Veteraner | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 2019 inde LM for senior, old, veteraner m.fl.
Stævneansvarlige
Fritz Andersen Tlf: 42317183
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Stævneinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram -

Veteraner

Kampnr. Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
09-02-19 12:00 Pulje 2 Hg Fodbold 1 - Ø. Nykirke IF - Hal 1 5 - 6
09-02-19 12:10 Pulje 2 Støvring If. - Spjald IF - Hal 1 5 - 7
09-02-19 12:20 Pulje 1 Ørslev Bjerge If - DGF - Hal 1 6 - 2
09-02-19 13:10 Pulje 2 Blovstrød Idrætsforening Fodboldafdelingen - Hg Fodbold 1 - Hal 1 6 - 3
09-02-19 13:10 Pulje 2 Ø. Nykirke IF - Støvring If. - Hal 2 4 - 5
09-02-19 13:20 Pulje 1 Ringkøbing IF - Bramming - Hal 1 4 - 3
09-02-19 14:00 Pulje 2 Spjald IF - Blovstrød Idrætsforening Fodboldafdelingen - Hal 1 3 - 2
09-02-19 14:10 Pulje 2 Støvring If. - Hg Fodbold 1 - Hal 1 0 - 5
09-02-19 14:20 Pulje 1 DGF - Ringkøbing IF - Hal 1 1 - 6
09-02-19 15:10 Pulje 2 Spjald IF - Ø. Nykirke IF - Hal 2 6 - 2
09-02-19 15:10 Pulje 2 Blovstrød Idrætsforening Fodboldafdelingen - Støvring If. - Hal 1 2 - 4
09-02-19 15:20 Pulje 1 Bramming - Ørslev Bjerge If - Hal 1 5 - 2
09-02-19 16:10 Pulje 2 Hg Fodbold 1 - Spjald IF - Hal 1 4 - 3
09-02-19 16:20 Pulje 1 Ringkøbing IF - Ørslev Bjerge If - Hal 1 5 - 4
09-02-19 16:30 Pulje 2 Ø. Nykirke IF - Blovstrød Idrætsforening Fodboldafdelingen - Hal 2 1 - 4
09-02-19 16:40 Pulje 1 DGF - Bramming - Hal 2 4 - 7
10-02-19 08:30 B Kampe Ørslev Bjerge If - Blovstrød Idrætsforening Fodboldafdelingen - Hal 2 5 - 1
10-02-19 08:40 B Kampe DGF - Støvring If. - Hal 2 0 - 5
10-02-19 08:50 Finale Bramming - Spjald IF - Hal 2 1 - 3
10-02-19 09:00 B Kampe Ø. Nykirke IF - Ørslev Bjerge If - Hal 2 6 - 2
10-02-19 09:10 B Kampe Blovstrød Idrætsforening Fodboldafdelingen - DGF - Hal 2 5 - 3
10-02-19 10:20 Finale Ringkøbing IF - Hg Fodbold 1 - Hal 2 6 - 3
10-02-19 10:30 B Kampe Støvring If. - Ø. Nykirke IF - Hal 2 6 - 3
10-02-19 10:40 Finale Spjald IF - Ringkøbing IF - Hal 2 3 - 5
10-02-19 11:40 B Kampe DGF - Ørslev Bjerge If - Hal 2 5 - 2
10-02-19 11:50 B Kampe Støvring If. - Blovstrød Idrætsforening Fodboldafdelingen - Hal 2 4 - 3
10-02-19 12:10 Finale Hg Fodbold 1 - Bramming - Hal 2 2 - 4
10-02-19 12:20 B Kampe Ø. Nykirke IF - DGF - Hal 2 4 - 3
10-02-19 12:40 Finale Ringkøbing IF - Bramming - Hal 2 3 - 2
10-02-19 12:50 B Kampe Ørslev Bjerge If - Støvring If. - Hal 2 3 - 6
10-02-19 13:00 Finale Spjald IF - Hg Fodbold 1 - Hal 2 6 - 2
10-02-19 13:10 B Kampe Blovstrød Idrætsforening Fodboldafdelingen - Ø. Nykirke IF - Hal 2 4 - 3

Til toppen