| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/11
2 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/10
2 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 200/10
4 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 196/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 200/06
2 122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 196/03
3 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening 191/05
4 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 186/02
5 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 175/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 200/06
2 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 197/06
3 136805 Nicholas Lindholm Olesen Ribe Skyttekreds 193/04
4 122478 Sebastian Broholm Gørding/Vejrup Skyttekreds 190/03
5 136526 Rasmus Lauridsen Fangel Jensen Alslev Skytteforening 187/02
6 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 186/02
7 135008 Manda-Maria Sanchez Pinto Alslev Skytteforening 186/01
8 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 184/01
9 126405 Patrick Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 181/01
10 135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening 180/01
11 135880 Tobias Lambertsen Gørding/Vejrup Skyttekreds 179/01
12 135001 Vigga Venø Lauridsen Alslev Skytteforening 176/02
13 134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 175/01
14 136043 Oliver Deleuran Mortensen Alslev Skytteforening 172/00
15 135000 Thor Puggaard Alslev Skytteforening 171/01
16 134997 Annabel Antonia Storinggaard Alslev Skytteforening 170/00
17 135010 Nicholaj Wilmar Bergholdt Simonsen Alslev Skytteforening 169/00
18 127804 Gustav Vong Vagtborg Alslev Skytteforening 168/01
19 135011 Zecilia Abrahamsen Alslev Skytteforening 167/00
20 135012 Victoria Abrahamsen Alslev Skytteforening 163/02
21 130321 Nicklas Wedtfald Irgens Alslev Skytteforening 163/00
22 127461 Victor Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 162/01
23 135869 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening 156/00
24 130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening 155/00
25 136332 Jasmina Kjøgx Holsted Skyttekreds 153/00
26 135007 Lasse Nedbo Strandvig Alslev Skytteforening 151/00
27 135004 Inez Idun Sadiku-Sveigaard Alslev Skytteforening 149/00
27 135370 Kristian Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 149/00
29 130583 Liam O.V. Mikkelsen Gørding/Vejrup Skyttekreds 144/00
30 135005 Lukas Deleuran Mortensen Alslev Skytteforening 141/00
31 130385 Simone Tvingsholm Rasmussen Alslev Skytteforening 139/01
32 135003 Gabriel Junio Rangel Veileborg Alslev Skytteforening 135/01
33 135006 Marcus Skaanning Guldberg Pedersen Alslev Skytteforening 126/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 199/05
2 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 198/06

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 200/01
2 98104 Sofus Løbner Gørding/Vejrup Skyttekreds 198/05
3 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 195/00
4 122474 Emil Holm Gørding/Vejrup Skyttekreds 175/00

Luftriffel, 15m - Klasse VS1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 199/08
2 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 199/05
3 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 198/05
4 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 193/02
5 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 192/06

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 12022 Henrik Fredsgaard Noppenau Ribe Skyttekreds 193/02
2 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 192/04
3 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 190/05
4 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 189/04

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 180/01
2 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 178/00
3 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 169/01

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 200/12
2 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 200/08
3 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening 200/07
4 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 199/03
5 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 197/05
6 88843 Signe B. Ándersen Gesten Skytteforening 196/09

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 200/07
2 103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds 199/07
3 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 197/07
4 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 197/03
5 135228 Vicki Kjær-Jensen Ølgod Skytteforening 190/01
6 112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening 189/04
7 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 183/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening 199/04
2 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 198/08
3 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 198/06
4 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 197/06
5 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 197/05
6 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 197/04
7 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 195/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds 197/03
2 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 196/04
3 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds 195/03
4 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 192/02
5 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 191/04
6 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 191/02
7 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening 189/01
8 39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening 187/02
9 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 187/00
10 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening 186/03
11 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 186/00
12 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening 183/04
13 39407 Erik Mathiasen Varde Skytteforening 179/01

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 133041 Anita Jessen Ølgod Skytteforening 145/00
2 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 123/00

Til toppen