Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Hold tunering riffel 3 omgang (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Faxe Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Ravnsborg Skytteforening
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Væggerløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
55090
Børge Pehrson
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK2
187.000
187.000
Hovedskydning
87090
Mette Sønderstgård
Næstved Skytteforening
UNG
182.000
182.000
Hovedskydning
54253
Kjeld Noergaard
Tingsted Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
1
190.000
190.000
Hovedskydning
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
2
190.000
190.000
Hovedskydning
84839
Jan Sønderstgård
Næstved Skytteforening
2
178.000
178.000
Hovedskydning
55337
Kenneth Westergaard
Stege Ndr. Skytteforening
2
182.000
182.000
Hovedskydning
88120
Løkke Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
55770
Tove Sønderstgård
Næstved Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
55178
Lars Nøhr
Stege Ndr. Skytteforening
2
179.000
179.000
Hovedskydning
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
109282
Simone Lindhardt Carlsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
109282
Simone Lindhardt Carlsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
115821
Andreas Capion
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
53091
Line N. With
Stege Ndr. Skytteforening
1
194.000
194.000
Hovedskydning
54312
Bjarne Larsen
Tingsted Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
93321
Mikkel Bülow
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
97642
Flemming Larsen
Nykøbing F. Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
119233
René Bülow
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Hovedskydning
54814
Leif Hansen
Væggerløse Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
107194
Leif Jepson
Væggerløse Skytteforening
V3
195.000
195.000
Hovedskydning
53865
Belinda B. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
101748
Robert Petersen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
54252
Knud Børge Hansen
Tingsted Skytteforening
V3
197.000
197.000
Hovedskydning
55168
Line P. Bertelsen
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
187.000
187.000
Hovedskydning
92288
Anders Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
106128
Sigurd Arnsdorf Dam
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
101371
Bent Fisker Christensen
Næstved Skytteforening
V3
185.000
185.000
Hovedskydning
114901
Mads Hoffmann Andreasen
Næstved Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
114908
Bastian Drøger
Næstved Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
100140
Mette Hansen
Kongsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
108974
Kamilla Schlippe Jakobsen
Kongsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
53134
Hans Helge Løje
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
84860
Tobias Petersen
Nykøbing F. Skytteforening
UNG
181.000
181.000
Hovedskydning
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
54180
Finn Munksbo
Væggerløse Skytteforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
55879
Mette Larsen
Næstved Skytteforening
1
197.000
197.000
Hovedskydning
114911
Vita Lorenzen
Faxe Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
55532
Gitte Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
54168
Allan Bruun
Væggerløse Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
54168
Allan Bruun
Væggerløse Skytteforening
V2
196.000
196.000
Mesterskab
54172
Preben Grubbe
Væggerløse Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
54172
Preben Grubbe
Væggerløse Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
54186
Tønnes Koch
Nykøbing F. Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
81869
Leif Nielsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
56017
Henrik Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
188.000
188.000
Hovedskydning
56183
Martin Behrens Frederiksen
Næstved Skytteforening
1
186.000
186.000
Hovedskydning
82574
Arne Olsen
Faxe Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
109735
Rasmus Dalgaard Larsen
Næstved Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
108614
Ida Marie Bülow
Næstved Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
59981
Jørgen Søndergård
Næstved Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
114506
Marius Funck Oddermose
Stege Ndr. Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
111806
Rolf Markus Hertzog
Ornebjerg Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
116986
Anja O. M. Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
117913
Lloyd Nielsen
Næstved Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
53042
Simone Hansen
Nykøbing F. Skytteforening
UNG
182.000
182.000
Hovedskydning
107878
Katrine Kræsing
Ornebjerg Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
53053
Per Henriksen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
53644
Miriam K. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
53738
Martin Villadsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
54267
Jacob Høegh
Tingsted Skytteforening
2
184.000
184.000
Hovedskydning
101056
Børge Jørgensen
Tingsted Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
111324
William Arnsdorf Dam
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
55884
Martin Christensen
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
115454
Malte Jensen
Ornebjerg Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
55911
Leif Johansen
Næstved Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
56001
Jan Mortensen
Næstved Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
90155
Mikkel Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
UNG
188.000
188.000
Hovedskydning
56391
Elisabeth Toftvad
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
114905
Frederik Lauenberg
Næstved Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
3
178.000
178.000
Hovedskydning
55123
Preben Villadsen
Stege Ndr. Skytteforening
2
174.000
174.000
Hovedskydning
82573
Jette K. Olsen
Faxe Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
53166
Berrit Carlsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
86426
Frederikke Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
UNG
187.000
187.000
Hovedskydning
86418
Lars Andersen
Stege Ndr. Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
54928
Erik Andrè
Væggerløse Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
104892
Søren Gammeljord
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
102458
Henrik Hansen
Faxe Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Finale
90251
Jens V. Henriksen
Ornebjerg Skytteforening
2
188.000
188.000
Hovedskydning
104891
Martin Elnebo
Ornebjerg Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
115406
Mads Pehrson
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
115406
Mads Pehrson
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
53119
Jens Peter Hansen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
2
174.000
174.000
Hovedskydning
55409
Nikolaj Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
55844
Ove Hansen
Næstved Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
93566
Jens Frimann
Næstved Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
109745
Valdemar Jakobsen
Næstved Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
108973
Tobias Ellehøj
Kongsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
108975
Rasmus Caspersen
Kongsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
55275
Anne Boya Bertelsen
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
Til toppen