Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Gråsten Skydning 15 m 2018 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sønderjylland
Alle foreninger
Broagerlands Skytteforening
Grænseegnens Skytteforening
Gråsten Skytteforening
Haderslev Skyttekreds
Nordals Skyttekreds
Sparta Idrætsforening
Sønderborg Skyttekreds
Tinglev Skyttekreds
Vojens Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
43533
Mona Clausen
Gråsten Skytteforening
SE3
185.000
185.000
Hovedskydning
123397
Kristian Brock
Gråsten Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
43565
Iver Clausen
Gråsten Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
127316
Flemming Holt
Gråsten Skytteforening
FRI
193.000
193.000
Hovedskydning
42611
Marie Sørensen
Nordals Skyttekreds
SE1
189.000
189.000
Hovedskydning
42620
Leo Pedersen
Nordals Skyttekreds
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
42644
Karl Sørensen
Nordals Skyttekreds
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
127318
Margrethe Jakobsen
Gråsten Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
127310
Lisa Jensen
Gråsten Skytteforening
FRI
194.000
194.000
Hovedskydning
127312
Luke Petersen
Gråsten Skytteforening
J2
178.000
178.000
Hovedskydning
136083
Jens Pedersen
Gråsten Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
132807
Richard Jespersen
Gråsten Skytteforening
FRI
195.000
195.000
Hovedskydning
127319
Lukas Heissel
Gråsten Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
136096
Jytte Lorenzen
Gråsten Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
43549
Kurt Lorenzen
Gråsten Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
112943
Thomas Chr. Hansen Antzack
Vojens Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
123418
Johannes Hyldgaard Jakobsen
Gråsten Skytteforening
VÅ3
192.000
192.000
Hovedskydning
136084
Charlie J. Sonnichsen
Gråsten Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
125104
Henrik Christian Schmidt
Vojens Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
121229
Leif Kristensen
Grænseegnens Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
134660
Steen Jensen
Grænseegnens Skytteforening
VÅ3
195.000
195.000
Hovedskydning
126409
Morten Franzen Jepsen
Vojens Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
117669
Inga Antzack
Vojens Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
136085
Mikkel Martinussen
Gråsten Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
135509
Victoria Krull Greve
Sønderborg Skyttekreds
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
131006
Silje Jensen
Sparta Idrætsforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
124451
Mona Kari Rønnow
Sønderborg Skyttekreds
FRI
196.000
196.000
Hovedskydning
124455
Svend Vincent Rønnow
Sønderborg Skyttekreds
FRI
189.000
189.000
Hovedskydning
132811
Willy Nørager
Gråsten Skytteforening
FRI
192.000
192.000
Hovedskydning
113043
Christian Petersen
Gråsten Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
114367
Per Grauballe
Gråsten Skytteforening
SE3
182.000
182.000
Hovedskydning
127308
Iris Brock
Gråsten Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
127311
Egon Jensen
Gråsten Skytteforening
SE3
192.000
192.000
Hovedskydning
136142
Morten Frank Rerup
Gråsten Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
43583
Christa Dahl
Gråsten Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
129973
Jimmy Illner
Sønderborg Skyttekreds
VÅ3
193.000
193.000
Hovedskydning
117267
Niclas L. Seifen
Grænseegnens Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
42970
Henrik Autzen
Sønderborg Skyttekreds
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
127629
René Lundorf
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
190.000
190.000
Hovedskydning
130479
Torben Gotfred Meier
Sønderborg Skyttekreds
FRI
200.000
200.000
Hovedskydning
135898
Mikkel Hesselberg Christiansen
Sønderborg Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
43415
Pernille Porep Hadberg
Grænseegnens Skytteforening
VS2
194.000
194.000
Mesterskab
43415
Pernille Porep Hadberg
Grænseegnens Skytteforening
VS2
187.000
187.000
Hovedskydning
133527
Mads Jensen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
121606
Jamie Illner
Sønderborg Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
132214
Maja Olesen
Sparta Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
131945
Rasmus Rode
Sparta Idrætsforening
BK1
191.000
191.000
Hovedskydning
134577
Mads Ramlau Hansen
Sønderborg Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
123944
Kenneth Bennett
Grænseegnens Skytteforening
VS2
183.000
183.000
Mesterskab
123944
Kenneth Bennett
Grænseegnens Skytteforening
VS2
187.000
187.000
Hovedskydning
107380
Oliver Illner
Sønderborg Skyttekreds
VS3
168.000
168.000
Hovedskydning
135510
Rebecca Skytte Sloth Møller
Sønderborg Skyttekreds
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
122364
Emma Sofia Vogt Widtfeldt
Sønderborg Skyttekreds
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
135773
Rhea-Sophia Riis
Grænseegnens Skytteforening
FRI
190.000
190.000
Hovedskydning
131220
Helge Hessler
Sparta Idrætsforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
135897
Nikolaj Lavad Clausen
Sønderborg Skyttekreds
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
43916
Jan Jepsen Lund
Sparta Idrætsforening
VÅ1
193.000
193.000
Hovedskydning
133425
Tonni Petersen
Gråsten Skytteforening
VÅ3
189.000
189.000
Hovedskydning
133426
Yasmina Winther
Gråsten Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
121104
Frederik Beck
Grænseegnens Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
39616
Jens Peter Oksen
Sparta Idrætsforening
SE3
193.000
193.000
Hovedskydning
121102
Maximilian Laschke
Grænseegnens Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
129314
Esben Holm Fabrin Perlewitz
Grænseegnens Skytteforening
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
93997
Jacob Jensen
Tinglev Skyttekreds
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
43283
Benny Jensen
Tinglev Skyttekreds
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
44255
Henning Knudsen
Haderslev Skyttekreds
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
43251
Johan P. Carstensen
Tinglev Skyttekreds
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
134513
Xenia Christensen Tøt
Broagerlands Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
135075
Mette Hansen
Broagerlands Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
135076
Rikke Hansen
Broagerlands Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
132695
Daniela Plath
Broagerlands Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
132696
Helena V. Plath
Broagerlands Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
42764
Thomas Brokholm
Sønderborg Skyttekreds
VS2
186.000
186.000
Hovedskydning
42764
Thomas Brokholm
Sønderborg Skyttekreds
VS2
193.000
193.000
Mesterskab
123157
Hans Nielsen Tychsen
Broagerlands Skytteforening
BK2
185.000
185.000
Hovedskydning
43365
Henning Sørensen
Grænseegnens Skytteforening
VS2
187.000
187.000
Hovedskydning
43365
Henning Sørensen
Grænseegnens Skytteforening
VS2
182.000
182.000
Mesterskab
43401
Sune Christensen
Broagerlands Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
131279
Celina Hattesen
Broagerlands Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
132907
Søs Wilhemsen Schmuck
Broagerlands Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
136206
Cecilie Hattesen
Broagerlands Skytteforening
BK4
165.000
165.000
Hovedskydning
Til toppen