Divisionsskydning vinter 1. runde - pistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening S2H2 236.0 236.0 Hovedskydning
116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening S2H2 236.0 236.0 Hovedskydning
134989 Kim Thorenfeldt Nielsen Brøndby Skytte Forening S2H2 238.0 238.0 Hovedskydning
134988 Benny Andersen Brøndby Skytte Forening S2H2 204.0 204.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H2 256.0 256.0 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V2H2 228.0 228.0 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V2H2 246.0 246.0 Mesterskab
114625 Niels Sædder Eriksen Ballerup Skytteforening V2H2 267.0 267.0 Hovedskydning
114625 Niels Sædder Eriksen Ballerup Skytteforening V2H2 275.0 275.0 Mesterskab
119590 Zoya Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 230.0 230.0 Hovedskydning
97776 Gert Hansen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 245.0 245.0 Hovedskydning
123645 Lars Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 230.0 230.0 Hovedskydning
135759 Asger Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 239.0 239.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening V2H1 246.0 246.0 Hovedskydning
119569 Carsten Larsen Roskilde Skytteforening S2H2 222.0 222.0 Hovedskydning
60050 Mogens Hemann Roskilde Skytteforening S2H1 244.0 244.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening S2H1 281.0 281.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H2 252.0 252.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds S2H2 215.0 215.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H2 231.0 231.0 Hovedskydning
135693 Charlotte Wieseltier Greve Skytteforening V2H2 214.0 214.0 Hovedskydning
126958 Tomasz Siewierkiewicz Greve Skytteforening V2H2 178.0 178.0 Hovedskydning
129637 Jannick Patrick Fryland Greve Skytteforening V2H2 240.0 240.0 Hovedskydning
130302 Simon Frederiksen Greve Skytteforening V2H2 193.0 193.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H2 281.0 281.0 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening V1H3 241.0 241.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 246.0 246.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 220.0 220.0 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 260.0 260.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 295.0 295.0 Hovedskydning
134137 Johan Møller Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 260.0 260.0 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 276.0 276.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 282.0 282.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 280.0 280.0 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 268.0 268.0 Hovedskydning
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 274.0 274.0 Hovedskydning
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 282.0 282.0 Hovedskydning
103912 Malou E. M. Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H4 266.0 266.0 Hovedskydning
134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H2 254.0 254.0 Hovedskydning
58380 Henrik Bendtsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 262.0 262.0 Hovedskydning
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H2 224.0 224.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 262.0 262.0 Hovedskydning
131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening V1H3 245.0 245.0 Hovedskydning
57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening V1H3 227.0 227.0 Hovedskydning
84186 Ida Råskov Madsen Hørve Skytteforening V2H2 258.0 258.0 Hovedskydning
85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening V1H4 248.0 248.0 Hovedskydning
101167 Gustav H. Kelkeland Ballerup Skytteforening V2H1 257.0 257.0 Hovedskydning
70300 Tom Andersson Ballerup Skytteforening S2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening V2H1 263.0 263.0 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening S2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening S2H1 278.0 278.0 Mesterskab
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening V1H3 261.0 261.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening V2H2 243.0 243.0 Hovedskydning
134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening V2H2 230.0 230.0 Hovedskydning
134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening V2H2 231.0 231.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening V2H1 268.0 268.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 276.0 276.0 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening S2H1 252.0 252.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 249.0 249.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 289.0 289.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 273.0 273.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening V1H3 268.0 268.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening V1H3 269.0 269.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H3 266.0 266.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H2 245.0 245.0 Hovedskydning
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V1H2 280.0 280.0 Hovedskydning
115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. JUN 277.0 277.0 Hovedskydning
82967 Frederik Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V1H2 267.0 267.0 Hovedskydning
131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V2H2 252.0 252.0 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening V2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H1 262.0 262.0 Hovedskydning
126131 Brian Andersen Ringsted Skytteforening V2H2 253.0 253.0 Hovedskydning
60148 Kurt Themsen Ringsted Skytteforening V1H2 266.0 266.0 Hovedskydning
113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening V1H4 146.0 146.0 Hovedskydning
58214 Alex Petersen Kalundborg Skytteforening V1H3 255.0 255.0 Hovedskydning
113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening V1H4 218.0 218.0 Hovedskydning
113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening V1H3 227.0 227.0 Hovedskydning
127226 Steen Engberg Reerslev Skytteforening V1H3 241.0 241.0 Hovedskydning
69413 Lars Rasmussen Reerslev Skytteforening V1H2 264.0 264.0 Hovedskydning
69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening V1H3 272.0 272.0 Hovedskydning
92336 Jesper Helmersen Reerslev Skytteforening V1H3 275.0 275.0 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening V1H2 271.0 271.0 Hovedskydning
68140 Henning Lippert Ballerup Skytteforening S2H2 239.0 239.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 275.0 275.0 Hovedskydning
60744 Morten K. Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 262.0 262.0 Hovedskydning
69349 Robert Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 257.0 257.0 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H4 252.0 252.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if V1H2 263.0 263.0 Hovedskydning
60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if V1H1 280.0 280.0 Hovedskydning
60703 Rasmus Jensen Gundsølille Sg&if V1H2 259.0 259.0 Hovedskydning
56907 Lars Jeppesen Gundsølille Sg&if V1H2 278.0 278.0 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening S2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
136738 Emil H. Nielsen Orø Skytteforening V2H2 230.0 230.0 Hovedskydning
128684 Jan Kauffmann Orø Skytteforening S2H2 224.0 224.0 Hovedskydning
136739 Ole Tange Orø Skytteforening V2H2 215.0 215.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Asnæs Skytteforening V1H1 276.0 276.0 Hovedskydning

Til toppen