Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Nykøbing Sjælland Åbent Stævne (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Greve Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Højby Skytteforening, Sjælland
Høng Skytteforening
Korsør Skytteforening
Mullerup Skytteforening
Nykøbing Sj. Skytteforening
Ringsted Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
VS3
179.000
179.000
Hovedskydning
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
VS3
183.000
183.000
Mesterskab
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
129040
Finn Hansen
Ringsted Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
129040
Finn Hansen
Ringsted Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
120447
Viktoria Jensen
Ringsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
120447
Viktoria Jensen
Ringsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
126801
Signe Hansen
Ringsted Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
126801
Signe Hansen
Ringsted Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
134671
Kasper Hansen
Ringsted Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
134671
Kasper Hansen
Ringsted Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Mesterskab
103843
Bjarne Hågerup
Nykøbing Sj. Skytteforening
SE3
172.000
172.000
Hovedskydning
103843
Bjarne Hågerup
Nykøbing Sj. Skytteforening
SE3
178.000
178.000
Mesterskab
95724
John Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
95724
John Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
133516
Lisbeth Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
133516
Lisbeth Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Mesterskab
128987
Mads Kaspersen
Ringsted Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
128987
Mads Kaspersen
Ringsted Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
117439
Benjamin Pedersen
Ringsted Skytteforening
VÅ2
190.000
190.000
Hovedskydning
117439
Benjamin Pedersen
Ringsted Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Mesterskab
133162
Daniel Olm
Ringsted Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
133162
Daniel Olm
Ringsted Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
134584
Jeanette Olm
Ringsted Skytteforening
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
134584
Jeanette Olm
Ringsted Skytteforening
VÅ3
197.000
197.000
Mesterskab
90829
Jonas Olsen
Tuse Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
90829
Jonas Olsen
Tuse Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
105094
Katrine Christensen
Tuse Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
105094
Katrine Christensen
Tuse Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
105095
Frederik Christensen
Tuse Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
105095
Frederik Christensen
Tuse Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
SE2
185.000
185.000
Hovedskydning
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
60087
Steen Hansen
Ringsted Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
60087
Steen Hansen
Ringsted Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
128064
Ida Andersen
Mullerup Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
128064
Ida Andersen
Mullerup Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
100147
Kasper Pedersen
Høng Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
100147
Kasper Pedersen
Høng Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
103828
John Pedersen
Høng Skytteforening
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
103828
John Pedersen
Høng Skytteforening
VÅ3
187.000
187.000
Mesterskab
129723
Victor Bang
Mullerup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
129723
Victor Bang
Mullerup Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
130651
Matti Elbæk
Korsør Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
130651
Matti Elbæk
Korsør Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
124745
Thomas Matzen
Tuse Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
124745
Thomas Matzen
Tuse Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
121868
Mikkel Korsbæk Nørholt
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
121868
Mikkel Korsbæk Nørholt
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
121867
Marcus Korsbæk Nørholt
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
121867
Marcus Korsbæk Nørholt
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
126894
Rosa Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
126894
Rosa Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
108366
Elmer Emil Wagner
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
108366
Elmer Emil Wagner
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
131952
Anton Alexander Laursen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK4
166.000
166.000
Hovedskydning
131952
Anton Alexander Laursen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Mesterskab
131953
Wilmer Holmgaard Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK4
165.000
165.000
Hovedskydning
131953
Wilmer Holmgaard Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Mesterskab
135525
Silas Nyjem Ejstrup
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK4
161.000
161.000
Hovedskydning
135525
Silas Nyjem Ejstrup
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK4
156.000
156.000
Mesterskab
136042
Mille Jacobsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK4
146.000
146.000
Hovedskydning
136042
Mille Jacobsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK4
138.000
138.000
Mesterskab
117231
Jimmi Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ3
188.000
188.000
Hovedskydning
117231
Jimmi Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ3
192.000
192.000
Mesterskab
117233
Zenia Rugaard Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
117233
Zenia Rugaard Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
68878
Elan Hansen
Greve Skytteforening
VS2
186.000
186.000
Hovedskydning
68878
Elan Hansen
Greve Skytteforening
VS2
183.000
183.000
Mesterskab
135202
Natasha Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ3
175.000
175.000
Hovedskydning
135202
Natasha Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ3
190.000
190.000
Mesterskab
128949
Jason Guldborg
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
128949
Jason Guldborg
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
133531
Malou Andersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
133531
Malou Andersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
128950
Summer Guldborg
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
128950
Summer Guldborg
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
122410
Anita Clausen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
122410
Anita Clausen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Mesterskab
122412
Niels E. Clausen
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
122412
Niels E. Clausen
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
57565
Jane Wester
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
57325
Kenneth Pedersen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
192.000
192.000
Hovedskydning
103737
Kristina Svenstrup Jensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ2
188.000
188.000
Hovedskydning
103737
Kristina Svenstrup Jensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ2
189.000
189.000
Mesterskab
57310
Thomas Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
57310
Thomas Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Mesterskab
Til toppen