Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Fyensstævne (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Fyn
Alle foreninger
Bullerup Skyttekreds
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Hesselager Forenede Sportsklubber
Horne Skytteforening
Højby Skytteforening
Kullerup/Refsvindinge If.
Nyborg Skytteforening
Særslev Skytteforening
Tommerup Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
122679
Madeleine Liv Larsen
Bullerup Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
122679
Madeleine Liv Larsen
Bullerup Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Mesterskab
121088
Nikolai Kling Larsen
Horne Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
121088
Nikolai Kling Larsen
Horne Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
128667
Sebastian Jensen
Horne Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
128667
Sebastian Jensen
Horne Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
126872
Nicolai Ehrhorn
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
126872
Nicolai Ehrhorn
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
122941
Helene Eckardt
Horne Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
122941
Helene Eckardt
Horne Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
129084
Ejgil Jensen
Horne Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
129084
Ejgil Jensen
Horne Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Mesterskab
126732
Lukas Rosenkjær
Horne Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
126732
Lukas Rosenkjær
Horne Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
120920
Emma Klinck
Horne Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
120920
Emma Klinck
Horne Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
90858
Lise Munter
Bullerup Skyttekreds
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
90858
Lise Munter
Bullerup Skyttekreds
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
122114
Simon Rosenkjær
Horne Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
122114
Simon Rosenkjær
Horne Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
49348
Helle Jørgensen
Særslev Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
89769
Henrik Hylsebeck Nielsen
Særslev Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
89769
Henrik Hylsebeck Nielsen
Særslev Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
VS2
188.000
188.000
Hovedskydning
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
VS2
185.000
185.000
Mesterskab
126047
Mark Nielsen
Horne Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
126047
Mark Nielsen
Horne Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
117026
Emil Bruun Nielsen
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
117026
Emil Bruun Nielsen
Horne Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
52481
Torben S. Nielsen
Særslev Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
52481
Torben S. Nielsen
Særslev Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
135631
Emil Rudbæk Borg Nielsen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
135631
Emil Rudbæk Borg Nielsen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
135630
Nikolaj Greve
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
135630
Nikolaj Greve
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
132080
Casper Christensen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
132080
Casper Christensen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
132081
Emil Christensen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
132081
Emil Christensen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
135628
Kasper Larsen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
135628
Kasper Larsen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
127742
Jonathan Sørensen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
127742
Jonathan Sørensen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
122623
Sebastian Sørensen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
122623
Sebastian Sørensen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
137787
Jacob Jensen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
137787
Jacob Jensen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
135803
Mathias Lilja
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
169.000
169.000
Hovedskydning
135803
Mathias Lilja
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
167.000
167.000
Mesterskab
131828
Frederik Svanholm-Fisker
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
131828
Frederik Svanholm-Fisker
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
131830
Laurist Quist
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
131830
Laurist Quist
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
119561
Anna Jacobi
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
119561
Anna Jacobi
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
132077
Benedikte Markvardsen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
132077
Benedikte Markvardsen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
137475
Josefine Engell Hansen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
137475
Josefine Engell Hansen
Hesselager Forenede Sportsklubber
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
126288
Mathias Thomsen
Vissenbjerg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
126288
Mathias Thomsen
Vissenbjerg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
VS1
198.000
198.000
Hovedskydning
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
VS1
198.000
198.000
Mesterskab
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
49316
John Iversen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
49316
John Iversen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
49799
Anders Mortensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
49799
Anders Mortensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
49725
Niels Jus. Pedersen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
49725
Niels Jus. Pedersen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Mesterskab
80410
Jørn Ladegaard
Nyborg Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
80410
Jørn Ladegaard
Nyborg Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
82092
Cecilie Højbjerg Hansen
Tommerup Skytteforening
VS2
195.000
195.000
Hovedskydning
82092
Cecilie Højbjerg Hansen
Tommerup Skytteforening
VS2
184.000
184.000
Mesterskab
135845
Lauge Holst
Tommerup Skytteforening
BK3
132.000
132.000
Hovedskydning
135845
Lauge Holst
Tommerup Skytteforening
BK3
115.000
115.000
Mesterskab
135839
Josephine Kjeldsen
Tommerup Skytteforening
BK3
155.000
155.000
Hovedskydning
135839
Josephine Kjeldsen
Tommerup Skytteforening
BK3
167.000
167.000
Mesterskab
47799
Bo Haverholm Svendsen
Tommerup Skytteforening
VS3
170.000
170.000
Hovedskydning
47799
Bo Haverholm Svendsen
Tommerup Skytteforening
VS3
161.000
161.000
Mesterskab
137812
Tobias Wisth Nordahl-Petersen
Tommerup Skytteforening
BK3
125.000
125.000
Hovedskydning
137812
Tobias Wisth Nordahl-Petersen
Tommerup Skytteforening
BK3
146.000
146.000
Mesterskab
132346
Amalie Kold Lebæk
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
132346
Amalie Kold Lebæk
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
136358
Marie Kej Eskesen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
136358
Marie Kej Eskesen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
121230
Kim Aalund
Kullerup/Refsvindinge If.
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
121230
Kim Aalund
Kullerup/Refsvindinge If.
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
130576
Olivia Bekker
Højby Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
130576
Olivia Bekker
Højby Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
128820
Amalie Mogensen Jensen
Højby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
128820
Amalie Mogensen Jensen
Højby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
127090
Kirstine Egholm
Højby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
127090
Kirstine Egholm
Højby Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Mesterskab
Til toppen