Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
12073 Ballerup 25, 50 & 200 meter (Riffel, 200m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Stege Ndr. Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
143.000
143.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅK1
146.000
146.000
Hovedskydning
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
144.000
144.000
Hovedskydning
69461
Inge Rusbjerg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
146.000
146.000
Hovedskydning
69461
Inge Rusbjerg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
148.000
148.000
Mesterskab
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
1
133.000
133.000
Mesterskab
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
1
139.000
139.000
Hovedskydning
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
138.000
138.000
Hovedskydning
79092
Bjørn Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
146.000
146.000
Hovedskydning
79092
Bjørn Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
143.000
143.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
147.000
147.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
145.000
145.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
1
146.000
146.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
1
148.000
148.000
Hovedskydning
75222
Mads Hansen
Ballerup Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Mesterskab
75222
Mads Hansen
Ballerup Skytteforening
JUN
149.000
149.000
Hovedskydning
88648
Magnus Nielsen
Ballerup Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Mesterskab
88648
Magnus Nielsen
Ballerup Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Hovedskydning
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
2
137.000
137.000
Mesterskab
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
2
145.000
145.000
Hovedskydning
104200
Stephanie Laura Scurrah Grundsøe
Gundsølille Sg&if
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
104200
Stephanie Laura Scurrah Grundsøe
Gundsølille Sg&if
BK
149.000
149.000
Mesterskab
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
145.000
145.000
Hovedskydning
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
145.000
145.000
Mesterskab
68206
Allan Holmbach Engelbrecht
Ballerup Skytteforening
ÅK1
149.000
149.000
Hovedskydning
68206
Allan Holmbach Engelbrecht
Ballerup Skytteforening
ÅK1
150.000
150.000
Mesterskab
82311
Joakim Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
JUN
138.000
138.000
Hovedskydning
104205
Axel Friss
Gundsølille Sg&if
BK
133.000
133.000
Hovedskydning
104205
Axel Friss
Gundsølille Sg&if
BK
123.000
123.000
Mesterskab
104206
Mads Larsen
Gundsølille Sg&if
BK
56.000
56.000
Mesterskab
104206
Mads Larsen
Gundsølille Sg&if
BK
117.000
117.000
Hovedskydning
60680
Steffen Nicolaisen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
145.000
145.000
Mesterskab
60680
Steffen Nicolaisen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
145.000
145.000
Hovedskydning
97439
Christoffer Kjerside Vinther
Gundsølille Sg&if
BK
130.000
130.000
Mesterskab
97439
Christoffer Kjerside Vinther
Gundsølille Sg&if
BK
140.000
140.000
Hovedskydning
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
134.000
134.000
Hovedskydning
68035
Poul Kristensen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
149.000
149.000
Hovedskydning
69303
Anders Sode
Ballerup Skytteforening
ÅK1
149.000
149.000
Hovedskydning
81415
Stefan Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
145.000
145.000
Hovedskydning
69472
Hans Frederiksen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
139.000
139.000
Hovedskydning
69472
Hans Frederiksen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
139.000
139.000
Mesterskab
61619
Marianne Lamhauge
Gundsølille Sg&if
ÅK1
145.000
145.000
Hovedskydning
61619
Marianne Lamhauge
Gundsølille Sg&if
ÅK1
144.000
144.000
Mesterskab
61992
Nanna Hother
Ballerup Skytteforening
2
142.000
142.000
Hovedskydning
61992
Nanna Hother
Ballerup Skytteforening
2
142.000
142.000
Mesterskab
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
144.000
144.000
Mesterskab
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
144.000
144.000
Hovedskydning
55114
Sarah Garn Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
142.000
142.000
Hovedskydning
55114
Sarah Garn Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
136.000
136.000
Mesterskab
85583
Jessica Nielsen
Ballerup Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Mesterskab
85583
Jessica Nielsen
Ballerup Skytteforening
JUN
148.000
148.000
Hovedskydning
68861
Jan Bo Haag
Greve Skytteforening
3
114.000
114.000
Hovedskydning
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
2
145.000
145.000
Hovedskydning
69532
Ole Kjenner
Greve Skytteforening
V1
139.000
139.000
Hovedskydning
69532
Ole Kjenner
Greve Skytteforening
V1
143.000
143.000
Mesterskab
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
143.000
143.000
Hovedskydning
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
ÅK1
149.000
149.000
Hovedskydning
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
ÅK1
147.000
147.000
Mesterskab
61799
Peter Hansen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
145.000
145.000
Mesterskab
61799
Peter Hansen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
149.000
149.000
Hovedskydning
68697
Steen K. Pedersen
Stenløse Skytteforening
ÅK1
150.000
150.000
Hovedskydning
68697
Steen K. Pedersen
Stenløse Skytteforening
ÅK1
150.000
150.000
Mesterskab
102256
Kalle Preisler Mathiesen
Gundsølille Sg&if
BK
113.000
113.000
Mesterskab
102256
Kalle Preisler Mathiesen
Gundsølille Sg&if
BK
139.000
139.000
Hovedskydning
60330
Henning Sørensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK1
149.000
149.000
Mesterskab
60330
Henning Sørensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK1
148.000
148.000
Hovedskydning
100019
Patrick Schønberg
Ballerup Skytteforening
BK
144.000
144.000
Hovedskydning
100019
Patrick Schønberg
Ballerup Skytteforening
BK
145.000
145.000
Mesterskab
104199
Tommy Estrup Sørensen
Gundsølille Sg&if
BK
147.000
147.000
Mesterskab
104199
Tommy Estrup Sørensen
Gundsølille Sg&if
BK
145.000
145.000
Hovedskydning
104203
Laurits Brok
Gundsølille Sg&if
BK
129.000
129.000
Mesterskab
104203
Laurits Brok
Gundsølille Sg&if
BK
142.000
142.000
Hovedskydning
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
143.000
143.000
Hovedskydning
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
BK
150.000
150.000
Mesterskab
Til toppen