Riffel, 50m (DM 50-200-300m BK/Junior) | Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Individuel 50 m finale BK (F)

1 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 399 105,3 504,3
1 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 399 105,3 504,3
2 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 399 104,6 503,6
2 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 399 104,6 503,6
3 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 399 104,6 503,6
3 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 399 104,6 503,6
4 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 399 104,6 503,6
4 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 399 104,6 503,6
5 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 399 104,4 503,4
5 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 399 104,4 503,4
6 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 399 104,1 503,1
6 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 399 104,1 503,1
7 108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening 400 103,1 503,1
7 108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening 400 103,1 503,1
8 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 399 104 503
8 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 399 104 503
9 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 399 103,8 502,8
9 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 399 103,8 502,8
10 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 399 103,7 502,7
10 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 399 103,7 502,7
11 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 400 102,1 502,1
11 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 400 102,1 502,1
12 128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening 399 102,8 501,8
12 128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening 399 102,8 501,8
13 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 399 102,4 501,4
13 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 399 102,4 501,4
14 127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne 399 102,2 501,2
14 127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne 399 102,2 501,2
15 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening 399 102,2 501,2
15 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening 399 102,2 501,2
16 108971 Jannik Grouleff Kongsted Skytteforening 23-040 399 102 501
16 108971 Jannik Grouleff Kongsted Skytteforening 23-040 399 102 501
17 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 400 100,9 500,9
17 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 400 100,9 500,9
18 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 399 100,8 499,8
18 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 399 100,8 499,8
19 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 400 0 400
19 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 400 0 400

Riffel, 50m - Individuel 50 m finale Jun (F)

1 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 399 104,2 503,2
1 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 399 104,2 503,2
2 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 399 103,4 502,4
2 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 399 103,4 502,4
3 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening 399 103,3 502,3
3 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening 399 103,3 502,3
4 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 398 104,1 502,1
4 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 398 104,1 502,1
5 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 398 104,1 502,1
5 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 398 104,1 502,1
6 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 398 103,9 501,9
6 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 398 103,9 501,9
7 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 23-008 399 102,3 501,3
7 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 23-008 399 102,3 501,3
8 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 398 102,7 500,7
8 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 398 102,7 500,7
9 117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening 398 102,4 500,4
9 117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening 398 102,4 500,4
10 114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening 398 102,4 500,4
10 114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening 398 102,4 500,4
11 121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening 23-006 399 101,4 500,4
11 121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening 23-006 399 101,4 500,4
12 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 398 102,3 500,3
12 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 398 102,3 500,3
13 124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening 23-008 398 102,2 500,2
13 124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening 23-008 398 102,2 500,2
14 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 400 100,1 500,1
14 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 400 100,1 500,1
15 114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening 23-006 398 99,8 497,8
15 114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening 23-006 398 99,8 497,8

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 200/11 200/14 400/25
2 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 200/13 200/12 400/25
3 108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening 200/12 200/12 400/24
4 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 200/08 200/11 400/19
5 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 199/14 200/17 399/31
6 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/14 200/11 399/25
7 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10 200/15 399/25
8 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 199/14 200/10 399/24
9 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12 200/12 399/24
9 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 199/12 200/12 399/24
11 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 199/11 200/12 399/23
12 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 199/12 200/10 399/22
13 108971 Jannik Grouleff Kongsted Skytteforening 23-040 199/11 200/08 399/19
14 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening 200/15 199/12 399/27
14 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/15 199/12 399/27
16 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 200/12 199/11 399/23
17 127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne 200/06 199/14 399/20
18 130503 Pauline Andreassen Dauglykke Skytteforening 198/12 200/14 398/26
19 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 198/10 200/14 398/24
20 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 198/07 200/15 398/22
21 121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening 23-006 199/12 199/12 398/24
22 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds 199/12 199/10 398/22
23 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening 200/11 198/14 398/25
24 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/13 198/11 398/24
25 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 200/10 198/08 398/18
26 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 23-006 200/07 198/10 398/17
27 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 197/05 200/13 397/18
28 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 198/10 199/13 397/23
28 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/10 199/13 397/23
28 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/10 199/13 397/23
31 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 23-040 198/10 199/11 397/21
31 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 198/10 199/11 397/21
33 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 198/11 199/10 397/21
34 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 198/12 199/09 397/21
35 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 198/13 199/08 397/21
36 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 199/12 198/12 397/24
37 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 199/12 198/09 397/21
38 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/10 198/08 397/18
39 122187 Kira Vosny Grænseegnens Skytteforening 199/07 198/07 397/14
40 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 200/12 197/14 397/26
41 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 197/10 199/11 396/21
42 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 197/10 199/07 396/17
43 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/12 198/11 396/23
44 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/09 198/09 396/18
45 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/08 198/06 396/14
46 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 199/09 197/07 396/16
47 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 195/06 200/13 395/19
48 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening 195/05 200/10 395/15
49 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 196/11 199/10 395/21
50 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 196/05 199/07 395/12
51 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 197/14 198/12 395/26
52 125578 Nikolai Dideriksen Horne Skytteforening 198/12 197/07 395/19
53 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 199/15 196/10 395/25
54 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening 199/07 196/09 395/16
55 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening 195/06 199/14 394/20
56 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 196/10 198/13 394/23
57 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 196/10 198/09 394/19
58 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 23-006 196/07 198/09 394/16
59 127761 Helene Ninn Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/10 197/09 394/19
60 127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/11 197/08 394/19
61 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 200/08 194/09 394/17
62 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 195/06 198/12 393/18
63 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 195/04 198/10 393/14
64 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening 196/10 197/10 393/20
65 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 196/07 197/09 393/16
66 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 23-040 197/13 196/07 393/20
67 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 198/13 195/08 393/21
68 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 198/10 195/04 393/14
69 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 198/03 195/05 393/08
70 128693 Karen Armstrong Vissenbjerg Skytteforening 199/08 194/09 393/17
71 123028 Cammilla Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 194/04 198/09 392/13
72 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 197/10 195/07 392/17
73 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 197/11 195/05 392/16
74 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 197/07 195/08 392/15
75 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 23-003 197/11 195/04 392/15
76 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 198/10 194/07 392/17
77 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 198/07 194/07 392/14
78 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 194/11 197/09 391/20
79 121968 Kristoffer Boye Lyk Sønderborg Skyttekreds 195/06 196/09 391/15
80 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 196/06 195/10 391/16
81 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 197/10 194/07 391/17
82 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 197/06 194/07 391/13
83 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 192/05 198/09 390/14
84 111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening 193/04 197/08 390/12
85 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 195/10 195/06 390/16
86 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 194/07 195/10 389/17
87 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 194/06 194/05 388/11
88 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 195/08 193/07 388/15
89 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 195/05 193/09 388/14
90 118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 194/09 192/03 386/12
91 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 194/02 192/04 386/06
92 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 195/07 191/07 386/14
93 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 191/04 192/08 383/12
94 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 194/07 189/05 383/12

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening 199/08 200/14 399/22
2 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 199/13 200/09 399/22
3 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 198/12 200/15 398/27
4 128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/13 200/10 398/23
5 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/10 200/12 398/22
6 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 23-003 198/11 200/08 398/19
7 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 199/10 199/12 398/22
8 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 199/06 199/12 398/18
9 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 200/15 198/08 398/23
10 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 198/09 199/08 397/17
11 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 23-040 199/08 198/11 397/19
12 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12 197/09 397/21
13 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 196/05 200/05 396/10
14 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 197/07 199/10 396/17
15 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 197/06 199/09 396/15
16 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 198/10 198/12 396/22
17 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 198/06 198/12 396/18
18 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/09 198/08 396/17
19 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12 197/08 396/20
20 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/07 196/08 396/15
21 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 200/06 196/05 396/11
22 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/05 199/11 395/16
23 128692 Emma Høgenhav Vissenbjerg Skytteforening 197/07 198/09 395/16
24 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 199/13 196/09 395/22
25 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/09 199/09 394/18
25 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 195/09 199/09 394/18
27 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/10 199/06 394/16
28 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 195/07 199/08 394/15
29 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 196/08 198/12 394/20
30 117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening 196/07 198/10 394/17
31 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/04 198/12 394/16
32 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 196/06 198/06 394/12
33 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/14 197/09 394/23
34 115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 197/10 197/09 394/19
35 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening 197/10 197/08 394/18
36 121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 198/10 196/09 394/19
37 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/11 196/06 394/17
38 121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 193/06 200/09 393/15
39 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 23-003 194/05 199/13 393/18
40 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 195/08 198/05 393/13
41 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 196/10 197/11 393/21
42 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 198/08 195/07 393/15
43 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 198/08 195/04 393/12
44 123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening 194/08 198/13 392/21
45 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 194/09 198/08 392/17
46 121202 Lærke Hansen Vissenbjerg Skytteforening 195/04 197/12 392/16
47 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 196/10 196/14 392/24
48 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening 196/09 196/08 392/17
49 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 196/09 196/07 392/16
50 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 196/05 196/09 392/14
51 128171 Laura Hansen Aakirkeby Skytteforening 196/08 196/06 392/14
52 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 196/07 196/06 392/13
53 129690 Sally Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/07 194/06 392/13
54 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 199/12 193/08 392/20
55 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 199/11 193/04 392/15
56 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/06 193/03 392/09
57 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening 195/08 196/04 391/12
58 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 195/07 196/05 391/12
59 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 198/08 193/05 391/13
60 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 200/06 191/04 391/10
61 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 193/04 197/10 390/14
62 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 195/08 195/10 390/18
63 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening 195/06 195/08 390/14
64 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 195/07 195/06 390/13
65 125577 Anders Dideriksen Horne Skytteforening 196/09 194/08 390/17
66 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 196/07 194/06 390/13
67 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 196/04 194/06 390/10
68 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 192/06 197/09 389/15
69 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/07 195/06 389/13
70 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 194/06 195/06 389/12
71 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening 195/08 194/07 389/15
72 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 195/05 194/04 389/09
73 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 196/09 193/05 389/14
74 133353 Emilia G. Larsen Damsholte Skytteforening 23-032 196/04 193/06 389/10
75 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 197/10 192/05 389/15
76 125842 Nikolaj Skriver Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/06 196/10 388/16
77 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 192/07 196/09 388/16
78 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 192/03 196/10 388/13
79 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/08 195/07 388/15
80 127675 Mark M. L. Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/08 195/04 388/12
81 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 194/08 194/08 388/16
82 132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening 23-044 195/08 193/06 388/14
83 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds 195/09 193/05 388/14
84 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 196/07 192/05 388/12
85 127276 Jesper John Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/07 190/04 388/11
86 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 191/02 196/10 387/12
87 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 193/03 194/11 387/14
88 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening 193/05 194/08 387/13
89 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 23-003 193/05 194/07 387/12
90 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 23-003 194/09 193/07 387/16
91 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening 195/06 192/06 387/12
92 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 193/06 193/06 386/12
93 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne 194/08 192/05 386/13
94 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening 194/07 192/03 386/10
95 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/09 191/07 386/16
96 129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening 23-044 193/06 192/05 385/11
97 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 194/07 191/03 385/10
98 130416 Mie Møller Skals Skytteforening 194/02 191/05 385/07
99 120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening 189/05 195/04 384/09
100 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 191/04 193/10 384/14
101 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/08 193/05 384/13
102 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/05 193/03 384/08
103 129117 Simon Marek Storbank Haderslev Skyttekreds 192/03 192/06 384/09
104 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening 193/06 191/07 384/13
105 130430 Freja Oddermose Damsholte Skytteforening 23-032 194/09 190/04 384/13
106 123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening 194/06 190/05 384/11
107 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 194/04 190/04 384/08
108 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 190/07 193/07 383/14
109 128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening 191/06 192/03 383/09
110 130751 Lau Alsbjerg Hem Skytteforening 193/05 190/05 383/10
111 129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds 193/02 189/08 382/10
112 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 191/05 190/08 381/13
113 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening 183/03 196/09 379/12
114 126906 Anton Sejersen Lyngby Skyttekreds 192/05 186/06 378/11
115 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 186/03 191/06 377/09
116 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening 191/03 186/02 377/05
117 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 185/03 184/04 369/07
118 113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening 188/03 181/05 369/08
119 122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening 173/02 185/04 358/06

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 199/07 198/08 397/15
2 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening 196/06 198/11 394/17
3 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 197/11 197/10 394/21
4 130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening 195/07 198/12 393/19
5 132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening 23-032 195/08 197/07 392/15
6 127411 Lau Jensen Brørup Skyttekreds 195/04 197/09 392/13
7 132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening 23-032 194/06 197/10 391/16
8 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening 191/04 199/06 390/10
9 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 192/05 198/06 390/11
10 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening 192/05 197/08 389/13
11 130570 Morten O. Iversen Bjergby SGI&U 193/08 196/12 389/20
12 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 196/08 193/08 389/16
13 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 196/07 193/06 389/13
14 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 192/03 196/06 388/09
15 133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening 23-032 195/05 192/06 387/11
16 133794 Mathilde Helledig Mølgaard Andersen Pandrup Skytteforening 196/06 191/03 387/09
17 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 190/03 196/09 386/12
18 125372 Zindy Dalsgaard Ørre Skytteforening, 194/07 192/05 386/12
19 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 188/05 197/07 385/12
20 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 191/02 194/02 385/04
21 129886 Thomas Jespersen Haderslev Skyttekreds 193/05 192/04 385/09
22 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 197/05 188/06 385/11
23 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 190/01 194/03 384/04
24 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 191/06 193/07 384/13
25 130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds 193/05 191/06 384/11
26 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 193/02 191/07 384/09
27 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 194/07 190/02 384/09
28 129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds 190/03 193/07 383/10
29 134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening 191/07 192/05 383/12
30 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 194/08 189/03 383/11
31 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 190/05 192/06 382/11
32 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening 192/08 190/03 382/11
33 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 192/02 190/03 382/05
34 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds 194/08 188/03 382/11
35 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 188/05 193/07 381/12
36 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 189/03 191/06 380/09
37 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 191/04 189/06 380/10
38 129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening 185/06 194/02 379/08
39 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 191/07 188/05 379/12
40 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 195/06 184/04 379/10
41 134055 Oliver Kristiansen Rosendal Esbjerg Skyttekreds 188/04 190/04 378/08
42 131944 Sead Cefo Nyvest Skytteforening 188/01 190/05 378/06
43 127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne 190/04 188/06 378/10
44 127644 Lukas Moesgaard Petersen Silkeborg Skyttekreds 191/06 187/05 378/11
45 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 191/02 187/05 378/07
46 134633 Philip Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 192/10 186/04 378/14
47 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 189/05 187/03 376/08
48 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 189/04 187/01 376/05
49 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I 184/04 190/04 374/08
50 130748 Gustav Gregers Krogh Hem Skytteforening 186/01 187/03 373/04
51 129896 Carl-Anton Beck Haderslev Skyttekreds 188/01 185/04 373/05
52 135013 Oskar Haugaard Glerp Silkeborg Skyttekreds 187/02 185/07 372/09
53 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 190/05 182/02 372/07
54 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 177/04 191/04 368/08
55 130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening 23-032 184/02 184/01 368/03
56 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 176/02 187/02 363/04
57 130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 23-035 185/04 168/01 353/05
58 132696 Helena V. Plath Broagerlands Skytteforening 182/04 163/01 345/05
59 127054 Frederik Bjerregaard Ørre Skytteforening, 162/00 182/04 344/04
60 130924 Jonas Vevest Østerlars Skytteforening 172/00 167/00 339/00
61 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 164/00 172/03 336/03
62 134831 Anders Andersen Stege Ndr. Skytteforening 23-035 154/01 157/00 311/01
63 129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening 155/01 131/00 286/01
64 134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening, 104/00 127/01 231/01

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/13 200/13 400/26
2 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 199/11 200/15 399/26
3 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening 200/14 199/15 399/29
4 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/13 199/13 399/26
5 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 23-008 200/11 199/12 399/23
6 114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening 23-006 198/10 200/13 398/23
7 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 198/09 200/12 398/21
8 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 199/13 199/14 398/27
9 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 199/09 199/11 398/20
10 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/10 199/09 398/19
11 114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening 200/14 198/12 398/26
12 117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening 200/10 198/11 398/21
13 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 197/09 200/15 397/24
14 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 198/10 199/11 397/21
15 109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening 23-006 198/11 199/09 397/20
16 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 198/10 199/09 397/19
17 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 198/07 199/08 397/15
18 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 199/11 198/15 397/26
19 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 23-008 199/12 198/13 397/25
20 105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening 199/12 198/11 397/23
21 119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/10 199/10 396/20
22 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 198/07 198/10 396/17
23 118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 199/10 197/11 396/21
24 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 199/12 197/09 396/21
25 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 195/11 200/09 395/20
26 103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening 195/04 200/09 395/13
27 118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/09 197/10 395/19
28 113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening 198/11 197/05 395/16
29 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 195/08 199/13 394/21
30 90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening 196/04 198/08 394/12
31 114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening 23-006 197/08 197/08 394/16
32 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening 23-001 197/07 197/07 394/14
33 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 198/12 196/12 394/24
34 106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening 198/04 196/10 394/14
35 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 199/08 195/07 394/15
36 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening 23-040 194/09 199/10 393/19
37 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 196/10 197/10 393/20
38 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 197/09 196/13 393/22
39 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 197/11 196/11 393/22
40 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 197/10 196/08 393/18
41 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 197/06 196/08 393/14
42 108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening 23-040 197/06 196/07 393/13
43 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 193/04 198/11 391/15
44 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 195/05 196/11 391/16
45 123606 Celina Dalsgaard Ørre Skytteforening, 194/08 195/05 389/13
46 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 197/10 192/05 389/15
47 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 195/08 193/06 388/14
48 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening 23-001 197/10 190/04 387/14
49 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 197/09 189/03 386/12
50 121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 194/04 190/05 384/09
51 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 196/05 188/05 384/10
52 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 192/04 191/07 383/11
53 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 193/04 190/07 383/11
54 115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds 197/09 184/04 381/13

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening 23-006 200/12 199/12 399/24
2 124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening 23-008 199/08 199/16 398/24
3 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/08 199/11 398/19
4 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/09 198/08 398/17
5 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/06 200/11 397/17
6 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/11 199/12 397/23
7 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds 198/11 199/09 397/20
8 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 200/11 197/13 397/24
9 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/07 198/09 396/16
10 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 199/09 197/06 396/15
11 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 196/08 198/08 394/16
12 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 196/03 198/07 394/10
13 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening 197/10 197/09 394/19
14 122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening 23-003 197/09 197/08 394/17
15 111770 Kasper Poulsen Midtdjurs skytteforening 197/07 197/08 394/15
16 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/09 196/08 394/17
17 120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening 196/07 197/09 393/16
18 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/05 197/07 393/12
19 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening 23-006 197/09 196/12 393/21
20 113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening 23-008 197/11 196/08 393/19
21 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 198/10 195/10 393/20
22 119540 Rasmus Johansen Østerlars Skytteforening 199/10 194/09 393/19
23 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 195/08 197/09 392/17
24 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 195/06 197/07 392/13
25 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 195/08 197/04 392/12
26 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening 196/08 196/07 392/15
27 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening 197/07 195/11 392/18
28 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 197/08 195/08 392/16
29 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 197/08 195/05 392/13
30 123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/02 195/09 392/11
31 119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening 23-040 197/06 195/03 392/09
32 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 198/07 194/07 392/14
33 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 193/08 198/07 391/15
34 117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening 23-006 194/06 197/09 391/15
35 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 199/11 192/05 391/16
36 119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening 192/05 198/09 390/14
37 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 195/06 195/09 390/15
38 101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds 195/06 195/06 390/12
39 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, 194/09 195/06 389/15
40 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 194/06 195/08 389/14
41 120342 Pelle Bøgh Andersson Randers Skyttekreds 195/07 194/06 389/13
42 122995 Thomas Vesterager Ørre Skytteforening, 195/04 194/04 389/08
43 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 196/09 193/10 389/19
44 113043 Christian Petersen Gråsten Skytteforening 197/08 192/09 389/17
45 118127 Linda Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, 197/09 192/04 389/13
46 111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening 23-035 192/02 196/02 388/04
47 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 193/07 195/06 388/13
48 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 193/08 195/04 388/12
49 109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening 193/07 195/04 388/11
50 114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening 195/12 193/08 388/20
51 122281 Philip Peter Pedersen Kværndrup Idrætsforening 197/06 191/03 388/09
52 113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening 191/06 196/06 387/12
53 107157 Niklas Bossow Torp Hem Skytteforening 191/03 196/06 387/09
54 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 192/07 195/09 387/16
55 125467 Kian Nedrud Møller Vodskov Skytteforening 192/03 195/05 387/08
56 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/07 194/06 387/13
57 131336 Jonas Harfeld Tommerup Skytteforening 194/05 193/06 387/11
58 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 195/10 192/04 387/14
59 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 195/06 192/05 387/11
60 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 195/07 192/03 387/10
61 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 195/02 192/06 387/08
62 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening 196/09 191/06 387/15
63 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/09 191/05 387/14
64 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 193/09 193/06 386/15
65 117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds 194/06 192/06 386/12
66 127076 Malte Westlund Hvidovre Skyttekreds 192/04 193/07 385/11
67 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 193/05 192/06 385/11
68 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 193/03 192/04 385/07
69 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/04 194/04 384/08
70 134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening 196/08 188/02 384/10
71 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 189/05 194/07 383/12
72 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 192/06 191/06 383/12
73 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 193/04 190/02 383/06
74 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 194/04 189/02 383/06
75 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 195/09 188/02 383/11
76 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/05 187/03 381/08
77 121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening 188/02 190/07 378/09
78 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup 190/03 187/03 377/06
79 117386 Max Dahl Hem Skytteforening 188/04 187/01 375/05
80 128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening 182/02 192/06 374/08
81 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 188/03 186/03 374/06
82 123872 Mikkel Forsman Tommerup Skytteforening 184/04 185/01 369/05
83 131201 Kasper Wichmann Løsning-Hedensted Skytteforening 185/04 181/02 366/06
84 127997 Nicolai Polaszk Sønderborg Skyttekreds 178/02 168/03 346/05

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening 200/15
1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/15
3 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/13
3 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 200/13
5 108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening 200/12
5 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 200/12
5 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 200/12
8 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 200/11
8 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening 200/11
10 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 200/10
11 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 200/08
11 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 200/08
13 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 23-006 200/07
14 127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne 200/06
15 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 199/15
16 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/14
17 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 199/14
18 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 199/14
19 121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening 23-006 199/12
20 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 199/12
21 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 199/12
21 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 199/12
23 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 199/12
24 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
25 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds 199/12
26 108971 Jannik Grouleff Kongsted Skytteforening 23-040 199/11
27 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 199/11
28 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10
29 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/10
30 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 199/09
31 128693 Karen Armstrong Vissenbjerg Skytteforening 199/08
32 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening 199/07
33 122187 Kira Vosny Grænseegnens Skytteforening 199/07
34 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 198/13
35 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 198/13
36 130503 Pauline Andreassen Dauglykke Skytteforening 198/12
37 125578 Nikolai Dideriksen Horne Skytteforening 198/12
38 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 198/12
39 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/12
40 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 198/11
41 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 198/10
42 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 23-040 198/10
43 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/10
44 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/10
45 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 198/10
46 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 198/10
47 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 198/10
48 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 198/10
49 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/09
50 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/08
51 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/08
52 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 198/07
53 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 198/07
54 121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds 198/07
55 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 198/03
56 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 197/14
57 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 23-040 197/13
58 127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/11
59 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 197/11
60 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 23-003 197/11
61 127761 Helene Ninn Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/10
62 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 197/10
63 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 197/10
64 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 197/10
65 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 197/10
66 128390 Amy Jonas Ousted Tåning Skytteforening 197/09
67 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/08
68 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 197/08
69 127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 197/07
70 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 197/07
71 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 197/06
72 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 197/05
73 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Horne Skytteforening 196/11
74 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 196/11
75 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening 196/10
76 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 196/10
77 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 196/10
78 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 196/07
79 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 23-006 196/07
80 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/07
81 123119 Magnus Kimose Ring Algren Randers Skyttekreds 196/07
82 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 196/06
83 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 196/05
84 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 195/10
85 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 23-006 195/10
86 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 195/08
87 124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i 195/08
88 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 195/07
89 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 195/06
90 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 195/06
91 107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/06
92 121968 Kristoffer Boye Lyk Sønderborg Skyttekreds 195/06
93 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening 195/06
94 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 195/05
95 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening 195/05
96 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 195/04
97 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 194/11
98 118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 194/09
99 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 194/09
100 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 194/09
101 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 194/07
102 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 194/07
103 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 23-003 194/06
104 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 194/06
105 123028 Cammilla Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 194/04
106 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/04
107 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 194/02
108 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 193/09
109 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 193/06
110 124154 Teis Jensen Gimlinge Sg&i 193/05
111 111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening 193/04
112 123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 192/06
113 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 192/05
114 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 191/04
115 128767 Sophia Krogh Faxe Skytteforening 23-044 190/05
116 123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening 190/05
117 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 175/02

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 200/15
2 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12
3 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/07
4 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 200/06
4 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 200/06
6 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 199/13
7 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 199/13
8 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
9 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 199/12
10 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 199/11
11 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 199/10
12 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 23-040 199/08
13 128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening 199/08
14 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 199/06
15 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/06
16 128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/13
17 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 198/12
18 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 23-003 198/11
19 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/11
20 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 23-008 198/10
21 121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 198/10
22 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 198/10
23 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 198/09
24 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden 198/09
25 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/09
26 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 198/08
27 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 198/08
28 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 198/08
29 129690 Sally Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/07
30 127276 Jesper John Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/07
31 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 198/06
32 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/14
33 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening 197/10
34 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 197/10
35 115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 197/10
36 128692 Emma Høgenhav Vissenbjerg Skytteforening 197/07
37 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 197/07
38 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 197/06
39 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 196/10
40 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 196/10
41 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 196/09
42 125577 Anders Dideriksen Horne Skytteforening 196/09
43 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 196/09
44 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening 196/09
45 128171 Laura Hansen Aakirkeby Skytteforening 196/08
46 129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening 196/08
47 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 196/08
48 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 196/07
49 117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening 196/07
50 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 196/07
51 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 196/07
52 130869 Sarah Jensen Jelling fS 196/07
53 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 196/06
54 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/05
55 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 196/05
56 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 196/05
57 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 196/04
58 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/04
59 133353 Emilia G. Larsen Damsholte Skytteforening 23-032 196/04
60 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/10
61 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds 195/09
62 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/09
63 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 195/09
64 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/09
65 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening 195/08
66 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 195/08
67 132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening 23-044 195/08
68 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening 195/08
69 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 195/08
70 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 195/07
71 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 195/07
72 129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden 195/07
73 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 195/07
74 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening 195/06
75 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening 195/06
76 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 195/05
77 121202 Lærke Hansen Vissenbjerg Skytteforening 195/04
78 130430 Freja Oddermose Damsholte Skytteforening 23-032 194/09
79 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 194/09
80 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 23-003 194/09
81 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 194/08
82 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne 194/08
83 123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening 194/08
84 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/07
85 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 194/07
86 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening 194/07
87 123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening 194/06
88 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 194/06
89 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 23-003 194/05
90 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 194/04
91 130416 Mie Møller Skals Skytteforening 194/02
92 127675 Mark M. L. Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/08
93 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/08
94 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 193/06
95 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening 193/06
96 129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening 23-044 193/06
97 121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 193/06
98 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 23-003 193/05
99 130751 Lau Alsbjerg Hem Skytteforening 193/05
100 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening 193/05
101 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 193/04
102 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 193/03
103 129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds 193/02
104 126528 Ida Anusha Bisht Jacobsen Vissenbjerg Skytteforening 192/08
105 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 192/07
106 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 192/06
107 125842 Nikolaj Skriver Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/06
108 126906 Anton Sejersen Lyngby Skyttekreds 192/05
109 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 192/03
110 129117 Simon Marek Storbank Haderslev Skyttekreds 192/03
111 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/08
112 110190 Jonas Germundson Ousted Tåning Skytteforening 191/06
113 128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening 191/06
114 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 191/05
115 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/05
116 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 191/05
117 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 191/04
118 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening 191/03
119 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 191/02
120 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 190/07
121 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 190/05
122 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds 190/04
123 130736 Silas Lund Jelling fS 190/03
124 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 189/06
125 120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening 189/05
126 128389 Wendy Jonas Ousted Tåning Skytteforening 189/04
127 127463 Julius S. Jensen Ølgod Skytteforening 189/03
128 131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening 23-003 188/06
129 113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening 188/03
130 125305 Camilla Pettersson Jørlunde Skytteforening 188/01
131 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 186/03
132 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 185/03
133 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening 183/03
134 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 181/01
135 122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening 173/02
136 107083 Freja Vinther Jensen Samsø Skytteforening 125/04

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 199/07
2 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 197/11
3 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 197/05
4 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 196/08
5 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 196/07
6 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening 196/06
7 133794 Mathilde Helledig Mølgaard Andersen Pandrup Skytteforening 196/06
8 132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening 23-032 195/08
9 130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening 195/07
10 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 195/06
11 133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening 23-032 195/05
12 127411 Lau Jensen Brørup Skyttekreds 195/04
13 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds 194/08
14 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 194/08
15 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 194/07
16 125372 Zindy Dalsgaard Ørre Skytteforening, 194/07
17 132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening 23-032 194/06
18 130570 Morten O. Iversen Bjergby SGI&U 193/08
19 129886 Thomas Jespersen Haderslev Skyttekreds 193/05
20 130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds 193/05
21 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 193/02
22 134633 Philip Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 192/10
23 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening 192/08
24 96259 Villiam Hansen Ølstykke Skytteforening 192/07
25 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 192/05
26 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening 192/05
27 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 192/04
28 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 192/03
29 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 192/02
30 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 191/07
31 134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening 191/07
32 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 191/06
33 127644 Lukas Moesgaard Petersen Silkeborg Skyttekreds 191/06
34 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening 191/04
35 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 191/04
36 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 191/02
37 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 191/02
38 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 190/05
39 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 190/05
40 127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne 190/04
41 129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds 190/03
42 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 190/03
43 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 190/01
44 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 189/05
45 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 189/04
46 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 189/03
47 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 189/03
48 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 188/05
49 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 188/05
50 134055 Oliver Kristiansen Rosendal Esbjerg Skyttekreds 188/04
51 129896 Carl-Anton Beck Haderslev Skyttekreds 188/01
52 131944 Sead Cefo Nyvest Skytteforening 188/01
53 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 187/02
54 135013 Oskar Haugaard Glerp Silkeborg Skyttekreds 187/02
55 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 186/02
56 130748 Gustav Gregers Krogh Hem Skytteforening 186/01
57 129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening 185/06
58 130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 23-035 185/04
59 132626 Christian Mørch Andersen Hvidovre Skyttekreds 184/04
60 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I 184/04
61 130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening 23-032 184/02
62 132696 Helena V. Plath Broagerlands Skytteforening 182/04
63 126267 Mads Andersen Skytteforeningen Krudttønden 178/02
64 126726 Cecilie Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 178/01
65 130599 Christian Hansen Alslev Skytteforening 178/01
66 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 177/04
67 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 176/02
68 123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening 175/01
69 131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening 174/02
70 134391 Axel Dahl Vad Hem Skytteforening 174/01
71 130924 Jonas Vevest Østerlars Skytteforening 172/00
72 134634 Patrick Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 170/00
73 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening 165/02
74 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 164/00
75 127054 Frederik Bjerregaard Ørre Skytteforening, 162/00
76 129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening 155/01
77 134831 Anders Andersen Stege Ndr. Skytteforening 23-035 154/01
78 134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening, 104/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening 200/14
1 114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening 200/14
3 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/13
3 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/13
5 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 23-008 200/11
6 117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening 200/10
7 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 199/13
8 105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening 199/13
9 105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening 199/12
10 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 199/12
11 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 23-008 199/12
12 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 199/11
13 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 199/11
14 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/10
15 118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 199/10
16 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 199/09
17 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 199/08
18 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 198/12
19 109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening 23-006 198/11
20 113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening 198/11
21 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 198/10
22 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 198/10
23 114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening 23-006 198/10
24 118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/09
25 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 198/09
26 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 198/07
27 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 198/07
28 106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening 198/04
29 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 197/11
30 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening 23-001 197/10
31 119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/10
32 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 197/10
33 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 197/10
34 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 197/09
35 115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds 197/09
36 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 197/09
37 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 197/09
38 114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening 23-006 197/08
39 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening 23-001 197/07
40 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 197/06
41 108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening 23-040 197/06
42 102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening 197/05
43 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 196/10
44 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 196/05
45 90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening 196/04
46 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 195/11
47 103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening 195/09
48 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 195/08
49 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 195/08
50 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 195/08
51 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 195/05
52 103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening 195/04
53 106870 Kenni Vestergård Henriksen Randers Skyttekreds 194/09
54 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening 23-040 194/09
55 123606 Celina Dalsgaard Ørre Skytteforening, 194/08
56 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 194/07
57 121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 194/04
58 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 193/04
59 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 193/04
60 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 192/08
61 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 192/05
62 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 192/04
63 110577 Frederik Darré Gimlinge Sg&i 178/05

Riffel, 50m - Klasse J2

1 121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening 23-006 200/12
2 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 200/11
3 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/09
4 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 199/11
5 119540 Rasmus Johansen Østerlars Skytteforening 199/10
6 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 199/09
7 124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening 23-008 199/08
8 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/08
9 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds 198/11
10 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/11
11 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 198/10
12 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/09
13 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 198/07
14 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/07
15 113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening 23-008 197/11
16 120920 Emma Sophie Klinck Horne Skytteforening 197/10
17 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening 197/10
18 122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening 23-003 197/09
19 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening 23-006 197/09
20 118127 Linda Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, 197/09
21 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 197/08
22 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 197/08
23 113043 Christian Petersen Gråsten Skytteforening 197/08
24 111770 Kasper Poulsen Midtdjurs skytteforening 197/07
25 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening 197/07
26 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/06
27 119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening 23-040 197/06
28 96978 Simon B Jensen Middelfart Skytteforening 197/06
29 122281 Philip Peter Pedersen Kværndrup Idrætsforening 197/06
30 123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/02
31 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 196/09
32 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/09
33 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening 196/09
34 134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening 196/08
35 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening 196/08
36 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 196/08
37 120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening 196/07
38 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/05
39 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 196/03
40 114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening 195/12
41 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 195/10
42 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 195/09
43 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 195/08
44 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 195/08
45 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 195/07
46 120342 Pelle Bøgh Andersson Randers Skyttekreds 195/07
47 101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds 195/06
48 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 195/06
49 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 195/06
50 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 195/06
51 105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening 195/05
52 113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/05
53 122995 Thomas Vesterager Ørre Skytteforening, 195/04
54 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 23-008 195/02
55 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, 194/09
56 110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening 194/08
57 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/08
58 109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening 194/07
59 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 194/06
60 117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds 194/06
61 117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening 23-006 194/06
62 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 194/06
63 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 194/06
64 131336 Jonas Harfeld Tommerup Skytteforening 194/05
65 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/05
66 129844 Sara Borg Finnedal Middelfart Skytteforening 194/05
67 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 194/04
68 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 193/09
69 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 193/08
70 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 193/08
71 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 193/08
72 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 193/07
73 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/07
74 109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening 193/07
75 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 193/05
76 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 193/04
77 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 193/03
78 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 192/07
79 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 192/06
80 119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening 192/05
81 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 192/05
82 127076 Malte Westlund Hvidovre Skyttekreds 192/04
83 125467 Kian Nedrud Møller Vodskov Skytteforening 192/03
84 111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening 23-035 192/02
85 113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening 191/06
86 121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening 23-035 191/04
87 107157 Niklas Bossow Torp Hem Skytteforening 191/03
88 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening 191/03
89 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 191/03
90 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 190/05
91 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/04
92 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup 190/03
93 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 189/05
94 124156 Mads Larsen Gimlinge Sg&i 188/05
95 117386 Max Dahl Hem Skytteforening 188/04
96 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 188/03
97 121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening 188/02
98 118798 Maria Larsen Ramløse I.f. 187/04
99 131201 Kasper Wichmann Løsning-Hedensted Skytteforening 185/04
100 117561 Mads Nærregaard Rasmussen Middelfart Skytteforening 185/04
101 114567 Nicolaj Lihme Ramløse I.f. 185/02
102 123872 Mikkel Forsman Tommerup Skytteforening 184/04
103 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f. 183/03
104 128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening 182/02
105 110579 Tobias Rohde Gimlinge Sg&i 180/00
106 127997 Nicolai Polaszk Sønderborg Skyttekreds 178/02
107 113053 Marcus Hartvigsen Bramming Skytteforening 178/01
108 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 177/01
109 126734 Casper Bak Jensen Middelfart Skytteforening 172/01

Til toppen