Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Hold tunering riffel 3 omgang (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Damsholte Skytteforening
Faxe Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Væggerløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
2
188.000
188.000
Hovedskydning
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
2
190.000
190.000
Hovedskydning
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
3
162.000
162.000
Hovedskydning
87090
Mette Sønderstgård
Næstved Skytteforening
UNG
187.000
187.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
87542
Claus Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
3
186.000
186.000
Hovedskydning
84839
Jan Sønderstgård
Næstved Skytteforening
3
172.000
172.000
Hovedskydning
84055
Torben Kristiansen
Næstved Skytteforening
ÅK2
200.000
200.000
Hovedskydning
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
3
179.000
179.000
Hovedskydning
56391
Elisabeth Toftvad
Næstved Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
UNG
187.000
187.000
Hovedskydning
88120
Løkke Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
101150
Mathias Jensen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
55770
Tove Sønderstgård
Næstved Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
3
182.000
182.000
Hovedskydning
55884
Martin Christensen
Næstved Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
106369
Emma Nørholm Koch
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
106369
Emma Nørholm Koch
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
109282
Simone Lindhardt Carlsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
111316
Frederik Christensen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
111317
Rasmus Kristiansen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
53091
Line N. With
Stege Ndr. Skytteforening
1
189.000
189.000
Hovedskydning
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
93321
Mikkel Bülow
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
93321
Mikkel Bülow
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
99434
Kristian N. Koch
Nykøbing F. Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
119233
René Bülow
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
54740
Niels Corfitsen
Væggerløse Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
107194
Leif Jepson
Væggerløse Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
107194
Leif Jepson
Væggerløse Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
55168
Line P. Bertelsen
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
190.000
190.000
Hovedskydning
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
59981
Jørgen Søndergård
Næstved Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
108614
Ida Marie Bülow
Næstved Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
109735
Rasmus Dalgaard Larsen
Næstved Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
114901
Mads Hoffmann Andreasen
Næstved Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
114908
Bastian Drøger
Næstved Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
100140
Mette Hansen
Kongsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
108974
Kamilla Schlippe Jakobsen
Kongsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
102458
Henrik Hansen
Faxe Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
112215
Amalie Holm
Faxe Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
84860
Tobias Petersen
Nykøbing F. Skytteforening
UNG
182.000
182.000
Hovedskydning
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
54180
Finn Munksbo
Væggerløse Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
55879
Mette Larsen
Næstved Skytteforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
54928
Erik Andrè
Væggerløse Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
86426
Frederikke Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
UNG
194.000
194.000
Hovedskydning
55532
Gitte Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
54168
Allan Bruun
Væggerløse Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
54172
Preben Grubbe
Væggerløse Skytteforening
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
54186
Tønnes Koch
Nykøbing F. Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
56017
Henrik Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
56183
Martin Behrens Frederiksen
Næstved Skytteforening
2
186.000
186.000
Hovedskydning
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
104814
Kasper Pedersen
Faxe Skytteforening
UNG
192.000
192.000
Hovedskydning
55005
Sune S. Rongsted
Damsholte Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
90251
Jens V. Henriksen
Ornebjerg Skytteforening
3
178.000
178.000
Hovedskydning
104891
Martin Elnebo
Ornebjerg Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
115406
Mads Pehrson
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
115406
Mads Pehrson
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
116986
Anja O. M. Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
117913
Lloyd Nielsen
Næstved Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
55248
Erik Nielsen
Damsholte Skytteforening
V2
178.000
178.000
Hovedskydning
53042
Simone Hansen
Nykøbing F. Skytteforening
UNG
190.000
190.000
Hovedskydning
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
3
181.000
181.000
Hovedskydning
99433
Alexander Nørholm Koch
Nykøbing F. Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
114020
Mette Ottosen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
114020
Mette Ottosen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
114025
Kristian Erlandsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
54267
Jacob Høegh
Tingsted Skytteforening
2
181.000
181.000
Hovedskydning
116810
Finn Karlsson
Damsholte Skytteforening
V2
181.000
181.000
Hovedskydning
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
55844
Ove Hansen
Næstved Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
55911
Leif Johansen
Næstved Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
56001
Jan Mortensen
Næstved Skytteforening
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
90155
Mikkel Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
109745
Valdemar Jakobsen
Næstved Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
114905
Frederik Lauenberg
Næstved Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
108973
Tobias Ellehøj
Kongsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
108975
Rasmus Caspersen
Kongsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
93566
Jens Frimann
Næstved Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
85764
Erik Hudlebusch
Næstved Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
Til toppen