Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Fynsstævne Sommer 2018 (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Fyn
Alle foreninger
Bullerup Skyttekreds
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Horne Skytteforening
Haarby Skytteforening
Kullerup/Refsvindinge If.
Kværndrup Idrætsforening
Middelfart Skytteforening
Nyborg Skytteforening
Otterup Skytteforening
Sdr. Broby Skytteforening
Særslev Skytteforening
Tommerup Skytteforening
Tved Skyttekreds
Vissenbjerg Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
124628
Magnus Wittenhoff Pedersen
Tved Skyttekreds
FRI
184.000
184.000
Hovedskydning
124628
Magnus Wittenhoff Pedersen
Tved Skyttekreds
FRI
180.000
180.000
Mesterskab
96480
Aksel Damgård Steffensen
Tved Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
96480
Aksel Damgård Steffensen
Tved Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Mesterskab
126930
Jeppe Søgaard
Tved Skyttekreds
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
126930
Jeppe Søgaard
Tved Skyttekreds
J2
196.000
196.000
Mesterskab
133999
Asta Damgaard Steffensen
Tved Skyttekreds
BK3
168.000
168.000
Hovedskydning
133999
Asta Damgaard Steffensen
Tved Skyttekreds
BK3
177.000
177.000
Mesterskab
122679
Madeleine Liv Larsen
Bullerup Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
122679
Madeleine Liv Larsen
Bullerup Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
90858
Lise Munter
Bullerup Skyttekreds
UÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
90858
Lise Munter
Bullerup Skyttekreds
UÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
101907
Trine Røigaard
Bullerup Skyttekreds
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
101907
Trine Røigaard
Bullerup Skyttekreds
J2
200.000
200.000
Mesterskab
130093
Kim Christensen
Haarby Skytteforening
VÅ2
178.000
178.000
Hovedskydning
130093
Kim Christensen
Haarby Skytteforening
VÅ2
184.000
184.000
Mesterskab
121195
Ulrik Kähler
Haarby Skytteforening
VS3
175.000
175.000
Hovedskydning
121195
Ulrik Kähler
Haarby Skytteforening
VS3
177.000
177.000
Mesterskab
121194
Gustav Stegemejer Kähler
Haarby Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
121194
Gustav Stegemejer Kähler
Haarby Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
103906
Arne Madsen
Haarby Skytteforening
SE2
175.000
175.000
Hovedskydning
103906
Arne Madsen
Haarby Skytteforening
SE2
182.000
182.000
Mesterskab
132906
Michael Larsen
Haarby Skytteforening
VÅ2
179.000
179.000
Hovedskydning
132906
Michael Larsen
Haarby Skytteforening
VÅ2
162.000
162.000
Mesterskab
127007
John Christensen
Haarby Skytteforening
SE2
182.000
182.000
Hovedskydning
127007
John Christensen
Haarby Skytteforening
SE2
168.000
168.000
Mesterskab
127260
Nicolai Marslev
Haarby Skytteforening
VÅ2
156.000
156.000
Hovedskydning
133374
Emil Christensen
Haarby Skytteforening
BK3
171.000
171.000
Hovedskydning
133374
Emil Christensen
Haarby Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
130932
Kasper Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
130932
Kasper Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
128487
Bertil Vinther Krag
Bullerup Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
128487
Bertil Vinther Krag
Bullerup Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Mesterskab
51383
Kurt Knudsen
Bullerup Skyttekreds
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
51383
Kurt Knudsen
Bullerup Skyttekreds
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
47005
Leif Christensen
Tved Skyttekreds
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
47005
Leif Christensen
Tved Skyttekreds
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
100070
Michael Pedersen
Tved Skyttekreds
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
100070
Michael Pedersen
Tved Skyttekreds
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
47395
Jesper Eckardt
Horne Skytteforening
VS2
190.000
190.000
Hovedskydning
47395
Jesper Eckardt
Horne Skytteforening
VS2
191.000
191.000
Mesterskab
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
VS2
194.000
194.000
Hovedskydning
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
VS2
187.000
187.000
Mesterskab
100217
Christoffer Tinggaard Nielsen
Horne Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
100217
Christoffer Tinggaard Nielsen
Horne Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
128667
Sebastian Jensen
Horne Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
128667
Sebastian Jensen
Horne Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
126047
Mark Nielsen
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
126047
Mark Nielsen
Horne Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
120920
Emma Klinck
Horne Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
120920
Emma Klinck
Horne Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
130473
Frederik Mølbjerg
Horne Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
122114
Simon Rosenkjær
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
122114
Simon Rosenkjær
Horne Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
121088
Nikolai Kling Larsen
Horne Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
121088
Nikolai Kling Larsen
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
122941
Helene Eckardt
Horne Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
114405
Laura Langkjær-Gormsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
114405
Laura Langkjær-Gormsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J2
188.000
188.000
Mesterskab
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
VS1
193.000
193.000
Hovedskydning
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
VS1
194.000
194.000
Mesterskab
132346
Amalie Kold Lebæk
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
132346
Amalie Kold Lebæk
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
131286
Maria West Jørgensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
131286
Maria West Jørgensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
128528
Emilie West Jørgensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
128528
Emilie West Jørgensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
113869
Christian Larsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
113869
Christian Larsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
113871
Oliver Holm
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
113871
Oliver Holm
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
122828
Victor Holmegaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
122828
Victor Holmegaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
49316
John Iversen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
49316
John Iversen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
127761
Helene Ninn
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
127761
Helene Ninn
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
49092
Jens E. Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
49092
Jens E. Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
49222
Niels Barlebo
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
49222
Niels Barlebo
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Mesterskab
49725
Niels Jus. Pedersen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE2
181.000
181.000
Hovedskydning
49725
Niels Jus. Pedersen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE2
180.000
180.000
Mesterskab
130536
Leo Loubjerg Hansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE2
181.000
181.000
Hovedskydning
130536
Leo Loubjerg Hansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE2
181.000
181.000
Mesterskab
126489
Julius Dukynas
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
126489
Julius Dukynas
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
49799
Anders Mortensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
49799
Anders Mortensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Mesterskab
130458
Tobias Juul Jensen
Vissenbjerg Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
130458
Tobias Juul Jensen
Vissenbjerg Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Mesterskab
117934
Tobias Bai Larsen
Vissenbjerg Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
117934
Tobias Bai Larsen
Vissenbjerg Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
130457
Laurits Rindal
Vissenbjerg Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
130457
Laurits Rindal
Vissenbjerg Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
133088
Dicte Kjærsgaard Koldsø
Nyborg Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
133088
Dicte Kjærsgaard Koldsø
Nyborg Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
128606
Daniel Vels Hansen
Nyborg Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
128606
Daniel Vels Hansen
Nyborg Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
133244
Tobias Vorret
Nyborg Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
133244
Tobias Vorret
Nyborg Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
133322
Oliver Banke Bergholdt
Nyborg Skytteforening
BK3
151.000
151.000
Hovedskydning
133322
Oliver Banke Bergholdt
Nyborg Skytteforening
BK3
160.000
160.000
Mesterskab
126924
Lasse Poffler
Nyborg Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
133202
Lasse Legind
Nyborg Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
133202
Lasse Legind
Nyborg Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
125135
Emma Gaarslev
Nyborg Skytteforening
J2
180.000
180.000
Hovedskydning
133243
Tobias Vestergaard
Nyborg Skytteforening
BK3
168.000
168.000
Hovedskydning
133200
Kristoffer Frederiksen
Nyborg Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
124501
Magnus Hynmejer Maaiøv
Nyborg Skytteforening
J2
176.000
176.000
Hovedskydning
124501
Magnus Hynmejer Maaiøv
Nyborg Skytteforening
J2
151.000
151.000
Mesterskab
46082
Børge Andersen
Nyborg Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
46082
Børge Andersen
Nyborg Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
45926
Michael Hannemann Carlsen
Nyborg Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
45926
Michael Hannemann Carlsen
Nyborg Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
46374
Hardy Broxgaard
Nyborg Skytteforening
SE2
166.000
166.000
Hovedskydning
48932
Bent Nielsen
Nyborg Skytteforening
SE2
186.000
186.000
Hovedskydning
128607
Rene Skov Hansen
Nyborg Skytteforening
VS3
166.000
166.000
Hovedskydning
128607
Rene Skov Hansen
Nyborg Skytteforening
VS3
151.000
151.000
Mesterskab
80410
Jørn Ladegaard
Nyborg Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
46934
Rasmus M. Hansen
Særslev Skytteforening
US1
194.000
194.000
Hovedskydning
46934
Rasmus M. Hansen
Særslev Skytteforening
US1
195.000
195.000
Mesterskab
89769
Henrik Hylsebeck Nielsen
Særslev Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
89769
Henrik Hylsebeck Nielsen
Særslev Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
47448
Tom Vibæk
Sdr. Broby Skytteforening
VÅ2
199.000
199.000
Hovedskydning
47448
Tom Vibæk
Sdr. Broby Skytteforening
VÅ2
200.000
200.000
Mesterskab
129844
Sara Borg Finnedal
Middelfart Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
129844
Sara Borg Finnedal
Middelfart Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
126734
Casper Bak Jensen
Middelfart Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
126734
Casper Bak Jensen
Middelfart Skytteforening
BK3
173.000
173.000
Mesterskab
96978
Simon B. Jensen
Middelfart Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
96978
Simon B. Jensen
Middelfart Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
134767
Marc Tobias Andersen
Middelfart Skytteforening
BK3
169.000
169.000
Hovedskydning
134767
Marc Tobias Andersen
Middelfart Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Mesterskab
134768
Johannes Aksel Boye Jørgensen
Middelfart Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
134768
Johannes Aksel Boye Jørgensen
Middelfart Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
134769
Carl Emil Rasmussen
Middelfart Skytteforening
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
134769
Carl Emil Rasmussen
Middelfart Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
112360
Kristian L. Andersen
Kværndrup Idrætsforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
112360
Kristian L. Andersen
Kværndrup Idrætsforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
112359
René L. Andersen
Kværndrup Idrætsforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
112359
René L. Andersen
Kværndrup Idrætsforening
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
122281
Philip Peter Pedersen
Kværndrup Idrætsforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
122281
Philip Peter Pedersen
Kværndrup Idrætsforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
121230
Kim Aalund
Kullerup/Refsvindinge If.
VÅ2
198.000
198.000
Mesterskab
121230
Kim Aalund
Kullerup/Refsvindinge If.
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
129982
Oliver Lykke Bucholtz
Kullerup/Refsvindinge If.
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
129982
Oliver Lykke Bucholtz
Kullerup/Refsvindinge If.
BK3
182.000
182.000
Mesterskab
129983
Simon Shawn Nystrup Jensen
Kullerup/Refsvindinge If.
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
129983
Simon Shawn Nystrup Jensen
Kullerup/Refsvindinge If.
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
125478
Alexander Holmstrøm Aalund
Kullerup/Refsvindinge If.
BK3
200.000
200.000
Hovedskydning
125478
Alexander Holmstrøm Aalund
Kullerup/Refsvindinge If.
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
126323
Nikita Forsman
Tommerup Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
126323
Nikita Forsman
Tommerup Skytteforening
BK3
173.000
173.000
Mesterskab
123874
Casper Nielsen
Tommerup Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
123874
Casper Nielsen
Tommerup Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
115636
Johanne Petra Skaarup Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
115636
Johanne Petra Skaarup Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
103569
Cecilie Højbjerg Hansen
Tommerup Skytteforening
US2
192.000
192.000
Hovedskydning
103569
Cecilie Højbjerg Hansen
Tommerup Skytteforening
US2
192.000
192.000
Mesterskab
91738
Susanne Højbjerg
Tommerup Skytteforening
VÅ2
173.000
173.000
Hovedskydning
91738
Susanne Højbjerg
Tommerup Skytteforening
VÅ2
174.000
174.000
Mesterskab
119559
Matilde Hermann
Tommerup Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
119559
Matilde Hermann
Tommerup Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
115635
Ann-Mai Skaarup Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
115635
Ann-Mai Skaarup Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
131336
Jonas Harfeld
Tommerup Skytteforening
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
131336
Jonas Harfeld
Tommerup Skytteforening
J2
174.000
174.000
Mesterskab
129381
Jonas Juodelis
Tommerup Skytteforening
BK2
185.000
185.000
Hovedskydning
129381
Jonas Juodelis
Tommerup Skytteforening
BK2
184.000
184.000
Mesterskab
131335
Sofie Bull
Tommerup Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
131335
Sofie Bull
Tommerup Skytteforening
BK3
171.000
171.000
Mesterskab
123872
Mikkel Forsman
Tommerup Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
123872
Mikkel Forsman
Tommerup Skytteforening
J2
168.000
168.000
Mesterskab
125088
Marcus Mørk
Tommerup Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
120121
Peter Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
VÅ2
187.000
187.000
Hovedskydning
134710
Tinus Heiberg
Tommerup Skytteforening
BK3
152.000
152.000
Hovedskydning
127954
Angelina Sørensen
Tommerup Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
127954
Angelina Sørensen
Tommerup Skytteforening
BK2
183.000
183.000
Mesterskab
47657
Ebbe Nielsen
Tommerup Skytteforening
SE2
144.000
144.000
Hovedskydning
131698
Katrine Hansen
Tommerup Skytteforening
BK3
152.000
152.000
Hovedskydning
134773
Mikkel Jørgensen
Tommerup Skytteforening
BK3
156.000
156.000
Hovedskydning
134773
Mikkel Jørgensen
Tommerup Skytteforening
BK3
159.000
159.000
Mesterskab
134774
Lucas Barselajsen
Tommerup Skytteforening
BK3
153.000
153.000
Hovedskydning
134774
Lucas Barselajsen
Tommerup Skytteforening
BK3
135.000
135.000
Mesterskab
117316
Nanna Petersen
Otterup Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
117316
Nanna Petersen
Otterup Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
126568
Keld Reimer Hansen
Otterup Skytteforening
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
126568
Keld Reimer Hansen
Otterup Skytteforening
VÅ1
193.000
193.000
Mesterskab
109881
Annika Stokkebro Hansen
Otterup Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
109881
Annika Stokkebro Hansen
Otterup Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
128747
Julie S. Kjøller
Otterup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
128747
Julie S. Kjøller
Otterup Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
Til toppen