Pulje 1 - U-10 Drenge C (2009) - 8 Mands

Info

Turnering: Winter League 2018/2019
Turneringsansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799

Stilling Winter League 2018/2019
U-10 Drenge C (2009) - 8 Mands
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Fredensborg BI 7 7 0 0 51-13 21
2. Kirke Værløse If 6 5 0 1 30-18 15
3. Glostrup Fodbold Klub IF32 7 5 0 2 39-23 15
4. Snekkersten IF 7 3 1 3 26-50 10
5. Allerød FK 7 2 0 5 33-31 6
6. Skjold Birkerød 7 2 0 5 25-45 6
7. Gilleleje FK - 1 6 2 0 4 21-26 6
8. Lynge-Uggeløse 7 0 1 6 21-40 1

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

Winter League 2018/2019
U-10 Drenge C (2009) - 8 Mands
Pulje 1

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

Winter League 2018/2019
U-10 Drenge C (2009) - 8 Mands
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

Winter League 2018/2019
U-10 Drenge C (2009) - 8 Mands
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
25-11-18 10:00 Lynge-Uggeløse - Snekkersten IF 6 - 6
25-11-18 10:00 Skjold Birkerød - Glostrup Fodbold Klub IF32 4 - 7
28-11-18 17:00 Fredensborg BI - Gilleleje FK - 1 4 - 3
02-12-18 10:45 Kirke Værløse If - Lynge-Uggeløse 5 - 2
02-12-18 14:00 Snekkersten IF - Skjold Birkerød 7 - 4
09-12-18 09:45 Allerød FK - Fredensborg BI 5 - 6
15-12-18 11:00 Glostrup Fodbold Klub IF32 - Allerød FK 4 - 3
09-01-19 17:00 Skjold Birkerød - Kirke Værløse If 2 - 3
13-01-19 10:00 Gilleleje FK - 1 - Lynge-Uggeløse 5 - 2
13-01-19 10:00 Allerød FK - Snekkersten IF 3 - 4
13-01-19 12:00 Fredensborg BI - Glostrup Fodbold Klub IF32 - Bane 1 3 - 1
20-01-19 10:00 Snekkersten IF - Fredensborg BI 1 - 13
27-01-19 10:45 Kirke Værløse If - Allerød FK 6 - 3
10-02-19 11:00 Glostrup Fodbold Klub IF32 - Gilleleje FK - 1 3 - 2
19-02-19 17:00 Glostrup Fodbold Klub IF32 - Snekkersten IF 12 - 2
24-02-19 09:45 Allerød FK - Lynge-Uggeløse 6 - 4
24-02-19 10:00 Gilleleje FK - 1 - Skjold Birkerød 2 - 9
24-02-19 12:00 Fredensborg BI - Kirke Værløse If - Bane 1 8 - 2
03-03-19 10:00 Snekkersten IF - Gilleleje FK - 1 6 - 4
10-03-19 10:00 Kirke Værløse If - Glostrup Fodbold Klub IF32 6 - 3
10-03-19 10:00 Skjold Birkerød - Allerød FK 2 - 11
10-03-19 14:00 Lynge-Uggeløse - Fredensborg BI 1 - 5
19-03-19 17:00 Glostrup Fodbold Klub IF32 - Lynge-Uggeløse 9 - 3
24-03-19 10:00 Snekkersten IF - Kirke Værløse If 0 - 8
24-03-19 10:00 Allerød FK - Gilleleje FK - 1 2 - 5
24-03-19 12:00 Fredensborg BI - Skjold Birkerød - Bane 1 12 - 0
31-03-19 10:00 Lynge-Uggeløse - Skjold Birkerød 3 - 4
03-04-19 17:00 Gilleleje FK - 1 - Kirke Værløse If

Til toppen