Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
3.Omgang Turnering 2018 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydvest
Alle foreninger
Alslev Skytteforening
Bramming Skytteforening
Brørup Skyttekreds
Esbjerg Skyttekreds
Gesten Skytteforening
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Gårde Idræts- og Skytteforening
Helle Skytteforening
Holsted Skyttekreds
Ribe Skyttekreds
Sdr. Omme Skytteforening
Tistrup Skytteforening
Varde Skytteforening
Ølgod Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
99520
Stine Jacobsen
Helle Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
126538
Viktor Sørensen
Helle Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
132396
Mikkeline Vibe Christensen
Helle Skytteforening
BK3
200.000
200.000
Hovedskydning
110320
Heidi Henningsen
Helle Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
39087
Thomas Søndergaard
Helle Skytteforening
VS2
192.000
192.000
Hovedskydning
113675
Lisbeth Meldgaard
Helle Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
34051
Sofie Kuhrt Lauridsen
Helle Skytteforening
VS1
193.000
193.000
Hovedskydning
128644
Malthe Kristensen
Helle Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
116598
Nicolai Mathiesen
Helle Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
39346
Jeppe Brydsø Dammark
Helle Skytteforening
VS1
198.000
198.000
Hovedskydning
123138
Perle Mikkelsen
Ølgod Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
133041
Anita Jessen
Ølgod Skytteforening
FRI
145.000
145.000
Hovedskydning
133039
Jytte Lauridsen
Ølgod Skytteforening
FRI
123.000
123.000
Hovedskydning
38352
Doris Johnsen
Ølgod Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
38336
Hans Johnsen
Ølgod Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
127803
Julie Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
130463
Hans Winther
Brørup Skyttekreds
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
126717
Frederik Hjorth
Brørup Skyttekreds
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
41593
Ejgil Thuesen
Brørup Skyttekreds
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
41575
Holger Jensen
Brørup Skyttekreds
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
41526
Mogens Hansen
Brørup Skyttekreds
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
39057
Werner Kjeldsen
Varde Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
39200
Mogens Callesen
Varde Skytteforening
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
39407
Erik Mathiasen
Varde Skytteforening
SE2
179.000
179.000
Hovedskydning
39476
Bent Christensen
Varde Skytteforening
VS3
169.000
169.000
Hovedskydning
122474
Emil Holm
Gørding-Vejrup Skyttekreds
J2
175.000
175.000
Hovedskydning
98104
Sofus Løbner
Gørding-Vejrup Skyttekreds
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
130583
Liam O. V. Mikkelsen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
BK3
144.000
144.000
Hovedskydning
135880
Tobias Lambertsen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
122478
Sebastian Broholm
Gørding-Vejrup Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
135011
Zecilia Abrahamsen
Alslev Skytteforening
BK3
167.000
167.000
Hovedskydning
135012
Victoria Abrahamsen
Alslev Skytteforening
BK3
163.000
163.000
Hovedskydning
135001
Vigga Venø Lauridsen
Alslev Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
130385
Simone Tvingsholm Rasmussen
Alslev Skytteforening
BK3
139.000
139.000
Hovedskydning
135000
Thor Puggaard
Alslev Skytteforening
BK3
171.000
171.000
Hovedskydning
122150
Tobias Chaiboon Jacobsen
Alslev Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
135009
Oliver Deleuran Mortensen
Alslev Skytteforening
BK3
172.000
172.000
Hovedskydning
130320
Nicklas Helle Iversen
Alslev Skytteforening
BK3
155.000
155.000
Hovedskydning
135005
Lukas Deleuran Mortensen
Alslev Skytteforening
BK3
141.000
141.000
Hovedskydning
134998
Leon Chaiboon Jacobsen
Alslev Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
135008
Manda-Maria Sanchez Pinto
Alslev Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
135010
Nicholaj Wilmar Bergholdt Simonsen
Alslev Skytteforening
BK3
169.000
169.000
Hovedskydning
135003
Gabriel Junio Rangel Veileborg
Alslev Skytteforening
BK3
135.000
135.000
Hovedskydning
135007
Lasse Nedbo Strandvig
Alslev Skytteforening
BK3
151.000
151.000
Hovedskydning
134999
Nikolaj Tryk Jakobsen
Alslev Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
134996
Annabel Antonia Storinggaard
Alslev Skytteforening
BK3
170.000
170.000
Hovedskydning
135006
Marcus Skaanning Guldberg Pedersen
Alslev Skytteforening
BK3
126.000
126.000
Hovedskydning
135004
Inez Idun Sadiku-Sveigaard
Alslev Skytteforening
BK3
149.000
149.000
Hovedskydning
130321
Nicklas Wedtfald Irgens
Alslev Skytteforening
BK3
163.000
163.000
Hovedskydning
39413
Ejlif Christensen
Alslev Skytteforening
SE2
186.000
186.000
Hovedskydning
93056
Jytte Sørensen
Alslev Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
136526
Rasmus Lauridsen Fangel Jensen
Alslev Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
130332
William Stampe Johansen
Alslev Skytteforening
BK3
156.000
156.000
Hovedskydning
127804
Gustav Vong Vagtborg
Alslev Skytteforening
BK3
168.000
168.000
Hovedskydning
119462
Mathilde Nørby Jensen
Alslev Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Hovedskydning
135870
Cecilia Stampe Johansen
Alslev Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
136332
Jasmina Kjøgx
Holsted Skyttekreds
BK3
153.000
153.000
Hovedskydning
126405
Patrick Risbøl Osther
Holsted Skyttekreds
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
97267
Torben Jensen
Holsted Skyttekreds
VÅ2
200.000
200.000
Hovedskydning
126135
Martin Osther
Holsted Skyttekreds
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
135228
Vicki Kjær-Jensen
Ølgod Skytteforening
VÅ2
190.000
190.000
Hovedskydning
39754
Peter Christensen
Ribe Skyttekreds
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
103478
Rikke Christensen
Ribe Skyttekreds
VÅ2
199.000
199.000
Hovedskydning
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
39827
Jens Nygaard
Ribe Skyttekreds
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
121953
Jens Peter Fischer
Ribe Skyttekreds
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
12022
Henrik Noppenau Lytzen
Ribe Skyttekreds
VS2
193.000
193.000
Hovedskydning
41477
Alice Frandsen
Ribe Skyttekreds
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
39737
Svend Petermann
Ribe Skyttekreds
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
40983
Else Jensen
Ribe Skyttekreds
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
130801
Heidi Madsen
Ribe Skyttekreds
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
136805
Nicholas Lindholm Olesen
Ribe Skyttekreds
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
69466
Helle Kirstine Larsen
Ribe Skyttekreds
VS1
192.000
192.000
Hovedskydning
41489
Christian Falkner Sørensen
Ribe Skyttekreds
VS3
180.000
180.000
Hovedskydning
127818
Kasper Skjøt Larsen
Ribe Skyttekreds
BK2
175.000
175.000
Hovedskydning
59402
Torben Kaalund-Ramm
Ribe Skyttekreds
SE2
186.000
186.000
Hovedskydning
96337
Christian Jensen
Ribe Skyttekreds
VÅ2
183.000
183.000
Hovedskydning
103514
Lasse Elkjær Nielsen
Ribe Skyttekreds
VS3
178.000
178.000
Hovedskydning
127461
Victor Falck Lauridsen
Bramming Skytteforening
BK3
162.000
162.000
Hovedskydning
40125
Lone B. Lund
Bramming Skytteforening
VS1
199.000
199.000
Hovedskydning
131635
Mark Stig Ebbesen
Bramming Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
127460
Emma Falck Lauridsen
Bramming Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
111047
Kasper B. Søgaard
Bramming Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
40015
Steve Lindhardt
Bramming Skytteforening
VS2
190.000
190.000
Hovedskydning
88843
Signe B. Andersen
Gesten Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
117296
Niels Ole Hansen
Tistrup Skytteforening
SE2
183.000
183.000
Hovedskydning
39278
Kurt Olsen
Tistrup Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
112268
Svend Erik Nielsen
Tistrup Skytteforening
VÅ2
189.000
189.000
Hovedskydning
40622
Knud Erik Høgh
Esbjerg Skyttekreds
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
40522
Poul Jørgensen
Esbjerg Skyttekreds
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
135370
Kristian Madsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
BK3
149.000
149.000
Hovedskydning
38320
Inger Marie Madsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
Til toppen