Vestfalster Kristi Himmelfartsstævne (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Mesterskab
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Sg&i VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Sg&i VS1 193.0 193.0 Mesterskab
59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening SE1 182.0 182.0 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 191.0 191.0 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
131632 Frederikke Andersen Damsholte Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
131632 Frederikke Andersen Damsholte Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening BK3 179.0 179.0 Mesterskab
133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
133353 Emilia G. Larsen Damsholte Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
133353 Emilia G. Larsen Damsholte Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening UÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening UÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
54842 Kaj Pil Nykøbing F. Skytteforening SE2 169.0 169.0 Hovedskydning
54842 Kaj Pil Nykøbing F. Skytteforening SE2 180.0 180.0 Mesterskab
131633 Jasmin Burghoff Damsholte Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
131633 Jasmin Burghoff Damsholte Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening UÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Mesterskab
53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening SE1 186.0 186.0 Hovedskydning
53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VS2 189.0 189.0 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VS2 191.0 191.0 Mesterskab
120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 178.0 178.0 Hovedskydning
120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 183.0 183.0 Mesterskab
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening BK1 186.0 186.0 Hovedskydning
121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening BK1 192.0 192.0 Mesterskab
123815 Kristian Olsen Stege Ndr. Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
123815 Kristian Olsen Stege Ndr. Skytteforening FRI 196.0 196.0 Mesterskab
112758 Rudy T. Herikstad Nykøbing F. Skytteforening UÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
112758 Rudy T. Herikstad Nykøbing F. Skytteforening UÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
132568 Gry Engelhaed Vestfalster Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
132568 Gry Engelhaed Vestfalster Skytteforening BK3 174.0 174.0 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
55275 Anne Boya Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
55275 Anne Boya Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening VS2 195.0 195.0 Mesterskab
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening VS3 189.0 189.0 Hovedskydning
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening VS3 188.0 188.0 Mesterskab
130430 Freja Oddermose Damsholte Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
130430 Freja Oddermose Damsholte Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening BK3 155.0 155.0 Hovedskydning
130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening BK3 165.0 165.0 Mesterskab
111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening UÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening VS2 195.0 195.0 Hovedskydning
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening VS2 184.0 184.0 Mesterskab
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening US1 191.0 191.0 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening US1 192.0 192.0 Mesterskab
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE2 188.0 188.0 Mesterskab
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
130342 Marius Nielsen Nykøbing F. Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
130342 Marius Nielsen Nykøbing F. Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
132293 Jasmin Jacobsen Vestfalster Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
132293 Jasmin Jacobsen Vestfalster Skytteforening BK3 181.0 181.0 Mesterskab
121948 Silas E. Lund Nykøbing F. Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
121948 Silas E. Lund Nykøbing F. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 196.0 196.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 195.0 195.0 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS2 191.0 191.0 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS3 182.0 182.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS3 184.0 184.0 Mesterskab
94835 Helle Hagemann Vestfalster Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
94835 Helle Hagemann Vestfalster Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening US2 196.0 196.0 Hovedskydning
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening US2 187.0 187.0 Mesterskab
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening VS3 187.0 187.0 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening VS3 185.0 185.0 Mesterskab
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 182.0 182.0 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 187.0 187.0 Mesterskab
131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 186.0 186.0 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Mesterskab
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening VS3 175.0 175.0 Hovedskydning
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening VS3 183.0 183.0 Mesterskab
56352 Line Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
56352 Line Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 177.0 177.0 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 183.0 183.0 Mesterskab
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE1 189.0 189.0 Mesterskab
84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening US1 191.0 191.0 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening US1 192.0 192.0 Mesterskab
94931 Trine Nielsen Tingsted Skytteforening US2 178.0 178.0 Hovedskydning
94931 Trine Nielsen Tingsted Skytteforening US2 184.0 184.0 Mesterskab
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
84054 Camilla Anna Kristiansen Holmegaard Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Holmegaard Skytteforening UÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
128767 Sophia Krogh Faxe Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
128767 Sophia Krogh Faxe Skytteforening BK1 191.0 191.0 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ1 189.0 189.0 Mesterskab
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening US2 196.0 196.0 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening US2 192.0 192.0 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 187.0 187.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 192.0 192.0 Mesterskab
99458 Michael Hansen Vestfalster Skytteforening UÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
99458 Michael Hansen Vestfalster Skytteforening UÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening FRI 199.0 199.0 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 189.0 189.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 191.0 191.0 Mesterskab
53134 Hans Helge Løje Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 181.0 181.0 Hovedskydning
53134 Hans Helge Løje Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 184.0 184.0 Mesterskab
122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 181.0 181.0 Mesterskab
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening VS3 185.0 185.0 Mesterskab
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
99459 Claus Hansen Vestfalster Skytteforening VÅ2 175.0 175.0 Hovedskydning
99459 Claus Hansen Vestfalster Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening VS2 183.0 183.0 Hovedskydning
131630 Selin Yandim Damsholte Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
131630 Selin Yandim Damsholte Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
134352 Asger Jacobsen Damsholte Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
134352 Asger Jacobsen Damsholte Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening SE1 192.0 192.0 Mesterskab

Til toppen