Aalborg Skyttekreds, 15 meter riffelstævne (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 196.0 196.0 Mesterskab
121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds VS1 198.0 198.0 Mesterskab
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VS3 180.0 180.0 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening VS1 199.0 199.0 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening VS1 197.0 197.0 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne VS2 192.0 192.0 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne VS2 194.0 194.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Mesterskab
17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds SE1 192.0 192.0 Mesterskab
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening VS3 178.0 178.0 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening VS3 183.0 183.0 Mesterskab
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds VS3 165.0 165.0 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds VS3 174.0 174.0 Mesterskab
126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds VS1 196.0 196.0 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds VS3 172.0 172.0 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds VS3 174.0 174.0 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 189.0 189.0 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds VS1 197.0 197.0 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
104375 Freja Møller Pedersen Aalborg Skyttekreds VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
104375 Freja Møller Pedersen Aalborg Skyttekreds VS2 193.0 193.0 Mesterskab
128337 Louise Marquart Løgstør Sportsskytteklub VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
128337 Louise Marquart Løgstør Sportsskytteklub VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 191.0 191.0 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab

Til toppen