Super veteraner | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 2019 inde LM for senior, old, veteraner m.fl.
Stævneansvarlige
Fritz Andersen Tlf: 42317183
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Stævneinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram -

Super veteraner

Kampnr. Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
09-02-19 11:00 Pulje 1 Fuglebjerg If - Jægerspris IK - Hal 3 2 - 4
09-02-19 11:10 Pulje 2 B 92 - Slagelse - Næstved IF - Fodbold - Hal 3 2 - 3
09-02-19 11:20 Pulje 1 DGF - Ikast FS - Hal 3 3 - 5
09-02-19 11:30 Pulje 2 Nørre Aaby Idrætsklub - AC Norddjurs - Hal 3 3 - 3
09-02-19 12:40 Pulje 1 Haverslev If. - Fuglebjerg If - Hal 3 3 - 3
09-02-19 12:50 Pulje 2 FC Sydvest - B 92 - Slagelse - Hal 3 5 - 4
09-02-19 13:00 Pulje 1 Jægerspris IK - DGF - Hal 3 3 - 3
09-02-19 13:10 Pulje 2 Næstved IF - Fodbold - Nørre Aaby Idrætsklub - Hal 3 5 - 0
09-02-19 14:00 Pulje 1 Ikast FS - Haverslev If. - Hal 3 2 - 8
09-02-19 14:10 Pulje 2 AC Norddjurs - FC Sydvest - Hal 3 4 - 4
09-02-19 14:20 Pulje 1 DGF - Fuglebjerg If - Hal 3 4 - 4
09-02-19 14:30 Pulje 2 Nørre Aaby Idrætsklub - B 92 - Slagelse - Hal 3 7 - 4
09-02-19 15:30 Pulje 1 Ikast FS - Jægerspris IK - Hal 3 2 - 6
09-02-19 15:40 Pulje 2 AC Norddjurs - Næstved IF - Fodbold - Hal 3 2 - 4
09-02-19 15:50 Pulje 1 Haverslev If. - DGF - Hal 3 6 - 0
09-02-19 16:00 Pulje 2 FC Sydvest - Nørre Aaby Idrætsklub - Hal 3 4 - 2
09-02-19 16:30 Pulje 1 Fuglebjerg If - Ikast FS - Hal 3 6 - 1
09-02-19 16:40 Pulje 2 B 92 - Slagelse - AC Norddjurs - Hal 3 5 - 1
09-02-19 16:50 Pulje 1 Jægerspris IK - Haverslev If. - Hal 3 3 - 1
09-02-19 17:00 Pulje 2 Næstved IF - Fodbold - FC Sydvest - Hal 3 5 - 5
10-02-19 08:30 Finale Haverslev If. - Næstved IF - Fodbold - Hal 3 3 - 3
10-02-19 08:40 Finale Jægerspris IK - FC Sydvest - Hal 3 2 - 3
10-02-19 08:50 B Kampe 1 Fuglebjerg If - DGF - Hal 3 7 - 4
10-02-19 09:00 B Kampe 2 Ikast FS - B 92 - Slagelse - Hal 3 3 - 4
10-02-19 10:00 Finale Næstved IF - Fodbold - Jægerspris IK - Hal 3 5 - 1
10-02-19 10:10 Finale FC Sydvest - Haverslev If. - Hal 3 3 - 8
10-02-19 10:20 B Kampe 1 DGF - AC Norddjurs - Hal 3 4 - 2
10-02-19 10:30 B Kampe 2 B 92 - Slagelse - Nørre Aaby Idrætsklub - Hal 3 3 - 5
10-02-19 11:20 B Kampe 2 Ikast FS - Nørre Aaby Idrætsklub - Hal 3 4 - 8
10-02-19 11:30 B Kampe 1 Fuglebjerg If - AC Norddjurs - Hal 3 5 - 2
10-02-19 11:40 Finale Jægerspris IK - Haverslev If. - Hal 3 1 - 3
10-02-19 11:50 Finale Næstved IF - Fodbold - FC Sydvest - Hal 3 5 - 3

Til toppen