Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Stor Skydedag Musse (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Faxe Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Maribo Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Ravnsborg Skytteforening
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Vestfalster Skytteforening
Væggerløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
2
190.000
190.000
Hovedskydning
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
2
190.000
190.000
Mesterskab
54547
Jette Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
54547
Jette Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
54434
Palle Henriksen
Tingsted Skytteforening
3
173.000
173.000
Mesterskab
54434
Palle Henriksen
Tingsted Skytteforening
3
179.000
179.000
Hovedskydning
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
3
176.000
176.000
Hovedskydning
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
3
186.000
186.000
Mesterskab
54253
Kjeld Noergaard
Tingsted Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
54253
Kjeld Noergaard
Tingsted Skytteforening
V1
191.000
191.000
Hovedskydning
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
1
194.000
194.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
1
192.000
192.000
Hovedskydning
87542
Claus Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
87542
Claus Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
3
183.000
183.000
Mesterskab
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
3
187.000
187.000
Hovedskydning
55337
Kenneth Westergaard
Stege Ndr. Skytteforening
2
178.000
178.000
Hovedskydning
55337
Kenneth Westergaard
Stege Ndr. Skytteforening
2
185.000
185.000
Mesterskab
84055
Torben Kristiansen
Næstved Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
84055
Torben Kristiansen
Næstved Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
72629
Simon Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
72629
Simon Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
UNG
189.000
189.000
Hovedskydning
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
UNG
192.000
192.000
Mesterskab
82817
Rasmus Gammeljord
Stege Ndr. Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
82817
Rasmus Gammeljord
Stege Ndr. Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
87091
Tanja R. Wriedt
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
87091
Tanja R. Wriedt
Næstved Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
101150
Mathias Jensen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
101150
Mathias Jensen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
54631
Bjarne Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V2
187.000
187.000
Mesterskab
54631
Bjarne Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V2
181.000
181.000
Hovedskydning
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
2
184.000
184.000
Mesterskab
55657
Bøje Nielsen
Næstved Skytteforening
ÅK2
186.000
186.000
Mesterskab
55657
Bøje Nielsen
Næstved Skytteforening
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
56284
Benny Christiansen
Kongsted Skytteforening
V1
191.000
191.000
Mesterskab
56284
Benny Christiansen
Kongsted Skytteforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
106369
Emma Nørholm Koch
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
106369
Emma Nørholm Koch
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
109282
Simone Lindhardt Carlsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
109282
Simone Lindhardt Carlsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
111316
Frederik Christensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Mesterskab
111316
Frederik Christensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
185.000
185.000
Hovedskydning
111317
Rasmus Kristiansen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
111317
Rasmus Kristiansen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
112762
Emil Løje Westhausen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
112762
Emil Løje Westhausen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
106625
Alexander Petersen
Ballerup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
106625
Alexander Petersen
Ballerup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
53053
Per Henriksen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V2
188.000
188.000
Mesterskab
53053
Per Henriksen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V2
183.000
183.000
Hovedskydning
54312
Bjarne Larsen
Tingsted Skytteforening
V1
194.000
194.000
Mesterskab
54312
Bjarne Larsen
Tingsted Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
93321
Mikkel Bülow
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
93321
Mikkel Bülow
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
97642
Flemming Larsen
Nykøbing F. Skytteforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
97642
Flemming Larsen
Nykøbing F. Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
53361
Sonny Vinther
Maribo Skytteforening
3
185.000
185.000
Mesterskab
53361
Sonny Vinther
Maribo Skytteforening
3
187.000
187.000
Hovedskydning
111681
Benjamin Sørensen
Maribo Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
111681
Benjamin Sørensen
Maribo Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
116649
Marcus Aa. Clausen
Maribo Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
116649
Marcus Aa. Clausen
Maribo Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
53865
Belinda B. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
53865
Belinda B. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
99341
Julie Schæffer
Ravnsborg Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
99341
Julie Schæffer
Ravnsborg Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
101748
Robert Petersen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
101748
Robert Petersen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
192.000
192.000
Mesterskab
113898
Kevin Rej
Ravnsborg Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
113898
Kevin Rej
Ravnsborg Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
96141
Allan Stryhn
Tingsted Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
96141
Allan Stryhn
Tingsted Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
115423
Ea Christensen
Tingsted Skytteforening
BK3
167.000
167.000
Mesterskab
115423
Ea Christensen
Tingsted Skytteforening
BK3
165.000
165.000
Hovedskydning
116686
Makaya Christoffersen
Tingsted Skytteforening
BK3
173.000
173.000
Hovedskydning
116686
Makaya Christoffersen
Tingsted Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
55104
Tobias Garn Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
55104
Tobias Garn Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
106031
Andrea Andkjær
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
106031
Andrea Andkjær
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
106128
Sigurd Arnsdorf Dam
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
106128
Sigurd Arnsdorf Dam
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
ÅK2
185.000
185.000
Mesterskab
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
V1
189.000
189.000
Mesterskab
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
90666
Magnus Vesterlund Gustafsen
Ravnsborg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
90666
Magnus Vesterlund Gustafsen
Ravnsborg Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
96675
Regitze Harslund Sancoeur
Næstved Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
96675
Regitze Harslund Sancoeur
Næstved Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
108615
Kristian Bülow
Næstved Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
108615
Kristian Bülow
Næstved Skytteforening
J2
180.000
180.000
Mesterskab
109743
Anders Ladefoged
Næstved Skytteforening
J2
180.000
180.000
Mesterskab
109743
Anders Ladefoged
Næstved Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
114901
Mads Hoffmann Andreasen
Næstved Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
114901
Mads Hoffmann Andreasen
Næstved Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
114904
Emil Rosendal
Næstved Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
114904
Emil Rosendal
Næstved Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
114907
Marcus May
Næstved Skytteforening
J2
171.000
171.000
Hovedskydning
114907
Marcus May
Næstved Skytteforening
J2
171.000
171.000
Mesterskab
83686
Andreas Madsen
Ravnsborg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
83686
Andreas Madsen
Ravnsborg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
99434
Kristian N. Koch
Nykøbing F. Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
99434
Kristian N. Koch
Nykøbing F. Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
99427
Bent Christensen
Kongsted Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
99427
Bent Christensen
Kongsted Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
100140
Mette Hansen
Kongsted Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
100140
Mette Hansen
Kongsted Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
104721
Peter H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
104721
Peter H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
108974
Kamilla Schlippe Jakobsen
Kongsted Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
108974
Kamilla Schlippe Jakobsen
Kongsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
116725
Anders Priergaard Nielsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
116725
Anders Priergaard Nielsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
ÅK1
191.000
191.000
Mesterskab
54180
Finn Munksbo
Væggerløse Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
54180
Finn Munksbo
Væggerløse Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
53229
Kaj Pedersen
Maribo Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
53229
Kaj Pedersen
Maribo Skytteforening
V2
186.000
186.000
Hovedskydning
55879
Mette Larsen
Næstved Skytteforening
2
190.000
190.000
Hovedskydning
55879
Mette Larsen
Næstved Skytteforening
2
193.000
193.000
Mesterskab
86418
Lars Andersen
Stege Ndr. Skytteforening
2
195.000
195.000
Hovedskydning
86418
Lars Andersen
Stege Ndr. Skytteforening
2
182.000
182.000
Mesterskab
53381
Nicolai Henriksen
Maribo Skytteforening
UNG
196.000
196.000
Mesterskab
53381
Nicolai Henriksen
Maribo Skytteforening
UNG
194.000
194.000
Hovedskydning
86426
Frederikke Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
86426
Frederikke Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
54168
Allan Bruun
Væggerløse Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
54168
Allan Bruun
Væggerløse Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
54186
Tønnes Koch
Nykøbing F. Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
54186
Tønnes Koch
Nykøbing F. Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
80876
Ruddy Frederiksen
Næstved Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
80876
Ruddy Frederiksen
Næstved Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
55884
Martin Christensen
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
55884
Martin Christensen
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
92041
Søren Jensen
Vestfalster Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Mesterskab
92041
Søren Jensen
Vestfalster Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
56017
Henrik Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
56017
Henrik Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
182.000
182.000
Hovedskydning
55915
Lasse Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
3
191.000
191.000
Mesterskab
55915
Lasse Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
3
187.000
187.000
Hovedskydning
56391
Elisabeth Toftvad
Næstved Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
56391
Elisabeth Toftvad
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
56183
Martin Behrens Frederiksen
Næstved Skytteforening
2
193.000
193.000
Mesterskab
56183
Martin Behrens Frederiksen
Næstved Skytteforening
2
180.000
180.000
Hovedskydning
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
53422
Ib Henriksen
Maribo Skytteforening
2
187.000
187.000
Mesterskab
53422
Ib Henriksen
Maribo Skytteforening
2
192.000
192.000
Hovedskydning
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Mesterskab
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
ÅK2
185.000
185.000
Hovedskydning
90319
Jeannette Frost
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
90319
Jeannette Frost
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
192.000
192.000
Hovedskydning
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
115406
Mads Pehrson
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
115406
Mads Pehrson
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
116052
Jeppe Mittertreiner
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
116052
Jeppe Mittertreiner
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
53723
Mikkel Villadsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
53723
Mikkel Villadsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
53054
Per Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
V1
192.000
192.000
Mesterskab
53054
Per Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
77309
Jacob Larsen
Næstved Skytteforening
1
188.000
188.000
Hovedskydning
77309
Jacob Larsen
Næstved Skytteforening
1
192.000
192.000
Mesterskab
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
54958
Carsten Klich
Maribo Skytteforening
1
196.000
196.000
Mesterskab
54958
Carsten Klich
Maribo Skytteforening
1
196.000
196.000
Hovedskydning
87090
Mette Sønderstgård
Næstved Skytteforening
UNG
195.000
195.000
Mesterskab
87090
Mette Sønderstgård
Næstved Skytteforening
UNG
183.000
183.000
Hovedskydning
114020
Mette Ottosen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
114020
Mette Ottosen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
114025
Kristian Erlandsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
114025
Kristian Erlandsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
114361
Jens Kristian Mørkved
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
114361
Jens Kristian Mørkved
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
53644
Miriam K. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
53644
Miriam K. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
55123
Preben Villadsen
Stege Ndr. Skytteforening
3
175.000
175.000
Hovedskydning
55123
Preben Villadsen
Stege Ndr. Skytteforening
3
176.000
176.000
Mesterskab
53860
Birgitte Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
53860
Birgitte Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
2
195.000
195.000
Hovedskydning
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
2
191.000
191.000
Mesterskab
88524
Bo Sønderstgård
Næstved Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
105053
Anne M. Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
54298
Mogens Guldborg Jensen
Vestfalster Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
54298
Mogens Guldborg Jensen
Vestfalster Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
105053
Anne M. Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
88524
Bo Sønderstgård
Næstved Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
99458
Michael Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
99458
Michael Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
2
183.000
183.000
Mesterskab
107497
Emma Smedegaard
Vestfalster Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
107497
Emma Smedegaard
Vestfalster Skytteforening
J2
188.000
188.000
Mesterskab
97648
Mathilde Pedersen
Kongsted Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
97648
Mathilde Pedersen
Kongsted Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
102458
Henrik Hansen
Faxe Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
102458
Henrik Hansen
Faxe Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
111000
Anna Smedegaard
Vestfalster Skytteforening
J2
187.000
187.000
Mesterskab
111000
Anna Smedegaard
Vestfalster Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
111324
William Arnsdorf Dam
Stege Ndr. Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
111324
William Arnsdorf Dam
Stege Ndr. Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
55409
Nikolaj Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
55409
Nikolaj Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
100365
Natashia Mwanje Hansen
Ornebjerg Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
100365
Natashia Mwanje Hansen
Ornebjerg Skytteforening
BK1
192.000
192.000
Hovedskydning
108972
Lucas Christfort
Kongsted Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
108972
Lucas Christfort
Kongsted Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
55844
Ove Hansen
Næstved Skytteforening
V2
186.000
186.000
Mesterskab
55844
Ove Hansen
Næstved Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
55114
Sarah Garn Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
192.000
192.000
Hovedskydning
55114
Sarah Garn Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
190.000
190.000
Mesterskab
85764
Erik Hudlebusch
Næstved Skytteforening
V2
186.000
186.000
Mesterskab
85764
Erik Hudlebusch
Næstved Skytteforening
V2
186.000
186.000
Hovedskydning
102879
Jonas Andersen
Ravnsborg Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
102879
Jonas Andersen
Ravnsborg Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
93566
Jens Frimann
Næstved Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
93566
Jens Frimann
Næstved Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
98025
Dorte Sønderstgård
Næstved Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
98025
Dorte Sønderstgård
Næstved Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
110883
Magnus Jacobsen
Næstved Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
110883
Magnus Jacobsen
Næstved Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
114905
Frederik Lauenberg
Næstved Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
114905
Frederik Lauenberg
Næstved Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
53119
Jens Peter Hansen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
53119
Jens Peter Hansen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
99433
Alexander Nørholm Koch
Nykøbing F. Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
99433
Alexander Nørholm Koch
Nykøbing F. Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
101056
Børge Jørgensen
Tingsted Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
92040
Marc Jensen
Vestfalster Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
92040
Marc Jensen
Vestfalster Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
106258
Annika Engler
Vestfalster Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
106258
Annika Engler
Vestfalster Skytteforening
BK2
182.000
182.000
Mesterskab
107498
Christine Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
107498
Christine Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
109972
Kjeld Jensen
Vestfalster Skytteforening
V1
189.000
189.000
Hovedskydning
109972
Kjeld Jensen
Vestfalster Skytteforening
V1
192.000
192.000
Mesterskab
115457
Kasper Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK3
159.000
159.000
Mesterskab
115457
Kasper Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK3
159.000
159.000
Hovedskydning
53738
Martin Villadsen
Ravnsborg Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
53738
Martin Villadsen
Ravnsborg Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
111722
Line Munk-Knudsen
Ravnsborg Skytteforening
BK1
188.000
188.000
Hovedskydning
111722
Line Munk-Knudsen
Ravnsborg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
101056
Børge Jørgensen
Tingsted Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
56001
Jan Mortensen
Næstved Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
56001
Jan Mortensen
Næstved Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
90155
Mikkel Pedersen
Næstved Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
90155
Mikkel Pedersen
Næstved Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
Til toppen