| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

GrovVåben, 25m GR - Klasse RR

1 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening 380/98
2 57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening 372/90
3 24801 Lars Gregersen Århus Pistolklub 371/93
4 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening 370/91
5 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening 368/97
6 23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening 366/93
7 111973 Søren Toldal RI 98 Skytteforening 365/93
8 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening 365/93
9 103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening 365/90
10 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter 365/88
11 36252 Richard Davis Lind Skytteforening 364/96
12 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 362/92
13 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening 361/98
14 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 361/91
15 101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening 360/93
16 46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I 360/91
17 85657 Thomas Myhre Skytteforeningen Pilen af 1927 358/91
18 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening 357/95
19 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 357/89
20 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds 357/84
21 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening 356/86
22 129239 Ronnie Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening 355/94
23 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 355/82
24 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds 354/92
25 57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening 354/89
26 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 354/81
27 32035 Peter Davis Lind Skytteforening 352/91
28 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening 349/90
29 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening 348/88
30 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening 348/86
31 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 348/85
32 67889 Jan Guldbrandsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter 347/91
33 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub 346/90
34 46449 Mikkel Eriksen Lunde Sg&I 346/87
35 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub 344/84
36 68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening 341/79
37 125822 Lasse Dars Riis Grenå Skyttekreds 341/76
38 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening 340/89
39 129448 Kitty Holm Obel RI 98 Skytteforening 338/85
40 126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening 337/86
41 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening 334/91
42 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening 331/91
43 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening 331/72
44 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening 330/86
45 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening 329/83
46 24741 Henryk Tenenbaum Tilst Skytteforening 329/76
47 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening 325/88
48 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 325/80
49 105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening 325/76
50 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds 324/81
51 83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening 324/73
52 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening 316/71
53 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening 315/77
54 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 314/79
55 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter 313/73
56 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 312/78
57 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 311/85
58 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 310/83
59 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening 310/80
60 99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening 310/79
61 90958 Thomas Banke Krarup/Espe Skydning 308/62
62 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening 307/84
63 68504 Christian Vest Knabstrup Skytteforening 305/80
64 132129 Kenneth Lindholm Petersen Nyborg Skytteforening 304/81
65 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning 302/80
66 24926 Palle Stausholm Århus Pistolklub 298/71
67 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening 298/64
68 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 297/58
69 121631 Kim Hansen Krarup/Espe Skydning 294/77
70 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I 294/73
71 130544 Hans Larsen RI 98 Skytteforening 291/70
72 122578 Bjarne W A Obel RI 98 Skytteforening 290/78
73 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 288/59
74 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 286/70
75 122326 Tom Lillelund Hasselbalch Nyborg Skytteforening 264/74
76 57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening 254/67
77 134713 Claus Elmegaard Nielsen Krarup/Espe Skydning 228/16
78 111972 Ole Breum RI 98 Skytteforening 185/00
79 130140 Per Herholdt Andersen Nyborg Skytteforening 177/00
80 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening 173/41
81 27601 Niels Lund Hem Skytteforening 159/00

Til toppen