Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DM 15 m Pistol 2018 (Luftpistol, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Allingåbro Skytteforening
Alslev Skytteforening
Aulum Skytteforening
Ballerup Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Bullerup Skyttekreds
Damsholte Skytteforening
Djurslands PistolKlub
Esbjerg Skyttekreds
Faxe Skytteforening
Frederikshavn Skyttekreds
Grenå Skyttekreds
Greve Skytteforening
Gårde Idræts- og Skytteforening
Haderup Skytteforening
Helle Skytteforening
Hem Skytteforening
Herrested Skytteforening
Hesselager Forenede Sportsklubber
Hobro Egnens Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Holsted Skyttekreds
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Ikast Skytteforening
Jelling fS
Karup Skytteforening
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Korsør Skytteforening
Krogsbølle Skytteforening
Lind Skytteforening
Lumby Skytteforening
Lunde Sg&I
Nykøbing F. Skytteforening
Nykøbing Sj. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Otterup Skytteforening
RI 98 Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Ringsted Skytteforening
Sdr. Omme Skytteforening
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Skive Pistolklub
Stege Ndr. Skytteforening
Strøby Skytteforening
Sundeved Skytteforening
Svendborg Skyttekreds
Svinninge Skytteforening
Sæby og omegns skytteforening
Særslev Skytteforening
Tilst Skytteforening
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Ulsted Skytteforening
Varde Skytteforening
Vejle Skytteforening
Viborg Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Vordingborg Skytteforening
Ølgod Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Århus Pistolklub
Års Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
32357
Knud Erik Sørensen
Lind Skytteforening
V1H1
282.000
282.000
Hovedskydning
32357
Knud Erik Sørensen
Lind Skytteforening
V1H1
289.000
289.000
Mesterskab
32164
Michael Brandt
Lind Skytteforening
FRI
280.000
280.000
Hovedskydning
32164
Michael Brandt
Lind Skytteforening
FRI
274.000
274.000
Mesterskab
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
V2H
284.000
284.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
V2H
289.000
289.000
Mesterskab
107555
Ina Frahm
Ribe Skyttekreds
V2H
245.000
245.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Ribe Skyttekreds
V2H
289.000
289.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Ribe Skyttekreds
V2H
286.000
286.000
Mesterskab
103038
Malthe Fogh Sillesen
Alslev Skytteforening
JUN
250.000
250.000
Hovedskydning
103038
Malthe Fogh Sillesen
Alslev Skytteforening
JUN
255.000
255.000
Mesterskab
107292
Willy Friis
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
S2H
250.000
250.000
Hovedskydning
108366
Elmer Emil Wagner
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
238.000
238.000
Hovedskydning
108366
Elmer Emil Wagner
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
271.000
271.000
Mesterskab
121017
Ella Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
291.000
291.000
Hovedskydning
121017
Ella Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
295.000
295.000
Mesterskab
110525
Astrid Dresler
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
298.000
298.000
Hovedskydning
110525
Astrid Dresler
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
299.000
299.000
Mesterskab
126894
Rosa Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
259.000
259.000
Hovedskydning
126894
Rosa Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
265.000
265.000
Mesterskab
57577
Gert Hansen
Nykøbing Sj. Skytteforening
S2H
281.000
281.000
Hovedskydning
57577
Gert Hansen
Nykøbing Sj. Skytteforening
S2H
281.000
281.000
Mesterskab
100794
Michelle Leth Wehage
Nykøbing Sj. Skytteforening
U1H
288.000
288.000
Hovedskydning
100794
Michelle Leth Wehage
Nykøbing Sj. Skytteforening
U1H
289.000
289.000
Mesterskab
103912
Malou E. M. Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
U1H
250.000
250.000
Hovedskydning
103912
Malou E. M. Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
U1H
255.000
255.000
Mesterskab
57359
Johnny Ole Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1H1
274.000
274.000
Hovedskydning
57359
Johnny Ole Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1H1
276.000
276.000
Mesterskab
120010
Melanie Bengtson
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
280.000
280.000
Hovedskydning
120010
Melanie Bengtson
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
282.000
282.000
Mesterskab
129863
Dinna Guldborg
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H
246.000
246.000
Hovedskydning
129863
Dinna Guldborg
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H
123.000
123.000
Mesterskab
57749
Finn Hallø
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1H2
266.000
266.000
Hovedskydning
57562
John Bønnicke Jensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1H1
284.000
284.000
Hovedskydning
57562
John Bønnicke Jensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1H1
287.000
287.000
Mesterskab
103840
Henrik Lerfeldt
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H
288.000
288.000
Hovedskydning
103840
Henrik Lerfeldt
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H
290.000
290.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
V2H
284.000
284.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
V2H
284.000
284.000
Mesterskab
54709
Peter Nielsen
Nykøbing F. Skytteforening
S2H
278.000
278.000
Hovedskydning
123152
Jesper Ørbæk
Nykøbing F. Skytteforening
V1H3
271.000
271.000
Hovedskydning
86998
Hasse Nielsen
Vordingborg Skytteforening
V2H
289.000
289.000
Hovedskydning
86998
Hasse Nielsen
Vordingborg Skytteforening
V2H
283.000
283.000
Mesterskab
56644
Leif Andersen
Strøby Skytteforening
S2H
264.000
264.000
Hovedskydning
56737
Renè Kelberg
Holmegaard Skytteforening
S2H
270.000
270.000
Hovedskydning
56737
Renè Kelberg
Holmegaard Skytteforening
S2H
271.000
271.000
Mesterskab
55005
Sune S. Rongsted
Ornebjerg Skytteforening
V1H3
270.000
270.000
Hovedskydning
55005
Sune S. Rongsted
Ornebjerg Skytteforening
V1H3
264.000
264.000
Mesterskab
116023
Tom Ottosen
Næstved Skytteforening
V1H3
270.000
270.000
Hovedskydning
116023
Tom Ottosen
Næstved Skytteforening
V1H3
273.000
273.000
Mesterskab
55920
Lars Jensen
Næstved Skytteforening
V1H1
275.000
275.000
Hovedskydning
96742
Morten Larsen
Holmegaard Skytteforening
U2H
231.000
231.000
Hovedskydning
114868
Victor Burnev
Holmegaard Skytteforening
V1H1
279.000
279.000
Hovedskydning
114868
Victor Burnev
Holmegaard Skytteforening
V1H1
284.000
284.000
Mesterskab
104108
Robert Torpe Meulengracht
Faxe Skytteforening
V2H
286.000
286.000
Hovedskydning
104108
Robert Torpe Meulengracht
Faxe Skytteforening
V2H
283.000
283.000
Mesterskab
104890
Lone Meulengracht
Faxe Skytteforening
V2H
271.000
271.000
Hovedskydning
56426
Simon Madsen
Kongsted Skytteforening
V1H1
268.000
268.000
Hovedskydning
53043
Simon Løje
Faxe Skytteforening
U1H
271.000
271.000
Hovedskydning
53043
Simon Løje
Faxe Skytteforening
U1H
263.000
263.000
Mesterskab
56463
Hans S. Madsen
Kongsted Skytteforening
S2H
247.000
247.000
Hovedskydning
125004
Victor R. Ehlers
Nykøbing F. Skytteforening
BK
241.000
241.000
Hovedskydning
121947
Oliver D. Boesen
Nykøbing F. Skytteforening
BK
252.000
252.000
Hovedskydning
118523
Lotte Herløv Nielsen
Kongsted Skytteforening
BK
273.000
273.000
Hovedskydning
118523
Lotte Herløv Nielsen
Kongsted Skytteforening
BK
273.000
273.000
Mesterskab
119625
Ida Nielsen
Damsholte Skytteforening
BK
275.000
275.000
Hovedskydning
119625
Ida Nielsen
Damsholte Skytteforening
BK
277.000
277.000
Mesterskab
119622
Clara Nielsen
Damsholte Skytteforening
JUN
256.000
256.000
Hovedskydning
119622
Clara Nielsen
Damsholte Skytteforening
JUN
265.000
265.000
Mesterskab
114506
Marius Funck Oddermose
Stege Ndr. Skytteforening
JUN
272.000
272.000
Hovedskydning
114506
Marius Funck Oddermose
Stege Ndr. Skytteforening
JUN
272.000
272.000
Mesterskab
24106
Henrik Kruse Pedersen
Århus Pistolklub
S2H
258.000
258.000
Hovedskydning
24504
John Jørgensen
Århus Pistolklub
S2H
277.000
277.000
Hovedskydning
132551
Gitte Nysten Hansen
Århus Pistolklub
V2H
259.000
259.000
Hovedskydning
76195
Keld Meyer Bojsen
Århus Pistolklub
V1H2
273.000
273.000
Hovedskydning
105089
Karla Auken Brøner
Århus Pistolklub
JUN
242.000
242.000
Hovedskydning
126491
Alana Uldal
Århus Pistolklub
BK
270.000
270.000
Hovedskydning
126491
Alana Uldal
Århus Pistolklub
BK
272.000
272.000
Mesterskab
120849
Christine Nedergaard Nielsen
Århus Pistolklub
BK
269.000
269.000
Hovedskydning
120849
Christine Nedergaard Nielsen
Århus Pistolklub
BK
270.000
270.000
Mesterskab
125486
Søren Kaa Bach
Århus Pistolklub
BK
262.000
262.000
Hovedskydning
125486
Søren Kaa Bach
Århus Pistolklub
BK
268.000
268.000
Mesterskab
107857
Anders Kaa Bach
Århus Pistolklub
U1H
285.000
285.000
Hovedskydning
107857
Anders Kaa Bach
Århus Pistolklub
U1H
260.000
260.000
Mesterskab
118790
Mads Strange
Århus Pistolklub
U1H
244.000
244.000
Hovedskydning
118790
Mads Strange
Århus Pistolklub
U1H
225.000
225.000
Mesterskab
25773
Tim Bergfriedt Strange
Århus Pistolklub
V1H3
277.000
277.000
Hovedskydning
25773
Tim Bergfriedt Strange
Århus Pistolklub
V1H3
280.000
280.000
Mesterskab
103737
Kristina Svenstrup Jensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
FRI
281.000
281.000
Hovedskydning
103737
Kristina Svenstrup Jensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
FRI
285.000
285.000
Mesterskab
55218
Jan Macdams
Stege Ndr. Skytteforening
V1H2
276.000
276.000
Hovedskydning
55218
Jan Macdams
Stege Ndr. Skytteforening
V1H2
286.000
286.000
Mesterskab
55123
Preben Villadsen
Stege Ndr. Skytteforening
V1H3
253.000
253.000
Hovedskydning
55123
Preben Villadsen
Stege Ndr. Skytteforening
V1H3
272.000
272.000
Mesterskab
124866
Tim Olsen
Strøby Skytteforening
V1H3
238.000
238.000
Hovedskydning
55529
H. C. Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
S2H
269.000
269.000
Hovedskydning
132416
Anton Dollemeyer
Damsholte Skytteforening
BK
259.000
259.000
Hovedskydning
132418
Kamma Dollemeyer
Damsholte Skytteforening
JUN
261.000
261.000
Hovedskydning
42046
Arnold Christensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2H
288.000
288.000
Hovedskydning
42046
Arnold Christensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2H
273.000
273.000
Mesterskab
88770
Henrik Jeppesen
Ribe Skyttekreds
V2H
278.000
278.000
Hovedskydning
88770
Henrik Jeppesen
Ribe Skyttekreds
V2H
282.000
282.000
Mesterskab
35103
Uffe Borch Hansen
Vejle Skytteforening
S2H
270.000
270.000
Hovedskydning
82531
Frank Fougner
Vejle Skytteforening
V1H1
278.000
278.000
Hovedskydning
35029
Gert Nielsen
Vejle Skytteforening
V1H1
275.000
275.000
Hovedskydning
35195
Kirsten Meldgaard Hansen
Vejle Skytteforening
V1H3
253.000
253.000
Hovedskydning
34726
Knud Erik Müller
Vejle Skytteforening
S2H
275.000
275.000
Hovedskydning
34726
Knud Erik Müller
Vejle Skytteforening
S2H
282.000
282.000
Mesterskab
118403
Nicklas Daugaard
Vejle Skytteforening
BK
292.000
292.000
Hovedskydning
118403
Nicklas Daugaard
Vejle Skytteforening
BK
284.000
284.000
Mesterskab
129200
Per Holm
Vejle Skytteforening
S2H
241.000
241.000
Hovedskydning
129200
Per Holm
Vejle Skytteforening
S2H
244.000
244.000
Mesterskab
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
S2H
237.000
237.000
Hovedskydning
35317
Søren Madsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2H
288.000
288.000
Hovedskydning
35317
Søren Madsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2H
291.000
291.000
Mesterskab
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
U1H
271.000
271.000
Hovedskydning
68245
Jim Poulsen
Ballerup Skytteforening
V2H
264.000
264.000
Hovedskydning
118744
Tina Røbel
Ballerup Skytteforening
V2H
268.000
268.000
Hovedskydning
122285
Izabela Duracova
Ballerup Skytteforening
BK
276.000
276.000
Hovedskydning
122285
Izabela Duracova
Ballerup Skytteforening
BK
281.000
281.000
Mesterskab
59362
Dennis Samuelsen
Korsør Skytteforening
V1H1
281.000
281.000
Hovedskydning
86053
Jimmy Larsen
Korsør Skytteforening
V1H1
282.000
282.000
Hovedskydning
88413
Rene Loholt
Korsør Skytteforening
V1H2
262.000
262.000
Hovedskydning
59467
Morten Petersen
Korsør Skytteforening
V1H1
273.000
273.000
Hovedskydning
59359
Erik Benée Petersen
Korsør Skytteforening
S2H
275.000
275.000
Hovedskydning
59359
Erik Benée Petersen
Korsør Skytteforening
S2H
278.000
278.000
Mesterskab
59263
Povl Nissen
Korsør Skytteforening
S2H
272.000
272.000
Hovedskydning
81630
Hans-Jørgen Mortensen
Korsør Skytteforening
S2H
272.000
272.000
Hovedskydning
59376
Børge Christensen
Korsør Skytteforening
S2H
277.000
277.000
Hovedskydning
125373
Jan Tonny Sørensen
Korsør Skytteforening
S2H
253.000
253.000
Hovedskydning
55952
Karina Molich
Korsør Skytteforening
V2H
259.000
259.000
Hovedskydning
32683
Erling Jørgensen
Lind Skytteforening
S2H
276.000
276.000
Hovedskydning
32683
Erling Jørgensen
Lind Skytteforening
S2H
279.000
279.000
Mesterskab
27337
Mogens Berthelsen
Hem Skytteforening
V1H1
275.000
275.000
Hovedskydning
86797
Leif Ravn
Hem Skytteforening
S2H
252.000
252.000
Hovedskydning
129094
Paw Berthelsen
Hem Skytteforening
BK
290.000
290.000
Hovedskydning
129094
Paw Berthelsen
Hem Skytteforening
BK
282.000
282.000
Mesterskab
101992
Jacob Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H
269.000
269.000
Hovedskydning
71278
Peter Munck Eriksen
Århus Pistolklub
S2H
261.000
261.000
Hovedskydning
19541
Robert Nielsen
Viborg Skytteforening
S2H
260.000
260.000
Hovedskydning
90854
Kim Laursen
Skive Pistolklub
V1H1
282.000
282.000
Hovedskydning
127731
Oliver Geertsen
Skive Pistolklub
BK
267.000
267.000
Hovedskydning
127731
Oliver Geertsen
Skive Pistolklub
BK
264.000
264.000
Mesterskab
89684
Jes Spanggaard
Haderup Skytteforening
V1H3
257.000
257.000
Hovedskydning
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
V1H3
245.000
245.000
Hovedskydning
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
V1H3
258.000
258.000
Mesterskab
68697
Steen K. Pedersen
Greve Skytteforening
V1H2
281.000
281.000
Hovedskydning
68697
Steen K. Pedersen
Greve Skytteforening
V1H2
280.000
280.000
Mesterskab
107400
Krzysztof Jurkowski
Greve Skytteforening
V1H3
269.000
269.000
Hovedskydning
107400
Krzysztof Jurkowski
Greve Skytteforening
V1H3
258.000
258.000
Mesterskab
104486
Eduardo Hansen
Greve Skytteforening
V1H3
274.000
274.000
Hovedskydning
104486
Eduardo Hansen
Greve Skytteforening
V1H3
267.000
267.000
Mesterskab
129448
Kitty Holm Obel
RI 98 Skytteforening
V2H
267.000
267.000
Hovedskydning
110912
Bjørn Madsen
Bullerup Skyttekreds
V1H3
268.000
268.000
Hovedskydning
110912
Bjørn Madsen
Bullerup Skyttekreds
V1H3
244.000
244.000
Mesterskab
93505
Helle Christoffersen
Vissenbjerg Skytteforening
V1H3
274.000
274.000
Hovedskydning
93505
Helle Christoffersen
Vissenbjerg Skytteforening
V1H3
263.000
263.000
Mesterskab
50528
Brian Madsen
Særslev Skytteforening
V1H1
279.000
279.000
Hovedskydning
49602
Karsten E. Hollesen
Særslev Skytteforening
V1H2
273.000
273.000
Hovedskydning
50437
Kent Grantoft Madsen
Særslev Skytteforening
V1H2
281.000
281.000
Hovedskydning
52144
Kenneth Nielsen
Bullerup Skyttekreds
V1H2
263.000
263.000
Hovedskydning
121881
Peter Søgaard
Bullerup Skyttekreds
V1H2
272.000
272.000
Hovedskydning
122680
Ulla Larsen
Bullerup Skyttekreds
V1H2
263.000
263.000
Hovedskydning
108726
Louise Scharff Rasmussen
Herrested Skytteforening
U1H
269.000
269.000
Hovedskydning
108726
Louise Scharff Rasmussen
Herrested Skytteforening
U1H
281.000
281.000
Mesterskab
50168
Kasper Nielsen
Krogsbølle Skytteforening
U1H
276.000
276.000
Hovedskydning
50168
Kasper Nielsen
Krogsbølle Skytteforening
U1H
284.000
284.000
Mesterskab
128322
Cim Ib Elmann
Lunde Sg&I
U2H
272.000
272.000
Hovedskydning
112920
Sif Gorm Hansen
Bullerup Skyttekreds
BK
284.000
284.000
Hovedskydning
112920
Sif Gorm Hansen
Bullerup Skyttekreds
BK
292.000
292.000
Mesterskab
127563
Amalie Lindvig Nielsen
Lumby Skytteforening
JUN
259.000
259.000
Hovedskydning
127563
Amalie Lindvig Nielsen
Lumby Skytteforening
JUN
277.000
277.000
Mesterskab
119170
Nanna Degn
Herrested Skytteforening
BK
272.000
272.000
Hovedskydning
119170
Nanna Degn
Herrested Skytteforening
BK
270.000
270.000
Mesterskab
119585
Anton Hvillum
Lunde Sg&I
BK
270.000
270.000
Hovedskydning
49177
Therkel Madsen
Vissenbjerg Skytteforening
S2H
275.000
275.000
Hovedskydning
45957
Lasse Pedersen
Svendborg Skyttekreds
V2H
241.000
241.000
Hovedskydning
125111
Ole Fischer
Svendborg Skyttekreds
V1H3
262.000
262.000
Hovedskydning
49981
Jan Hansen
Otterup Skytteforening
V1H3
270.000
270.000
Hovedskydning
49981
Jan Hansen
Otterup Skytteforening
V1H3
269.000
269.000
Mesterskab
50011
Søren Møller
Otterup Skytteforening
V1H3
251.000
251.000
Hovedskydning
50251
Erland Pedersen
Otterup Skytteforening
V1H3
259.000
259.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
V1H3
267.000
267.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
V1H3
264.000
264.000
Mesterskab
130195
Line Sørensen Haue
Lunde Sg&I
JUN
210.000
210.000
Hovedskydning
129928
Casper Husman
Lunde Sg&I
BK
226.000
226.000
Hovedskydning
45123
Klaus Elian
Lunde Sg&I
V1H2
277.000
277.000
Hovedskydning
45123
Klaus Elian
Lunde Sg&I
V1H2
281.000
281.000
Mesterskab
46446
Morten Gottwald
Lunde Sg&I
V1H2
280.000
280.000
Hovedskydning
48109
Ceem Dyremose
Lunde Sg&I
V1H2
276.000
276.000
Hovedskydning
34728
Kim Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
S2H
269.000
269.000
Hovedskydning
77605
Helle Meier Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2H
261.000
261.000
Hovedskydning
121612
Brian Holm
Vejle Skytteforening
V2H
259.000
259.000
Hovedskydning
121612
Brian Holm
Vejle Skytteforening
V2H
268.000
268.000
Mesterskab
34841
Thomas Illum
Vejle Skytteforening
V1H3
272.000
272.000
Hovedskydning
34970
Karen Hansen
Vejle Skytteforening
V1H3
268.000
268.000
Hovedskydning
33828
Jens Jørn Ravn
Vejle Skytteforening
S2H
248.000
248.000
Hovedskydning
20850
John Mikkelsen
Vejle Skytteforening
S2H
277.000
277.000
Hovedskydning
34981
Jonas Kofoed Hansen
Vejle Skytteforening
V1H1
293.000
293.000
Hovedskydning
34981
Jonas Kofoed Hansen
Vejle Skytteforening
V1H1
287.000
287.000
Mesterskab
96343
Niels Bank Simonsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
U1H
253.000
253.000
Hovedskydning
92839
Kasper Ladegaard Nielsen
Ølgod Skytteforening
V1H2
269.000
269.000
Hovedskydning
92122
Karina Hvid Jørgensen
Ringsted Skytteforening
V2H
275.000
275.000
Hovedskydning
105193
Jan Laursen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
V1H3
266.000
266.000
Hovedskydning
114804
Simon Sandgaard
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK
248.000
248.000
Hovedskydning
114804
Simon Sandgaard
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK
257.000
257.000
Mesterskab
32302
Laura Brandt
Lind Skytteforening
U1H
204.000
204.000
Mesterskab
32302
Laura Brandt
Lind Skytteforening
U1H
174.000
174.000
Hovedskydning
31549
Per Jacobsen
Ikast Skytteforening
V1H3
254.000
254.000
Hovedskydning
119497
Sarah Dejgaard
Aulum Skytteforening
U1H
224.000
224.000
Hovedskydning
108556
Lars Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK
273.000
273.000
Hovedskydning
108556
Lars Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK
291.000
291.000
Mesterskab
127006
Iben Hald Nørgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2H
269.000
269.000
Hovedskydning
24634
Peer Boldsen
Tilst Skytteforening
V2H
280.000
280.000
Hovedskydning
24741
Henryk Tenenbaum
Tilst Skytteforening
S2H
270.000
270.000
Hovedskydning
14860
Bo Lykholt Andreasen
Aalborg Skyttekreds
V1H1
279.000
279.000
Hovedskydning
14860
Bo Lykholt Andreasen
Aalborg Skyttekreds
V1H1
276.000
276.000
Mesterskab
125882
Mille Marie Frederiksen
Sæby og omegns skytteforening
JUN
266.000
266.000
Hovedskydning
125882
Mille Marie Frederiksen
Sæby og omegns skytteforening
JUN
241.000
241.000
Mesterskab
15458
Jesper Christiansen
Ulsted Skytteforening
V2H
270.000
270.000
Hovedskydning
105656
Henrik Jensen
Ulsted Skytteforening
V2H
246.000
246.000
Hovedskydning
15548
Mads Jensen
Ulsted Skytteforening
V1H1
270.000
270.000
Hovedskydning
108109
Thomas Bøgh Jensen
Ulsted Skytteforening
BK
283.000
283.000
Hovedskydning
108109
Thomas Bøgh Jensen
Ulsted Skytteforening
BK
292.000
292.000
Mesterskab
132180
Marcus Tjelum
Aalborg Skyttekreds
BK
234.000
234.000
Hovedskydning
132181
Lucas Tjelum
Aalborg Skyttekreds
BK
202.000
202.000
Hovedskydning
132179
Simonia Tjelum
Aalborg Skyttekreds
V2H
250.000
250.000
Hovedskydning
121580
Ulrich Hedegaard
Frederikshavn Skyttekreds
V2H
267.000
267.000
Hovedskydning
121580
Ulrich Hedegaard
Frederikshavn Skyttekreds
V2H
275.000
275.000
Mesterskab
12415
Ernst Klysner Jensen
Års Skytteforening
S2H
272.000
272.000
Hovedskydning
12167
Kim Levisen
Års Skytteforening
V1H3
261.000
261.000
Hovedskydning
105238
Mikkel Ranneberg
Års Skytteforening
V1H1
281.000
281.000
Hovedskydning
118530
Mie Marie Lassen
Års Skytteforening
JUN
267.000
267.000
Hovedskydning
118530
Mie Marie Lassen
Års Skytteforening
JUN
272.000
272.000
Mesterskab
131850
Carina Marie Lassen
Års Skytteforening
FRI
269.000
269.000
Hovedskydning
95235
Frank Bertelsen
Vodskov Skytteforening
V2H
243.000
243.000
Hovedskydning
88608
Svend Peter Larsen
Vodskov Skytteforening
FRI
282.000
282.000
Hovedskydning
88608
Svend Peter Larsen
Vodskov Skytteforening
FRI
289.000
289.000
Mesterskab
95234
Mikkel Bertelsen
Vodskov Skytteforening
U2H
272.000
272.000
Hovedskydning
95234
Mikkel Bertelsen
Vodskov Skytteforening
U2H
278.000
278.000
Mesterskab
99838
Nicki R. M. Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
JUN
268.000
268.000
Hovedskydning
131611
Hans Erik Tjelum
Aalborg Skyttekreds
V2H
270.000
270.000
Hovedskydning
131611
Hans Erik Tjelum
Aalborg Skyttekreds
V2H
275.000
275.000
Mesterskab
115896
Emil Strandgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
JUN
267.000
267.000
Hovedskydning
115896
Emil Strandgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
JUN
265.000
265.000
Mesterskab
88819
Anni Thovtrup
Helle Skytteforening
U1H
269.000
269.000
Hovedskydning
88819
Anni Thovtrup
Helle Skytteforening
U1H
263.000
263.000
Mesterskab
39048
Bjarne Fahnøe
Helle Skytteforening
V1H2
265.000
265.000
Hovedskydning
39291
Kim Dammark
Helle Skytteforening
V1H3
250.000
250.000
Hovedskydning
31184
Erik Madsen
Karup Skytteforening
V1H1
276.000
276.000
Hovedskydning
81265
Torben Breiner
Hem Skytteforening
V1H1
283.000
283.000
Hovedskydning
119545
Rasmus Tøtrup Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
BK
258.000
258.000
Hovedskydning
130928
Oliver Keller
Gårde Idræts- og Skytteforening
BK
270.000
270.000
Hovedskydning
130928
Oliver Keller
Gårde Idræts- og Skytteforening
BK
265.000
265.000
Mesterskab
97436
Jonas Ellegaard Jakobsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
JUN
265.000
265.000
Hovedskydning
97436
Jonas Ellegaard Jakobsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
JUN
261.000
261.000
Mesterskab
111814
Freja Fogh Sillesen
Alslev Skytteforening
BK
286.000
286.000
Hovedskydning
111814
Freja Fogh Sillesen
Alslev Skytteforening
BK
280.000
280.000
Mesterskab
122705
Rune Knudsen
Varde Skytteforening
JUN
193.000
193.000
Hovedskydning
24801
Lars Gregersen
Århus Pistolklub
V1H1
276.000
276.000
Hovedskydning
99785
Patrik Ipsen
Svinninge Skytteforening
JUN
274.000
274.000
Hovedskydning
99785
Patrik Ipsen
Svinninge Skytteforening
JUN
276.000
276.000
Mesterskab
91721
Carsten Weinreich
Djurslands PistolKlub
V1H3
280.000
280.000
Hovedskydning
91721
Carsten Weinreich
Djurslands PistolKlub
V1H3
278.000
278.000
Mesterskab
17871
Niklas Elmose Andersen
Djurslands PistolKlub
U1H
273.000
273.000
Hovedskydning
17871
Niklas Elmose Andersen
Djurslands PistolKlub
U1H
275.000
275.000
Mesterskab
119544
Daniel Tøtrup Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
BK
237.000
237.000
Hovedskydning
41436
Jonas Lauridsen
Holsted Skyttekreds
U1H
283.000
283.000
Hovedskydning
41436
Jonas Lauridsen
Holsted Skyttekreds
U1H
282.000
282.000
Mesterskab
18542
Allan Andersen
Djurslands PistolKlub
V1H3
271.000
271.000
Hovedskydning
18542
Allan Andersen
Djurslands PistolKlub
V1H3
271.000
271.000
Mesterskab
19371
Bjarne Visgård
Viborg Skytteforening
S2H
268.000
268.000
Hovedskydning
24838
Frank Lahn Nielsen Bossow
Djurslands PistolKlub
V1H3
269.000
269.000
Hovedskydning
98595
Rasmus Haue Heesgaard
Sdr. Omme Skytteforening
V1H3
259.000
259.000
Hovedskydning
33961
Lars Bindesbøll
Sdr. Omme Skytteforening
V1H1
280.000
280.000
Hovedskydning
33998
Allan Gejl
Sdr. Omme Skytteforening
V1H1
283.000
283.000
Hovedskydning
113422
Helge Bertelsen
Sdr. Omme Skytteforening
V1H3
250.000
250.000
Hovedskydning
40622
Knud Erik Høgh
Esbjerg Skyttekreds
S2H
259.000
259.000
Hovedskydning
35758
Bent Thorvald Knudsen
Bullerup Skyttekreds
S2H
274.000
274.000
Hovedskydning
95179
Tomas Møller
Jelling fS
U2H
262.000
262.000
Hovedskydning
95179
Tomas Møller
Jelling fS
U2H
271.000
271.000
Mesterskab
143789
Lærke Jeppesen
Ribe Skyttekreds
V2H
253.000
253.000
Hovedskydning
143789
Lærke Jeppesen
Ribe Skyttekreds
V2H
246.000
246.000
Mesterskab
125238
Caroline Bøgelund Dars Riis
Grenå Skyttekreds
JUN
257.000
257.000
Hovedskydning
129738
Henriette Andersen
Grenå Skyttekreds
JUN
237.000
237.000
Hovedskydning
125868
Michelle Boserup
Grenå Skyttekreds
U2H
250.000
250.000
Hovedskydning
126808
Michael Rasmussen
Grenå Skyttekreds
V2H
274.000
274.000
Hovedskydning
129671
Henrik Skjønnemand
Ribe Skyttekreds
V2H
265.000
265.000
Hovedskydning
129671
Henrik Skjønnemand
Ribe Skyttekreds
V2H
279.000
279.000
Mesterskab
114619
Niels Jørgen Andersen
Allingåbro Skytteforening
S2H
244.000
244.000
Hovedskydning
114619
Niels Jørgen Andersen
Allingåbro Skytteforening
S2H
235.000
235.000
Mesterskab
17598
Per Olesen
Allingåbro Skytteforening
S2H
268.000
268.000
Hovedskydning
121907
Elin Bækdal Jensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
V2H
274.000
274.000
Hovedskydning
121907
Elin Bækdal Jensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
V2H
281.000
281.000
Mesterskab
116292
Bjarne Sidelmann
Tilst Skytteforening
V1H3
236.000
236.000
Hovedskydning
93721
Morten Furholt Hansen
Ringsted Skytteforening
V1H3
263.000
263.000
Hovedskydning
45404
Rene Vogn
Hesselager Forenede Sportsklubber
V1H1
281.000
281.000
Hovedskydning
45404
Rene Vogn
Hesselager Forenede Sportsklubber
V1H1
287.000
287.000
Mesterskab
131705
Jens Kastrup Borup
Aalborg Skyttekreds
BK
198.000
198.000
Hovedskydning
131705
Jens Kastrup Borup
Aalborg Skyttekreds
BK
248.000
248.000
Mesterskab
19102
Kirsten Malene Bitsch
Sejs-Svejbæk Skytteforening
V1H3
234.000
234.000
Hovedskydning
19104
Kim Bitsch
Sejs-Svejbæk Skytteforening
V1H3
258.000
258.000
Hovedskydning
19104
Kim Bitsch
Sejs-Svejbæk Skytteforening
V1H3
263.000
263.000
Mesterskab
132183
Morten M. R. Jensen
Aalborg Skyttekreds
V1H3
239.000
239.000
Hovedskydning
132183
Morten M. R. Jensen
Aalborg Skyttekreds
V1H3
242.000
242.000
Mesterskab
27669
Jens Martin Sørensen
Aalborg Skyttekreds
U1H
270.000
270.000
Hovedskydning
92714
Stig Stendrup
Hobro Egnens Skytteforening
S2H
268.000
268.000
Hovedskydning
133873
Kristoffer Haue
Lunde Sg&I
BK
192.000
192.000
Hovedskydning
35678
Frans M. Sørensen
Særslev Skytteforening
V1H1
291.000
291.000
Hovedskydning
35678
Frans M. Sørensen
Særslev Skytteforening
V1H1
295.000
295.000
Mesterskab
50210
Jan Hansen
Særslev Skytteforening
V1H1
280.000
280.000
Hovedskydning
43067
Anders Ottobrøker
Sundeved Skytteforening
V1H3
269.000
269.000
Hovedskydning
43067
Anders Ottobrøker
Sundeved Skytteforening
V1H3
264.000
264.000
Mesterskab
105886
Henrik Auken
Århus Pistolklub
V1H3
246.000
246.000
Hovedskydning
38320
Inger Marie Madsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
S2H
239.000
239.000
Hovedskydning
Til toppen