DM 50-200-300m Voksen (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
41611 Bent P. Nielsen Gørding/Vejrup Skyttekreds VS2 138.0 138.0 Hovedskydning
41611 Bent P. Nielsen Gørding/Vejrup Skyttekreds VS2 145.0 145.0 Mesterskab
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds VS2 137.0 137.0 Hovedskydning
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds VS2 135.0 135.0 Mesterskab
109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds VÅ2 149.0 149.0 Hovedskydning
109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds VÅ2 150.0 150.0 Mesterskab
109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds VÅ2 103.0 103.0 Finale
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 131.0 131.0 Hovedskydning
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab VÅ1 135.0 135.0 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 140.0 140.0 Hovedskydning
112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds FRI 148.0 148.0 Hovedskydning
112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds FRI 146.0 146.0 Mesterskab
115681 Martin Frederiksen Østerlars Skytteforening 136.0 136.0 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening VÅ1 142.0 142.0 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 128.0 128.0 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 142.0 142.0 Mesterskab
77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF SE2 132.0 132.0 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening US 143.0 143.0 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening US 122.0 122.0 Mesterskab
126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening VÅ2 148.0 148.0 Hovedskydning
126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening VÅ2 142.0 142.0 Mesterskab
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening VÅ2 136.0 136.0 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening VÅ2 142.0 142.0 Mesterskab
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening VS2 138.0 138.0 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening VS2 141.0 141.0 Mesterskab
43359 Jytte Clausen Grænseegnens Skytteforening VÅ2 128.0 128.0 Hovedskydning
43359 Jytte Clausen Grænseegnens Skytteforening VÅ2 133.0 133.0 Mesterskab
104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 148.0 148.0 Hovedskydning
104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 148.0 148.0 Mesterskab
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening VÅ2 145.0 145.0 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening VÅ2 148.0 148.0 Mesterskab
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE1 148.0 148.0 Mesterskab
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening VS3 132.0 132.0 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening VS3 137.0 137.0 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 142.0 142.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 147.0 147.0 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 147.0 147.0 Finale
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 99.0 99.0 Finale
86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening US 137.0 137.0 Hovedskydning
86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening US 143.0 143.0 Mesterskab
86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening US 137.0 137.0 Finale
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening VS1 144.0 144.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening VS1 142.0 142.0 Mesterskab
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening VS1 142.0 142.0 Finale
55915 Lasse Rogert Pedersen Stege Ndr. Skytteforening VS2 137.0 137.0 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Stege Ndr. Skytteforening VS2 135.0 135.0 Finale
55915 Lasse Rogert Pedersen Stege Ndr. Skytteforening VS2 135.0 135.0 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS3 132.0 132.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS3 142.0 142.0 Mesterskab
54457 Mikael Green Stege Ndr. Skytteforening VS2 140.0 140.0 Hovedskydning
54457 Mikael Green Stege Ndr. Skytteforening VS2 135.0 135.0 Mesterskab
86426 Frederikke Frederiksen Østmøn Sg&i US 135.0 135.0 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Østmøn Sg&i US 144.0 144.0 Mesterskab
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening US 144.0 144.0 Hovedskydning
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening US 145.0 145.0 Mesterskab
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening US 98.0 98.0 Finale
84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening VÅ2 132.0 132.0 Hovedskydning
111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening 136.0 136.0 Hovedskydning
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 139.0 139.0 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening US 140.0 140.0 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening US 140.0 140.0 Mesterskab
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening VS3 131.0 131.0 Hovedskydning
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening VS3 134.0 134.0 Mesterskab
55531 Gitte Larsen Østmøn Sg&i VÅ1 142.0 142.0 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 135.0 135.0 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 134.0 134.0 Mesterskab
124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 146.0 146.0 Hovedskydning
124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 143.0 143.0 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Østmøn Sg&i SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Østmøn Sg&i SE1 147.0 147.0 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i SE2 131.0 131.0 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i SE2 140.0 140.0 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i SE1 147.0 147.0 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i SE1 147.0 147.0 Mesterskab
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 143.0 143.0 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 140.0 140.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 142.0 142.0 Mesterskab
53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening SE1 144.0 144.0 Hovedskydning
53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening SE1 144.0 144.0 Mesterskab
54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening SE1 145.0 145.0 Hovedskydning
54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening SE1 148.0 148.0 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Finale
53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 105.0 105.0 Finale
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Finale
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 104.0 104.0 Finale
54958 Carsten Klich Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
54958 Carsten Klich Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Finale
54958 Carsten Klich Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Mesterskab
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening 145.0 145.0 Hovedskydning
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening 147.0 147.0 Finale
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening 147.0 147.0 Mesterskab
122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 146.0 146.0 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 144.0 144.0 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Tingsted Skytteforening VÅ2 146.0 146.0 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Tingsted Skytteforening VÅ2 144.0 144.0 Mesterskab
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ2 145.0 145.0 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ2 144.0 144.0 Mesterskab
109282 Simone Lindhardt Carlsen Tingsted Skytteforening 145.0 145.0 Hovedskydning
109282 Simone Lindhardt Carlsen Tingsted Skytteforening 145.0 145.0 Mesterskab
55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening SE2 137.0 137.0 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Østmøn Sg&i VÅ2 142.0 142.0 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Østmøn Sg&i VÅ2 145.0 145.0 Mesterskab
101878 Rene Møller Maciejewski Østmøn Sg&i VS3 132.0 132.0 Hovedskydning
101878 Rene Møller Maciejewski Østmøn Sg&i VS3 121.0 121.0 Mesterskab
55237 Frank Larsen Østmøn Sg&i SE2 134.0 134.0 Hovedskydning
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening VS3 134.0 134.0 Hovedskydning
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening VS1 143.0 143.0 Hovedskydning
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening VS1 145.0 145.0 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 146.0 146.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 148.0 148.0 Mesterskab
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if VÅ2 142.0 142.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 132.0 132.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 137.0 137.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 142.0 142.0 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 144.0 144.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 147.0 147.0 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 102.0 102.0 Finale
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 143.0 143.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 140.0 140.0 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VÅ1 147.0 147.0 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VÅ1 144.0 144.0 Mesterskab
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if VÅ2 147.0 147.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if VÅ2 147.0 147.0 Mesterskab
60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if VÅ1 138.0 138.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Gundsølille Sg&if VÅ1 144.0 144.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Gundsølille Sg&if VÅ1 147.0 147.0 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i VS1 143.0 143.0 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i VS1 143.0 143.0 Finale
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i VS1 143.0 143.0 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i VS2 137.0 137.0 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i VS2 140.0 140.0 Finale
59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i VS2 140.0 140.0 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i VS1 145.0 145.0 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i VS1 147.0 147.0 Finale
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i VS1 147.0 147.0 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i VS1 96.0 96.0 Finale
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i VS1 145.0 145.0 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i VS1 140.0 140.0 Finale
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i VS1 140.0 140.0 Mesterskab
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 135.0 135.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 138.0 138.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 150.0 150.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 150.0 150.0 Finale
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 150.0 150.0 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 105.0 105.0 Finale
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 150.0 150.0 Finale
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 150.0 150.0 Mesterskab
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 0.0 0.0 Finale
126527 Björn Erik Friman Ballerup Skytteforening 149.0 149.0 Hovedskydning
126527 Björn Erik Friman Ballerup Skytteforening 148.0 148.0 Finale
126527 Björn Erik Friman Ballerup Skytteforening 148.0 148.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 150.0 150.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 147.0 147.0 Finale
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 147.0 147.0 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 128.0 128.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 139.0 139.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 136.0 136.0 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 145.0 145.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 147.0 147.0 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.0 146.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.0 146.0 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 147.0 147.0 Finale
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.0 146.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 150.0 150.0 Finale
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 150.0 150.0 Mesterskab
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.0 146.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 145.0 145.0 Finale
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 145.0 145.0 Mesterskab
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 142.0 142.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 138.0 138.0 Finale
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 138.0 138.0 Mesterskab
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds US 133.0 133.0 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening 144.0 144.0 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening 144.0 144.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 149.0 149.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 143.0 143.0 Finale
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 143.0 143.0 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 146.0 146.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 147.0 147.0 Finale
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 147.0 147.0 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 144.0 144.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 139.0 139.0 Finale
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 139.0 139.0 Mesterskab
61799 Peter Hansen Tuse Skytteforening SE1 149.0 149.0 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Tuse Skytteforening SE1 148.0 148.0 Finale
61799 Peter Hansen Tuse Skytteforening SE1 148.0 148.0 Mesterskab
61799 Peter Hansen Tuse Skytteforening SE1 105.0 105.0 Finale
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 148.0 148.0 Mesterskab
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 136.0 136.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 142.0 142.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 141.0 141.0 Mesterskab
68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening SE2 122.0 122.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS2 144.0 144.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS2 145.0 145.0 Mesterskab
59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening SE1 145.0 145.0 Hovedskydning
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 142.0 142.0 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening VS3 121.0 121.0 Hovedskydning
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening VS1 142.0 142.0 Hovedskydning
22154 Allan Aagaard Skive skytteforening VS1 143.0 143.0 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening VS1 141.0 141.0 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening VÅ1 147.0 147.0 Finale
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening VÅ1 147.0 147.0 Mesterskab
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening VÅ1 144.0 144.0 Hovedskydning
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Finale
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Mesterskab
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening VÅ2 147.0 147.0 Hovedskydning
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening VÅ2 147.0 147.0 Finale
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening VÅ2 147.0 147.0 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS3 135.0 135.0 Hovedskydning
97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS3 134.0 134.0 Hovedskydning
97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS3 129.0 129.0 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 148.0 148.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 141.0 141.0 Mesterskab
43374 Allan Clausen Skive skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Skive skytteforening VÅ1 142.0 142.0 Mesterskab
31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening, VS3 127.0 127.0 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening, VS2 136.0 136.0 Hovedskydning
25978 Kim mæng Ibsen Ørre Skytteforening, VS1 146.0 146.0 Hovedskydning
25978 Kim mæng Ibsen Ørre Skytteforening, VS1 143.0 143.0 Mesterskab
25978 Kim mæng Ibsen Ørre Skytteforening, VS1 92.0 92.0 Finale
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, US 135.0 135.0 Hovedskydning
35128 René Kristiansen Ørre Skytteforening, VS1 144.0 144.0 Hovedskydning
35128 René Kristiansen Ørre Skytteforening, VS1 146.0 146.0 Mesterskab
35128 René Kristiansen Ørre Skytteforening, VS1 103.0 103.0 Finale
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE2 140.0 140.0 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE2 143.0 143.0 Mesterskab
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening VS2 141.0 141.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening VS3 135.0 135.0 Hovedskydning
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening VS3 131.0 131.0 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Ulbjerg Skytteforening SE2 143.0 143.0 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Ulbjerg Skytteforening SE2 142.0 142.0 Mesterskab
80892 Casper Norup Bertelsen Viborg Skytteforening US 145.0 145.0 Hovedskydning
80892 Casper Norup Bertelsen Viborg Skytteforening US 143.0 143.0 Mesterskab
80892 Casper Norup Bertelsen Viborg Skytteforening US 97.0 97.0 Finale
25340 Hanne Kristensen Viborg Skytteforening US 145.0 145.0 Hovedskydning
25340 Hanne Kristensen Viborg Skytteforening US 142.0 142.0 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening VÅ2 144.0 144.0 Hovedskydning
19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening VÅ2 149.0 149.0 Finale
19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening VÅ2 149.0 149.0 Mesterskab
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening VS3 140.0 140.0 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening VS3 140.0 140.0 Mesterskab
47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening VS3 127.0 127.0 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening US 140.0 140.0 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening US 143.0 143.0 Mesterskab
46704 Knud Hansen Horne Skytteforening VS2 139.0 139.0 Hovedskydning
46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Hovedskydning
47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
47682 Bent Hansen Sdr. Broby Skytteforening VÅ2 119.0 119.0 Hovedskydning
47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening SE2 129.0 129.0 Hovedskydning
48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening SE2 143.0 143.0 Hovedskydning
47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening SE2 142.0 142.0 Hovedskydning
48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening SE2 131.0 131.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 145.0 145.0 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 144.0 144.0 Hovedskydning
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 139.0 139.0 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 138.0 138.0 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 149.0 149.0 Mesterskab
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE2 138.0 138.0 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE1 141.0 141.0 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 137.0 137.0 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening VS1 144.0 144.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening VS1 142.0 142.0 Mesterskab
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening 150.0 150.0 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening 150.0 150.0 Mesterskab
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening 104.0 104.0 Finale
90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds 140.0 140.0 Hovedskydning
90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds 147.0 147.0 Mesterskab
112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening VÅ2 143.0 143.0 Hovedskydning
112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening VÅ2 139.0 139.0 Mesterskab
47403 Jan Østergaard Andersen Haarby Skytteforening VÅ2 141.0 141.0 Hovedskydning
47403 Jan Østergaard Andersen Haarby Skytteforening VÅ2 148.0 148.0 Mesterskab
105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening 143.0 143.0 Hovedskydning
62319 Jens Erik Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
62319 Jens Erik Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 144.0 144.0 Finale
62319 Jens Erik Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 144.0 144.0 Mesterskab
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 148.0 148.0 Finale
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 148.0 148.0 Mesterskab
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 147.0 147.0 Hovedskydning
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 144.0 144.0 Finale
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 144.0 144.0 Mesterskab
62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 146.0 146.0 Hovedskydning
62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 145.0 145.0 Finale
62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 145.0 145.0 Mesterskab
63279 Sara Brix Sivertsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 147.0 147.0 Hovedskydning
63279 Sara Brix Sivertsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 148.0 148.0 Mesterskab
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 140.0 140.0 Hovedskydning
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 146.0 146.0 Mesterskab
112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ2 149.0 149.0 Hovedskydning
112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ2 144.0 144.0 Mesterskab
111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ1 150.0 150.0 Hovedskydning
111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ1 147.0 147.0 Mesterskab
111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ1 103.0 103.0 Finale
98211 Andreas Posniak Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 143.0 143.0 Hovedskydning
116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ2 135.0 135.0 Hovedskydning
62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS2 135.0 135.0 Hovedskydning
60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS3 129.0 129.0 Hovedskydning
62432 Bjarne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS1 140.0 140.0 Hovedskydning
62329 Jan O. Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS1 145.0 145.0 Hovedskydning
62329 Jan O. Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS1 144.0 144.0 Mesterskab
128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 134.0 134.0 Hovedskydning
128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 127.0 127.0 Mesterskab
115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 127.0 127.0 Hovedskydning
115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 122.0 122.0 Mesterskab
64413 Michael F. Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS2 140.0 140.0 Hovedskydning
64413 Michael F. Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS2 139.0 139.0 Mesterskab
57413 Morten Larsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 139.0 139.0 Hovedskydning
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 148.0 148.0 Hovedskydning
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 143.0 143.0 Mesterskab
104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. VÅ1 147.0 147.0 Mesterskab
64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 134.0 134.0 Hovedskydning
64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 138.0 138.0 Mesterskab
63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 146.0 146.0 Hovedskydning
63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 140.0 140.0 Mesterskab
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS3 131.0 131.0 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS3 131.0 131.0 Mesterskab
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds VS2 143.0 143.0 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds VS2 142.0 142.0 Finale
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds VS2 142.0 142.0 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS1 140.0 140.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS1 141.0 141.0 Finale
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS1 141.0 141.0 Mesterskab
12022 Henrik Fredsgaard Noppenau Ribe Skyttekreds VS2 147.0 147.0 Hovedskydning
12022 Henrik Fredsgaard Noppenau Ribe Skyttekreds VS2 144.0 144.0 Finale
12022 Henrik Fredsgaard Noppenau Ribe Skyttekreds VS2 144.0 144.0 Mesterskab
12022 Henrik Fredsgaard Noppenau Ribe Skyttekreds VS2 97.0 97.0 Finale
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds US 137.0 137.0 Hovedskydning
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds US 139.0 139.0 Finale
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds US 139.0 139.0 Mesterskab
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds VÅ1 146.0 146.0 Mesterskab
40760 Wendy Martin Ribe Skyttekreds VÅ1 143.0 143.0 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 145.0 145.0 Hovedskydning
39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds VÅ1 141.0 141.0 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds VÅ1 145.0 145.0 Mesterskab
126135 Martin Osther Brørup Skyttekreds VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
126135 Martin Osther Brørup Skyttekreds VÅ1 137.0 137.0 Mesterskab
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 141.0 141.0 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 139.0 139.0 Mesterskab
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds VÅ2 110.0 110.0 Hovedskydning
34028 Egon Knudsen Brørup Skyttekreds VS3 129.0 129.0 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 138.0 138.0 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Ørre Skytteforening, VS2 131.0 131.0 Hovedskydning
28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening VS2 144.0 144.0 Hovedskydning
28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening VS2 141.0 141.0 Mesterskab
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 144.0 144.0 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 144.0 144.0 Mesterskab
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening SE2 144.0 144.0 Hovedskydning
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub 141.0 141.0 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds US 130.0 130.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 141.0 141.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 144.0 144.0 Finale
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 144.0 144.0 Mesterskab
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds US 141.0 141.0 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds US 141.0 141.0 Finale
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds US 141.0 141.0 Mesterskab
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds VS2 144.0 144.0 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds VS2 144.0 144.0 Finale
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds VS2 144.0 144.0 Mesterskab
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds VS2 96.0 96.0 Finale
16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds VS3 144.0 144.0 Hovedskydning
16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds VS3 142.0 142.0 Mesterskab
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 141.0 141.0 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ1 147.0 147.0 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening VÅ1 144.0 144.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ2 143.0 143.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ2 144.0 144.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 146.0 146.0 Mesterskab
10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds SE1 141.0 141.0 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 146.0 146.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 146.0 146.0 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 142.0 142.0 Hovedskydning
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 138.0 138.0 Hovedskydning
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 142.0 142.0 Mesterskab
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds VÅ1 149.0 149.0 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds VÅ1 147.0 147.0 Mesterskab
130183 Kent Stoklund Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 132.0 132.0 Hovedskydning
130820 Hans Pedersen Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 144.0 144.0 Hovedskydning
31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening VÅ2 126.0 126.0 Hovedskydning
25639 Carsten Hauge Samsø Skytteforening VS2 136.0 136.0 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening VS1 143.0 143.0 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening VS1 143.0 143.0 Mesterskab
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 147.0 147.0 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 147.0 147.0 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 146.0 146.0 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 146.0 146.0 Mesterskab
20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening SE1 139.0 139.0 Hovedskydning
25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening VÅ1 145.0 145.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Samsø Skytteforening 147.0 147.0 Hovedskydning
25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening VÅ2 143.0 143.0 Hovedskydning
25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening VÅ1 141.0 141.0 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening VS3 122.0 122.0 Hovedskydning
25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening VS2 143.0 143.0 Hovedskydning
25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening VS2 143.0 143.0 Mesterskab
25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening VS3 135.0 135.0 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 144.0 144.0 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Randers Skyttekreds SE1 141.0 141.0 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Randers Skyttekreds SE1 147.0 147.0 Mesterskab
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 148.0 148.0 Mesterskab
17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds SE2 133.0 133.0 Hovedskydning
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 147.0 147.0 Finale
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 147.0 147.0 Mesterskab
26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE1 143.0 143.0 Finale
24407 Vagn Mikkelsen Århus Riffelskytte klub SE1 139.0 139.0 Hovedskydning
24407 Vagn Mikkelsen Århus Riffelskytte klub SE1 143.0 143.0 Finale
21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub SE1 149.0 149.0 Finale
95177 Hans Byager Jelling fS 147.0 147.0 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS 147.0 147.0 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS 148.0 148.0 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 149.0 149.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 150.0 150.0 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 107.0 107.0 Finale
33743 Knud Bonde Jelling fS SE2 140.0 140.0 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 146.0 146.0 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 147.0 147.0 Mesterskab
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS SE1 145.0 145.0 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 144.0 144.0 Hovedskydning
33414 Tove Thomsen Secher Ullerup Skytteforening SE2 141.0 141.0 Hovedskydning
35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS1 138.0 138.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS1 141.0 141.0 Mesterskab
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS3 135.0 135.0 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS3 134.0 134.0 Mesterskab
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening VS2 131.0 131.0 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening US 125.0 125.0 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening VS2 134.0 134.0 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening VS3 118.0 118.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 124.0 124.0 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US 133.0 133.0 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US 125.0 125.0 Mesterskab
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening VÅ2 146.0 146.0 Hovedskydning
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening VÅ2 141.0 141.0 Mesterskab
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening VS3 130.0 130.0 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening SE1 144.0 144.0 Mesterskab
134295 Søren Stahl Jensen Ribe Skyttekreds VS3 119.0 119.0 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds VÅ2 147.0 147.0 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds VÅ2 149.0 149.0 Mesterskab
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening VS2 141.0 141.0 Hovedskydning
91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening VÅ1 147.0 147.0 Hovedskydning
91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening VÅ1 146.0 146.0 Mesterskab
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds VS3 132.0 132.0 Hovedskydning
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds VS3 131.0 131.0 Mesterskab
93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds US 130.0 130.0 Hovedskydning
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds VS3 130.0 130.0 Hovedskydning
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds VS3 131.0 131.0 Mesterskab
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE1 142.0 142.0 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE1 147.0 147.0 Mesterskab
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds VÅ2 149.0 149.0 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds VÅ2 146.0 146.0 Mesterskab
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds VS3 126.0 126.0 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds VS3 114.0 114.0 Mesterskab
90487 Søren Thor Munkholm Horne Skytteforening US 120.0 120.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening VS3 138.0 138.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening VS3 133.0 133.0 Mesterskab
25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening VS2 142.0 142.0 Hovedskydning
25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening VS2 135.0 135.0 Mesterskab
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening VS1 147.0 147.0 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening VS1 146.0 146.0 Mesterskab
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening VS1 101.0 101.0 Finale
17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds US 141.0 141.0 Hovedskydning
17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds US 146.0 146.0 Mesterskab
17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds VÅ1 147.0 147.0 Hovedskydning
17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds VÅ1 146.0 146.0 Mesterskab
17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds VS3 129.0 129.0 Hovedskydning
48025 Morten Laursen Horne Skytteforening VS1 144.0 144.0 Hovedskydning
28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening US 128.0 128.0 Hovedskydning
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 143.0 143.0 Hovedskydning
18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds VÅ1 149.0 149.0 Finale
18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds VÅ1 149.0 149.0 Mesterskab
17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds VÅ1 148.0 148.0 Finale
17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds VÅ1 148.0 148.0 Mesterskab
17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds 146.0 146.0 Hovedskydning
17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds 145.0 145.0 Finale
17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds 145.0 145.0 Mesterskab
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds VÅ2 143.0 143.0 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds VÅ2 146.0 146.0 Finale
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds VÅ2 146.0 146.0 Mesterskab
61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening SE1 147.0 147.0 Hovedskydning
61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening SE1 143.0 143.0 Mesterskab
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening VÅ2 116.0 116.0 Hovedskydning
125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening VÅ2 131.0 131.0 Mesterskab
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening US 142.0 142.0 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening US 142.0 142.0 Mesterskab
134870 Esben Hjorth Jensen Ballerup Skytteforening VÅ2 129.0 129.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 141.0 141.0 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 141.0 141.0 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 142.0 142.0 Mesterskab
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening VÅ2 113.0 113.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening VÅ1 145.0 145.0 Mesterskab
47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening VÅ2 144.0 144.0 Hovedskydning
122584 Kristian Hansen Brix Esbjerg Skyttekreds 145.0 145.0 Hovedskydning
122584 Kristian Hansen Brix Esbjerg Skyttekreds 143.0 143.0 Mesterskab
25565 Jens Jensen Odder Skytteforening VS3 116.0 116.0 Hovedskydning
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening VS3 126.0 126.0 Hovedskydning
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening VS3 127.0 127.0 Mesterskab

Til toppen