Riffel, 200m (Store Skydedag 2018) | Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 200m - Mesterskab JUN

1 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 136/01 137/03 273/04

Riffel, 200m - Mesterskab US

1 80892 Casper Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 142/05 145/01 287/06
2 86426 Frederikke Frederiksen Østmøn Sg&i 143/04 144/04 287/08
3 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 23-035 144/04 143/03 287/07
4 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 23-004 146/04 141/01 287/05
5 25340 Hanne Kristensen Viborg Skytteforening 143/03 141/03 284/06
6 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds 139/02 143/05 282/07
7 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 134/02 140/02 274/04
8 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 136/01 137/03 273/04
9 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 132/01 136/03 268/04
10 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening 23-003 111/00 116/01 227/00
11 19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening 121/00 103/00 224/00

Riffel, 200m - Mesterskab UÅ

1 109282 Simone Lindhardt Carlsen Tingsted Skytteforening 148/07 144/02 292/09
2 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 144/02 144/02 288/04
3 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 23-003 132/01 134/02 266/03

Riffel, 200m - Mesterskab VS2

1 25340 Hanne Kristensen Viborg Skytteforening 143/03 141/03 284/06

Riffel, 200m - Klasse JUN

1 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 136/01

Riffel, 200m - Klasse US

1 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 23-004 146/04
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 23-035 144/04
3 86426 Frederikke Frederiksen Østmøn Sg&i 143/04
4 25340 Hanne Kristensen Viborg Skytteforening 143/03
5 80892 Casper Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 142/05
6 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds 139/02
7 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 136/01
8 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 134/02
9 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 132/01
10 19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening 121/00
11 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening 23-003 111/00

Riffel, 200m - Klasse UÅ

1 109282 Simone Lindhardt Carlsen Tingsted Skytteforening 148/07
2 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 144/02
3 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 23-003 132/01

Riffel, 200m - Klasse VS2

1 25340 Hanne Kristensen Viborg Skytteforening 143/03

Til toppen