Pulje A - Old Boys +32 - 11-mands

Info

Turnering: DGI Midtjylland Fodbold - Efterår 2018
Turneringsansvarlige
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
André Velling (DGI) Tlf: 79404346 / 21562181
Dokumenter
Reglement

Stilling DGI Midtjylland Fodbold - Efterår 2018
Old Boys +32 - 11-mands
Pulje A

Hold Kampe V U T Score Point
1. Oddense Otting UGF, disp 10 6 3 1 21-7 21
2. Skive Seminarium Boldklub 10 4 3 3 12-11 15
3. Højslev K IF, disp NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
10 5 0 5 14-18 15
4. Roslev IK NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
10 4 1 5 15-21 13
5. Sundsøre FK, Breum, disp 10 2 4 4 15-14 10
6. Røde Stjerne FC Skive 10 2 3 5 12-18 9

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Midtjylland Fodbold - Efterår 2018
Old Boys +32 - 11-mands
Pulje A

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Midtjylland Fodbold - Efterår 2018
Old Boys +32 - 11-mands
Pulje A

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Midtjylland Fodbold - Efterår 2018
Old Boys +32 - 11-mands
Pulje A

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
13-06-18 19:00 Skive Seminarium Boldklub - Sundsøre FK, Breum, disp 1 - 1
13-06-18 19:00 Røde Stjerne FC Skive - Roslev IK 1 - 2
13-06-18 19:15 Oddense Otting UGF, disp - Højslev K IF, disp 3 - 1
20-06-18 19:00 Højslev K IF, disp - Røde Stjerne FC Skive 1 - 3
20-06-18 19:00 Roslev IK - Skive Seminarium Boldklub 0 - 2
20-06-18 19:00 Sundsøre FK, Breum, disp - Oddense Otting UGF, disp 0 - 2
27-06-18 19:00 Skive Seminarium Boldklub - Røde Stjerne FC Skive 1 - 2
27-06-18 19:00 Højslev K IF, disp - Sundsøre FK, Breum, disp 2 - 1
27-06-18 19:00 Oddense Otting UGF, disp - Roslev IK 0 - 0
15-08-18 19:00 Røde Stjerne FC Skive - Sundsøre FK, Breum, disp 1 - 4
15-08-18 19:00 Roslev IK - Højslev K IF, disp 4 - 1
15-08-18 19:00 Oddense Otting UGF, disp - Skive Seminarium Boldklub 3 - 0
22-08-18 19:00 Sundsøre FK, Breum, disp - Roslev IK 2 - 3
22-08-18 19:00 Røde Stjerne FC Skive - Oddense Otting UGF, disp 0 - 3
22-08-18 19:00 Skive Seminarium Boldklub - Højslev K IF, disp 1 - 2
29-08-18 19:00 Roslev IK - Røde Stjerne FC Skive 4 - 3
29-08-18 19:00 Sundsøre FK, Breum, disp - Skive Seminarium Boldklub 1 - 1
NB!
Hjemmehold taberdømt
29-08-18 19:00 Højslev K IF, disp - Oddense Otting UGF, disp 0 - 3
05-09-18 18:45 Skive Seminarium Boldklub - Roslev IK 2 - 0
05-09-18 18:45 Røde Stjerne FC Skive - Højslev K IF, disp 0 - 1
05-09-18 18:45 Oddense Otting UGF, disp - Sundsøre FK, Breum, disp 1 - 1
12-09-18 18:30 Røde Stjerne FC Skive - Skive Seminarium Boldklub 0 - 0
12-09-18 18:30 Sundsøre FK, Breum, disp - Højslev K IF, disp 1 - 2
12-09-18 19:00 Roslev IK - Oddense Otting UGF, disp 2 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
19-09-18 18:15 Højslev K IF, disp - Roslev IK 3 - 0
19-09-18 18:15 Sundsøre FK, Breum, disp - Røde Stjerne FC Skive 1 - 1
19-09-18 19:15 Skive Seminarium Boldklub - Oddense Otting UGF, disp 2 - 1
26-09-18 18:00 Oddense Otting UGF, disp - Røde Stjerne FC Skive 1 - 1
26-09-18 18:00 Højslev K IF, disp - Skive Seminarium Boldklub 1 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
26-09-18 19:00 Roslev IK - Sundsøre FK, Breum, disp 0 - 3

Til toppen