Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
A-rækken | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
DGI Nordjylland Petanque 2018
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Indbydelse
Holdkort
Turneringsinfo
Turneringsinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
A-rækken
Pulje 1
Hørdum 2
-
Vestsalling 1
-
Sydmors 2
-
Sallingsund 2
-
Sallingsund 1
-
Morsø 7
Pulje 2
Hørdum 3
-
Vestsalling 3
-
Sydmors 1
-
Sallingsund 4
-
Morsø 11
-
Morsø 6
Pulje 3
Farsø 1
-
Farsø 4
-
Løvel IF 1
-
Ullits GF 1
-
Strandby P. 1
-
Aarestrup G & If
Pulje 4
Løgstør If. 1
-
Dall-Ferslev If. 1
-
Hellum 1
-
Aars 5
-
Arentsminde IF 2
-
Vodskov 1
Pulje 5
Gug Petanque 3
-
Dall-Ferslev If. 2
-
Hadsund BK 3
-
Bislev IF 1
-
LKB Gistrup 1
-
Vodskov 3
Pulje 6
Farsø 2
-
DVIF 1
-
Hadsund BK 1
-
Hadsund BK 2
-
Ullits GF 2
-
Hornum 1
Pulje 7
Petanque Hj. 2
-
Vestbjerg 1
-
Arentsminde IF 5
-
Ålbæk If
-
Lundergård IUF 1
-
Vodskov 2
Pulje 8
Petanque Hj. 1
-
Vestbjerg 2
-
Skæve If. 1
-
BFFI 1
-
Lundergård IUF 4
-
Vodskov 4
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=91361
Komplet kampprogram
A-rækken
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
661096
Mandag
16-04-18
18:30
Farsø 1
-
Farsø 4
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
1 - 5
(34 - 76)
661179
Mandag
16-04-18
18:30
Vodskov 1
-
Aars 5
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(70 - 37)
663355
Mandag
16-04-18
18:30
Hornum 1
-
Ullits GF 2
Spillested
Hornum Hallen
- Petanquebaner
5 - 1
(70 - 59)
661420
Mandag
16-04-18
18:30
Lundergård IUF 4
-
Vodskov 4
Spillested
Lundergårdhallen
- Petanquebaner
4 - 2
(67 - 35)
663354
Tirsdag
17-04-18
18:30
Hadsund BK 1
-
Hadsund BK 2
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
2 - 4
(51 - 72)
661390
Tirsdag
17-04-18
18:30
Petanque Hj. 2
-
Arentsminde IF 5
Spillested
Hjørring Firma Sport - DFIF
- Petanquebaner
3 - 3
(65 - 64)
663356
Tirsdag
17-04-18
18:30
DVIF 1
-
Farsø 2
Spillested
Tinghøj Idrætscenter
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 43)
661251
Tirsdag
17-04-18
18:30
Hadsund BK 3
-
Bislev IF 1
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
2 - 4
(63 - 69)
661068
Tirsdag
17-04-18
18:30
Hørdum 3
-
Vestsalling 3
Spillested
Hørdum Petanquebaner
4 - 2
(60 - 60)
661036
Tirsdag
17-04-18
18:45
Sallingsund 2
-
Sallingsund 1
Spillested
Sallingsund Petanquebane
3 - 3
(64 - 65)
661037
Tirsdag
17-04-18
18:45
Sydmors 2
-
Vestsalling 1
Spillested
Borgerhuset
2 - 4
(55 - 58)
661038
Tirsdag
17-04-18
18:45
Morsø 7
-
Hørdum 2
2 - 4
(56 - 69)
661066
Tirsdag
17-04-18
18:45
Morsø 11
-
Morsø 6
2 - 4
(66 - 68)
661067
Tirsdag
17-04-18
18:45
Sallingsund 4
-
Sydmors 1
Spillested
Sallingsund Petanquebane
4 - 2
(67 - 41)
661098
Onsdag
18-04-18
18:30
Aarestrup G & If
-
Strandby P. 1
Spillested
Gregers Krabbe Friskolen
3 - 3
(62 - 61)
661180
Onsdag
18-04-18
18:30
Dall-Ferslev If. 1
-
Arentsminde IF 2
Spillested
Dall Stadion
- Petanquebaner
4 - 2
(66 - 48)
661250
Onsdag
18-04-18
18:30
Dall-Ferslev If. 2
-
Gug Petanque 3
Spillested
Dall Stadion
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 27)
661389
Onsdag
18-04-18
18:30
Vestbjerg 1
-
Lundergård IUF 1
Spillested
Vestbjerg Petanquebaner
4 - 2
(67 - 49)
661421
Torsdag
19-04-18
18:30
Skæve If. 1
-
BFFI 1
Spillested
Skæve Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(60 - 53)
661419
Mandag
23-04-18
18:30
Vestbjerg 2
-
Petanque Hj. 1
Spillested
Vestbjerg Petanquebaner
0 - 6
(26 - 78)
661391
Mandag
23-04-18
18:30
Ålbæk If
-
Vodskov 2
Spillested
Aalbæk IF. - Stadion
3 - 3
(55 - 61)
661394
Mandag
23-04-18
18:30
Arentsminde IF 5
-
Vestbjerg 1
Spillested
Arentsminde Petanquebaner
- Petanquebaner
3 - 3
(70 - 67)
661182
Mandag
23-04-18
18:30
Aars 5
-
Løgstør If. 1
Spillested
Aars Petanque Klub
- Petanquebaner
1 - 5
(53 - 69)
663357
Tirsdag
24-04-18
18:30
Hadsund BK 2
-
DVIF 1
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(72 - 44)
663358
Tirsdag
24-04-18
18:30
Farsø 2
-
Hornum 1
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(52 - 73)
661255
Tirsdag
24-04-18
18:30
Bislev IF 1
-
Dall-Ferslev If. 2
Spillested
Bislev Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(50 - 59)
661039
Tirsdag
24-04-18
18:30
Sallingsund 1
-
Morsø 7
Spillested
Sallingsund Petanquebane
6 - 0
(78 - 42)
661040
Tirsdag
24-04-18
18:30
Hørdum 2
-
Sydmors 2
Spillested
Hørdum Petanquebaner
6 - 0
(78 - 39)
661422
Tirsdag
24-04-18
18:30
Petanque Hj. 1
-
Skæve If. 1
Spillested
Hjørring Firma Sport - DFIF
- Petanquebaner
4 - 2
(66 - 65)
661423
Tirsdag
24-04-18
18:30
BFFI 1
-
Lundergård IUF 4
2 - 4
(44 - 69)
661041
Tirsdag
24-04-18
18:45
Vestsalling 1
-
Sallingsund 2
Spillested
Spøttrup Krocket & Petanque baner
3 - 3
(69 - 56)
661069
Tirsdag
24-04-18
18:45
Morsø 6
-
Hørdum 3
4 - 2
(69 - 58)
661070
Tirsdag
24-04-18
18:45
Vestsalling 3
-
Sallingsund 4
Spillested
Spøttrup Krocket & Petanque baner
3 - 3
(64 - 67)
661071
Tirsdag
24-04-18
18:45
Sydmors 1
-
Morsø 11
Spillested
Borgerhuset
2 - 4
(52 - 69)
661100
Onsdag
25-04-18
18:30
Strandby P. 1
-
Løvel IF 1
Spillested
Petanqueanlægget i Strandby v/Strandby Hallen
2 - 4
(47 - 68)
663359
Onsdag
25-04-18
18:30
Ullits GF 2
-
Hadsund BK 1
Spillested
Ullits Hallen
- Petanquebaner
4 - 2
(65 - 56)
661183
Onsdag
25-04-18
18:30
Hellum 1
-
Dall-Ferslev If. 1
Spillested
Hellum Petanquebane
3 - 3
(64 - 50)
661393
Onsdag
25-04-18
18:30
Vodskov 2
-
Petanque Hj. 2
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(70 - 40)
661424
Torsdag
26-04-18
18:30
Vodskov 4
-
Vestbjerg 2
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(63 - 58)
661184
Torsdag
26-04-18
18:30
Arentsminde IF 2
-
Vodskov 1
Spillested
Arentsminde Petanquebaner
- Petanquebaner
2 - 4
(49 - 62)
661253
Torsdag
26-04-18
18:30
Gug Petanque 3
-
Vodskov 3
Spillested
Gug Stadion
2 - 4
(51 - 70)
661099
Torsdag
26-04-18
18:30
Farsø 4
-
Aarestrup G & If
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(53 - 56)
661104
Mandag
30-04-18
18:30
Farsø 1
-
Strandby P. 1
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
1 - 5
(53 - 71)
663360
Mandag
30-04-18
18:30
Hornum 1
-
DVIF 1
Spillested
Hornum Hallen
- Petanquebaner
2 - 4
(54 - 69)
661186
Mandag
30-04-18
18:30
Aars 5
-
Arentsminde IF 2
Spillested
Aars Petanque Klub
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 34)
661433
Mandag
30-04-18
18:30
Lundergård IUF 4
-
Petanque Hj. 1
Spillested
Lundergårdhallen
- Petanquebaner
1 - 5
(43 - 76)
661181
Tirsdag
01-05-18
18:30
Løgstør If. 1
-
Hellum 1
Spillested
Kultur & Idrætscenter Lanternen
1 - 5
(53 - 73)
663361
Tirsdag
01-05-18
18:30
Hadsund BK 2
-
Ullits GF 2
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
4 - 2
(68 - 60)
663362
Tirsdag
01-05-18
18:30
Hadsund BK 1
-
Farsø 2
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 41)
661043
Tirsdag
01-05-18
18:30
Sallingsund 1
-
Vestsalling 1
Spillested
Sallingsund Petanquebane
5 - 1
(75 - 31)
661426
Tirsdag
01-05-18
18:30
Petanque Hj. 1
-
Vodskov 4
Spillested
Hjørring Firma Sport - DFIF
- Petanquebaner
5 - 1
(73 - 32)
661044
Tirsdag
01-05-18
18:45
Sallingsund 2
-
Hørdum 2
Spillested
Sallingsund Petanquebane
4 - 2
(55 - 60)
661042
Tirsdag
01-05-18
18:45
Sydmors 2
-
Morsø 7
Spillested
Borgerhuset
2 - 4
(64 - 68)
661072
Tirsdag
01-05-18
18:45
Sallingsund 4
-
Hørdum 3
Spillested
Sallingsund Petanquebane
2 - 4
(60 - 61)
661073
Tirsdag
01-05-18
18:45
Morsø 6
-
Sydmors 1
1 - 5
(57 - 73)
661074
Tirsdag
01-05-18
18:45
Morsø 11
-
Vestsalling 3
5 - 1
(70 - 48)
661101
Onsdag
02-05-18
18:30
Ullits GF 1
-
Farsø 1
Spillested
Ullits Hallen
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 24)
661258
Onsdag
02-05-18
18:30
Dall-Ferslev If. 2
-
LKB Gistrup 1
Spillested
Dall Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(50 - 59)
661185
Onsdag
02-05-18
18:30
Dall-Ferslev If. 1
-
Løgstør If. 1
Spillested
Dall Stadion
- Petanquebaner
4 - 2
(70 - 59)
661397
Onsdag
02-05-18
18:30
Vestbjerg 1
-
Vodskov 2
Spillested
Vestbjerg Petanquebaner
3 - 3
(68 - 56)
661395
Torsdag
03-05-18
18:30
Petanque Hj. 2
-
Ålbæk If
Spillested
Hjørring Firma Sport - DFIF
- Petanquebaner
2 - 4
(46 - 60)
661396
Torsdag
03-05-18
18:30
Lundergård IUF 1
-
Arentsminde IF 5
Spillested
Lundergårdhallen
- Petanquebaner
3 - 3
(64 - 63)
661256
Torsdag
03-05-18
18:30
Hadsund BK 3
-
Vodskov 3
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
2 - 4
(45 - 69)
661103
Torsdag
03-05-18
18:30
Farsø 4
-
Ullits GF 1
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(76 - 57)
661392
Mandag
07-05-18
18:30
Lundergård IUF 1
-
Ålbæk If
Spillested
Lundergårdhallen
- Petanquebaner
3 - 3
(54 - 51)
661427
Mandag
07-05-18
18:30
Vestbjerg 2
-
BFFI 1
Spillested
Vestbjerg Petanquebaner
5 - 1
(69 - 52)
661402
Onsdag
09-05-18
18:30
Ålbæk If
-
Vestbjerg 1
Spillested
Aalbæk IF. - Stadion
4 - 2
(58 - 52)
661425
Torsdag
10-05-18
18:30
Lundergård IUF 4
-
Skæve If. 1
Spillested
Lundergårdhallen
- Petanquebaner
2 - 4
(62 - 64)
661097
Mandag
14-05-18
13:00
Løvel IF 1
-
Ullits GF 1
Spillested
Løvel Petanque Anlæg
- Petanquebaner
4 - 2
(74 - 60)
661257
Mandag
14-05-18
18:30
Gug Petanque 3
-
Bislev IF 1
Spillested
Gug Stadion
3 - 3
(54 - 71)
661188
Mandag
14-05-18
18:30
Løgstør If. 1
-
Arentsminde IF 2
Spillested
Kultur & Idrætscenter Lanternen
3 - 3
(53 - 63)
661190
Mandag
14-05-18
18:30
Vodskov 1
-
Dall-Ferslev If. 1
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(73 - 37)
661430
Mandag
14-05-18
18:30
Vestbjerg 2
-
Lundergård IUF 4
Spillested
Vestbjerg Petanquebaner
3 - 3
(57 - 56)
661398
Mandag
14-05-18
18:30
Ålbæk If
-
Arentsminde IF 5
Spillested
Aalbæk IF. - Stadion
- Petanquebaner
1 - 5
(57 - 74)
661102
Tirsdag
15-05-18
18:30
Løvel IF 1
-
Aarestrup G & If
Spillested
Løvel Petanque Anlæg
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 32)
661075
Tirsdag
15-05-18
18:30
Hørdum 3
-
Sydmors 1
Spillested
Hørdum Petanquebaner
4 - 2
(60 - 63)
661046
Tirsdag
15-05-18
18:30
Hørdum 2
-
Sallingsund 1
Spillested
Hørdum Petanquebaner
5 - 1
(75 - 49)
661260
Tirsdag
15-05-18
18:30
LKB Gistrup 1
-
Gug Petanque 3
Spillested
Gistrup Idrætscenter
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 27)
663363
Tirsdag
15-05-18
18:30
DVIF 1
-
Ullits GF 2
Spillested
Tinghøj Idrætscenter
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 22)
663364
Tirsdag
15-05-18
18:30
Farsø 2
-
Hadsund BK 2
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
1 - 5
(42 - 77)
663365
Tirsdag
15-05-18
18:30
Hadsund BK 1
-
Hornum 1
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(65 - 65)
661429
Tirsdag
15-05-18
18:30
BFFI 1
-
Petanque Hj. 1
0 - 6
(27 - 78)
661047
Tirsdag
15-05-18
18:45
Sallingsund 2
-
Sydmors 2
Spillested
Sallingsund Petanquebane
5 - 1
(70 - 35)
661045
Tirsdag
15-05-18
18:45
Morsø 7
-
Vestsalling 1
3 - 3
(63 - 57)
661076
Tirsdag
15-05-18
18:45
Vestsalling 3
-
Morsø 6
Spillested
Spøttrup Krocket & Petanque baner
3 - 3
(64 - 53)
661077
Tirsdag
15-05-18
18:45
Morsø 11
-
Sallingsund 4
4 - 2
(67 - 55)
661105
Onsdag
16-05-18
18:30
Aarestrup G & If
-
Ullits GF 1
Spillested
Gregers Krabbe Friskolen
5 - 1
(75 - 52)
661106
Onsdag
16-05-18
18:30
Strandby P. 1
-
Farsø 4
Spillested
Petanqueanlægget i Strandby v/Strandby Hallen
5 - 1
(69 - 55)
661261
Onsdag
16-05-18
18:30
Dall-Ferslev If. 2
-
Hadsund BK 3
Spillested
Dall Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(56 - 49)
661189
Onsdag
16-05-18
18:30
Hellum 1
-
Aars 5
Spillested
Hellum Petanquebane
1 - 5
(60 - 76)
661399
Onsdag
16-05-18
18:30
Vodskov 2
-
Lundergård IUF 1
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 20)
661428
Torsdag
17-05-18
18:30
Skæve If. 1
-
Vodskov 4
Spillested
Skæve Stadion
- Petanquebaner
4 - 2
(68 - 50)
661259
Torsdag
17-05-18
18:30
Vodskov 3
-
Bislev IF 1
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 45)
661107
Tirsdag
22-05-18
13:00
Farsø 1
-
Løvel IF 1
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
1 - 5
(31 - 77)
661254
Tirsdag
22-05-18
18:30
LKB Gistrup 1
-
Hadsund BK 3
Spillested
Gistrup Idrætscenter
- Petanquebaner
3 - 3
(57 - 54)
661401
Tirsdag
22-05-18
18:30
Arentsminde IF 5
-
Vodskov 2
Spillested
Arentsminde Petanquebaner
- Petanquebaner
3 - 3
(58 - 49)
661187
Onsdag
23-05-18
18:30
Vodskov 1
-
Hellum 1
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(75 - 35)
661192
Mandag
28-05-18
18:30
Løgstør If. 1
-
Vodskov 1
Spillested
Kultur & Idrætscenter Lanternen
1 - 5
(42 - 69)
661108
Mandag
28-05-18
18:30
Ullits GF 1
-
Strandby P. 1
Spillested
Ullits Hallen
- Petanquebaner
4 - 2
(73 - 51)
663368
Mandag
28-05-18
18:30
Hornum 1
-
Hadsund BK 2
Spillested
Hornum Hallen
- Petanquebaner
2 - 4
(39 - 73)
663367
Tirsdag
29-05-18
18:30
DVIF 1
-
Hadsund BK 1
Spillested
Tinghøj Idrætscenter
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 33)
661110
Tirsdag
29-05-18
18:30
Løvel IF 1
-
Farsø 4
Spillested
Løvel Petanque Anlæg
- Petanquebaner
4 - 2
(63 - 47)
661079
Tirsdag
29-05-18
18:30
Hørdum 3
-
Morsø 11
Spillested
Hørdum Petanquebaner
2 - 4
(49 - 68)
661262
Tirsdag
29-05-18
18:30
Bislev IF 1
-
LKB Gistrup 1
Spillested
Bislev Stadion
- Petanquebaner
2 - 4
(39 - 68)
661264
Tirsdag
29-05-18
18:30
Hadsund BK 3
-
Gug Petanque 3
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(74 - 61)
661080
Tirsdag
29-05-18
18:45
Sallingsund 4
-
Morsø 6
Spillested
Sallingsund Petanquebane
5 - 1
(69 - 47)
661078
Tirsdag
29-05-18
18:45
Sydmors 1
-
Vestsalling 3
Spillested
Borgerhuset
2 - 4
(54 - 64)
661048
Tirsdag
29-05-18
18:45
Vestsalling 1
-
Hørdum 2
Spillested
Spøttrup Krocket & Petanque baner
2 - 4
(54 - 67)
661049
Tirsdag
29-05-18
18:45
Morsø 7
-
Sallingsund 2
1 - 5
(52 - 72)
661050
Tirsdag
29-05-18
18:45
Sydmors 2
-
Sallingsund 1
Spillested
Borgerhuset
2 - 4
(52 - 61)
661109
Onsdag
30-05-18
18:30
Aarestrup G & If
-
Farsø 1
Spillested
Gregers Krabbe Friskolen
5 - 1
(71 - 31)
663366
Onsdag
30-05-18
18:30
Ullits GF 2
-
Farsø 2
Spillested
Ullits Hallen
- Petanquebaner
3 - 3
(62 - 72)
661193
Onsdag
30-05-18
18:30
Dall-Ferslev If. 1
-
Aars 5
Spillested
Dall Stadion
- Petanquebaner
1 - 5
(34 - 69)
661191
Torsdag
31-05-18
18:30
Arentsminde IF 2
-
Hellum 1
Spillested
Arentsminde Petanquebaner
- Petanquebaner
4 - 2
(60 - 39)
661263
Torsdag
31-05-18
18:30
Vodskov 3
-
Dall-Ferslev If. 2
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(72 - 41)
661431
Torsdag
31-05-18
18:30
Vodskov 4
-
BFFI 1
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
4 - 2
(61 - 54)
661432
Torsdag
31-05-18
18:30
Skæve If. 1
-
Vestbjerg 2
Spillested
Skæve Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(72 - 33)
661405
Mandag
04-06-18
18:30
Arentsminde IF 5
-
Petanque Hj. 2
Spillested
Arentsminde Petanquebaner
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 47)
661196
Mandag
04-06-18
18:30
Aars 5
-
Vodskov 1
Spillested
Aars Petanque Klub
- Petanquebaner
5 - 1
(72 - 34)
661266
Tirsdag
05-06-18
18:30
Bislev IF 1
-
Hadsund BK 3
Spillested
Bislev Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(62 - 64)
661051
Tirsdag
05-06-18
18:30
Hørdum 2
-
Morsø 7
Spillested
Hørdum Petanquebaner
5 - 1
(72 - 31)
661053
Tirsdag
05-06-18
18:30
Sallingsund 1
-
Sallingsund 2
Spillested
Sallingsund Petanquebane
5 - 1
(77 - 42)
663369
Tirsdag
05-06-18
18:30
Farsø 2
-
DVIF 1
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
0 - 6
(36 - 78)
663371
Tirsdag
05-06-18
18:30
Hadsund BK 2
-
Hadsund BK 1
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
4 - 2
(73 - 45)
661434
Tirsdag
05-06-18
18:30
BFFI 1
-
Skæve If. 1
2 - 4
(43 - 72)
661436
Tirsdag
05-06-18
18:30
Petanque Hj. 1
-
Vestbjerg 2
Spillested
Hjørring Firma Sport - DFIF
- Petanquebaner
5 - 1
(73 - 50)
661052
Tirsdag
05-06-18
18:45
Vestsalling 1
-
Sydmors 2
Spillested
Spøttrup Krocket & Petanque baner
2 - 4
(57 - 68)
661081
Tirsdag
05-06-18
18:45
Vestsalling 3
-
Hørdum 3
Spillested
Spøttrup Krocket & Petanque baner
5 - 1
(70 - 54)
661082
Tirsdag
05-06-18
18:45
Sydmors 1
-
Sallingsund 4
Spillested
Borgerhuset
2 - 4
(67 - 72)
661083
Tirsdag
05-06-18
18:45
Morsø 6
-
Morsø 11
3 - 3
(57 - 58)
661111
Onsdag
06-06-18
18:30
Strandby P. 1
-
Aarestrup G & If
Spillested
Petanqueanlægget i Strandby v/Strandby Hallen
2 - 4
(45 - 60)
661194
Onsdag
06-06-18
18:30
Hellum 1
-
Løgstør If. 1
Spillested
Hellum Petanquebane
2 - 4
(46 - 65)
661404
Onsdag
06-06-18
18:30
Vodskov 2
-
Ålbæk If
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 54)
663370
Onsdag
06-06-18
18:30
Ullits GF 2
-
Hornum 1
Spillested
Ullits Hallen
- Petanquebaner
4 - 2
(60 - 52)
661406
Torsdag
07-06-18
18:30
Lundergård IUF 1
-
Vestbjerg 1
Spillested
Lundergårdhallen
- Petanquebaner
3 - 3
(58 - 62)
661435
Torsdag
07-06-18
18:30
Vodskov 4
-
Lundergård IUF 4
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
1 - 5
(39 - 77)
661195
Torsdag
07-06-18
18:30
Arentsminde IF 2
-
Dall-Ferslev If. 1
Spillested
Arentsminde Petanquebaner
- Petanquebaner
3 - 3
(62 - 65)
661267
Torsdag
07-06-18
18:30
Gug Petanque 3
-
Dall-Ferslev If. 2
Spillested
Gug Stadion
1 - 5
(45 - 76)
661265
Torsdag
07-06-18
18:30
Vodskov 3
-
LKB Gistrup 1
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 32)
661112
Torsdag
07-06-18
18:30
Ullits GF 1
-
Løvel IF 1
Spillested
Ullits Hallen
- Petanquebaner
3 - 3
(57 - 55)
661113
Torsdag
07-06-18
18:30
Farsø 4
-
Farsø 1
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
4 - 2
(71 - 46)
661116
Mandag
11-06-18
18:30
Farsø 1
-
Ullits GF 1
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
1 - 5
(49 - 72)
661198
Mandag
11-06-18
18:30
Løgstør If. 1
-
Aars 5
Spillested
Kultur & Idrætscenter Lanternen
2 - 4
(50 - 66)
661199
Mandag
11-06-18
18:30
Vodskov 1
-
Arentsminde IF 2
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(67 - 51)
661437
Mandag
11-06-18
18:30
Lundergård IUF 4
-
BFFI 1
Spillested
Lundergårdhallen
- Petanquebaner
4 - 2
(62 - 42)
661439
Mandag
11-06-18
18:30
Vestbjerg 2
-
Vodskov 4
Spillested
Vestbjerg Petanquebaner
5 - 1
(76 - 55)
663372
Mandag
11-06-18
18:30
Hornum 1
-
Farsø 2
Spillested
Hornum Hallen
- Petanquebaner
2 - 4
(58 - 66)
663373
Tirsdag
12-06-18
18:30
DVIF 1
-
Hadsund BK 2
Spillested
Tinghøj Idrætscenter
- Petanquebaner
3 - 3
(64 - 55)
663374
Tirsdag
12-06-18
18:30
Hadsund BK 1
-
Ullits GF 2
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(63 - 68)
661407
Tirsdag
12-06-18
18:30
Petanque Hj. 2
-
Vodskov 2
Spillested
Hjørring Firma Sport - DFIF
- Petanquebaner
3 - 3
(57 - 52)
661408
Tirsdag
12-06-18
18:30
Ålbæk If
-
Lundergård IUF 1
Spillested
Aalbæk IF. - Stadion
4 - 2
(58 - 56)
661268
Tirsdag
12-06-18
18:30
Hadsund BK 3
-
LKB Gistrup 1
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
2 - 4
(43 - 63)
661114
Tirsdag
12-06-18
18:30
Løvel IF 1
-
Strandby P. 1
Spillested
Løvel Petanque Anlæg
- Petanquebaner
5 - 1
(65 - 32)
661085
Tirsdag
12-06-18
18:30
Hørdum 3
-
Morsø 6
Spillested
Hørdum Petanquebaner
2 - 4
(45 - 64)
661086
Tirsdag
12-06-18
18:45
Morsø 11
-
Sydmors 1
4 - 2
(64 - 63)
661084
Tirsdag
12-06-18
18:45
Sallingsund 4
-
Vestsalling 3
Spillested
Sallingsund Petanquebane
2 - 4
(50 - 69)
661054
Tirsdag
12-06-18
18:45
Sydmors 2
-
Hørdum 2
Spillested
Borgerhuset
2 - 4
(51 - 69)
661055
Tirsdag
12-06-18
18:45
Morsø 7
-
Sallingsund 1
3 - 3
(60 - 64)
661056
Tirsdag
12-06-18
18:45
Sallingsund 2
-
Vestsalling 1
Spillested
Sallingsund Petanquebane
4 - 2
(66 - 52)
661115
Onsdag
13-06-18
18:30
Aarestrup G & If
-
Farsø 4
Spillested
Gregers Krabbe Friskolen
3 - 3
(68 - 51)
661197
Onsdag
13-06-18
18:30
Dall-Ferslev If. 1
-
Hellum 1
Spillested
Dall Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(50 - 56)
661409
Onsdag
13-06-18
18:30
Vestbjerg 1
-
Arentsminde IF 5
Spillested
Vestbjerg Petanquebaner
4 - 2
(67 - 58)
661270
Onsdag
13-06-18
18:30
Dall-Ferslev If. 2
-
Bislev IF 1
Spillested
Dall Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(68 - 48)
661208
Onsdag
13-06-18
18:30
Vodskov 1
-
Løgstør If. 1
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
2 - 4
(50 - 56)
661202
Mandag
18-06-18
14:00
Arentsminde IF 2
-
Aars 5
Spillested
Arentsminde Petanquebaner
- Petanquebaner
3 - 3
(62 - 62)
661200
Mandag
18-06-18
18:30
Løgstør If. 1
-
Dall-Ferslev If. 1
Spillested
Kultur & Idrætscenter Lanternen
3 - 3
(48 - 63)
661119
Mandag
18-06-18
18:30
Ullits GF 1
-
Farsø 4
Spillested
Ullits Hallen
- Petanquebaner
4 - 2
(75 - 62)
661410
Mandag
18-06-18
18:30
Ålbæk If
-
Petanque Hj. 2
Spillested
Aalbæk IF. - Stadion
- Petanquebaner
1 - 5
(44 - 70)
661412
Mandag
18-06-18
18:30
Arentsminde IF 5
-
Lundergård IUF 1
Spillested
Arentsminde Petanquebaner
- Petanquebaner
3 - 3
(62 - 53)
661441
Tirsdag
19-06-18
18:30
BFFI 1
-
Vestbjerg 2
4 - 2
(68 - 60)
663375
Tirsdag
19-06-18
18:30
DVIF 1
-
Hornum 1
Spillested
Tinghøj Idrætscenter
- Petanquebaner
5 - 1
(69 - 48)
663376
Tirsdag
19-06-18
18:30
Farsø 2
-
Hadsund BK 1
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
4 - 2
(67 - 55)
661087
Tirsdag
19-06-18
18:30
Hørdum 3
-
Sallingsund 4
Spillested
Hørdum Petanquebaner
1 - 5
(61 - 66)
661058
Tirsdag
19-06-18
18:30
Hørdum 2
-
Sallingsund 2
Spillested
Hørdum Petanquebaner
4 - 2
(68 - 48)
661272
Tirsdag
19-06-18
18:30
LKB Gistrup 1
-
Dall-Ferslev If. 2
Spillested
Gistrup Idrætscenter
- Petanquebaner
5 - 1
(74 - 53)
661273
Tirsdag
19-06-18
18:30
Bislev IF 1
-
Gug Petanque 3
Spillested
Bislev Stadion
- Petanquebaner
4 - 2
(69 - 44)
661059
Tirsdag
19-06-18
18:45
Vestsalling 1
-
Sallingsund 1
Spillested
Spøttrup Krocket & Petanque baner
0 - 6
(35 - 78)
661057
Tirsdag
19-06-18
18:45
Morsø 7
-
Sydmors 2
2 - 4
(54 - 69)
661088
Tirsdag
19-06-18
18:45
Vestsalling 3
-
Morsø 11
Spillested
Spøttrup Krocket & Petanque baner
1 - 5
(51 - 67)
661089
Tirsdag
19-06-18
18:45
Sydmors 1
-
Morsø 6
Spillested
Borgerhuset
5 - 1
(73 - 50)
661117
Onsdag
20-06-18
18:30
Aarestrup G & If
-
Løvel IF 1
Spillested
Gregers Krabbe Friskolen
3 - 3
(44 - 65)
661118
Onsdag
20-06-18
18:30
Strandby P. 1
-
Farsø 1
Spillested
Petanqueanlægget i Strandby v/Strandby Hallen
4 - 2
(65 - 56)
661201
Onsdag
20-06-18
18:30
Hellum 1
-
Vodskov 1
Spillested
Hellum Petanquebane
5 - 1
(76 - 43)
663377
Onsdag
20-06-18
18:30
Ullits GF 2
-
Hadsund BK 2
Spillested
Ullits Hallen
- Petanquebaner
2 - 4
(45 - 68)
661411
Onsdag
20-06-18
18:30
Vodskov 2
-
Vestbjerg 1
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(76 - 32)
661271
Torsdag
21-06-18
18:30
Vodskov 3
-
Hadsund BK 3
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(76 - 24)
661442
Torsdag
21-06-18
18:30
Vodskov 4
-
Petanque Hj. 1
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
1 - 5
(50 - 73)
661440
Torsdag
21-06-18
18:30
Skæve If. 1
-
Lundergård IUF 4
Spillested
Skæve Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(74 - 31)
661122
Torsdag
21-06-18
18:30
Ullits GF 1
-
Aarestrup G & If
Spillested
Ullits Hallen
- Petanquebaner
3 - 3
(65 - 59)
661204
Mandag
25-06-18
18:30
Aars 5
-
Hellum 1
Spillested
Aars Petanque Klub
- Petanquebaner
2 - 4
(54 - 70)
661443
Mandag
25-06-18
18:30
Lundergård IUF 4
-
Vestbjerg 2
Spillested
Lundergårdhallen
- Petanquebaner
4 - 2
(67 - 50)
663378
Mandag
25-06-18
18:30
Hornum 1
-
Hadsund BK 1
Spillested
Hornum Hallen
- Petanquebaner
2 - 4
(61 - 64)
663379
Tirsdag
26-06-18
18:30
Hadsund BK 2
-
Farsø 2
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
4 - 2
(75 - 41)
661444
Tirsdag
26-06-18
18:30
Petanque Hj. 1
-
BFFI 1
Spillested
Hjørring Firma Sport - DFIF
- Petanquebaner
5 - 1
(75 - 47)
661413
Tirsdag
26-06-18
18:30
Petanque Hj. 2
-
Vestbjerg 1
Spillested
Hjørring Firma Sport - DFIF
- Petanquebaner
5 - 1
(65 - 43)
661415
Tirsdag
26-06-18
18:30
Arentsminde IF 5
-
Ålbæk If
Spillested
Arentsminde Petanquebaner
- Petanquebaner
5 - 1
(76 - 48)
661274
Tirsdag
26-06-18
18:30
Hadsund BK 3
-
Dall-Ferslev If. 2
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
0 - 6
(25 - 78)
661275
Tirsdag
26-06-18
18:30
Gug Petanque 3
-
LKB Gistrup 1
Spillested
Gug Stadion
0 - 6
(56 - 78)
661276
Tirsdag
26-06-18
18:30
Bislev IF 1
-
Vodskov 3
Spillested
Bislev Stadion
- Petanquebaner
0 - 6
(25 - 78)
661120
Tirsdag
26-06-18
18:30
Løvel IF 1
-
Farsø 1
Spillested
Løvel Petanque Anlæg
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 28)
661061
Tirsdag
26-06-18
18:30
Sallingsund 1
-
Hørdum 2
Spillested
Sallingsund Petanquebane
5 - 1
(72 - 51)
661062
Tirsdag
26-06-18
18:45
Vestsalling 1
-
Morsø 7
Spillested
Spøttrup Krocket & Petanque baner
2 - 4
(47 - 67)
661060
Tirsdag
26-06-18
18:45
Sydmors 2
-
Sallingsund 2
Spillested
Borgerhuset
3 - 3
(54 - 60)
661090
Tirsdag
26-06-18
18:45
Sallingsund 4
-
Morsø 11
Spillested
Sallingsund Petanquebane
5 - 1
(69 - 48)
661091
Tirsdag
26-06-18
18:45
Morsø 6
-
Vestsalling 3
2 - 4
(70 - 65)
661092
Tirsdag
26-06-18
18:45
Sydmors 1
-
Hørdum 3
Spillested
Borgerhuset
5 - 1
(74 - 33)
661203
Onsdag
27-06-18
18:30
Dall-Ferslev If. 1
-
Vodskov 1
Spillested
Dall Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(53 - 65)
661205
Torsdag
28-06-18
18:30
Arentsminde IF 2
-
Løgstør If. 1
Spillested
Arentsminde Petanquebaner
- Petanquebaner
5 - 1
(77 - 49)
661121
Torsdag
28-06-18
18:30
Farsø 4
-
Strandby P. 1
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
1 - 5
(48 - 77)
661414
Torsdag
28-06-18
18:30
Lundergård IUF 1
-
Vodskov 2
Spillested
Lundergårdhallen
- Petanquebaner
2 - 4
(42 - 63)
661445
Torsdag
28-06-18
18:30
Vodskov 4
-
Skæve If. 1
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
2 - 4
(43 - 70)
663380
Torsdag
28-06-18
18:30
Ullits GF 2
-
DVIF 1
Spillested
Ullits Hallen
- Petanquebaner
3 - 3
(55 - 51)
661438
Tirsdag
03-07-18
18:30
Skæve If. 1
-
Petanque Hj. 1
Spillested
Skæve Stadion
- Petanquebaner
4 - 2
(56 - 54)
661448
Mandag
09-07-18
18:30
Vestbjerg 2
-
Skæve If. 1
Spillested
Vestbjerg Petanquebaner
2 - 4
(50 - 67)
661206
Mandag
30-07-18
18:30
Aars 5
-
Dall-Ferslev If. 1
Spillested
Aars Petanque Klub
- Petanquebaner
3 - 3
(55 - 58)
661125
Mandag
30-07-18
18:30
Farsø 1
-
Aarestrup G & If
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
0 - 6
(48 - 78)
661252
Tirsdag
31-07-18
18:30
LKB Gistrup 1
-
Vodskov 3
Spillested
Gistrup Idrætscenter
0 - 6
(39 - 78)
661400
Tirsdag
31-07-18
18:30
Vestbjerg 1
-
Petanque Hj. 2
Spillested
Vestbjerg Petanquebaner
5 - 1
(69 - 57)
663381
Tirsdag
31-07-18
18:30
Hadsund BK 2
-
Hornum 1
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(74 - 31)
663382
Tirsdag
31-07-18
18:30
Farsø 2
-
Ullits GF 2
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
2 - 4
(54 - 66)
663383
Tirsdag
31-07-18
18:30
Hadsund BK 1
-
DVIF 1
Spillested
Hadsund Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(54 - 44)
661446
Tirsdag
31-07-18
18:30
Petanque Hj. 1
-
Lundergård IUF 4
Spillested
Hjørring Firma Sport - DFIF
- Petanquebaner
3 - 3
(47 - 57)
661447
Tirsdag
31-07-18
18:30
BFFI 1
-
Vodskov 4
4 - 2
(71 - 51)
661277
Tirsdag
31-07-18
18:30
Gug Petanque 3
-
Hadsund BK 3
Spillested
Gug Stadion
1 - 5
(61 - 70)
661063
Tirsdag
31-07-18
18:30
Sallingsund 1
-
Sydmors 2
Spillested
Sallingsund Petanquebane
6 - 0
(78 - 35)
661064
Tirsdag
31-07-18
18:30
Hørdum 2
-
Vestsalling 1
Spillested
Hørdum Petanquebaner
5 - 1
(68 - 40)
661065
Tirsdag
31-07-18
18:45
Sallingsund 2
-
Morsø 7
Spillested
Sallingsund Petanquebane
4 - 2
(62 - 42)
661093
Tirsdag
31-07-18
18:45
Morsø 6
-
Sallingsund 4
4 - 2
(70 - 41)
661094
Tirsdag
31-07-18
18:45
Vestsalling 3
-
Sydmors 1
Spillested
Spøttrup Krocket & Petanque baner
3 - 3
(67 - 64)
661095
Tirsdag
31-07-18
18:45
Morsø 11
-
Hørdum 3
1 - 5
(42 - 71)
661124
Onsdag
01-08-18
18:30
Strandby P. 1
-
Ullits GF 1
Spillested
Petanqueanlægget i Strandby v/Strandby Hallen
0 - 6
(55 - 78)
661278
Onsdag
01-08-18
18:30
LKB Gistrup 1
-
Bislev IF 1
Spillested
Gistrup Idrætscenter
- Petanquebaner
5 - 1
(66 - 36)
661279
Onsdag
01-08-18
18:30
Dall-Ferslev If. 2
-
Vodskov 3
Spillested
Dall Stadion
- Petanquebaner
2 - 4
(48 - 71)
661207
Onsdag
01-08-18
18:30
Hellum 1
-
Arentsminde IF 2
Spillested
Hellum Petanquebane
5 - 1
(76 - 48)
661417
Onsdag
01-08-18
18:30
Vodskov 2
-
Arentsminde IF 5
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
5 - 1
(74 - 31)
661418
Onsdag
01-08-18
18:30
Vestbjerg 1
-
Ålbæk If
Spillested
Vestbjerg Petanquebaner
6 - 0
(78 - 42)
661416
Torsdag
02-08-18
18:30
Lundergård IUF 1
-
Petanque Hj. 2
Spillested
Lundergårdhallen
- Petanquebaner
4 - 2
(69 - 66)
661123
Torsdag
02-08-18
18:30
Farsø 4
-
Løvel IF 1
Spillested
Farsø Stadion
- Petanquebaner
3 - 3
(67 - 70)
661403
Tirsdag
07-08-18
18:30
Petanque Hj. 2
-
Lundergård IUF 1
Spillested
Hjørring Firma Sport - DFIF
- Petanquebaner
4 - 2
(66 - 51)
661269
Torsdag
09-08-18
18:30
Vodskov 3
-
Gug Petanque 3
Spillested
Vodskov Stadion
- Petanquebaner
6 - 0
(78 - 24)
Til toppen