Riffel, 50m (Storeskydedag i Musse) | Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - finale VS3 (FVS3)

1 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 23-003 179 101 280

Riffel, 50m - VS2 (FVS2)

1 53431 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 23-004 183 103,6 286,6

Riffel, 50m - finale VS3 (FVS3)

1 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 23-003 179 101 280

Riffel, 50m - VS2 (FVS2)

1 53431 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 23-004 183 103,6 286,6

Riffel, 50m - finale VS3 (FVS3)

1 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 23-003 179 101 280

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/10 198/07 396/17
2 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening 23-001 197/06 197/11 394/17
3 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 23-008 195/08 198/11 393/19
4 119511 Simon Sivebæk Nykøbing F. Skytteforening 23-001 197/08 196/09 393/17
5 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/08 193/03 391/11

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/08 200/13 398/21
2 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/05 195/07 393/12
3 120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening 23-001 195/11 195/07 390/18

Riffel, 50m - Mesterskab US1

1 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 192/10 197/06 389/16
2 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 23-004 196/10 193/05 389/15

Riffel, 50m - Mesterskab US2

1 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 23-003 187/06 194/08 381/14
2 111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 190/02 191/04 381/06
3 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening 23-032 194/03 187/03 381/06
4 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening 23-003 189/04 183/04 372/08

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ1

1 101228 Philip Petersen Ravnsborg Skytteforening 23-008 194/09 196/07 390/16

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ2

1 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 23-003 200/13 197/06 397/19
2 119509 Mads Mossin Nykøbing F. Skytteforening 23-001 198/10 196/09 394/19

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 108971 Jannik Grouleff Kongsted Skytteforening 23-040 199/13
2 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening 23-001 196/08
3 128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening 23-040 195/07
4 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 23-040 193/09

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 119890 Nicolas Johansson Maribo Skytteforening 23-004 199/09
2 131630 Selin Yandim Damsholte Skytteforening 23-032 198/10
3 121948 Silas E. Lund Nykøbing F. Skytteforening 23-001 196/08

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 23-008 197/10
2 133353 Emilia G. Larsen Damsholte Skytteforening 23-032 196/04
3 133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening 23-032 195/11
4 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening 23-008 195/10
5 128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening 23-008 193/05
6 131632 Frederikke Andersen Damsholte Skytteforening 23-032 191/06
7 123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007 191/05
8 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 191/04
9 131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening 23-032 190/04
10 131633 Jasmin Burghoff Damsholte Skytteforening 23-032 189/03
11 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 23-032 185/04
12 129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening 23-032 182/00
12 134352 Asger Jacobsen Damsholte Skytteforening 23-032 182/00
14 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007 179/03

Riffel, 50m - Klasse J1

1 108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening 23-040 200/13
2 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening 23-040 199/13
3 118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/10
4 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/08
5 119511 Simon Sivebæk Nykøbing F. Skytteforening 23-001 197/08
6 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening 23-001 197/06
7 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 23-008 195/08

Riffel, 50m - Klasse J2

1 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/08
2 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/05
3 121883 Mads W. Hansen Damsholte Skytteforening 23-032 196/09
4 120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening 23-001 195/11
5 113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening 23-008 195/08
6 121000 Matthias W. Hansen Damsholte Skytteforening 23-032 186/03

Riffel, 50m - Klasse US1

1 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 23-004 196/10
2 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 192/10

Riffel, 50m - Klasse US2

1 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening 23-032 194/03
2 111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 190/02
3 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening 23-003 189/04
4 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 23-003 187/06

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 199/11
2 101228 Philip Petersen Ravnsborg Skytteforening 23-008 194/09

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 23-003 200/13
2 119509 Mads Mossin Nykøbing F. Skytteforening 23-001 198/10
3 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening 23-040 193/10

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 186/03
2 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 23-035 183/04
3 53431 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 23-004 183/03

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 23-003 185/04
2 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 184/04
2 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 23-003 184/04
4 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 23-003 179/01

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 23-001 197/09
2 53420 Johnny Robert Johansson Maribo Skytteforening 23-004 195/07
3 54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening 23-001 191/07

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening 23-001 192/08
2 53583 Lisa Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 23-008 184/02

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening 23-032 200/13
2 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/07
3 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 190/03

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 196/07
2 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening 23-008 184/03

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 123815 Kristian Olsen Stege Ndr. Skytteforening 23-035 197/03

Til toppen