| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 199/12 200/13 399/25
2 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 199/12 200/10 399/22
3 109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening 200/12 199/14 399/26
4 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 200/12 199/11 399/23
5 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/12 199/08 399/20
6 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/12 200/15 398/27
7 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 198/10 200/14 398/24
8 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 198/09 200/11 398/20
9 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 199/13 199/13 398/26
10 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 199/06 199/11 398/17
11 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 197/09 200/11 397/20
12 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 200/13 197/09 397/22
13 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/10 197/07 397/17
14 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 197/11 199/10 396/21
15 105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening 198/15 198/13 396/28
16 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 198/09 198/15 396/24
17 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 198/10 198/11 396/21
18 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 198/11 198/10 396/21
19 118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/10 198/07 396/17
20 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 197/11 198/07 395/18
21 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 197/09 198/07 395/16
22 106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening 198/10 197/08 395/18
23 114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening 23-006 196/10 198/12 394/22
24 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening 23-001 197/06 197/11 394/17
25 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 23-008 195/08 198/11 393/19
26 117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening 198/11 195/05 393/16
27 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 193/06 198/09 391/15
28 132022 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 196/09 195/08 391/17
29 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/08 193/03 391/11

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/09 199/13 399/22
2 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/08 200/13 398/21
3 121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening 23-006 199/10 199/13 398/23
4 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 196/06 200/09 396/15
5 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 199/12 197/09 396/21
6 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 196/05 198/09 394/14
7 120649 August Lund Bramming Vejle Skytteforening 197/11 195/05 392/16
8 105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening 194/07 196/06 390/13
9 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 192/07 196/08 388/15
10 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening 23-006 192/06 195/08 387/14
11 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 189/05 195/07 384/12
12 120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening 23-001 195/11 159/07 354/18

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ1

1 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening 200/11 200/12 400/23
2 90190 Mikkel Adam Warrer Ballerup Skytteforening 200/12 200/10 400/22
3 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 199/08 200/12 399/20
4 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 199/09 200/09 399/18
5 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/13 199/10 399/23
6 91753 Peter Christiansen Samsø Skytteforening 198/11 200/16 398/27
7 104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds 198/12 200/15 398/27
8 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 198/13 200/12 398/25
9 108644 Jeppe Frost Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/16 199/09 398/25
10 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/14 198/11 397/25
11 111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening 23-014 200/09 195/06 395/15
12 94500 Maja Bjerregaard Helle Skytteforening 196/06 198/11 394/17

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ2

1 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 198/07 198/13 396/20
2 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 197/09 192/06 389/15

Riffel, 50m - Klasse J1

1 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 200/13
2 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 200/12
2 109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening 200/12
2 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/12
5 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/10
6 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 199/13
7 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 199/12
7 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 199/12
9 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 199/06
10 105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening 198/15
11 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/12
12 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 198/11
12 117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening 198/11
14 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 198/10
14 118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/10
14 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 198/10
14 106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening 198/10
18 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 198/09
18 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 198/09
20 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/08
21 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 197/11
21 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 197/11
23 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 197/09
23 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 197/09
25 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening 23-001 197/06
26 114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening 23-006 196/10
27 132022 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 196/09
28 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 23-008 195/08
28 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 195/08
30 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 193/06

Riffel, 50m - Klasse J2

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/09
2 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 199/12
3 121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening 23-006 199/10
4 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/08
5 120649 August Lund Bramming Vejle Skytteforening 197/11
6 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 196/06
7 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 196/05
8 120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening 23-001 195/11
9 105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening 194/07
10 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 192/07
11 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening 23-006 192/06
12 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 189/05

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/13
2 90190 Mikkel Adam Warrer Ballerup Skytteforening 200/12
3 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening 200/11
4 111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening 23-014 200/09
5 108644 Jeppe Frost Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/16
6 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/14
7 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 199/09
8 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 199/08
9 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 198/13
10 104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds 198/12
11 91753 Peter Christiansen Samsø Skytteforening 198/11
12 94500 Maja Bjerregaard Helle Skytteforening 196/06

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 198/07
2 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 197/09

Til toppen