe Andersen
Trehøje Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
113286
Jeppe Andersen
Trehøje Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
113287
Andreas Andersen
Trehøje Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
113287
Andreas Andersen
Trehøje Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
114960
Lasse S. Damgaard Jensen
Trehøje Skytteforening
BK4
176.000
176.000
Mesterskab
114960
Lasse S. Damgaard Jensen
Trehøje Skytteforening
BK4
165.000
165.000
Hovedskydning
88088
Marie Bæk Pagaard
Skjern Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
88088
Marie Bæk Pagaard
Skjern Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
108543
Nicklas Bjerg Jensen
Videbæk Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Mesterskab
108543
Nicklas Bjerg Jensen
Videbæk Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
114157
Casper Andersen
Videbæk Skytteforening
BK2
176.000
176.000
Hovedskydning
114157
Casper Andersen
Videbæk Skytteforening
BK2
177.000
177.000
Mesterskab
115133
Mathilde Maj Boel Wøbbe
Holstebro Skytteforening
J2
183.000
183.000
Mesterskab
115133
Mathilde Maj Boel Wøbbe
Holstebro Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
98803
Rasmus Jensen
Vinderup Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
98803
Rasmus Jensen
Vinderup Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
92763
Lars Søby Jensen
Gjellerup Sdr. S G & I
J2
191.000
191.000
Mesterskab
92763
Lars Søby Jensen
Gjellerup Sdr. S G & I
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
95711
Tommy Søby Jensen
Gjellerup Sdr. S G & I
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
95711
Tommy Søby Jensen
Gjellerup Sdr. S G & I
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
102381
Magnus Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
102381
Magnus Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
102384
Kim Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
102384
Kim Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
112653
Dorde Lis Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
ÅK3
188.000
188.000
Hovedskydning
112653
Dorde Lis Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
ÅK3
192.000
192.000
Mesterskab
107533
Emma Taulborg
Aulum Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
107533
Emma Taulborg
Aulum Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
19477
Carsten Bjørn
Viborg Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
19477
Carsten Bjørn
Viborg Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
22122
Dorte Østerby Jakobsen
Viborg Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
22122
Dorte Østerby Jakobsen
Viborg Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
89691
Martin Færch Hansen
Viborg Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
89691
Martin Færch Hansen
Viborg Skytteforening
J1
193.000
193.000
Hovedskydning
91694
Kasper Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
91694
Kasper Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
113113
Benjamin Mortensen
Viborg Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
113113
Benjamin Mortensen
Viborg Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
112398
Mark Riedel
Ulbjerg Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
21910
Arne Olesen
Silkeborg Skyttekreds
V2
192.000
192.000
Mesterskab
21910
Arne Olesen
Silkeborg Skyttekreds
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
22294
Orla Smedegaard
Silkeborg Skyttekreds
V1
195.000
195.000
Mesterskab
22294
Orla Smedegaard
Silkeborg Skyttekreds
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
82711
Louise K. R. Strand
Skals Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
82711
Louise K. R. Strand
Skals Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
102884
Marica Clausen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
102884
Marica Clausen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
108556
Lars Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
108556
Lars Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
114541
Sigrid Laier
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
114541
Sigrid Laier
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
32444
Jørgen Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
V3
188.000
188.000
Mesterskab
32444
Jørgen Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
V3
182.000
182.000
Hovedskydning
87577
Joachim Bank Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
87577
Joachim Bank Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
J2
193.000
193.000
Mesterskab
97119
Jonas Bank Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
97119
Jonas Bank Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
107846
Simon Brogaard Jørgensen
Roslev Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
107846
Simon Brogaard Jørgensen
Roslev Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
107847
Nicklas Jensen Kammersgaard
Roslev Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Mesterskab
107847
Nicklas Jensen Kammersgaard
Roslev Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
107850
Erik Søgård Hansen
Roslev Skytteforening
V3
181.000
181.000
Mesterskab
107850
Erik Søgård Hansen
Roslev Skytteforening
V3
192.000
192.000
Hovedskydning
111274
Jakob S. Saugstrup
Roslev Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
111274
Jakob S. Saugstrup
Roslev Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
111612
Thor V. Holm-Hansen
Roslev Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Hovedskydning
111612
Thor V. Holm-Hansen
Roslev Skytteforening
BK4
160.000
160.000
Mesterskab
113588
Laurits Kjærby Thomassen
Roslev Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
113588
Laurits Kjærby Thomassen
Roslev Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Mesterskab
113939
Kristian Bajlum Hansen
Roslev Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Mesterskab
113939
Kristian Bajlum Hansen
Roslev Skytteforening
BK4
171.000
171.000
Hovedskydning
93541
Alex Thomsen
Haderup Skytteforening
3
162.000
162.000
Hovedskydning
86192
Denis Kraft
Horne Skytteforening
UNG
171.000
171.000
Hovedskydning
86192
Denis Kraft
Horne Skytteforening
UNG
177.000
177.000
Mesterskab
80671
Maybritt Sloth Lynggaard
Hinnerup Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
80671
Maybritt Sloth Lynggaard
Hinnerup Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
96823
Nicklas Holmes Jensen
Randers Skyttekreds
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
96823
Nicklas Holmes Jensen
Randers Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Mesterskab
108125
Matias Rechnitzer Eriksen
Hinnerup Skytteforening
J2
188.000
188.000
Mesterskab
108125
Matias Rechnitzer Eriksen
Hinnerup Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
108127
Theis Norre Mikkelsen
Hinnerup Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
108127
Theis Norre Mikkelsen
Hinnerup Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
23394
Simon Jørgensen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
23394
Simon Jørgensen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
23413
Rita Jensen
Grenå Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Mesterskab
23413
Rita Jensen
Grenå Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
88434
Michael Petersen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
88434
Michael Petersen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
17339
Preben Chemnitz Hansen
Randers Skyttekreds
2
184.000
184.000
Hovedskydning
17339
Preben Chemnitz Hansen
Randers Skyttekreds
2
190.000
190.000
Mesterskab
17347
Knud Ove Gammeljord
Randers Skyttekreds
V1
199.000
199.000
Mesterskab
17347
Knud Ove Gammeljord
Randers Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
17817
Per Nielsen Hviid
Randers Skyttekreds
V1
191.000
191.000
Mesterskab
17817
Per Nielsen Hviid
Randers Skyttekreds
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
18041
Lene Chemnitz Hansen
Randers Skyttekreds
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
18041
Lene Chemnitz Hansen
Randers Skyttekreds
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
18356
Erling B. Jacobsen
Randers Skyttekreds
V2
190.000
190.000
Mesterskab
18356
Erling B. Jacobsen
Randers Skyttekreds
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
18560
Alex Toft
Randers Skyttekreds
2
183.000
183.000
Hovedskydning
18560
Alex Toft
Randers Skyttekreds
2
187.000
187.000
Mesterskab
24149
Johnny Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
24149
Johnny Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK2
187.000
187.000
Mesterskab
24834
Gunner Holland Larsen
Randers Skyttekreds
ÅK3
188.000
188.000
Mesterskab
24834
Gunner Holland Larsen
Randers Skyttekreds
ÅK3
184.000
184.000
Hovedskydning
94592
Anne-Marie Nysom
Randers Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
94592
Anne-Marie Nysom
Randers Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
98770
Verner Viborg Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
98770
Verner Viborg Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK2
198.000
198.000
Mesterskab
98797
Louise Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
3
185.000
185.000
Hovedskydning
98797
Louise Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
3
182.000
182.000
Mesterskab
98798
Kirsten Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
V2
190.000
190.000
Mesterskab
98798
Kirsten Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
104962
Jonas Møller Mikkelsen
Randers Skyttekreds
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
104962
Jonas Møller Mikkelsen
Randers Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Mesterskab
105885
Claus Jørgensen
Randers Skyttekreds
ÅK2
186.000
186.000
Hovedskydning
105885
Claus Jørgensen
Randers Skyttekreds
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
107606
Holger Kruse
Randers Skyttekreds
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
107606
Holger Kruse
Randers Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Mesterskab
108160
Stefan Hvam
Randers Skyttekreds
ÅK3
189.000
189.000
Hovedskydning
108160
Stefan Hvam
Randers Skyttekreds
ÅK3
192.000
192.000
Mesterskab
111538
Sean L Larsen
Randers Skyttekreds
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
111538
Sean L Larsen
Randers Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Mesterskab
21417
Morten Christensen
Ry-Emborg Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Mesterskab
21417
Morten Christensen
Ry-Emborg Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
110907
Anders Inuk Mikkelsen
Ry-Emborg Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
110907
Anders Inuk Mikkelsen
Ry-Emborg Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
79910
Finn Silkjær
Midtdjurs skytteforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
79910
Finn Silkjær
Midtdjurs skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
114483
Thomas Marding Thorsen-Poulsen
Midtdjurs skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
114483
Thomas Marding Thorsen-Poulsen
Midtdjurs skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
103742
Anne-Sofie Sattrup
Rønde Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
103742
Anne-Sofie Sattrup
Rønde Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
113932
Christian B. Nielsen
Odder Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
113932
Christian B. Nielsen
Odder Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Mesterskab
18344
Finn Dollerup
VBF Skyttelaug/Århus
V1
199.000
199.000
Mesterskab
18344
Finn Dollerup
VBF Skyttelaug/Århus
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
26012
Eva Nørgaard
VBF Skyttelaug/Århus
V1
195.000
195.000
Mesterskab
26012
Eva Nørgaard
VBF Skyttelaug/Århus
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
94463
Isabella Sejer Pedersen
VBF Skyttelaug/Århus
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
94463
Isabella Sejer Pedersen
VBF Skyttelaug/Århus
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
114848
Gustav Bork Stenholt
VBF Skyttelaug/Århus
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
114848
Gustav Bork Stenholt
VBF Skyttelaug/Århus
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
114849
Konrad Bork Stenholt
VBF Skyttelaug/Århus
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
114849
Konrad Bork Stenholt
VBF Skyttelaug/Århus
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
25326
Jan O. Jørgensen
Samsø Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
25326
Jan O. Jørgensen
Samsø Skytteforening
V1
192.000
192.000
Mesterskab
25334
Henrik Bertelsen
Samsø Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
25334
Henrik Bertelsen
Samsø Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
103858
Markus Frederik Mørck
Samsø Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
103858
Markus Frederik Mørck
Samsø Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
109462
Jakob Øster
Samsø Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
109462
Jakob Øster
Samsø Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Mesterskab
109468
Clara Ida Jensen
Samsø Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
109468
Clara Ida Jensen
Samsø Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
109469
Linda Ørum
Samsø Skytteforening
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
109469
Linda Ørum
Samsø Skytteforening
ÅK2
184.000
184.000
Mesterskab
110759
Frederik Lindy Hansen
Samsø Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
110759
Frederik Lindy Hansen
Samsø Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
110764
Villads Sort Larsen
Samsø Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
110764
Villads Sort Larsen
Samsø Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
110556
Frederik Holst
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
110556
Frederik Holst
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
115254
Mads Sloth Asferg
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK3
183.000
183.000
Hovedskydning
115254
Mads Sloth Asferg
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK3
180.000
180.000
Mesterskab
35631
Irene Fragtrup
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
35631
Irene Fragtrup
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
75424
Lissy Hansen
Glud Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
82985
Lars Højen Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
100603
Jens Sten Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
100603
Jens Sten Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
102112
Ludvig Porsbjerg
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
102112
Ludvig Porsbjerg
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
108644
Jeppe Frost Larsen
Vejle Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
108644
Jeppe Frost Larsen
Vejle Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
92241
Rasmus Kristensen
Vejle Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
92241
Rasmus Kristensen
Vejle Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
80600
Sofie Tornbjerg G. Mollerup
Horsens Skyttekreds
ÅK3
192.000
192.000
Hovedskydning
80600
Sofie Tornbjerg G. Mollerup
Horsens Skyttekreds
ÅK3
191.000
191.000
Mesterskab
82533
Jørgen Ulrik
Horsens Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
82533
Jørgen Ulrik
Horsens Skyttekreds
V1
193.000
193.000
Mesterskab
86067
Gurli Nøhr
Horsens Skyttekreds
V3
183.000
183.000
Mesterskab
86067
Gurli Nøhr
Horsens Skyttekreds
V3
185.000
185.000
Hovedskydning
90904
Kurt Christiansen
Horsens Skyttekreds
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
90904
Kurt Christiansen
Horsens Skyttekreds
V1
195.000
195.000
Mesterskab
109219
Andreas Holst Olesen
Horsens Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
109219
Andreas Holst Olesen
Horsens Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
115640
Tobias Warthoe
Horsens Skyttekreds
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
115640
Tobias Warthoe
Horsens Skyttekreds
BK4
180.000
180.000
Mesterskab
115761
Claus Hallen
Horsens Skyttekreds
ÅK3
180.000
180.000
Hovedskydning
93897
Patrick Sortkjær Jensen
Glud Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
93897
Patrick Sortkjær Jensen
Glud Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
108522
Victoria Strunck
Glud Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
108522
Victoria Strunck
Glud Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
115549
Louise Lønbæk
Glud Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
115549
Louise Lønbæk
Glud Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
111249
Hans Akselsen Kirkholt
Ousted Tåning Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
111249
Hans Akselsen Kirkholt
Ousted Tåning Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
112963
Mads Ohlsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
112963
Mads Ohlsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
101324
Nicolai Helding Bentzen
Østbirk Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
101324
Nicolai Helding Bentzen
Østbirk Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
101326
Kent Hougaard
Østbirk Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
101326
Kent Hougaard
Østbirk Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
101416
Mikkel Wallstrøm
Østbirk Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
101416
Mikkel Wallstrøm
Østbirk Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
115087
Oscar Sørensen
Østbirk Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
115087
Oscar Sørensen
Østbirk Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
115088
Mikkel Egemose
Østbirk Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
115088
Mikkel Egemose
Østbirk Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
108930
Caroline Poulsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
108930
Caroline Poulsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Hovedskydning
113619
Rasmus Sandvad
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
113619
Rasmus Sandvad
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
104450
Leif Rossau
Hovedgård Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
104450
Leif Rossau
Hovedgård Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
33314
Hilda Skjøth
Brande Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
33314
Hilda Skjøth
Brande Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
90804
Mads Jakobsen
Brande Skytteforening
BK1
192.000
192.000
Hovedskydning
90804
Mads Jakobsen
Brande Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
ÅK2
173.000
173.000
Mesterskab
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
108243
Willads Kjær Lauersen
Gadbjerg Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
108243
Willads Kjær Lauersen
Gadbjerg Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
103936
Tobias Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
103757
Jack Lökkegaard
Vejle Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
103757
Jack Lökkegaard
Vejle Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
108681
Niels Christian Svendsen
Vejle Skytteforening
V1
191.000
191.000
Mesterskab
108681
Niels Christian Svendsen
Vejle Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
111576
Simon Leonhardt
Vejle Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
111576
Simon Leonhardt
Vejle Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
39534
Sarah Brylle
Ribe Skyttekreds
UNG
191.000
191.000
Mesterskab
39534
Sarah Brylle
Ribe Skyttekreds
UNG
190.000
190.000
Hovedskydning
39825
Jens Laursen
Ribe Skyttekreds
V2
193.000
193.000
Mesterskab
39825
Jens Laursen
Ribe Skyttekreds
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
41489
Christian Falkner Sørensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
41489
Christian Falkner Sørensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
43006
Esben Egeskov Jakobsen
Ribe Skyttekreds
1
198.000
198.000
Mesterskab
43006
Esben Egeskov Jakobsen
Ribe Skyttekreds
1
197.000
197.000
Hovedskydning
105825
Manfred Meier
Ribe Skyttekreds
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
105825
Manfred Meier
Ribe Skyttekreds
V2
192.000
192.000
Mesterskab
109523
Kasper Johannsen
Ribe Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
109523
Kasper Johannsen
Ribe Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
110500
Christoffer Nordentoft
Esbjerg Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
110500
Christoffer Nordentoft
Esbjerg Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
87879
Mathias Mortensen
Ølgod Skytteforening
J2
185.000
185.000
Mesterskab
87879
Mathias Mortensen
Ølgod Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
88831
Erik Olesen
Alslev Skytteforening
V3
185.000
185.000
Mesterskab
83790
Stephanie Pedersen
Brande Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
83790
Stephanie Pedersen
Brande Skytteforening
J1
192.000
192.000
Hovedskydning
115086
Karla Sørensen
Østbirk Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
115086
Karla Sørensen
Østbirk Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
103942
Thomas Thomasen
Østbirk Skytteforening
J2
182.000
182.000
Mesterskab
103942
Thomas Thomasen
Østbirk Skytteforening
J2
176.000
176.000
Hovedskydning
88831
Erik Olesen
Alslev Skytteforening
V3
188.000
188.000
Hovedskydning
39291
Kim Dammark
Helle Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
39291
Kim Dammark
Helle Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
98903
Troels Nielsen
Helle Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
98903
Troels Nielsen
Helle Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
103367
Mads Thestrup Bertelsen
Helle Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
103367
Mads Thestrup Bertelsen
Helle Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
111286
Mads Noer
Helle Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
111286
Mads Noer
Helle Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
112913
Casper Jensen
Helle Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
112913
Casper Jensen
Helle Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
115098
Caroline Pedersen
Helle Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
115098
Caroline Pedersen
Helle Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
83055
Christoffer Fuglkjær
Bramming Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
83055
Christoffer Fuglkjær
Bramming Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
39981
Villy Fogh
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
107728
Brian Toft
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK3
191.000
191.000
Mesterskab
107728
Brian Toft
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK3
192.000
192.000
Hovedskydning
42296
Rudi Lindahl
Vojens Skytteforening
V2
185.000
185.000
Hovedskydning
42296
Rudi Lindahl
Vojens Skytteforening
V2
192.000
192.000
Mesterskab
88651
Lise Sørensen
Vojens Skytteforening
V2
196.000
196.000
Mesterskab
88651
Lise Sørensen
Vojens Skytteforening
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
107099
Dan Lassen
Vojens Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
107099
Dan Lassen
Vojens Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
108590
Malthe Tryk
Vojens Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
108590
Malthe Tryk
Vojens Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
109680
Karl Jon Hansen
Vojens Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
109680
Karl Jon Hansen
Vojens Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
43491
Dan Larsen
Broagerlands Skytteforening
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
110549
Jacob Beck Nowak
Broagerlands Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
110549
Jacob Beck Nowak
Broagerlands Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
114608
Anja Christensen
Broagerlands Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Mesterskab
114608
Anja Christensen
Broagerlands Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Hovedskydning
114609
Sam Christensen
Broagerlands Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Mesterskab
114609
Sam Christensen
Broagerlands Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Hovedskydning
114610
Mike Christensen
Broagerlands Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
114610
Mike Christensen
Broagerlands Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
115444
William Kronika
Broagerlands Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
115444
William Kronika
Broagerlands Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
42970
Henrik Autzen
Sønderborg Skyttekreds
ÅK2
184.000
184.000
Hovedskydning
42970
Henrik Autzen
Sønderborg Skyttekreds
ÅK2
181.000
181.000
Mesterskab
107683
Valdemar Nevad Sørensen
Lunde Sg&I
J2
188.000
188.000
Mesterskab
107683
Valdemar Nevad Sørensen
Lunde Sg&I
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
107204
Sebastian Faber
Vissenbjerg Skytteforening
2
188.000
188.000
Mesterskab
107204
Sebastian Faber
Vissenbjerg Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
86197
Thor Kortegård Pedersen
Horne Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
86197
Thor Kortegård Pedersen
Horne Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
85116
Bodil Schmidt
Nyborg Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
85116
Bodil Schmidt
Nyborg Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
50932
Niels Trolle Hansen
Bullerup Skyttekreds
V3
191.000
191.000
Hovedskydning
50971
Kirsten T. Hansen
Bullerup Skyttekreds
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
86081
Jonas Lykkegaard
Bullerup Skyttekreds
ÅK1
191.000
191.000
Hovedskydning
86081
Jonas Lykkegaard
Bullerup Skyttekreds
ÅK1
192.000
192.000
Mesterskab
97036
Steen Clausen
Bullerup Skyttekreds
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
97036
Steen Clausen
Bullerup Skyttekreds
V2
195.000
195.000
Mesterskab
101907
Trine Røigaard
Bullerup Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
101907
Trine Røigaard
Bullerup Skyttekreds
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
105132
Stefan Jespersen
Bullerup Skyttekreds
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
105132
Stefan Jespersen
Bullerup Skyttekreds
J2
193.000
193.000
Mesterskab
126854
Nicolai Bjerggaard Hansen
Bullerup Skyttekreds
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
112477
Alex Johannes Hesby
Bullerup Skyttekreds
J2
185.000
185.000
Mesterskab
112477
Alex Johannes Hesby
Bullerup Skyttekreds
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
112921
Jonas W. Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
115687
Mathias Worsøe
Bullerup Skyttekreds
BK4
182.000
182.000
Mesterskab
115687
Mathias Worsøe
Bullerup Skyttekreds
BK4
170.000
170.000
Hovedskydning
89359
Mikkel Kastrupsen
Kerteminde Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
89359
Mikkel Kastrupsen
Kerteminde Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
49348
Helle Jørgensen
Særslev Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
114687
Alexander Hammerhøj
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
114687
Alexander Hammerhøj
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
112683
Jesper Østergaard
Karby Skyttekreds
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
112683
Jesper Østergaard
Karby Skyttekreds
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
112188
Karl William Klausen
Bullerup Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
112188
Karl William Klausen
Bullerup Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
88599
Helle Norup Bertelsen
Karup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
88599
Helle Norup Bertelsen
Karup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
26495
Steffen Halfdan Olsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
1
195.000
195.000
Hovedskydning
26495
Steffen Halfdan Olsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
1
198.000
198.000
Mesterskab
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
1
200.000
200.000
Hovedskydning
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
1
198.000
198.000
Mesterskab
87497
Jørgen Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
87497
Jørgen Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
87627
Eva Thomadsen
Randers Skyttekreds
ÅK1
192.000
192.000
Hovedskydning
87627
Eva Thomadsen
Randers Skyttekreds
ÅK1
193.000
193.000
Mesterskab
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
41477
Alice Frandsen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
41477
Alice Frandsen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
17356
Gitte Hansen
Randers Skyttekreds
1
179.000
179.000
Hovedskydning
17356
Gitte Hansen
Randers Skyttekreds
1
185.000
185.000
Mesterskab
106868
Nicolaj Berg Lassen
Randers Skyttekreds
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
106868
Nicolaj Berg Lassen
Randers Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Mesterskab
20681
Hans O. Hansen
Horsens Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Mesterskab
20681
Hans O. Hansen
Horsens Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
111366
Rasmus Rask
Randers Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
111366
Rasmus Rask
Randers Skyttekreds
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
J2
190.000
190.000
Mesterskab
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
45119
Kurt Petersen
Rudkøbing Skyttekreds
V1
193.000
193.000
Mesterskab
45119
Kurt Petersen
Rudkøbing Skyttekreds
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
19457
Henrik Kronborg Lyksholm
Viborg Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
19457
Henrik Kronborg Lyksholm
Viborg Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
104214
Pernille Nielsen
Vilsted Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
104214
Pernille Nielsen
Vilsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
20954
Per Foght Christiansen
Glud Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
20954
Per Foght Christiansen
Glud Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
20092
Morten Hansen
Østbirk Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
20092
Morten Hansen
Østbirk Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
21163
Jens Rasmus Frandsen
Horsens Skyttekreds
V3
189.000
189.000
Hovedskydning
21163
Jens Rasmus Frandsen
Horsens Skyttekreds
V3
188.000
188.000
Mesterskab
115550
Milla Møllegaard
Glud Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
115550
Milla Møllegaard
Glud Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
32683
Erling Jørgensen
Lind Skytteforening
V3
181.000
181.000
Mesterskab
32683
Erling Jørgensen
Lind Skytteforening
V3
182.000
182.000
Hovedskydning
25202
Torben Ravn Kristensen
Samsø Skytteforening
2
188.000
188.000
Mesterskab
25202
Torben Ravn Kristensen
Samsø Skytteforening
2
188.000
188.000
Hovedskydning
101279
Benjamin Lahn Pedersen
Randers Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
101279
Benjamin Lahn Pedersen
Randers Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
100395
Frederik Hansen
Randers Skyttekreds
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
100395
Frederik Hansen
Randers Skyttekreds
J1
193.000
193.000
Mesterskab
93636
Lars Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
3
178.000
178.000
Mesterskab
93636
Lars Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
3
174.000
174.000
Hovedskydning
25303
Kirstine Bissø Svoboda
Samsø Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
25303
Kirstine Bissø Svoboda
Samsø Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
77569
Henning Dam
Skytteklubben DSB/ASF
V2
185.000
185.000
Hovedskydning
77569
Henning Dam
Skytteklubben DSB/ASF
V2
196.000
196.000
Mesterskab
27895
Lisbeth Philbert Larsen
Haderup Skytteforening
1
193.000
193.000
Mesterskab
27895
Lisbeth Philbert Larsen
Haderup Skytteforening
1
191.000
191.000
Hovedskydning
91099
Ellen Holm
Samsø Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
91099
Ellen Holm
Samsø Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
115739
Martin Pedersen
Vinderup Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
115739
Martin Pedersen
Vinderup Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
42336
Karin Rudebeck
Vojens Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
42336
Karin Rudebeck
Vojens Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
115255
Rasmus Sandberg Blomgren
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
115255
Rasmus Sandberg Blomgren
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
108410
Rasmus Nicolajsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
108410
Rasmus Nicolajsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
104385
Jacob Schultz
Vester Hassing Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
104385
Jacob Schultz
Vester Hassing Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
106522
Anette Andersen
Viborg Skytteforening
ÅK2
186.000
186.000
Hovedskydning
106522
Anette Andersen
Viborg Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
22477
Keld Klode
Silkeborg Skyttekreds
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
22477
Keld Klode
Silkeborg Skyttekreds
V2
195.000
195.000
Mesterskab
19466
Finn Karlsson
Skals Skytteforening
ÅK1
191.000
191.000
Mesterskab
19466
Finn Karlsson
Skals Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
1
196.000
196.000
Mesterskab
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
1
194.000
194.000
Hovedskydning
29045
Erik Reinbach Hansen
Sjørring Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
29045
Erik Reinbach Hansen
Sjørring Skytteforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
87643
Torben Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
87643
Torben Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
44135
Pernille Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
44135
Pernille Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
91098
Peder Nedergaard
Samsø Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
91098
Peder Nedergaard
Samsø Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
89856
Ib Steen Jørgensen
Skyttekreds Bjerringbro
3
178.000
178.000
Mesterskab
89856
Ib Steen Jørgensen
Skyttekreds Bjerringbro
3
180.000
180.000
Hovedskydning
93540
Dorte Thomsen
Haderup Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
13407
Jens Arne Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
13407
Jens Arne Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
90819
Anita Christensen
Ry-Emborg Skytteforening
ÅK3
187.000
187.000
Hovedskydning
90819
Anita Christensen
Ry-Emborg Skytteforening
ÅK3
184.000
184.000
Mesterskab
13917
Egon Østergaard
Vester Han Herred Skytteforening
2
187.000
187.000
Mesterskab
13917
Egon Østergaard
Vester Han Herred Skytteforening
2
186.000
186.000
Hovedskydning
99925
Gert A. Bedsted
Vester Han Herred Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
99925
Gert A. Bedsted
Vester Han Herred Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
90487
Søren Thor Munkholm
Sødinge Skytteforening
UNG
181.000
181.000
Hovedskydning
90487
Søren Thor Munkholm
Sødinge Skytteforening
UNG
182.000
182.000
Mesterskab
84815
Rasmus Brasch
Midtdjurs skytteforening
UNG
194.000
194.000
Mesterskab
84815
Rasmus Brasch
Midtdjurs skytteforening
UNG
189.000
189.000
Hovedskydning
106866
Lukas Juhl Nielsen
Horsens Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
106866
Lukas Juhl Nielsen
Horsens Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
53557
Mikkel Christiansen
Nyborg Skytteforening
UNG
187.000
187.000
Hovedskydning
53557
Mikkel Christiansen
Nyborg Skytteforening
UNG
186.000
186.000
Mesterskab
111577
Niels Ladegaard
Vejle Skytteforening
3
171.000
171.000
Hovedskydning
111577
Niels Ladegaard
Vejle Skytteforening
3
175.000
175.000
Mesterskab
45193
Bettina Christensen
Rudkøbing Skyttekreds
ÅK2
185.000
185.000
Hovedskydning
45193
Bettina Christensen
Rudkøbing Skyttekreds
ÅK2
188.000
188.000
Mesterskab
95984
Amalie Frisk Lindholm
Horne Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
95984
Amalie Frisk Lindholm
Horne Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
112246
Anne Lise Herskind
Vodskov Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
112246
Anne Lise Herskind
Vodskov Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Mesterskab
95234
Mikkel Bertelsen
Vodskov Skytteforening
UNG
180.000
180.000
Hovedskydning
95234
Mikkel Bertelsen
Vodskov Skytteforening
UNG
183.000
183.000
Mesterskab
87498
Benjamin Schou Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
87498
Benjamin Schou Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
87580
Daniel Mørk
Hobro Egnens Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
87580
Daniel Mørk
Hobro Egnens Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
95829
Gitte Bertelsen
Hobro Egnens Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
95829
Gitte Bertelsen
Hobro Egnens Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
53523
Annette Munkbøl
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
53523
Annette Munkbøl
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
43501
Børge Paulsen
Broagerlands Skytteforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
43501
Børge Paulsen
Broagerlands Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
51371
Louise Keinicke Freytag
Bullerup Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Mesterskab
51371
Louise Keinicke Freytag
Bullerup Skyttekreds
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
29776
Vagn Andersen
Haderup Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
29776
Vagn Andersen
Haderup Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
103938
Morten Wallstrøm
Østbirk Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
103938
Morten Wallstrøm
Østbirk Skytteforening
J2
184.000
184.000
Mesterskab
19750
Elsebeth Kjeldsen
Viborg Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
19750
Elsebeth Kjeldsen
Viborg Skytteforening
V1
194.000
194.000
Mesterskab
107452
Sara Alexis
Viborg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
107452
Sara Alexis
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
105786
Jonas Ø. Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
J1
199.000
199.000
Mesterskab
105786
Jonas Ø. Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
19511
Thomas Skræp Sørensen
Kjellerup Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
19511
Thomas Skræp Sørensen
Kjellerup Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
19182
Mikkel Kjær Antonisen
Skals Skytteforening
UNG
177.000
177.000
Mesterskab
19182
Mikkel Kjær Antonisen
Skals Skytteforening
UNG
187.000
187.000
Hovedskydning
104273
Mikkel Vendelbo
Hinnerup Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
104273
Mikkel Vendelbo
Hinnerup Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
78926
Carina Stege
Skanderborg-Stilling Skytteforening
UNG
185.000
185.000
Mesterskab
78926
Carina Stege
Skanderborg-Stilling Skytteforening
UNG
184.000
184.000
Hovedskydning
80892
Casper Norup Bertelsen
Karup Skytteforening
UNG
186.000
186.000
Hovedskydning
80892
Casper Norup Bertelsen
Karup Skytteforening
UNG
191.000
191.000
Mesterskab
101602
Jonna Grønbæk
Aulum Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
101602
Jonna Grønbæk
Aulum Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Mesterskab
107892
Søren Peter Jørgensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
107892
Søren Peter Jørgensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Mesterskab
81546
Nanna Stege
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
81546
Nanna Stege
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
20603
Mona Hansen
Horsens Skyttekreds
V3
191.000
191.000
Hovedskydning
20603
Mona Hansen
Horsens Skyttekreds
V3
190.000
190.000
Mesterskab
78249
Michael Brasch
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
78249
Michael Brasch
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
97938
Jesper Skovgaard
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
3
177.000
177.000
Mesterskab
97938
Jesper Skovgaard
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
3
177.000
177.000
Hovedskydning
113101
Julie Korsgaard
Ulbjerg Skytteforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
113101
Julie Korsgaard
Ulbjerg Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
98921
Brian Rubæk
Skytteforening Kimbrerne
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
98921
Brian Rubæk
Skytteforening Kimbrerne
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
88650
Jens Ole Sørensen
Vojens Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
88650
Jens Ole Sørensen
Vojens Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
106832
Martin Juel Brøndum
Odder Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
106832
Martin Juel Brøndum
Odder Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
23929
Mai Munk Sørensen
Hinnerup Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
23929
Mai Munk Sørensen
Hinnerup Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
107157
Niklas Bossow Torp
Roslev Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
107157
Niklas Bossow Torp
Roslev Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
93031
Simon Andersen
Løgstør Sportsskytteklub
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
93031
Simon Andersen
Løgstør Sportsskytteklub
J1
199.000
199.000
Mesterskab
87346
Oliver Dahl Pedersen
Sjørring Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
87346
Oliver Dahl Pedersen
Sjørring Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
91949
Allan Baunsgaard
Brande Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
91949
Allan Baunsgaard
Brande Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
19218
Kristina Grubbe Andersen
Skals Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
19218
Kristina Grubbe Andersen
Skals Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
98723
Emil Kronholm Søvsø
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
98723
Emil Kronholm Søvsø
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
46704
Knud F. Hansen
Sødinge Skytteforening
1
191.000
191.000
Mesterskab
46704
Knud F. Hansen
Sødinge Skytteforening
1
190.000
190.000
Hovedskydning
115381
Marco Clemens
Randers Skyttekreds
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
115381
Marco Clemens
Randers Skyttekreds
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
94136
Stine Beltoft
Ulbjerg Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
94136
Stine Beltoft
Ulbjerg Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
106464
Christian Lykke Jørgensen
Skyttekreds Bjerringbro
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
106464
Christian Lykke Jørgensen
Skyttekreds Bjerringbro
J2
194.000
194.000
Mesterskab
107536
Alexander Nielsen
Aulum Skytteforening
J2
171.000
171.000
Hovedskydning
98883
Lars Andersen
Videbæk Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
98883
Lars Andersen
Videbæk Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
29126
Bent Olesen
Sjørring Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
29126
Bent Olesen
Sjørring Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
82605
Lise Schäffer
Sjørring Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
82605
Lise Schäffer
Sjørring Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
92382
Nana Bloch Christensen
Sjørring Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
92382
Nana Bloch Christensen
Sjørring Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
107054
Pia Meldgaard Jensen
Alslev Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
107054
Pia Meldgaard Jensen
Alslev Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
49222
Niels Barlebo
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
49222
Niels Barlebo
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
88271
Mia Meyer Jensen
Østerild Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
88271
Mia Meyer Jensen
Østerild Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
97292
Jonas Barsted Christensen
Vadum Skytteforening af 1970
J1
192.000
192.000
Hovedskydning
97292
Jonas Barsted Christensen
Vadum Skytteforening af 1970
J1
192.000
192.000
Mesterskab
25211
Svend Bissø
Samsø Skytteforening
2
188.000
188.000
Mesterskab
25211
Svend Bissø
Samsø Skytteforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
99690
Lasse T Andersen
Samsø Skytteforening
1
187.000
187.000
Hovedskydning
99690
Lasse T Andersen
Samsø Skytteforening
1
189.000
189.000
Mesterskab
112640
Magnus Degenkolv
Randers Skyttekreds
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
112640
Magnus Degenkolv
Randers Skyttekreds
ÅK3
194.000
194.000
Mesterskab
42620
Leo Pedersen
Nordals Skyttekreds
V1
191.000
191.000
Hovedskydning
103038
Malthe Fogh Sillesen
Alslev Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
103038
Malthe Fogh Sillesen
Alslev Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
112421
Niclas Hejslet
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
112421
Niclas Hejslet
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
104261
Bjørn Voigt
Hinnerup Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
104261
Bjørn Voigt
Hinnerup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
115622
Kenneth Blomgren
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK3
169.000
169.000
Hovedskydning
115622
Kenneth Blomgren
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK3
162.000
162.000
Mesterskab
17365
Camilla Chemnitz Fisker
Randers Skyttekreds
1
196.000
196.000
Mesterskab
17365
Camilla Chemnitz Fisker
Randers Skyttekreds
1
198.000
198.000
Hovedskydning
113699
Jakob Imer
Vadum Skytteforening af 1970
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
113699
Jakob Imer
Vadum Skytteforening af 1970
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
113218
Sebastian Vestergaard
Randers Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
113218
Sebastian Vestergaard
Randers Skyttekreds
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
105804
Casper Risum Breum Andersen
Horne Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
105804
Casper Risum Breum Andersen
Horne Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
97095
Emil Grønbæk
Aulum Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
112503
Peder Holbøll
Videbæk Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
112503
Peder Holbøll
Videbæk Skytteforening
BK3
170.000
170.000
Mesterskab
95494
Arne Lægaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
95494
Arne Lægaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
97735
Lærke Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
97735
Lærke Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
106628
Kim Lyng Knudsen
Viborg Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
106628
Kim Lyng Knudsen
Viborg Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
103489
Mads Sønderup
Tjørring IF Skytteafdeling
V3
187.000
187.000
Mesterskab
103489
Mads Sønderup
Tjørring IF Skytteafdeling
V3
189.000
189.000
Hovedskydning
15437
Kristine Rasmussen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
15437
Kristine Rasmussen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
18368
Erik Andersen
Randers Skyttekreds
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
18368
Erik Andersen
Randers Skyttekreds
V1
193.000
193.000
Mesterskab
18517
Anna-Grethe Maribo Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
18517
Anna-Grethe Maribo Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
19407
Morten De Place Bjørn
Viborg Skytteforening
1
193.000
193.000
Hovedskydning
19407
Morten De Place Bjørn
Viborg Skytteforening
1
188.000
188.000
Mesterskab
21571
Rolf Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
UNG
181.000
181.000
Mesterskab
21571
Rolf Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
UNG
184.000
184.000
Hovedskydning
25323
Jenny Bissø
Samsø Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
25323
Jenny Bissø
Samsø Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
30767
Olav Jensen
Trehøje Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
30767
Olav Jensen
Trehøje Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
35978
Claus Laumann Sindberg
Holstebro Skytteforening
UNG
191.000
191.000
Hovedskydning
35978
Claus Laumann Sindberg
Holstebro Skytteforening
UNG
188.000
188.000
Mesterskab
47939
Susanne Trolle Pedersen
Horne Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
47939
Susanne Trolle Pedersen
Horne Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
3
184.000
184.000
Mesterskab
3
182.000
182.000
Hovedskydning
91453
Rasmus Algren Pedersen
Horne Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
91453
Rasmus Algren Pedersen
Horne Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
92668
Tobias Maarup Pedersen
Rønde Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
92668
Tobias Maarup Pedersen
Rønde Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
96896
Pia Holm-Jensen
Grenå Skyttekreds
3
183.000
183.000
Hovedskydning
96896
Pia Holm-Jensen
Grenå Skyttekreds
3
181.000
181.000
Mesterskab
97825
Frederik Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
97825
Frederik Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
102102
Magnus Mikkelsen
Hinnerup Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
102102
Magnus Mikkelsen
Hinnerup Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
104262
Marcus Skødt
Hinnerup Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
104262
Marcus Skødt
Hinnerup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
104454
Andrea Marie Sørensen
Odder Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
104454
Andrea Marie Sørensen
Odder Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
105152
Hans Chr. Schmidt
Alslev Skytteforening
V3
187.000
187.000
Hovedskydning
105152
Hans Chr. Schmidt
Alslev Skytteforening
V3
190.000
190.000
Mesterskab
107769
Rasmus Grambow
Alslev Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
107769
Rasmus Grambow
Alslev Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
110204
Mathias Pedersen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
110204
Mathias Pedersen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
110318
Julie Gudsø Jørgensen
Alslev Skytteforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
110318
Julie Gudsø Jørgensen
Alslev Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
110827
Christoffer Brohave Jørgensen
Lunde Sg&I
J2
188.000
188.000
Mesterskab
110827
Christoffer Brohave Jørgensen
Lunde Sg&I
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
114739
Mathias Van Beest
Varde Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
114739
Mathias Van Beest
Varde Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
115156
Mads Jørgensen
Østerild Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
115156
Mads Jørgensen
Østerild Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
109541
Mads Dupont
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
109541
Mads Dupont
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
96824
Nathali Holmes Jensen
Randers Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
96824
Nathali Holmes Jensen
Randers Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
43051
Betina P. Sørensen
Boddum-Ydby Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
43051
Betina P. Sørensen
Boddum-Ydby Skytteforening
2
186.000
186.000
Mesterskab
105275
Hanne Rüsz Christensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
105275
Hanne Rüsz Christensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
92345
Daniel H. Pedersen
Aalborg Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
92345
Daniel H. Pedersen
Aalborg Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Mesterskab
104375
Freja Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
104375
Freja Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
113919
Frederik Eisenhardt
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
113919
Frederik Eisenhardt
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
188.000
188.000
Mesterskab
113921
Linette Koch
Vadum Skytteforening af 1970
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
113921
Linette Koch
Vadum Skytteforening af 1970
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
17184
Flemming B. Frederiksen
Postens Skyttelaug, Ålborg
2
182.000
182.000
Mesterskab
17184
Flemming B. Frederiksen
Postens Skyttelaug, Ålborg
2
183.000
183.000
Hovedskydning
108444
Lea Larsen
Vester Han Herred Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
108444
Lea Larsen
Vester Han Herred Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
108446
Alexander Ringgaard
Vester Han Herred Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
108446
Alexander Ringgaard
Vester Han Herred Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
114528
Emil Løfqvist
Vester Han Herred Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
114528
Emil Løfqvist
Vester Han Herred Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
95631
Mathias Haugaard Mikkelsen
Hjørring Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
95631
Mathias Haugaard Mikkelsen
Hjørring Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
11019
Simon Vissing
Ulsted Skytteforening
UNG
188.000
188.000
Hovedskydning
11019
Simon Vissing
Ulsted Skytteforening
UNG
185.000
185.000
Mesterskab
87889
Camilla K. Frydkjær
Aalborg Skyttekreds
1
189.000
189.000
Mesterskab
87889
Camilla K. Frydkjær
Aalborg Skyttekreds
1
186.000
186.000
Hovedskydning
106441
Thomas Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
106441
Thomas Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
13302
Ove Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
13302
Ove Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
189.000
189.000
Mesterskab
105679
Erling Pedersen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
105679
Erling Pedersen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
106858
May Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Mesterskab
106858
May Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Hovedskydning
12117
Bent Godiksen
Vilsted Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
12117
Bent Godiksen
Vilsted Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
85492
Martin Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
J1
200.000
200.000
Mesterskab
85492
Martin Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
12102
Brian Jensen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
12102
Brian Jensen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
97298
Charlotte Larsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
97298
Charlotte Larsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
14490
Winnie Rabech
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
194.000
194.000
Mesterskab
14490
Winnie Rabech
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
110586
Christian P. W. Thomsen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK3
181.000
181.000
Mesterskab
110586
Christian P. W. Thomsen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
103697
Jens Ingerslev Larsen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
103697
Jens Ingerslev Larsen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
111109
Bastian Boldt
Vodskov Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
111109
Bastian Boldt
Vodskov Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
15776
Stefan Olsen
Aalborg Skyttekreds
1
195.000
195.000
Mesterskab
15776
Stefan Olsen
Aalborg Skyttekreds
1
193.000
193.000
Hovedskydning
16485
Jeppe V. Kristensen
Aalborg Skyttekreds
1
192.000
192.000
Hovedskydning
16485
Jeppe V. Kristensen
Aalborg Skyttekreds
1
197.000
197.000
Mesterskab
102713
Markus Erbs
Bjergby SGI&U
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
102713
Markus Erbs
Bjergby SGI&U
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
102580
Kasper Lund Larsen
Sjørring Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
102580
Kasper Lund Larsen
Sjørring Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
108488
Jonas Dahl Pedersen
Sjørring Skytteforening
ÅK3
194.000
194.000
Hovedskydning
108488
Jonas Dahl Pedersen
Sjørring Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Mesterskab
93637
Bent Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
V1
192.000
192.000
Mesterskab
93637
Bent Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
93650
Hjalte Morthorst Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
93650
Hjalte Morthorst Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
101592
Elly Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
101592
Elly Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
V2
193.000
193.000
Mesterskab
103302
Dennis Thomsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
103302
Dennis Thomsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
106220
Kasper Hjorth Lousdal
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
106220
Kasper Hjorth Lousdal
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
106223
Mikkel Lund Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
106223
Mikkel Lund Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
108411
Rune Hougs Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
108411
Rune Hougs Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
108418
Christoffer M. Larsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
108418
Christoffer M. Larsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
108431
Mikkel D. Thomsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
108431
Mikkel D. Thomsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
110961
Kasper Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
110961
Kasper Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
113511
Amanda M. Kongensgaard
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
113511
Amanda M. Kongensgaard
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
113531
Hanne L. Johannesen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
113531
Hanne L. Johannesen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
113903
Tom Lyng
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK3
193.000
193.000
Mesterskab
113903
Tom Lyng
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK3
183.000
183.000
Hovedskydning
88272
Melissa Andreasen
Østerild Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
88272
Melissa Andreasen
Østerild Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
95321
Amalie Birk D. Sørensen
Karby Skyttekreds
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
95321
Amalie Birk D. Sørensen
Karby Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
103172
Mikkel Fabricius
Karby Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
103172
Mikkel Fabricius
Karby Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
108148
Oliver Stenkilde
Karby Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
108148
Oliver Stenkilde
Karby Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
108363
Anders Birk Dysted Sørensen
Karby Skyttekreds
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
110013
Casper Fabricius
Karby Skyttekreds
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
110013
Casper Fabricius
Karby Skyttekreds
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
112684
Jonas Nørgård
Karby Skyttekreds
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
112684
Jonas Nørgård
Karby Skyttekreds
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
112691
Tobias Søren Josefsen
Karby Skyttekreds
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
112691
Tobias Søren Josefsen
Karby Skyttekreds
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
37810
Knud I.Christensen
Skjern Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
37810
Knud I.Christensen
Skjern Skytteforening
V1
191.000
191.000
Hovedskydning
84371
Laura Bukalo
Aulum Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
84371
Laura Bukalo
Aulum Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
111697
Cebina Nielsen
Aulum Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
108542
Betinna Endt Jensen
Videbæk Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Mesterskab
108542
Betinna Endt Jensen
Videbæk Skytteforening
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
113060
Anders Kristensen
Videbæk Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
113060
Anders Kristensen
Videbæk Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
114152
Brian Andersen
Videbæk Skytteforening
ÅK3
179.000
179.000
Hovedskydning
114152
Brian Andersen
Videbæk Skytteforening
ÅK3
174.000
174.000
Mesterskab
98314
Bjørn K. Rasmussen
Vinderup Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
98314
Bjørn K. Rasmussen
Vinderup Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
115738
Mads Dalsgaard Nielsen
Vinderup Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
115738
Mads Dalsgaard Nielsen
Vinderup Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Mesterskab
109630
Adrian Olsen
Arnborg Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
109630
Adrian Olsen
Arnborg Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
112652
Heidi Klug Pedersen
Gjellerup Sdr. S G & I
ÅK3
193.000
193.000
Mesterskab
112652
Heidi Klug Pedersen
Gjellerup Sdr. S G & I
ÅK3
193.000
193.000
Hovedskydning
30673
Bjarne Fyhring
Aulum Skytteforening
ÅK3
184.000
184.000
Hovedskydning
107535
Lars Andersen
Aulum Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
107535
Lars Andersen
Aulum Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
107475
Rikke Norup Bertelsen
Karup Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
107475
Rikke Norup Bertelsen
Karup Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
108047
Mikael Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
108047
Mikael Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
113822
Lærke Nielsen
Ulbjerg Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
113822
Lærke Nielsen
Ulbjerg Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
12301
Hans Haubro
Ulbjerg Skytteforening
V1
191.000
191.000
Mesterskab
12301
Hans Haubro
Ulbjerg Skytteforening
V1
189.000
189.000
Hovedskydning
98032
Mads Fuglsang Lyngsø
Ulbjerg Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Mesterskab
98032
Mads Fuglsang Lyngsø
Ulbjerg Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
109047
Kasper Andersen
Ulbjerg Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
109047
Kasper Andersen
Ulbjerg Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
112294
Victor Hauerslev
Ulbjerg Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
112296
Sebastian Højgård
Ulbjerg Skytteforening
BK3
172.000
172.000
Hovedskydning
22253
Regner Mikkelsen
Silkeborg Skyttekreds
V2
184.000
184.000
Hovedskydning
22253
Regner Mikkelsen
Silkeborg Skyttekreds
V2
191.000
191.000
Mesterskab
22414
Lise Mikkelsen
Silkeborg Skyttekreds
ÅK2
187.000
187.000
Mesterskab
22414
Lise Mikkelsen
Silkeborg Skyttekreds
ÅK2
185.000
185.000
Hovedskydning
88711
Victor Lytzen Kristensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
88711
Victor Lytzen Kristensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
89472
Oliver Lytzen Kristensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
89472
Oliver Lytzen Kristensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
112955
Sebastian H. Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Mesterskab
112955
Sebastian H. Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
22135
Børge Mønster
Kjellerup Skytteforening
V3
189.000
189.000
Hovedskydning
22135
Børge Mønster
Kjellerup Skytteforening
V3
187.000
187.000
Mesterskab
56302
Tage Andersen
Kjellerup Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
56302
Tage Andersen
Kjellerup Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
93421
Mathias A Madsen
Kjellerup Skytteforening
UNG
170.000
170.000
Mesterskab
93421
Mathias A Madsen
Kjellerup Skytteforening
UNG
164.000
164.000
Hovedskydning
32710
Egon Stephansen
Lind Skytteforening
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
32710
Egon Stephansen
Lind Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
32125
Mona Thomassen
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
32125
Mona Thomassen
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
32297
Leif Seiersen
Tjørring IF Skytteafdeling
V2
190.000
190.000
Mesterskab
32297
Leif Seiersen
Tjørring IF Skytteafdeling
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
32911
Anna Lise Christensen
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
32911
Anna Lise Christensen
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
113587
Jens Christian Bach Axelsen
Roslev Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
113587
Jens Christian Bach Axelsen
Roslev Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Mesterskab
97512
Karoline Henriksen
Grenå Skyttekreds
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
97512
Karoline Henriksen
Grenå Skyttekreds
J2
187.000
187.000
Mesterskab
106337
Kim Bønsdorff Munkholm
Grenå Skyttekreds
V1
200.000
200.000
Mesterskab
106337
Kim Bønsdorff Munkholm
Grenå Skyttekreds
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
17325
Henning Lausten
Randers Skyttekreds
V1
193.000
193.000
Mesterskab
17325
Henning Lausten
Randers Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
17990
Marcus Ranch Rasmussen
Randers Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
17990
Marcus Ranch Rasmussen
Randers Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
18420
Claus Lindberg
Randers Skyttekreds
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
18420
Claus Lindberg
Randers Skyttekreds
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
18541
Allan Dicksen Andersen
Randers Skyttekreds
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
18541
Allan Dicksen Andersen
Randers Skyttekreds
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
87622
Alexander Svenningsen
Randers Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
87622
Alexander Svenningsen
Randers Skyttekreds
J2
191.000
191.000
Mesterskab
87623
Daniel Filtenborg Binder
Randers Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
87623
Daniel Filtenborg Binder
Randers Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
95417
Jan Jørn Jensen
Randers Skyttekreds
V3
190.000
190.000
Hovedskydning
95417
Jan Jørn Jensen
Randers Skyttekreds
V3
191.000
191.000
Mesterskab
104257
Poul Rask Vestergaard
Randers Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
104257
Poul Rask Vestergaard
Randers Skyttekreds
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
104464
Oskar Christiani Huus
Randers Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
104464
Oskar Christiani Huus
Randers Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
104465
Emilie Torp Vestergaard
Randers Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
104465
Emilie Torp Vestergaard
Randers Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
106021
Peter Daal Hansen
Randers Skyttekreds
ÅK1
189.000
189.000
Hovedskydning
106021
Peter Daal Hansen
Randers Skyttekreds
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
106870
Kenni Vestergård Henriksen
Randers Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
106870
Kenni Vestergård Henriksen
Randers Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
107529
Lasse R. Laursen
Randers Skyttekreds
J2
193.000
193.000
Mesterskab
107529
Lasse R. Laursen
Randers Skyttekreds
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
107607
Erik Kruse
Randers Skyttekreds
J2
188.000
188.000
Mesterskab
107607
Erik Kruse
Randers Skyttekreds
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
83507
Kristian K. Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
83507
Kristian K. Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
23612
Kjeld B Jensen
Grenå Skyttekreds
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
23612
Kjeld B Jensen
Grenå Skyttekreds
V2
190.000
190.000
Mesterskab
114327
Thomas Fritche
Randers Skyttekreds
ÅK3
183.000
183.000
Hovedskydning
114327
Thomas Fritche
Randers Skyttekreds
ÅK3
181.000
181.000
Mesterskab
114726
Jakob Møller Mikkelsen
Randers Skyttekreds
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
114726
Jakob Møller Mikkelsen
Randers Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
21497
Thorvald Ellehede
Ry-Emborg Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
21497
Thorvald Ellehede
Ry-Emborg Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
110909
Carsten Mikkelsen
Ry-Emborg Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Mesterskab
110909
Carsten Mikkelsen
Ry-Emborg Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
114387
Julie H Christiansen
Midtdjurs skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
114387
Julie H Christiansen
Midtdjurs skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
105484
Mia Ibeline Sørensen
Rønde Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
105484
Mia Ibeline Sørensen
Rønde Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
30467
Niels H. Overgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
198.000
198.000
Hovedskydning
30467
Niels H. Overgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
199.000
199.000
Mesterskab
43062
Anette K. Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
1
197.000
197.000
Mesterskab
25390
Willy Hermansen
Odder Skytteforening
2
183.000
183.000
Mesterskab
25390
Willy Hermansen
Odder Skytteforening
2
181.000
181.000
Hovedskydning
25436
Per Hansen
Odder Skytteforening
V2
187.000
187.000
Mesterskab
25436
Per Hansen
Odder Skytteforening
V2
186.000
186.000
Hovedskydning
95887
John Dyhr Kristensen
Odder Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
95887
John Dyhr Kristensen
Odder Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
73260
Peter Bo Hansen
VBF Skyttelaug/Århus
V2
194.000
194.000
Mesterskab
73260
Peter Bo Hansen
VBF Skyttelaug/Århus
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
73475
Per Mathiasen
VBF Skyttelaug/Århus
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
73475
Per Mathiasen
VBF Skyttelaug/Århus
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
114474
Tobias Mikkelsen
VBF Skyttelaug/Århus
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
114474
Tobias Mikkelsen
VBF Skyttelaug/Århus
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
114850
Benny Jensen
VBF Skyttelaug/Århus
ÅK3
191.000
191.000
Mesterskab
114850
Benny Jensen
VBF Skyttelaug/Århus
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
25297
Lasse Bertelsen
Samsø Skytteforening
2
186.000
186.000
Mesterskab
25297
Lasse Bertelsen
Samsø Skytteforening
2
182.000
182.000
Hovedskydning
91753
Peter Foght Christiansen
Glud Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
91753
Peter Foght Christiansen
Glud Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
94783
Britt Øster
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
94783
Britt Øster
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
94784
Laura Von der Lippe
Samsø Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
94784
Laura Von der Lippe
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
95222
Phillip Hansen
Samsø Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
95222
Phillip Hansen
Samsø Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
110760
Frederik B L Vilhelmsen
Samsø Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
110760
Frederik B L Vilhelmsen
Samsø Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
96549
Anders Søballe Vej
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
96549
Anders Søballe Vej
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
111110
Benny Holst
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Mesterskab
111110
Benny Holst
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
35128
René Kristiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
1
198.000
198.000
Mesterskab
35128
René Kristiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
1
200.000
200.000
Hovedskydning
113174
Liva H. Svendsen
Vejle Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
113174
Liva H. Svendsen
Vejle Skytteforening
BK2
184.000
184.000
Mesterskab
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Jelling fS
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Jelling fS
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
20564
Silas Højfeldt Kildehøj
Vejle Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
20564
Silas Højfeldt Kildehøj
Vejle Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
21124
Jørgen Nøhr
Horsens Skyttekreds
3
175.000
175.000
Hovedskydning
21124
Jørgen Nøhr
Horsens Skyttekreds
3
171.000
171.000
Mesterskab
21316
Birger Iversen
Horsens Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Mesterskab
21316
Birger Iversen
Horsens Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
94358
Andreas Briesemeister
Horsens Skyttekreds
BK3
172.000
172.000
Hovedskydning
94358
Andreas Briesemeister
Horsens Skyttekreds
BK3
169.000
169.000
Mesterskab
96833
Mathias Rasmussen
Horsens Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
96833
Mathias Rasmussen
Horsens Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
100341
Michelle Grann
Horsens Skyttekreds
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
100341
Michelle Grann
Horsens Skyttekreds
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
114570
Andreas Paetau Hjortsberg
Horsens Skyttekreds
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
114570
Andreas Paetau Hjortsberg
Horsens Skyttekreds
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
115551
Liam Conner
Horsens Skyttekreds
BK4
171.000
171.000
Hovedskydning
115551
Liam Conner
Horsens Skyttekreds
BK4
165.000
165.000
Mesterskab
115760
Rasmus Hallen
Horsens Skyttekreds
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
20760
Ove Kusk
Løsning-Hedensted Skytteforening
V3
185.000
185.000
Hovedskydning
86889
Karl Otto Lauersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
20931
Randi Vejlgård
Glud Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
20931
Randi Vejlgård
Glud Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
101273
Niklas Christiansen
Glud Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
101273
Niklas Christiansen
Glud Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
113971
Jonas Kjærgaard Jeppesen
Glud Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
113971
Jonas Kjærgaard Jeppesen
Glud Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
115333
Julie Lønbæk Jeppesen
Glud Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
115333
Julie Lønbæk Jeppesen
Glud Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
84520
Rasmus Kirkholt
Ousted Tåning Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
97899
Jacob Roland Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
84520
Rasmus Kirkholt
Ousted Tåning Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
110190
Jonas Germundson
Ousted Tåning Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
110190
Jonas Germundson
Ousted Tåning Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
34680
Egon Dammand
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2
185.000
185.000
Hovedskydning
34680
Egon Dammand
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
101490
Christoffer Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
101490
Christoffer Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
101491
Gustav Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
101491
Gustav Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
20390
Kresten Kristensen
Østbirk Skytteforening
V2
186.000
186.000
Hovedskydning
20390
Kresten Kristensen
Østbirk Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
21035
Marius Kristensen
Østbirk Skytteforening
V3
172.000
172.000
Hovedskydning
21035
Marius Kristensen
Østbirk Skytteforening
V3
175.000
175.000
Mesterskab
115080
Jeppe Sørensen
Østbirk Skytteforening
BK4
170.000
170.000
Mesterskab
115080
Jeppe Sørensen
Østbirk Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
34638
Knud Markussen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
V3
183.000
183.000
Hovedskydning
106554
Mads Sejersen
Hovedgård Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
106554
Mads Sejersen
Hovedgård Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
113250
Kaare Vind
Hovedgård Skyttekreds
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
113250
Kaare Vind
Hovedgård Skyttekreds
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
113251
Martin Vind
Hovedgård Skyttekreds
3
177.000
177.000
Mesterskab
113251
Martin Vind
Hovedgård Skyttekreds
3
175.000
175.000
Hovedskydning
33325
Hans Jensen
Brande Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
33325
Hans Jensen
Brande Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
33981
Flemming Jensen
Brande Skytteforening
ÅK3
167.000
167.000
Mesterskab
33981
Flemming Jensen
Brande Skytteforening
ÅK3
183.000
183.000
Hovedskydning
83398
Else Nielsen
Brande Skytteforening
V3
181.000
181.000
Hovedskydning
94912
Frederik Thychosen
Brande Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
94912
Frederik Thychosen
Brande Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
113257
Patrick Hansen
Brande Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
113257
Patrick Hansen
Brande Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Mesterskab
108643
Rasmus Bellahn
Vejle Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
108643
Rasmus Bellahn
Vejle Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
101689
Hans Jensen
Ribe Skyttekreds
V1
195.000
195.000
Mesterskab
101689
Hans Jensen
Ribe Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
103478
Rikke Christensen
Ribe Skyttekreds
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
103478
Rikke Christensen
Ribe Skyttekreds
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
103043
Amalie Nielsen
Alslev Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
103043
Amalie Nielsen
Alslev Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
107058
Michelle Brun Henningsen
Alslev Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
107058
Michelle Brun Henningsen
Alslev Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
95118
Caroline Bonde Nielsen
Varde Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
95118
Caroline Bonde Nielsen
Varde Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
34051
Sofie Kuhrt Lauridsen
Helle Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
34051
Sofie Kuhrt Lauridsen
Helle Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
83414
Tobias W. Hansen
Helle Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
83414
Tobias W. Hansen
Helle Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
98898
Anders Christiansen
Helle Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
98898
Anders Christiansen
Helle Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
41356
Jens Chr. Pedersen
Holsted Skyttekreds
V3
184.000
184.000
Hovedskydning
41356
Jens Chr. Pedersen
Holsted Skyttekreds
V3
184.000
184.000
Mesterskab
85881
Marianne Bramming
Holsted Skyttekreds
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
85881
Marianne Bramming
Holsted Skyttekreds
J2
187.000
187.000
Mesterskab
107727
Allan Toft
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
107727
Allan Toft
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
44389
William Kjær
Vojens Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
44389
William Kjær
Vojens Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
101767
Egon Johansen
Vojens Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
101767
Egon Johansen
Vojens Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
105147
Henriette Lassen
Vojens Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
105147
Henriette Lassen
Vojens Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
107106
Thor Averhoff
Vojens Skytteforening
BK3
199.000
199.000
Mesterskab
107106
Thor Averhoff
Vojens Skytteforening
BK3
200.000
200.000
Hovedskydning
114779
Linda Bech Hansen
Vojens Skytteforening
ÅK3
198.000
198.000
Hovedskydning
114779
Linda Bech Hansen
Vojens Skytteforening
ÅK3
195.000
195.000
Mesterskab
84635
Hans Jørgen Nissen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
84635
Hans Jørgen Nissen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
85128
Horst Clausen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
85128
Horst Clausen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
114991
Viktor Kronika
Broagerlands Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
114991
Viktor Kronika
Broagerlands Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
44303
Camilla Buthmann Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
UNG
191.000
191.000
Mesterskab
44303
Camilla Buthmann Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
UNG
188.000
188.000
Hovedskydning
97869
Fie Ømand
Lunde Sg&I
J2
189.000
189.000
Mesterskab
97869
Fie Ømand
Lunde Sg&I
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
101155
Mikkel Lindskov Petersen
Lunde Sg&I
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
101155
Mikkel Lindskov Petersen
Lunde Sg&I
BK1
190.000
190.000
Mesterskab
47914
Uffe Pedersen
Horne Skytteforening
2
186.000
186.000
Hovedskydning
47914
Uffe Pedersen
Horne Skytteforening
2
183.000
183.000
Mesterskab
86191
Sofus Helding Andersen
Horne Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
86191
Sofus Helding Andersen
Horne Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
105651
Mathias Borchers
Horne Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
105651
Mathias Borchers
Horne Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
114402
Mark Jensen
Horne Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
114402
Mark Jensen
Horne Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
114601
Rasmus Thrane Christensen
Horne Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Mesterskab
114601
Rasmus Thrane Christensen
Horne Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
114698
Martin Therkelsen
Horne Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
114698
Martin Therkelsen
Horne Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Mesterskab
80410
Jørn Ladegaard
Nyborg Skytteforening
V1
188.000
188.000
Mesterskab
80410
Jørn Ladegaard
Nyborg Skytteforening
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
52509
Richard Belin
Paarup Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
52509
Richard Belin
Paarup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
51072
Peder Hjulmand
Bullerup Skyttekreds
2
182.000
182.000
Hovedskydning
51072
Peder Hjulmand
Bullerup Skyttekreds
2
178.000
178.000
Mesterskab
52173
Eskild L. Rasmussen
Bullerup Skyttekreds
2
181.000
181.000
Hovedskydning
52173
Eskild L. Rasmussen
Bullerup Skyttekreds
2
190.000
190.000
Mesterskab
91130
Maria T. Heiden
Bullerup Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Mesterskab
91130
Maria T. Heiden
Bullerup Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
96356
Daniel Madsen
Bullerup Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
96356
Daniel Madsen
Bullerup Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
97766
Michael Petersen
Bullerup Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
102535
Katrine Hansen
Bullerup Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
107318
Matilde Just
Bullerup Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
107318
Matilde Just
Bullerup Skyttekreds
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
112191
Mikkel Emil Engly Rud
Bullerup Skyttekreds
BK4
170.000
170.000
Hovedskydning
112238
Alexander Møller
Bullerup Skyttekreds
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
89573
Yasmin Roth Hansborg
Bullerup Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
89573
Yasmin Roth Hansborg
Bullerup Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
89355
Maria Vium Jensen
Kerteminde Skytteforening
3
174.000
174.000
Hovedskydning
89355
Maria Vium Jensen
Kerteminde Skytteforening
3
168.000
168.000
Mesterskab
50324
Torben Christiansen
Særslev Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
50324
Torben Christiansen
Særslev Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
110279
Claudia Ravnsbæk
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
110279
Claudia Ravnsbæk
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
114781
Laurits Schmidt Sigaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
114781
Laurits Schmidt Sigaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Mesterskab
103696
Louise Karstoft
Vodskov Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
103696
Louise Karstoft
Vodskov Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
43067
Anders Ottobrøker
Sundeved Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Mesterskab
43067
Anders Ottobrøker
Sundeved Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
104886
Emil Lindholt Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
104886
Emil Lindholt Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
112419
Carsten Højen Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
112419
Carsten Højen Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
25511
Lars-Ingemann Jensen
Odder Skytteforening
3
174.000
174.000
Mesterskab
25511
Lars-Ingemann Jensen
Odder Skytteforening
3
180.000
180.000
Hovedskydning
113346
Sebastian Birkholm
Lunde Sg&I
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
113346
Sebastian Birkholm
Lunde Sg&I
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
110176
Randi Uglebjerg
Lunde Sg&I
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
110176
Randi Uglebjerg
Lunde Sg&I
BK1
191.000
191.000
Hovedskydning
Til toppen