Landsdelsmesterskaber DGI Sydvest (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
130599 Christian Hansen Alslev Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
130599 Christian Hansen Alslev Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
113058 Vivian Staal Ølgod Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
113058 Vivian Staal Ølgod Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening VÅ2 177.0 177.0 Hovedskydning
134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening VÅ2 182.0 182.0 Mesterskab
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 190.0 190.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 191.0 191.0 Mesterskab
127463 Julius S. Jensen Ølgod Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
127463 Julius S. Jensen Ølgod Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J1 193.0 193.0 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
133755 Annastasia Juel Rasmussen Helle Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
133755 Annastasia Juel Rasmussen Helle Skytteforening J2 185.0 185.0 Mesterskab
128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
134053 Mathias Due Bang Tistrup Skytteforening BK3 157.0 157.0 Hovedskydning
129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
131031 Birgitte Gravers Christensen Tistrup Skytteforening VÅ2 180.0 180.0 Hovedskydning
131031 Birgitte Gravers Christensen Tistrup Skytteforening VÅ2 183.0 183.0 Mesterskab
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening SE2 170.0 170.0 Hovedskydning
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening SE2 171.0 171.0 Mesterskab
117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening SE2 188.0 188.0 Mesterskab
39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening SE2 184.0 184.0 Mesterskab
133378 Dan Vestergaard Hansen Helle Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
133378 Dan Vestergaard Hansen Helle Skytteforening BK3 161.0 161.0 Mesterskab
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening BK3 166.0 166.0 Hovedskydning
133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening BK3 180.0 180.0 Mesterskab
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
130369 Frederik Bundgaard Dam Helle Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
130369 Frederik Bundgaard Dam Helle Skytteforening BK2 188.0 188.0 Mesterskab
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
134055 Oliver Kristiansen Rosendal Esbjerg Skyttekreds BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
134055 Oliver Kristiansen Rosendal Esbjerg Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Mesterskab
41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
115939 Benjamin Hougaard Esbjerg Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
115939 Benjamin Hougaard Esbjerg Skyttekreds BK3 182.0 182.0 Mesterskab
132300 Magnus Møller Esbjerg Skyttekreds BK3 171.0 171.0 Hovedskydning
132300 Magnus Møller Esbjerg Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Mesterskab
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds VS3 194.0 194.0 Mesterskab
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds VS3 190.0 190.0 Hovedskydning
130674 Jonas Ebeling Skytteforeningen Vest BK3 138.0 138.0 Hovedskydning
127119 Valdemar Ahler Skytteforeningen Vest BK3 144.0 144.0 Hovedskydning
126411 Tobias Einar Svop Ahlquist Ribe Skyttekreds UÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
126411 Tobias Einar Svop Ahlquist Ribe Skyttekreds UÅ2 192.0 192.0 Mesterskab
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Mesterskab
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Mesterskab
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds VS2 189.0 189.0 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds VS2 195.0 195.0 Mesterskab
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK3 182.0 182.0 Mesterskab
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Mesterskab
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK3 171.0 171.0 Mesterskab
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds VÅ2 190.0 190.0 Mesterskab
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds US2 195.0 195.0 Hovedskydning
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds US2 194.0 194.0 Mesterskab
108690 Hanna Juhl Ribe Skyttekreds J2 188.0 188.0 Hovedskydning
134430 Magnus Hyldtoft Ribe Skyttekreds BK3 161.0 161.0 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS1 192.0 192.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS1 193.0 193.0 Mesterskab
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds US2 189.0 189.0 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds US2 188.0 188.0 Mesterskab
130798 Caroline Johansen Ribe Skyttekreds BK3 171.0 171.0 Hovedskydning
130798 Caroline Johansen Ribe Skyttekreds BK3 169.0 169.0 Mesterskab
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Mesterskab
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 189.0 189.0 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 183.0 183.0 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds J1 198.0 198.0 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds J1 200.0 200.0 Mesterskab
102807 Tina Andersen Debel Ribe Skyttekreds UÅ2 182.0 182.0 Hovedskydning
102807 Tina Andersen Debel Ribe Skyttekreds UÅ2 178.0 178.0 Mesterskab
39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds VS1 198.0 198.0 Mesterskab
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 196.0 196.0 Mesterskab
12022 Henrik Fredsgaard Noppenau Ribe Skyttekreds VS1 198.0 198.0 Hovedskydning
12022 Henrik Fredsgaard Noppenau Ribe Skyttekreds VS1 199.0 199.0 Mesterskab
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds J2 190.0 190.0 Hovedskydning
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds J2 186.0 186.0 Mesterskab
126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds VS3 173.0 173.0 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds VS3 187.0 187.0 Mesterskab
134729 Magnus Bardurson Bech Esbjerg Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
134729 Magnus Bardurson Bech Esbjerg Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Mesterskab
134730 Lucas Birkemose Esbjerg Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
134730 Lucas Birkemose Esbjerg Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Mesterskab
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening VÅ2 186.0 186.0 Hovedskydning
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening VÅ2 182.0 182.0 Mesterskab
130237 Lasse Ditlevsen Bramming Skytteforening VÅ2 177.0 177.0 Hovedskydning
129497 Hjalte Ditlevsen Bramming Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
39064 Ulla Bagger Mortensen Bramming Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening VÅ1 190.0 190.0 Hovedskydning
120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening VÅ1 182.0 182.0 Mesterskab
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
116512 Mike Melton Schønnemann Bramming Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
39806 Katrine Q Bondesen Bramming Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
39806 Katrine Q Bondesen Bramming Skytteforening UÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening VÅ1 190.0 190.0 Hovedskydning
108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening VÅ1 183.0 183.0 Mesterskab
134341 Jonas Aagaard Bramming Skytteforening UÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening VÅ1 183.0 183.0 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening VÅ1 183.0 183.0 Mesterskab

Til toppen