Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
12032 Kr. Hyllinge 25, 50 og 200 meter (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Herfølge Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Nykøbing F. Skytteforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Ringsted Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Stenløse Skytteforening
1
147.000
147.000
Mesterskab
60777
Leif Mikkelsen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
148.000
148.000
Mesterskab
60400
Gitte Kjep Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK1
145.000
145.000
Mesterskab
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK2
148.000
148.000
Mesterskab
V1
148.000
148.000
Mesterskab
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
148.000
148.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅK1
150.000
150.000
Mesterskab
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
150.000
150.000
Mesterskab
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
3
127.000
127.000
Mesterskab
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
2
143.000
143.000
Mesterskab
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Herfølge Skytteforening
2
143.000
143.000
Mesterskab
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
ÅK1
149.000
149.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
144.000
144.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
1
145.000
145.000
Mesterskab
75222
Mads Hansen
Ballerup Skytteforening
J2
144.000
144.000
Mesterskab
88648
Magnus Nielsen
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK1
150.000
150.000
Mesterskab
75149
Maja Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
145.000
145.000
Mesterskab
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
1
144.000
144.000
Mesterskab
60269
Rasmus Ketelsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
141.000
141.000
Mesterskab
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
144.000
144.000
Mesterskab
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
147.000
147.000
Mesterskab
96477
Benny Mastrup
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
V1
142.000
142.000
Mesterskab
82311
Joakim Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
BK2
142.000
142.000
Mesterskab
57469
Kaj Egebro Jensen
Svinninge Skytteforening
V2
143.000
143.000
Mesterskab
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
V1
147.000
147.000
Mesterskab
60281
Ole Berggren Jørgensen
Tuse Skytteforening
ÅK1
148.000
148.000
Mesterskab
81401
Alex Vinding
Ballerup Skytteforening
J2
148.000
148.000
Mesterskab
60371
Mia Lundgreen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
146.000
146.000
Mesterskab
81966
Steen Taphouse
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK2
137.000
137.000
Mesterskab
60856
Helle Lindorff Jensen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
150.000
150.000
Mesterskab
95344
Michael Kristensen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
58192
Lisbeth Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
148.000
148.000
Mesterskab
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
ÅK2
147.000
147.000
Mesterskab
60330
Henning Sørensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
2
142.000
142.000
Mesterskab
82954
Jesper Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
143.000
143.000
Mesterskab
90170
Lukas Bach Storgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
148.000
148.000
Mesterskab
94476
Birgit Roed Jensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK2
141.000
141.000
Mesterskab
94745
Benjamin Mastrup
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK2
149.000
149.000
Mesterskab
90251
Jens V. Henriksen
Holmegaard Skytteforening
2
144.000
144.000
Mesterskab
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
3
134.000
134.000
Mesterskab
77609
Helle Lundgreen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
60211
Erik Jørgensen
Ringsted Skytteforening
ÅK1
145.000
145.000
Mesterskab
59402
Torben Kaalund-Ramm
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V1
145.000
145.000
Mesterskab
77306
Jacob Aunstrup
Stenløse Skytteforening
J1
148.000
148.000
Mesterskab
69404
Lisa Graversen
Stenløse Skytteforening
2
139.000
139.000
Mesterskab
69398
Marianne Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK2
137.000
137.000
Mesterskab
96351
Louise Petersen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
144.000
144.000
Mesterskab
84531
Jesper Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
J2
147.000
147.000
Mesterskab
93369
Sebastian Mastrup
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK2
144.000
144.000
Mesterskab
81415
Stefan Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
J2
149.000
149.000
Mesterskab
95552
Torben C. Larsen
Svinninge Skytteforening
ÅK2
145.000
145.000
Mesterskab
91095
Mads C. Larsen
Svinninge Skytteforening
BK1
148.000
148.000
Mesterskab
62229
Mette Tranegaard Sukstorf
Stenløse Skytteforening
2
139.000
139.000
Mesterskab
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
144.000
144.000
Mesterskab
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
150.000
150.000
Mesterskab
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
V1
145.000
145.000
Mesterskab
87465
Sebastian Holmer
Stenløse Skytteforening
BK3
144.000
144.000
Mesterskab
90169
Cecilie Bach Storegaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
148.000
148.000
Mesterskab
96141
Allan Stryhn
Tingsted Skytteforening
ÅK2
145.000
145.000
Mesterskab
60363
Per Madsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
3
138.000
138.000
Mesterskab
96513
Allan Roed Jensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK2
139.000
139.000
Mesterskab
60402
Erik Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
UNG
138.000
138.000
Mesterskab
Til toppen