Pulje 4 - Skoleligaen 3 Drenge

Info

Turnering: Skoleligaerne Fodbold 2018-19
Turneringsansvarlige
Christian Pedersen Tlf: 20603057
Dokumenter
Reglement Holdkort

Stilling Skoleligaerne Fodbold 2018-19
Skoleligaen 3 Drenge
Pulje 4

Hold Kampe V U T Score Point
1. Hellebjerg Idrætsefterskole 6 5 1 0 35-3 16
2. Gylling Efterskole 6 4 2 0 18-6 14
3. BGI akademiet 2 NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
6 4 0 2 27-20 12
4. UCS10 Skanderborg 6 3 0 3 17-11 9
5. Brøruphus Efterskole 6 2 0 4 9-16 6
6. BGI Akademiet Spring/Fodbold 6 1 1 4 13-37 4
7. Hou Maritime Idrætsefterskole 6 0 0 6 4-30 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

Skoleligaerne Fodbold 2018-19
Skoleligaen 3 Drenge
Pulje 4

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

Skoleligaerne Fodbold 2018-19
Skoleligaen 3 Drenge
Pulje 4

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

Skoleligaerne Fodbold 2018-19
Skoleligaen 3 Drenge
Pulje 4

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
18-09-18 10:00 BGI Akademiet Spring/Fodbold - BGI akademiet 2 - Hal 1 2 - 11
26-09-18 10:00 Gylling Efterskole - Brøruphus Efterskole 3 - 1
27-09-18 12:45 UCS10 Skanderborg - Hellebjerg Idrætsefterskole 1 - 4
02-10-18 10:00 Hellebjerg Idrætsefterskole - Hou Maritime Idrætsefterskole 7 - 0
02-10-18 14:00 Gylling Efterskole - BGI Akademiet Spring/Fodbold 2 - 2
09-10-18 11:45 BGI akademiet 2 - UCS10 Skanderborg 3 - 0
23-10-18 10:00 Brøruphus Efterskole - Hellebjerg Idrætsefterskole - Hal1 0 - 5
24-10-18 11:00 Hou Maritime Idrætsefterskole - BGI akademiet 2 2 - 7
06-11-18 10:00 Hellebjerg Idrætsefterskole - Gylling Efterskole 1 - 1
08-11-18 11:00 BGI Akademiet Spring/Fodbold - Hou Maritime Idrætsefterskole 7 - 1
13-11-18 12:45 UCS10 Skanderborg - Hou Maritime Idrætsefterskole 1 - 0
20-11-18 10:00 BGI Akademiet Spring/Fodbold - UCS10 Skanderborg - Hal 1 1 - 12
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
05-12-18 11:15 Gylling Efterskole - BGI akademiet 2 3 - 0
31-01-19 10:30 Brøruphus Efterskole - UCS10 Skanderborg 0 - 2
05-02-19 10:00 Hou Maritime Idrætsefterskole - Brøruphus Efterskole 0 - 2
05-02-19 10:00 Hellebjerg Idrætsefterskole - BGI Akademiet Spring/Fodbold 6 - 0
20-02-19 15:00 BGI akademiet 2 - Brøruphus Efterskole 5 - 1
21-02-19 10:00 UCS10 Skanderborg - Gylling Efterskole 1 - 3
25-02-19 10:30 BGI akademiet 2 - Hellebjerg Idrætsefterskole 1 - 12
12-03-19 10:00 Hou Maritime Idrætsefterskole - Gylling Efterskole 1 - 6
12-03-19 10:00 Brøruphus Efterskole - BGI Akademiet Spring/Fodbold - Hal1 5 - 1

Til toppen