Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Honum / Tørring (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
Alle foreninger
Ammitsbøl Sg&i
Billund Skytteforening
Brande Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Honum & Omegns Skytteforening
Jelling fS
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Løsning-Hedensted Skytteforening
Midtdjurs skytteforening
Ousted Tåning Skytteforening
Ry-Emborg Skytteforening
Samsø Skytteforening
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Tørring Idrætsforening
Ullerup Skytteforening, Give
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
107015
Jens Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
107015
Jens Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
180.000
180.000
Mesterskab
129783
Erik Dalgas Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
129783
Erik Dalgas Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
96548
Rasmus Vej
Ry-Emborg Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
96548
Rasmus Vej
Ry-Emborg Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Mesterskab
121550
Viktor Lysdahl
Tørring Idrætsforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
34634
Lasse Olsen
Tørring Idrætsforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
123096
Martin Lysdahl
Tørring Idrætsforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
123096
Martin Lysdahl
Tørring Idrætsforening
VÅ2
191.000
191.000
Mesterskab
34671
Bent Jessen
Tørring Idrætsforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
34671
Bent Jessen
Tørring Idrætsforening
SE2
184.000
184.000
Mesterskab
34644
John Jensen
Tørring Idrætsforening
VS3
180.000
180.000
Hovedskydning
34585
Vagn Koch
Tørring Idrætsforening
VS3
184.000
184.000
Hovedskydning
34585
Vagn Koch
Tørring Idrætsforening
VS3
192.000
192.000
Mesterskab
124235
Patrick Lauritsen
Brande Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
124235
Patrick Lauritsen
Brande Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
123553
Frederik Thomsen
Brande Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
123553
Frederik Thomsen
Brande Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
34740
Hardy Larsen
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
34740
Hardy Larsen
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
121622
Emma Thomsen
Brande Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
121622
Emma Thomsen
Brande Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
129628
Niklas Pold Sejr
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
21256
Einar Højsgård
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
VS2
176.000
176.000
Mesterskab
20954
Per Foght Christiansen
Samsø Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
20954
Per Foght Christiansen
Samsø Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
91753
Peter Foght Christiansen
Samsø Skytteforening
UÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
91753
Peter Foght Christiansen
Samsø Skytteforening
UÅ1
197.000
197.000
Mesterskab
130686
Flemming H. Wagner
Honum & Omegns Skytteforening
VÅ2
185.000
185.000
Hovedskydning
134364
Simon Skovgård
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
123849
Patrik Gaulshøj
Jelling fS
FRI
198.000
198.000
Hovedskydning
123849
Patrik Gaulshøj
Jelling fS
FRI
196.000
196.000
Mesterskab
134390
Signe Jahn Klinge
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
134390
Signe Jahn Klinge
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
VS3
184.000
184.000
Hovedskydning
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
VS3
191.000
191.000
Mesterskab
127953
Mads L. Holst
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
127953
Mads L. Holst
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
25177
John Lund Christensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
25177
John Lund Christensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Mesterskab
127672
Jacob Walsøe
Klejs-Juelsminde Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
127672
Jacob Walsøe
Klejs-Juelsminde Skytteforening
VÅ2
189.000
189.000
Mesterskab
34301
Karsten Karstensen
Billund Skytteforening
VS1
197.000
197.000
Hovedskydning
34301
Karsten Karstensen
Billund Skytteforening
VS1
196.000
196.000
Mesterskab
131204
Mikkel Mark Kaspersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
131204
Mikkel Mark Kaspersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
131203
Kristian Hansen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
131203
Kristian Hansen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
96287
Karsten Knudsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
SE1
187.000
187.000
Hovedskydning
96287
Karsten Knudsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Mesterskab
127675
Mark Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
127675
Mark Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
UÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
UÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
109541
Mads Dupont
Løsning-Hedensted Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
109541
Mads Dupont
Løsning-Hedensted Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
108117
Martin Ingwersen
Jelling fS
UÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
108117
Martin Ingwersen
Jelling fS
UÅ2
199.000
199.000
Mesterskab
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Ammitsbøl Sg&i
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Ammitsbøl Sg&i
J1
200.000
200.000
Mesterskab
19919
Dagmar Bjerre
Honum & Omegns Skytteforening
US2
181.000
181.000
Hovedskydning
19919
Dagmar Bjerre
Honum & Omegns Skytteforening
US2
178.000
178.000
Mesterskab
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Mesterskab
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
20964
Ole Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
101490
Christoffer Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
101490
Christoffer Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
VS1
190.000
190.000
Hovedskydning
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
VS1
189.000
189.000
Mesterskab
121600
Victor Sindberg
Ammitsbøl Sg&i
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
121600
Victor Sindberg
Ammitsbøl Sg&i
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
123858
Ester Sindberg
Ammitsbøl Sg&i
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
123858
Ester Sindberg
Ammitsbøl Sg&i
J2
195.000
195.000
Mesterskab
131130
Sissel Due Clemmensen
Ammitsbøl Sg&i
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
131130
Sissel Due Clemmensen
Ammitsbøl Sg&i
BK3
182.000
182.000
Mesterskab
131129
Marcus Nickelmann
Ammitsbøl Sg&i
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
131129
Marcus Nickelmann
Ammitsbøl Sg&i
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
34354
Betinna Flyvholm Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
34354
Betinna Flyvholm Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
101491
Gustav Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
80544
Paul Landsfeldt
Ammitsbøl Sg&i
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
80544
Paul Landsfeldt
Ammitsbøl Sg&i
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
123669
Maja Pedersen
Ousted Tåning Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
123669
Maja Pedersen
Ousted Tåning Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
120233
Jeppe Olsen
Ammitsbøl Sg&i
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
120233
Jeppe Olsen
Ammitsbøl Sg&i
J2
190.000
190.000
Mesterskab
Til toppen