Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
01000 15m luftriffel turnering 3. runde (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
Alle foreninger
Frederikshavn Skyttekreds
Hjørring Skytteforening
Hobro Egnens Skytteforening
Lindholm Sports Skytte Klub
Løkken og Omegns Skytteforening
Sæby og omegns skytteforening
Ulsted Skytteforening
Vester Hassing Skytteforening
Vilsted Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
11768
Ruby Larsen
Vilsted Skytteforening
ÅK2
187.000
187.000
Hovedskydning
99370
Brian Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
16005
Ann Olsen
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
15917
Jes Højen Olsen
Aalborg Skyttekreds
2
192.000
192.000
Hovedskydning
15879
Kristinna Olsen
Aalborg Skyttekreds
UNG
193.000
193.000
Hovedskydning
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
1
198.000
198.000
Hovedskydning
13483
Bodil Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
13379
Karsten Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
17287
Allan Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
82448
Sandra Nielsen
Frederikshavn Skyttekreds
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
17244
Birgit Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
189.000
189.000
Hovedskydning
106063
Poul Erik Christensen
Frederikshavn Skyttekreds
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
102935
Victor B. Nielsen
Aalborg Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
106053
Jonathan Larsen
Frederikshavn Skyttekreds
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
15479
Frits Rasmussen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
92807
Nikolaj Lund Nymann
Vester Hassing Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
94453
Frederik Axelsen
Vester Hassing Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
95772
Jonas Worm-Larsen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
101023
Oliver Munk
Vester Hassing Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
103890
Hanna Houen Jensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
107192
Anders Houen Jensen
Vester Hassing Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
108748
Kathrine Jakobsen
Vester Hassing Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
100015
Laust Frydkjær
Hjørring Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
11933
Lars P. M. Jakobsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
82915
Anita Máck Zack
Vilsted Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
88370
Mathias Aagaard Christensen
Vilsted Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
16498
Frede Kristensen
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
87248
Rune Bergmann
Aalborg Skyttekreds
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
88229
Christian Frost
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
10606
Bent Poulsen
Frederikshavn Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
87497
Jørgen Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
104214
Pernille Nielsen
Vilsted Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
15501
Birgith Bendtsen
Ulsted Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
104385
Jacob Schultz
Vester Hassing Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
13407
Jens Arne Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
82447
Christian Nielsen
Frederikshavn Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
53523
Annette Munkbøl
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
107035
Lise Schultz
Vester Hassing Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
107034
Henrik Schultz
Vester Hassing Skytteforening
ÅK2
179.000
179.000
Hovedskydning
96575
Mads Flyvholm Olsen
Hjørring Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
106059
Andreas Erbs
Frederikshavn Skyttekreds
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
101636
Anton Christensen
Frederikshavn Skyttekreds
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
15364
Arne Jensen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
15404
Ole M. Nielsen
Ulsted Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
92905
Kaj Mørk
Vester Hassing Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
93828
Magnus Dahl
Vester Hassing Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
98051
Jonas Brix Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
107943
Britta Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
11019
Simon Vissing
Hjørring Skytteforening
UNG
181.000
181.000
Hovedskydning
105433
Jeff Ø. Hansen
Løkken og Omegns Skytteforening
J2
171.000
171.000
Hovedskydning
12102
Brian Jensen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
12184
Diana Jakobsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
89942
Rikke Bjerre
Vilsted Skytteforening
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
95829
Gitte Bertelsen
Hobro Egnens Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
14490
Winnie Rabech
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
93388
Jonas Holm
Lindholm Sports Skytte Klub
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
15776
Stefan Olsen
Aalborg Skyttekreds
UNG
191.000
191.000
Hovedskydning
106581
Bjarke Hebsgaard
Aalborg Skyttekreds
J2
180.000
180.000
Hovedskydning
10457
Poul Erik Nielsen
Frederikshavn Skyttekreds
ÅK2
175.000
175.000
Hovedskydning
10514
Lars Rasmussen
Frederikshavn Skyttekreds
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
85581
Nina Nielsen
Frederikshavn Skyttekreds
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
87832
Carl-Jørgen Harlund
Frederikshavn Skyttekreds
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
106058
Steffen B. Olsen
Frederikshavn Skyttekreds
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
106710
Mads Morratz Nielsen
Frederikshavn Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
10470
Ole Hans Madsen
Frederikshavn Skyttekreds
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
17242
Birgitte Kort Jørgensen
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
12045
Freja Lund
Vilsted Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
11973
Julie Lund
Vilsted Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
106442
Andreas Flyvholm Olsen
Hjørring Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
97298
Charlotte Larsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
11977
Jonas Engberg Hansen
Vilsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
96541
Christian S. Nielsen
Vilsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
109394
Baldur Olsvig
Vester Hassing Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
103618
Anders Riisgaard
Vilsted Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
97827
Christian Bagger
Vilsted Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
102936
Marco Kruse Trans
Aalborg Skyttekreds
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
102690
Mathias Krogh Jensen
Vilsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
104886
Emil Lindholt Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
106723
Victor Kløve
Lindholm Sports Skytte Klub
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
106975
Mathias G. Petersen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
106977
Duncan Jengo Jensen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK3
200.000
200.000
Hovedskydning
92345
Daniel H. Pedersen
Aalborg Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
10518
Knud Jensen
Frederikshavn Skyttekreds
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
93142
Andreas Vølker
Aalborg Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
106956
Michael Erbs
Frederikshavn Skyttekreds
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
11841
Morten Aagaard Christensen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
102834
Malthe Nielsen
Hjørring Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
16018
Villy Bruun
Sæby og omegns skytteforening
V2
180.000
180.000
Hovedskydning
10462
Peter Møller
Frederikshavn Skyttekreds
3
170.000
170.000
Hovedskydning
86372
Christinna Herskind
Aalborg Skyttekreds
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
103892
Kasper Schultz
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
13302
Ove Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
95631
Mathias Haugaard Mikkelsen
Hjørring Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
93258
Mads T. Nielsen
Hjørring Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
10488
Michael Nielsen
Frederikshavn Skyttekreds
3
155.000
155.000
Hovedskydning
11286
Bjarke Østerled Andersen
Løkken og Omegns Skytteforening
3
123.000
123.000
Hovedskydning
99831
Ole Nielsen
Løkken og Omegns Skytteforening
3
126.000
126.000
Hovedskydning
99832
Laurits Nielsen
Løkken og Omegns Skytteforening
BK3
168.000
168.000
Hovedskydning
99835
Lasse Bang
Løkken og Omegns Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
11721
Tobias Engberg Hansen
Vilsted Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
107344
Benjamin Jørgensen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
10623
Anders L. Rasmussen
Frederikshavn Skyttekreds
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
Til toppen