Vester Hassing Skf. 15 m. riffel, Luft & cal.22 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VS3 177.0 177.0 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VS3 177.0 177.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 196.0 196.0 Mesterskab
16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening VS2 183.0 183.0 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 191.0 191.0 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Mesterskab
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening VS3 167.0 167.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
108492 Niclas Pedersen Vilsted Skytteforening FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
108492 Niclas Pedersen Vilsted Skytteforening FRI 197.0 197.0 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 190.0 190.0 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening VS3 189.0 189.0 Mesterskab
134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub VS2 183.0 183.0 Mesterskab
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 193.0 193.0 Mesterskab
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening VS3 180.0 180.0 Mesterskab
17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening VÅ2 186.0 186.0 Hovedskydning
127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening VÅ2 186.0 186.0 Mesterskab
125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds VS1 199.0 199.0 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds VS1 199.0 199.0 Mesterskab
133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub J2 196.0 196.0 Hovedskydning
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub J2 199.0 199.0 Mesterskab
135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub BK3 188.0 188.0 Mesterskab
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds VS1 191.0 191.0 Mesterskab
116728 Caroline Marie Jacobi Aalborg Skyttekreds VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening SE2 183.0 183.0 Mesterskab
15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening VS3 161.0 161.0 Hovedskydning
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
108503 Evan Pedersen Vilsted Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
108503 Evan Pedersen Vilsted Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening VS3 176.0 176.0 Hovedskydning
15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening VS3 170.0 170.0 Mesterskab
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 198.0 198.0 Mesterskab
14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening VS2 175.0 175.0 Hovedskydning
14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening VS2 187.0 187.0 Mesterskab

Til toppen